Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #496
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Intel napisał(a):akcję promocyjną na Redlogu
Myślałem nad tym, ale pomysł upadł z braku czasu. Przed trzecią edycją powinno pójść coś w tym stylu.

Intel - spytaj Wiktora, on na pewno zechce grać Wink

Gdzie jest Groszek?
12-04-2011 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #497
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Oddam Reda za darmo, jak chcecie Intele, to jest Wasz.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-04-2011 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #498
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Widzę, że coś ostatnio nie masz fazy na cięte riposty misiek.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-04-2011 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #499
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Adis napisał(a):Oddam Reda za darmo, jak chcecie Intele, to jest Wasz.

Nie lepiej od niego uciec? Piłeczka uderzona przez niego dalej będzie perfekcyjnie trafiać w to samo miejsce (bramkarza :-D ), a ty będziesz mógł na to patrzeć nie z perspektywy "...", a z perspektywy "Robak, dobra robota", czy coś w tym stylu Smile .

Kris1908 napisał(a):Intel - spytaj Wiktora, on na pewno zechce grać

Ironia ? Przyjąłbym to za prawdę, ale to mrugnięcie okiem mnie zmyliło... Poczekamy na dalszy rozwój wydarzeń

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
12-04-2011 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #500
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Intel napisał(a):Ironia ? Przyjąłbym to za prawdę, ale to mrugnięcie okiem mnie zmyliło... Poczekamy na dalszy rozwój wydarzeń

Wiktor jest ukrytym fanem Haxa.

Gdzie jest Groszek?
12-04-2011 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #501
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kris1908 napisał(a):Wiktor jest ukrytym fanem Haxa.

Zapewne ukrywa się pod tajemniczym nickiem Kris1908. Gdyby tak było, drużyna KRaK Antyfutbol zwała by się pewnie WRaK Antyfutbol. Trochę mniej optymistycznie, co nie? Smile

Zrezygnowałem z tego Arwina, brzytwy będę się chwytać dopiero, jak już będziemy z Robaldem pod ścianą. Zagadałem do Daniela i Atheista, potem jeszcze spróbuję kilku forumowiczów, którzy przejawiali haxem zainteresowanie, a potem pomyślimy.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
12-04-2011 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #502
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Problemy Luroin HC można uznać za rozwiązane, gdyż znaleźliśmy zastępcę Lucasa! Jest nim Czary, do niedawna jedna z armat Czarującej Maty Arsenalu. Do momentu powrotu Lucasa zespół Luroin grać będzie w składzie: Robaldo, Czary i ja. Bójcie się! Smile

W związku z tym transferem, sprawę terminu rozegrania naszych spotkań w ramach 1. i 2. kolejki uznajmy za ponownie otwartą, ale do tych spraw mamy drugi temat.

E: Kris, muszę cię rozczarować - jako, że to transfer tymczasowy, nazwy nie zmieniamy (bo przecież po powrocie Lucasa znów zmienialibyśmy nazwę). Wszystko zostaje, tak, jak jest. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
14-04-2011 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #503
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
A nazwę zmieniacie na Czary Inteligentnego Robaka?

Gdzie jest Groszek?
14-04-2011 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #504
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
O dziwo, mimo zupełnie niezgranego składu (co dało o sobie znać w meczu z Jogą), Luroin daje jakoś radę! Niespodziewana, ba, wręcz sensacyjna wygrana nad Orłami dała nadzieję na dobry wynik z Jogą. Niestety, brak zgrania, kilka indywidualnych błędów i przewaga drużyny przeciwnej odebrały nam zwycięstwo. Gdyby wpadła ta setka na początku, to pewnie Luroin by murowało i może nawet sensacyjnie wywiozło punkty z trudnego terenu, ale niestety - gola nie było, potem popełniałem błędy w obronie, czego skutkeim były stracone bramki. Potem odsłoniliśmy się, straciliśmy kolejne dwa gole (na pustą, Robaldo na moją prośbę ruszył do ataku, kij z bilansem!), ale na szczęście błąd Wiewióra umożliwił nam zdobycie gola honorowego.

Reasumując, Luroin nie takie niestraszne, jak je malowali! :twisted:

E: Adis, my jak Chelsea? Na początku ostro, a później przyjdzie kryzys? Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
14-04-2011 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #505
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Spoko -Orły jak United, na początku sezonu tracą punkty, potem będzie tylko lepiej. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-04-2011 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #506
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Intel napisał(a):E: Adis, my jak Chelsea? Na początku ostro, a później przyjdzie kryzys? Smile

Wy jak Liverpool. Po cichu na coś liczycie, po pierwszym meczu zapowiadacie majstra, a po drugim odpadacie z walki o tytuł.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-04-2011 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #507
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
To Wam się Intele dostało. W końcu nazwa LFC zobowiązuje. :-D

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-04-2011 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #508
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Hola, hola, master. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale od kilkunastu dni należy nas kojarzyć z Wielkim Zderzaczem Hadronów, niż z Klubem, Którego Nazwy Wstyd Mi Wymawiać. Nazwa LHC (LFC to plama, która istnieje już tylko w historii) zobowiązuje, obawiam się, że "Hadrony" Cię zniszczyły!

Red by to podsumował krócej: "oj misiek, coś ci się dowcip stępił", albo "oj, coś ostatnio nie masz fazy na cięte riposty, misiek". Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
14-04-2011 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #509
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Lider jest tylko jeden.

Tak, muszę mieć w kolekcji drugiego Oscara, tym razem w innej kategorii. Choć prawdę mówiąc ten pierwszy do mnie jeszcze nie dotarł. Pieprzona poczta.


Fan United od 1992 roku
14-04-2011 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #510
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
No proszę, kolejny pracuje na zaszczytny tytuł. Musicie chyba pomyśleć nad zmianą nazwy zespołu, może Gwiazdo(ro)zbiór? Smile

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-04-2011 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości