Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #391
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
No niestety nieprawidłowa selekcja i widać jakie efekty Smile W nowym sezonie no name'ów nie bierzemy!

I konieeeeeeeeeec sezonu. Jako gwiazda drużyny, a jednocześnie trener i właściciel, wybywam sobie na wakacje Oferty będę rozważał po powrocie :mrgreen:
Gratki dla wszystkich ogarniających tę ligę vide. Wiewiór, Foster, Adis. Także obserwatorom należą się jakieś podziękowania, że chciało się im wykonywać ten jakże nudnawy <śpi> zawód. Nawet reprezentacji się dorobiliśmy... kto by to przewidział na początku :-D
31-03-2011 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Online
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #392
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Nie wiem, czy może to przeoczyłem, bo raczej już ktoś na to wpadł. Ale po zakończeniu tego sezonu myślę, że fajnie byłoby zrobić coś na wzór Forumowych Oscarów, tylko że ligi Haxbala. Czyli jakiś tam MVP, najlepszy bramkarz, stoper, największy gwiazdor, najskromniejszy, największy maniak itd.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-04-2011 05:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #393
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Ostatnia kategoria z myślą o robaku, ma się rozumieć? :-D
01-04-2011 05:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #394
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
RedLucas napisał(a):Nie wiem, czy może to przeoczyłem, bo raczej już ktoś na to wpadł. Ale po zakończeniu tego sezonu myślę, że fajnie byłoby zrobić coś na wzór Forumowych Oscarów, tylko że ligi Haxbala. Czyli jakiś tam MVP, najlepszy bramkarz, stoper, największy gwiazdor, najskromniejszy, największy maniak itd.

No trzeba to zrobić koniecznie, coby rywalizacja w drugim sezonie nabrała trochę smaczku 8-)

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-04-2011 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Online
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #395
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Moje propozycje:

- MVP całej ligi
- najlepszy bramkarz
- najskuteczniejszy napastnik
- największy gwiazdor
- najskromniejszy gracz
- największy maniak
- najlepszy gracz od "czarnej roboty" (mam tu na myśli tych co grali za tym najbardziej wysuniętym, a przed bramkarzem)
- gracz marnujący najwięcej setek (tak, to z myślą o mnie :mrgreen: )
- największe rozczarowanie (drużyna)
- największe zaskoczenie (drużyna)

Co byście dodali, co usunęli?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-04-2011 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #396
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Nagrody indywidualne:
-MVP ligi
-najlepszy napastnik
-najlepszy bramkarz
-najlepszy ofensywny pomocnik (najlepsze podania, asysty, dogrania)
-najlepszy defensywny pomocnik (przecinający podania, ataki, zatrzymujący rywali, czyli od tzw. czarnej roboty)

Nagrody drużynowe:
-największa niespodzianka
-największe rozczarowanie

To takie główne kategorie, jako powinny być według mnie.

RedLucas napisał(a):- największy gwiazdor
- najskromniejszy gracz
- największy maniak
- gracz marnujący najwięcej setek (tak, to z myślą o mnie :mrgreen: )

Co byście dodali, co usunęli?
Mogą być. Wink Do tego np. najinteligętniejszy gracz (przewiduje zagrania kolegów/rywali, ustawia się oraz podaje w odpowiednim miejscu i czasie) chociaż to może poniekąd podchodzi już pod MVP ligi; najlepiej blokujący gracz (czyli ten co gra najlepiej "ciałem", w tym przypadku pionkiem Tongue; zastawia drogę). Jak wymyślę jakieś nowe to jeszcze podam. Smile

Moja propozycja głosowania jest taka, żeby oddawać swoje typy na trzech graczy w jednej kategorii np. 1.Intel - 3 pkt, 2.Kocio - 2 pkt, 3.Kris - 1 pkt, a to po to, by było ciekawiej.

Druga kwestia, to jak z boiskami? Pozostaje sam classic czy dodajemy też big (no chyba że jeszcze któreś)? Żeby to najłatwiej rozstrzygnąć, to proponuję po prostu założyć ankietę np.
"Jakie boiska powinny być w 2.edycji?"
i odpowiedzi:
-classic
-big
-classic i big (połowa spotkań na jednym, połowa na drugim)

Blog
01-04-2011 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #397
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Bierzemy także pod uwagę klasyfikacje znajdujące się w Adisowej tabeli? Wiadomo, król strzelców i samobójców (dobrze, że jest kojot, bo jeszcze bym wygrał... :-D ) to mus, nie może tego zabraknąć.

Ponadto można też dodać nagrodę za mecze reprezentacyjne. Tutaj może nagradzaliby się tylko reprezentanci między sobą. Oczywiście nagroda byłaby podzielona na kadrę A i kadrę B.

Ciekawy byłaby też nagroda dla najlepszego organizatora (czyli sprawne organizowanie meczów i załatwianie różnych spraw), dla takiego Cantony, charyzmatycznego gracza, który wywiera jakiś tam wpływ na drużynę.

Również jeśli chodzi o nagrody dla drużyn, mamy pole do popisu. Można dać nagrodę dla zespołu grającego najbardziej widowiskowo, jak i również dla antyfutbolistów.

To tyle z mojej strony, jeśli wszystkie nagrody weszłyby w życie, nagród byłoby 20. Sporo, ale przecież "Haxball is our religion" (z dedykacją dla Robaka), co nie?

E: Te, co Wróg podał, też są fajne. Sposób punktowania niezły, w końcu taki jest też w Forumowych Oscarach.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
01-04-2011 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #398
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Intel napisał(a):Bierzemy także pod uwagę klasyfikacje znajdujące się w Adisowej tabeli? Wiadomo, król strzelców i samobójców (dobrze, że jest kojot, bo jeszcze bym wygrał... :-D ) to mus, nie może tego zabraknąć.
Ale to takie kategorie tylko do ogłoszenia zwycięzców (mucha i kojot), bez głosowania. Smile

Intel napisał(a):Ponadto można też dodać nagrodę za mecze reprezentacyjne. Tutaj może nagradzaliby się tylko reprezentanci między sobą. Oczywiście nagroda byłaby podzielona na kadrę A i kadrę B.
Spoko, może być. Wink

Intel napisał(a):Ciekawy byłaby też nagroda dla najlepszego organizatora (czyli sprawne organizowanie meczów i załatwianie różnych spraw), dla takiego Cantony, charyzmatycznego gracza, który wywiera jakiś tam wpływ na drużynę.
Bardzo fajny pomysł. Przy okazji wpadłem także na kategorię na najlepszego... obserwatora meczów. :-D Osoba która raczej była zawsze chętna do obserwowania, dodawała szybko w miarę możliwości raporty, mało się myliła itd.

Intel napisał(a):Również jeśli chodzi o nagrody dla drużyn, mamy pole do popisu. Można dać nagrodę dla zespołu grającego najbardziej widowiskowo, jak i również dla antyfutbolistów.
O to to to, świetne. Smile

Blog
01-04-2011 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #399
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Cytat:Druga kwestia, to jak z boiskami? Pozostaje sam classic czy dodajemy też big (no chyba że jeszcze któreś)? Żeby to najłatwiej rozstrzygnąć, to proponuję po prostu założyć ankietę np.
"Jakie boiska powinny być w 2.edycji?"
Nad ankietą się pomyśli, może będą jeszcze jakieś pomysły.

Ja myślałem o czymś takim, żeby mecz rozgrywać 2x5 minut, gdzie jedna połowa big, druga classic. W tym wypadku oczywiście nie byłoby dogrywek, więc w lidze mogłyby się zdarzyć remisy.


Fan United od 1992 roku
01-04-2011 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #400
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Robak

Nie ma Cie na liście bo najzwyczajniej w świecie nie zgłosiłeś swojego udziału (no chyba że przy masowym usuwaniu postów usunąłem i Twojego, jeśli tak to napisz raz jeszcze)



Mój Blog: Pod presją czasu
01-04-2011 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Online
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #401
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
To z tymi nagrodami dla reprezentantów też fajny pomysł. Jak chcecie to po zakończeniu ja mogę zebrać to do kupy i założyć temat Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-04-2011 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #402
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
RedLucas napisał(a):To z tymi nagrodami dla reprezentantów też fajny pomysł. Jak chcecie to po zakończeniu ja mogę zebrać to do kupy i założyć temat Wink

Tu będzie tematów jak mrówkuffff zaraz wyluzuj Anton
01-04-2011 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Online
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #403
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
A kiedy chcesz to kurwa robić, jak nie zaraz po zakończeniu sezonu? Miesiąc później?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-04-2011 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #404
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wszystkie podane dotychczas kategorie są w porządku (tym bardziej, że w jednej w tej edycji wygrały by KoKSy Smile).

Co kategorii najlepszy strzelec czy najlepsza defensywa wiadomo, że decyduje statystyka.
Ale z bramkarzem już nie jest tak prosto. Ktoś może być zajebistym golkiperem, a mieć słabe statystyki ze względu na słabiutką defensywę lub jej brak (patrzaj: seks bomby Tongue ). W tym przypadku pierwsze miejsce (IMHO) się pokrywa, ale z drugim już tak oczywista sprawa nie jest.

Kolejna kategoria: hasło haxa - chociaż w tym wypadku "Wrogu, stój ku**a" bije wszystkich na głowy :lol:

Gdzie jest Groszek?
01-04-2011 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #405
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Ekhm... ten teges, no. Wiewiór, sbs i ktoś tam jeszcze. Zróbcie ligę jak chcecie (tylko porządnie!) ja się dostosuję i chętnie wezmę w niej udział, ale sprawami organizacyjnymi zajmował się nie będę. Matura i te sprawy, wiecie...

Kiedy rusza druga edycja?



Mój Blog: Pod presją czasu
01-04-2011 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości