Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #376
Re: Dimitar Berbatov
Berba dzisiaj czarował. Bod względem technicznym messi może mu korki wkręcać.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
02-04-2011 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #377
Re: Dimitar Berbatov
Możemy się nie bawić w podwórkowych psychologów? Bardzo proszę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-04-2011 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #378
Re: Dimitar Berbatov
Jasne rozważajmy tylko sprawdzone informacje z OT wtedy na pewno forum będzie żyło Smile Jakieś info z pierwszej ręki od SAFa o którym moglibyśmy podyskutować, panopticum? :>

Ja się nie bawię w psychologa - nie mam pojęcia czy Bułgarowi się podoba siedzieć czy nie. Chciałem żebyście tylko czysto teoretycznie rozważyli taką sytuację jak z RvN i Ronaldo (bo ktoś o niej wspomniał) tylko z Berbą i Chicharito w roli głównej. Ale widzę, że wszyscy wykręcają się sprytnie od odpowiedzi Smile

Ja już mówiłem ale powtórzę - dla mnie w następnym sezonie Groszek powinien być naszym murowanym drugim napadziorem. Dlatego, że nie gra gorzej od Berby a jest naszą melodią przyszłości. Jeśli Berbatovowi nie będzie przeszkadzała pozycja 3 napastnika to proszę bardzo - nie mam nic przeciwko tak klasowemu grajkowi na ławce (chociaż szkoda, że będzie blokował trochę Welbecka). Natomiast jeśli będzie się dąsał to powinniśmy go sprzedać - Danny jest imho gotowy do zajęcia miejsca pierwszego rezerwowego.

Może nad tak postawionym problemem będzie łatwiej dyskutować?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-04-2011 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #379
Re: Dimitar Berbatov
Ja tam np. nie widzę za wielkiego problemu. Tylko uważam, że SAF może ostatnio trochę przegiął z ilością minut spędzanych przez Bułgara na ławce. Szczególnie po meczu z Boltonem Dymitr mógł być dzisiaj zły: nie dość, że nie zagrał od początku, to w 45. minucie wszedł nie on, tylko Hernandez. A ja się po prostu cieszę, że mamy taką siłę ataku. Tylko Owen mi tu nie pasuje do naszej układanki. Welbeck za Owena i gramy następny sezon ze świetną czwórką w napadzie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-04-2011 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #380
Re: Dimitar Berbatov
Może po prostu szykuję się wielki powrót Berby do podstawy z Chelsea? Jeśli nie, to SAF przegiął i mógł go dziś wystawić.

Co do problemu, jaki poruszył Lasq, to mam podobne zdanie. Na Chiche od przyszłego sezonu trzeba zacząć jeszcze bardziej stawiać. Jestem pewny, że wówczas może nam zapewnić minimum 25 bramek. A Berba, cóż, byłby dla nas świetnym uzupełnieniem składu, jednak jeśli chce grać, to niech odchodzi. Danny da radę.

Tylko jeśli Bułgar już zgodzi się być tym trzecim napastnikiem, to mamy jeszcze inny problem. Berba nie za dobrze radzi sobie z dużą rotacją. Ostatnio jakby wygląda lepiej pod tym względem, ale wcześniej - przez całą swoją karierę na OT - niezbyt mu ona leżała. Dlatego może okazać się, że z rzadziej grającego Bułgara nie będziemy mieli większego pożytku, ponieważ najzwyczajniej w świecie będzie bez formy. Załóżmy, że tak się dzieje i wówczas Berba ma 31 lat i za sobą cienki sezon, co sprawia, że upchnie się go za max 10 melonów. Teraz można to zrobić spokojnie za ponad 20...

Ale tak jak piszę, to jest czarny scenariusz i może się okazać, że Dymi "dojrzał" do rotacji i byłby idealnym zmiennikiem. Tu trza będzie zdać się na SAFa. Jednak jeśli ja miałbym wybierać, to mimo wszystko chyba zostawiłbym go na OT.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-04-2011 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #381
Re: Dimitar Berbatov
Lasq napisał(a):Jasne rozważajmy tylko sprawdzone informacje z OT wtedy na pewno forum będzie żyło Smile Jakieś info z pierwszej ręki od SAFa o którym moglibyśmy podyskutować, panopticum? :>

Ale trzeba znać umiar w ssaniu palucha.
Nagle, znikąd lub z dupy, zaczynają się jakieś gadki o tym, że Berba odchodzi. <świr> Bo jakieś pismaki o tym nasrały. Nieważne jest, że Berba mówi, że jest mu dobrze w United i dopiero co przedłużył kontrakt. Ważne, że w internetach napisali, że go sprzedamy. Śmiechu warte.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-04-2011 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #382
Re: Dimitar Berbatov
On chyba jeszcze nie przedłużył,z tego co się orientuję. Czytałem spekulacje,ze obie strony nie potrafią dogadać się właśnie w sprawie nowego kontraktu. Podobno Berbatow chce przedłużyć na 3 lata+jakaś podwyżka w zarobkach,natomiast z klubu oferują 2 lata,bez podwyżki...
03-04-2011 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #383
Re: Dimitar Berbatov
Berba niech odejdzie od nas, to w końcu zostanie doceniony. W takim Bayernie będzie grał w pierwszym składzie i będzie jednym z najważniejszych piłkarzy w drużynie.

Byłem przeciwnikiem Bułgara do tego sezonu i chciałem, aby grzał ławę. Jednak w tym sezonie zasługuje na to, aby grać dużo częściej w pierwszym składzie, a tutaj SAF go ostatnio ewidentnie pomija. Jest to nasz najlepszy napastnik w danej chwili.

Za Berbę dostaniemy ok. 20 mln euro, Dymitar w końcu będzie doceniony i wszyscy będą zadowoleni.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
03-04-2011 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #384
Re: Dimitar Berbatov
Berba nie narzeka, a skoro pasuje mu obecna rola w zespole to po co go sprzedawać? Znajdź kogoś za 20 mln kto grałby na podobnym poziomie.
03-04-2011 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #385
Re: Dimitar Berbatov
rav10 napisał(a):Znajdź kogoś za 20 mln kto grałby na podobnym poziomie.

Odp: Javier Hernandez
Groch kosztował połowę tej sumy i strzela równie dużo goli w tym momencie, a patrząc w przyszłość, Javier będzie strzelał parę dobrych lat, a Dimi już swoje lata ma... Tak więc za 20 mln można kupić świetnego MŁODEGO napastnika, który nie odstawałby zbytnio poziomem od Berby.
Ale myślę, że nie ma sensu Berby sprzedawać póki strzela bramki i nie jest niezadwolony ze swojej obecnej sytuacji w klubie. Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
03-04-2011 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #386
Re: Dimitar Berbatov
Lisu napisał(a):Odp: Javier Hernandez

Javiera już mamy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-04-2011 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #387
Re: Dimitar Berbatov
Coś mi jednak mówi że Berba odejdzie. W kolejnym sezonie nie ma mowy aby grał zamiast groszka. Przy jego zacięciach w strzelaniu bramek nie ma mowy aby wybił ze składu Hernandeza. Już teraz to młody zaczyna występy w pierwszym składzie. Odejdą zapewne Berbatov i Owen, w ich miejsce wrócą Wellbeck i Macheda więc nowy zakup nie musi być konieczny. Skoro Welbeck w takim Sunderlandzie potrafi strzelać bramki to w MU powinno go stać na jeszcze więcej. Zresztą kij tam wie być może SAF ma kogoś na oku o kim nikt nie wie. Jestem tylko ciekaw ile Berba wytrzyma na tej ławce, bo rola rezerwowego na dłuższą mete na pewno nie będzie mu pasowała, tym bardziej że w tym sezonie ma argumenty w postaci bramek.
06-04-2011 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #388
Re: Dimitar Berbatov
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/pjM3Q_6lB-0&feature=player_embedded[/flash]
29-04-2011 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #389
Re: Dimitar Berbatov
http://www.facebook.com/video/video.php ... 5502525708

[1:15-1:18]

Berbie Groch gra na nerwach. Chce uciekać z klubu i w ogóle sieje ferment.

Gdzie jest Groszek?
08-05-2011 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #390
Re: Dimitar Berbatov
Teraz tylko szlifować Berbę , żeby był królem strzelców Wink

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
08-05-2011 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości