Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #646
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
[Obrazek: jsirm0.jpg]
Brawo Wiewiór, Kris, Rav. <śpi> pewnie będą się tłumaczyć, że nie grali na serio.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-05-2011 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #647
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
wrzucili mnie jak było z 3:9 aaaa po drugie primo : jadłem i nie grałem od 4min
12-05-2011 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Online
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #648
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Sęp... :lol:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-05-2011 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #649
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
A Oj tam. Tu już olewka była + niegrający wiewiór.
Wcześniej było całkowicie odwrotnie Wink

Gdzie jest Groszek?
13-05-2011 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #650
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Niebywałym jest, że odkąd trenujemy haxa więcej bramek wpuściłem po samobójach niż po strzałach rywala. Co się dzieje, że zawsze mnie to dotyka :mrgreen: Na lidze i reprezentacji problemu nie ma w ogóle.


Fan United od 1992 roku
14-05-2011 07:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #651
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sebos_krk napisał(a):Niebywałym jest, że odkąd trenujemy haxa więcej bramek wpuściłem po samobójach niż po strzałach rywala. Co się dzieje, że zawsze mnie to dotyka :mrgreen: Na lidze i reprezentacji problemu nie ma w ogóle.

Nie potrafisz zachować koncentracji przez cały czas. Nie nadawałbyś się do United Wink

Gdzie jest Groszek?
14-05-2011 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #652
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Seria 5 meczów bez straty bramki w lidze, kolejno: KRaK, Joga, PWP, ASK, Rzeźnik. :tuptup:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-05-2011 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #653
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
I nominacja w kategorii "Największy gwiazdor". Gratulacje Adis. Smile
Wiewiór staraj się bo nie obronisz tytułu. Tongue

Blog
15-05-2011 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #654
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Spoko, jak mnie jako bramkarza nie doceniacie, to może choć gwiazdora dostanę. Smile

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-05-2011 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #655
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Panowie, bo znów miała miejsce kretyńska sytuacja. Poprzez lagi, które dzisiaj chyba na wszystkich hostach siedzą, mecz Rzeźnika z Pijanymi był jedną wielką parodią. Cztery bramki dla jednej z drużyn padły po ewidentnych lagach przeciwnika, które dawały się we znaki przez cały mecz.
Zwracam się do rady ligi o podjęcie jakiejś decyzji w tej sprawie, jako obserwator wnioskuję o powtórzenie spotkania, bo to nie jest piłka. Udostępnię nagranie z meczu jako materiał dowodowy w sprawie.

Pewnie skończy się na d***kracji, w której znów ludzie będą głosować nie ze względu na argumenty jednej czy drugiej ze stron, tylko z tego, co im się opłaca w tabeli. Ale to są uroki rozstrzygania wszystkiego droga d***kratyczną. Chociaż patrząc na tabelę, mam pewne przypuszczenia, co się stanie...

Gdzie jest Groszek?
15-05-2011 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #656
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
Obejrzymy, zobaczymy, w tym wypadku nie ma potrzeby robić ankiety.
W Waszym wypadku mogliśmy od razu zostawić wynik i nie byłoby problemu, bo rada ani przez moment nie rozważała w/o.

Zawsze może ktoś inny to organizować, jak jest chętny.

Cytat:Spoko, jak mnie jako bramkarza nie doceniacie, to może choć gwiazdora dostanę.
Jakbym chciał to zrobiłbym mecz Joga - Fucking na taki sam wynik, jaki Wy dostaliście i nagle się by okazało, że na tą chwilę lepszą defensywę ma Joga, bo tylko 3 bramki Tongue
btw. szczególnie, że tam dość łatwo nam poszło i bramki z dupy wzięte.


Fan United od 1992 roku
15-05-2011 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #657
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sebos_krk napisał(a):W Waszym wypadku mogliśmy od razu zostawić wynik i nie byłoby problemu, bo rada ani przez moment nie rozważała w/o.

Toż to ja wiedziałem od samego początku, tylko po co w takim razie była ta szopka z odwlekaniem z góry przesądzonej decyzji i d***kracją, która taki wybór na 100% by zatwierdziła, ale pozwoliła umyć ręce? 8-)

Innymi słowy - krótkie, szybkie "Nie będzie w/o." rozwiązałoby sprawę.

Ps. Mam dość tego tematu, jak pewnie wszyscy. Miałem go już nie poruszać, ale przez ten cytat musiałem.

Gdzie jest Groszek?
15-05-2011 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #658
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sebos_krk napisał(a):Jakbym chciał to zrobiłbym mecz Joga - Fucking na taki sam wynik, jaki Wy dostaliście.
sebos_krk napisał(a):W Waszym wypadku mogliśmy od razu zostawić wynik i nie byłoby problemu, bo rada ani przez moment nie rozważała w/o.
PZPN! PZPN! JE*** JE*** PZPN! <śpi>

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-05-2011 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #659
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
sebos_krk napisał(a):Jakbym chciał to zrobiłbym mecz Joga - Fucking na taki sam wynik, jaki Wy dostaliście i nagle się by okazało, że na tą chwilę lepszą defensywę ma Joga, bo tylko 3 bramki Tongue
btw. szczególnie, że tam dość łatwo nam poszło i bramki z dupy wzięte.
Nie ma takiej potrzeby, przecież wiemy że jesteś najlepszy...



Mój Blog: Pod presją czasu
15-05-2011 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #660
Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Chciałem napisać, że rada ani przez moment nie rozważała dania w/o, chcieliśmy, żeby zostało to 1:0. A ankieta była szansą dla KraKa.

<ściana> ale wtopa :oops: :oops: :oops: :oops:

Cytat:Nie ma takiej potrzeby, przecież wiemy że jesteś najlepszy...
O co Ci chodzi? To było do Adisa i naszej sportowej rywalizacji. Dogryźć czasem rywalowi też można. A przy okazji każdy bramkarz chciałby mieć takie stopera, jakiego mamy w reprezentacji Smile


Fan United od 1992 roku
15-05-2011 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości