Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #466
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Dokładnie popieram Adisa, takie granie rozwija wszechstronność w haxballowym rzemiośle Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
06-04-2011 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sejman Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1
Post: #467
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Zatem jestem po pierwszym meczu haxballowym nowego sezonu. Graliśmy na BIG. Uważam że to porażka, bedzie padać mało bramek co zabija zabawe, szansa na rykoszet jest niewielka, zatem jezeli mamy grać po 3 to proponuje przemyśleć jeszcze raz decyzje o wprowadzeniu dużego boiska, bo lepiej gra się na classic'u po 3 a po 4 (graczy zgłoszonych do ligi utworzyć nowe ekipy) to można na BIG'u zrobić puchar np. O tak pierwsze wrażenia ;D Oczywiście trzeba poczekać jeszcze na pozostałe drużyny ale myślę ze przynajmniej cześć się ze mną zgodzi.

"You have to be able to handle pressure when
you play for a big club. It's crowd and the
supporters, the expectations that they have
at Old Trafford
"
Norman Whiteside
09-04-2011 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #468
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sejman napisał(a):proponuje przemyśleć jeszcze raz decyzje o wprowadzeniu dużego boiska,

Nawet jeśli, to i tak już za późno.

Gdzie jest Groszek?
09-04-2011 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #469
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
A moim zdaniem nie było tak źle. Obie drużyny jakieś tam sytuacje bramkowe miały. Wystarczyło więcej precyzji, zimnej krwi albo po prostu więcej szczęścia. To prawda, że bramek nie będzie tak dużo jak na boisku klasycznym, ale wydaje mi się że padać one będą. Mam wrażenie, że po prostu trafiły dziś na siebie dość wyrównane drużyny i stąd wziął się ten bezbramkowy remis.
Podsumowując: na wnioski poczekajmy bo jest zbyt wcześnie na mówienie o czymkolwiek. Będzie dobrze!
09-04-2011 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #470
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Nie raz już grałem 3vs3 na big, ale to było jedno z trudniejszych spotkań. Z resztą myślę że dużo zależy od tego czy ostatni gracz stoi na bramce czy gdzieś w okolicach środka boiska. A w tym meczu było tak, że Peneros właśnie był golkiperem. Z przodu operowaliśmy tylko z Puyim (chociaż i tak myślę że mieliśmy przewagę i gra toczyła się raczej na połowie ASK Teamu), więc tym bardziej było ciężko, bo też więcej latania. A to jakieś wybicie, niedokładne podanie itd. Zobaczymy jak będzie jeszcze w innych meczach, ale podejrzewam że gra toczyć się będzie do 1 bramki. Żeby tylko strzelić, a potem obronić wynik. Jednak dalej popieram pomysł z bigiem.

Blog
09-04-2011 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #471
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wiadomo, że gra na bigu 3v3 będzie trudna i zapewne nie tak efektowna, jak na classiku. Jeno właśnie o to chodzi, by najlepszy zespół udowodnił, że i w takich warunkach potrafi grać. Tym bardziej, że na tym boisku murowanie bramki nic nie da poza ewentualnym remisem (z KRaKiem to i tak będzie osiągnięcie Wink ).

Co do samego meczu - tak, jak powiedział kaka. Sejman coś tam wybronił, w samej końcówce świetną sytuację miał Almatziol - gdyby uderzał w prawo zamiast lewo w 9:56 padłby decydujący gol. Poza tym obie drużyny grały porządnie i praktycznie bez poważnych błędów w tyłach. Nie panikujcie więc Smile

Gdzie jest Groszek?
09-04-2011 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sejman Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1
Post: #472
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kris1908 napisał(a):Nawet jeśli, to i tak już za późno.

Co do tego to sie nie zgodzę bo zawsze można powtórzyć mecz na classicu.

"You have to be able to handle pressure when
you play for a big club. It's crowd and the
supporters, the expectations that they have
at Old Trafford
"
Norman Whiteside
10-04-2011 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #473
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Jakieś 90% otwartych pokoi na haxie obecnie w systemie 3v3 gra na Bigu, więc nie wiem w czym problem. Jak sobie tak w wolnym czasie sparuję to 0-0 za często nie widziałem. Owszem, w naszej lidze poziom jest naprawdę wysoki, drużyny są zgrane, co eliminuje przypadek i jednostronną grę, ale myślę, że i tak będą bramki padać, w końcu to aż 10 minut.


Fan United od 1992 roku
10-04-2011 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #474
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sejman napisał(a):Co do tego to sie nie zgodzę bo zawsze można powtórzyć mecz na classicu.

Słyszałeś, że prawo nie działa wstecz i takie tam?
Ustaliliśmy, że gramy tak, więc nie powinno się teraz nic zmieniać "bo komuś nie wyszło".

Jedyne co, to można uściślić kwestię decydowania o graczu playstation - chodzi o sytuację, czy gracz może zagłosować na siebie.

E: Padł pierwszy gol tej edycji. W wyjątkowo kretyńskich okolicznościach :evil: , ale padł, co warte odnotowania.

Gdzie jest Groszek?
10-04-2011 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sejman Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1
Post: #475
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kris1908 napisał(a):Słyszałeś, że prawo nie działa wstecz i takie tam?
Ustaliliśmy, że gramy tak, więc nie powinno się teraz nic zmieniać "bo komuś nie wyszło".
Kris słyszałem i nie stresuj się. Napisałem swoje odczucia co do meczu i tyle. Chyba mam do tego prawo. Może dlatego "że komuś nie wyszło" (patrz ja) napisałem, co napisałem. Skoro większości się podoba to nie mam nic do gadania i pewnie się przyzwyczaje ;D
P.s. Gratuluje strzelcowi pierwszej bramki
P.s. (nr 2) A co do gracza playstation to nawet jak na isebie nie będzie można to co ja zagłosowałbym na puiego, a on na mnie i mamy remis. Ja nie głosuje na puiego, żeby wygrać to on na mnie tez i nadal mamy remis, więc w tym akurat nie szukałbym dziury Wink

"You have to be able to handle pressure when
you play for a big club. It's crowd and the
supporters, the expectations that they have
at Old Trafford
"
Norman Whiteside
11-04-2011 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #476
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
3v3 na big ssie niemożliwie. Amen.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-04-2011 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #477
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Po prostu nie umiesz na nim grać. Amen.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-04-2011 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #478
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sejman napisał(a):Kris słyszałem i nie stresuj się.
Wszyscy nagle mówią mi, żebym się nie stresował. Dla, w tym wypadku twojej informacji, zlewa mnie to.

sejman napisał(a):P.s. Gratuluje strzelcowi pierwszej bramki
Dzięki 8-) Ale piwa nie dostaniesz Smile

sejman napisał(a):Skoro większości się podoba to nie mam nic do gadania i pewnie się przyzwyczaje ;D
Mi się nie podoba, ale tak głosowałem i to podtrzymuję, bo uważam, że mistrz powinien być wszechstronny.

sejman napisał(a):P.s. (nr 2) A co do gracza playstation to nawet jak na isebie nie będzie można to co ja zagłosowałbym na puiego, a on na mnie i mamy remis. Ja nie głosuje na puiego, żeby wygrać to on na mnie tez i nadal mamy remis, więc w tym akurat nie szukałbym dziury Wink
A ty nie bierz wszystkiego do siebie. Bo tu nie chodzi o sytuację po waszym meczu, tylko o to, że nie jest to uściślone, a IMHO być powinno. Na przyszłość.

E: Co do Oskarów. Trzeba popracować, by awansować na pierwsze miejsce w maniaczeniu, ale "najważniejsze jest dobro drużyny i zdobywanie trofeów". Wink

Gdzie jest Groszek?
11-04-2011 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #479
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Wyniki Oskarów zasysają, tyle mam do powiedzenia.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
11-04-2011 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #480
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
RedLucas napisał(a):Po prostu nie umiesz na nim grać. Amen.
Łoho, odezwał się laureat kategorii Gracz marnujący najwięcej "setek": Wink Ty tam lepiej ćwicz, żebyś za parę miesięcy znów nie przodował w tej kategorii



Mój Blog: Pod presją czasu
11-04-2011 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości