Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #526
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Zgadzam się z tobą Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
18-04-2011 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #527
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
I ja też, przecież pisałem o tym jak Paolo wyjechał, a my musieliśmy grać we 2...Ale nie, bo hax i terminy są najważniejsze :roll:

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
18-04-2011 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #528
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Mecz tydzień temu przełożyliśmy, bo Kociowi masakrycznie lagowało (1 mecz już m. in. przez to przerżnęliśmy, wystarczy na początek). Był cały tydzień przed nami i, gdyby nie niespodziewana awaria neta Rava (2-3dniowa) każdego dnia bylibyśmy do dyspozycji. Rozumiem, że to nie wina Zasada, Ruuda czy kogokolwiek od was, ale darujta sobie wpisy,
ZasadKG napisał(a):to Krisy przełożyli bo przecież Kociowi laguje
bo zostało wówczas 7 dni na rozegranie, w 1 dzień nie wyszło i z racji tego, że ktoś tam nie mógł w pt i sb, trzeba było pykać w niedzielę. Szkoda, że tak wyszło, zjechalibyśmy was i tak Wink , aleć zawsze lepiej pykać w równych składach.

Co do zmiany terminu - nikt nam nie złożył takiej propozycji, pisałem z Wiewiórem nt. tego, co się dzieje w momencie, gdy kogoś nie ma o 22 w nd - odpisał, że w zgodzie z ustalonymi zasada... wróć, regułami Wink będzie walkower (analogicznie przy mniejszej liczbie osób 2v3).

Gdzie jest Groszek?
18-04-2011 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #529
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
No i własnie to jest bez sensu. Niektórzy traktują tę grę zbyt poważnie. Bądźmy ludźmi, nikomu nic się nie stanie jak mecz zostanie rozegrany dwa czy trzy dni po terminie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-04-2011 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #530
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
mucha napisał(a):Niektórzy traktują tę grę zbyt poważnie.

Zdanie klucz. Czasami jak widze niektore spiny to mi sie smiac chce : >

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
18-04-2011 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #531
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Kris1908 napisał(a):Szkoda, że tak wyszło, zjechalibyśmy was i tak

Może ty sobie jednak daruj te wpisy :lol:

mucha napisał(a):No i własnie to jest bez sensu. Niektórzy traktują tę grę zbyt poważnie. Bądźmy ludźmi, nikomu nic się nie stanie jak mecz zostanie rozegrany dwa czy trzy dni po terminie.

Aż prosi sie o piwo :-D Ja myślałem, że ta liga ma być głównie dla zabawy, a nie powodem do spinek.Przynajmniej przed 1 sezonem, bo teraz to już wiedziałem czego się spodziewać.Regulamin regulaminem, ale "niektórzy traktują tę grę zbyt poważnie".

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
18-04-2011 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #532
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Dobra napinka nie jest zła, dać Wam kisiel? :-D
Jak dla mnie pomysł z walkowerem w niedzielę o 22, bądź grą w niepełnym składzie od początku był zły i nietrafiony. Hipotetyczna choć lekko przerysowana sytuacja, umawiamy się z zespołem XXX na grę w poniedziałek, wtorek ... sobotę, takie nam terminy pasują, gdyż w niedzielę jednego z nas nie ma. Zespół XXX odrzuca nasze kolejne propozycje i zjawia się dopiero w niedzielę o 22. Dlaczego mamy być poszkodowani w takiej sytuacji i grać 2v3, skoro wyraziliśmy chęć rozegrania meczu? "Nie traktujmy tej gry tak poważnie" bo takie nierówne mecze bądź walkowery wypatrzają rywalizację i psują zabawę, co było głównym celem.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-04-2011 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #533
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Adis napisał(a):Hipotetyczna choć lekko przerysowana sytuacja, umawiamy się z zespołem XXX na grę w poniedziałek, wtorek ... sobotę, takie nam terminy pasują, gdyż w niedzielę jednego z nas nie ma. Zespół XXX odrzuca nasze kolejne propozycje i zjawia się dopiero w niedzielę o 22. Dlaczego mamy być poszkodowani w takiej sytuacji i grać 2v3, skoro wyraziliśmy chęć rozegrania meczu?

Nie powiedziałbym zeby aż tak odbiegała od rzeczywistości

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
18-04-2011 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #534
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Znów prawo Parkinsona ma zastosowanie.
Będzie wiadomo, że można przesunąć termin o dwa dni w razie W, to tych razów W od razu znajdzie się kilka razy więcej niźli wcześniej.

Chociaż sytuacja opisana przez Adisa (skomentowana przez Ruuuuuda tak, że nie wiem, do czego pije) już mi kiedyś siedziała w głowie - i fakt, prawdu każesz.

Gdzie jest Groszek?
18-04-2011 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #535
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Oo jest możliwość nagrywania meczów i zapisywania replayów. :tuptup:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
20-04-2011 07:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #536
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
W koncu każdy będzie mógł zobaczyć moje, cudne bramki Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-04-2011 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #537
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Adis napisał(a):Oo jest możliwość nagrywania meczów i zapisywania replayów. :tuptup:

Obserwatorów ale też inni gracze proszę o nagrywanie spotkań - NIE ZMIENIAJCIE NAZWY PLIKU bo nie da się tego później wrzucić na stronkę dlatego zostawcie standardowy podpis do zapisania
Później wysyłajcie je do mnie albo do sebosa a my je wrzucimy na stronkę z wynikami ;]
Pozdrawiam
20-04-2011 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sejman Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1
Post: #538
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Silence! I kill you!!! :mrgreen:

"You have to be able to handle pressure when
you play for a big club. It's crowd and the
supporters, the expectations that they have
at Old Trafford
"
Norman Whiteside
21-04-2011 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #539
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Dodałem nowy punkt do regulaminu

SYTUACJE WYJĄTKOWE
1. W przypadku, kiedy drużyna rozpocznie mecz w niepełnym składzie, jest możliwość, aby brakujący gracz dołączył do swojego zespołu w czasie trwania gry. W tym celu należy poprosić obserwatora/administratora o dodanie do odpowiedniego zespołu


Fan United od 1992 roku
22-04-2011 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #540
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Tak, gwoli jasności.
Obserwator głosuje z graczami na równych prawach w sprawie Gracza z Playstation. Jeśli po głosowaniu będzie remis, to wówczas obserwator decyduje, który z remisujących dostanie nagrodę.

Piszę, bo nie było to dziś jasne podczas spotkania.

Gdzie jest Groszek?
22-04-2011 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości