Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #586
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Chłopaki grają i strzelają bramki w championship mając 22-23 lata i to ma być szczyt ich możliwości?

Pieniądze i to całkiem nie najgorsze na pewno dostaniemy jeśli będziemy chcieli ich sprzedać. Jeese to reprezentant angielskiej młodzieżówki, który całkiem regularnie występuje w niej w pierwszej 11-stce.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-05-2015 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #587
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Under napisał(a):No i okazało się, że faktycznie Zahy i Keane'a już u nas nie ma.
Ja może wygłoszę kontrowersyjną tezę, ale chciałbym bardzo aby De Gea odszedł w lecie do Realu. Oczywiście, jest mega bramkarzem, ilość uratowanych przez niego punktów jest trudna do oszacowania, ale nie chciałbym oglądać w United zawodnika dla którego United to przystanek. Nawet jeśli przedłużymy z nim umowę, sypiąc mu worek siana, to on dalej będzie myślami w Madrycie. Dodając do tego Mendę-Mendesa chciałbym aby David opuścił Old Trafford. Dla mnie jego postawa jest sprzeczna z DNA United i obecność tego typu zawodników mi bardzo nie odpowiada. Pamiętacie jak kuszono Vidica? Dla Skały nie było tematu Realu. Siłą Manchesteru za kadencji SAFa(na której cieniem kładą się tylko ostatnie bardzo słabe lata po finale na Wembley) było to, że najwazniejsza była drużyna, a Sir Alex nie miał oporów przed wymianą poszczególnych elementów.

Parówka do Realu, Varane na Old Trafford.

Poza tym chciałbym aby odeszli Valencia, Evans, Nani, Young i Falcao.

No to pojechałeś po bandzie i to gruboooBig Grin DNA United? Za dużo nasłuchałeś się o Barcy chyba. Nie możesz porównywać United z lat kiedy rządziliśmy i ustawialiśmy wszystkich po kątach i w lidze i w Europie do obecnych gdzie nasza gra jest po prostu średnia, a tylko momentami wygląda jak za dawnych lat. Po drugie postać SAFa miała ogromne znaczenie przy podpisywaniu nowych kontraktów jak i ich przedłużaniu. Jeśli United wróci na dawne tory to nikt nie będzie myślał o odejściu, tylko o zdobywaniu trofeów. Każdy kto jest ambitny i zna swoją wartość będzie chciał osiągać sukcesy i to będzie dla niego priorytetem. I na koniec myślisz że Varane to taki typ zawodnika z "DNA United"?

Zespół powinien opuścić Roo i RVP a niewykupywanie Falcao to oczywista oczywistość mam nadzieję.
05-05-2015 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #588
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wiesz co, z jakiegoś powodu trzymam kciuku za ten klub. I nigdy specjalnie nie obchodziły mnie trofea(dość powiedzieć, że u schyłku Fergusona zacząłem równolegle wspierać Koguty bo.... United za dużo wygrywało). Mimo to ten klub zawsze miał zasady.

Cytat:Zespół powinien opuścić Roo i RVP a niewykupywanie Falcao to oczywista oczywistość mam nadzieję.
Abstrachując od tego czy się zgadzam czy nie - trudno byłoby znależć kupca na Rooney'a, kupca na RvP i jeszcze następców.

(06-05-2015 04:50)Under napisał(a):  Wiesz co, z jakiegoś powodu trzymam kciuku za ten klub. I nigdy specjalnie nie obchodziły mnie trofea(dość powiedzieć, że u schyłku Fergusona zacząłem równolegle wspierać Koguty bo.... United za dużo wygrywało). Mimo to ten klub zawsze miał zasady.

Cytat:Zespół powinien opuścić Roo i RVP a niewykupywanie Falcao to oczywista oczywistość mam nadzieję.
Abstrachując od tego czy się zgadzam czy nie - trudno byłoby znależć kupca na Rooney'a, kupca na RvP i jeszcze następców.

Cytat:Chłopaki grają i strzelają bramki w championship mając 22-23 lata i to ma być szczyt ich możliwości?

Pieniądze i to całkiem nie najgorsze na pewno dostaniemy jeśli będziemy chcieli ich sprzedać. Jeese to reprezentant angielskiej młodzieżówki, który całkiem regularnie występuje w niej w pierwszej 11-stce.
Rocznik 1992. Nie wiem co to z argument z tą młodzieżówką. Przypominam, że od prawie 10 lat reprezentacja Anglii to nieudolna zbieranina, pośmiewisko i w skali świata mocno przeciętna drużyna. Skoro w seniorskiej kadrze grają ludzie typu Mason, to nagle młodziezówka ma być świetna? Jeśli masz 23 lata i nie masz pewnego miejsca w składzie Championship to znaczy, że jesteś słabym piłkarzem.

Zestaw z Lingardem jego rówieśnika, Sona z Leverkusen i porównaj ile obaj mają występów na najwyższym poziomie. Albo Eriksena.

Poza tym fakt, że w ostatnich 10 lat najlepszym produktem akademii United jest Welbeck(i to jedyny jej wychowanek nie będący przeciętniakiem) raczej nie daje powodów do optymizmu w ich przypadku.

Po raz kolejny zastanawiam się kiedy Premier League zreformuje ten idiotyczny system z U-21 Premier League.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2015 05:04 przez Under.)
06-05-2015 04:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #589
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Może dożyje czasów, że rozmawiając z tobą nie będę musiał mówić : "gdzie ja to napisałem?", "czytaj uważnie".

A więc jeszcze raz od początku. Napisałeś kpiąc z naszego wychowanka, że nie wiadomo, czy ktokolwiek wyłoży jakieś pieniądze. Na co ja napisałem, że wyłoży bo Jeese to reprezentant angielskiej młodzieżówki (i to często gra od pierwszych minut), która - czy ci się to podoba czy nie - należy obecnie do najlepszych w Europie. Nawiasem mówić jakie ma znaczenie tutaj fakt, że angielska kadra daje dupy? Za KAŻDEGO regularnie grającego w kadrze Angola dostanie się ciekawe pieniądze. Taka rzeczywistość. I nie rozumiem po kiego w tej dyskusji pojawił się Son. KTOKOLWIEK pisał tutaj, że Lingard jest w tej chwili świetnie rokującym zawodnikiem? Nie, wprost przeciwnie.

Przypomnę również, że Jeese rozegrał w Derby 14 meczów, w czym 6 od pierwszej minuty. Nie jest to wcale tak słaby wynik biorąc pod uwagę fakt, że jest w tym klubie dopiero od lutego, a wcześniej zmagał się z poważną kontuzją. I powtarzam (żeby nie było), że nie piszę tego dlatego, że uważa, że Jeese to wielki talent, a dlatego, że nie jest to kompletna niedorajda, która musi cieszyć się, że znalazła klub w Championship.

I na koniec - mówienie o zawodnikach, którzy grają na poziomie championship w wieku 22-23 lat, że już nie wskoczą na wyższy poziom jest - delikatnie rzecz ujmując - nie rozsądne.

Nie rozumiem również gadki o reformie rozgrywek. Przecież dopiero co zrezygnowano z rezerw i wprowadzono u-21.

PS Co do wychowanków z ostatnich 10ciu lat (chociaż nie wiem jakie to ma znaczenie). W sezonie 2008-2009 debiutował u nas Jonny Evans. Wcześniej wymiatak w Sunderlandzie, u nas z powodzeniem grał w najważniejszych meczach Ligi Mistrzów i w swoim czasie był pewnym punktem zespołu. Rzucanie zresztą na lewo i prawo określeniami typu słabiak, przeciętniak jest mało warte, bo nie ma tutaj punktu odniesienia. Jakimi piłkarzami byli Butt, Brown, O'Shea, czy P. Neville?

PS 2 Jestem w szoku czytając te fragmenty o DNA. Szczególnie, że pisze je ktoś, kto raz na jakiś czas wspomina o tym, jak daliśmy ciała z Pogbą.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2015 07:03 przez michal85.)
06-05-2015 06:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #590
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Oshea czy Neville to też byli przeciętniaki. Evans jak nie ma lepszego obok siebie też jest tylko średniakiem, ot pójdzie do Hull czy Stoke i pogra w 1 składzie



A Pogba do sprawa spieprzona po calej linii przez klub. Trudno
06-05-2015 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #591
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
W takim razie zachęcam do merytorycznego uzasadnienia takiej tezy - https://redcafe.pl/showthread.php?tid=85&pid=132703 Dla uzupełnienia polecam również http://therepublikofmancunia.com/scholes...at-united/

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2015 09:38 przez michal85.)
06-05-2015 09:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #592
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
El Polako napisał(a):Zespół powinien opuścić Roo
Rooney nigdzie nie powienien się ruszać, tylko niech przez cały sezon będzie główną postacią odpowiedzialną za bramki, bez żadnych pomysłów ustawiania go za napastnikami. To jest piłkarz do strzelania goli, a nie kreator gry ofensywnej.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2015 11:48 przez sebos_krk.)
06-05-2015 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #593
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Under napisał(a):Abstrachując od tego czy się zgadzam czy nie - trudno byłoby znależć kupca na Rooney'a, kupca na RvP i jeszcze następców.

Wszystko zależałoby od tego jaką kwotę chcielibyśmy uzyskać za każdego z tych graczy. Chętnych by raczej nie brakowało, gorzej ze spełnieniem przez tych chętnych wymagań finansowych dotyczących ich kupna. Z zastępcami nie było by takiego problemu, jak już wspominałem jest Lacazett, jest młody Dybala i również młody bodajże argentyńczyk z Villarreal Luciano Vietto.

sebos_krk napisał(a):Rooney nigdzie nie powienien się ruszać, tylko niech przez cały sezon będzie główną postacią odpowiedzialną za bramki, bez żadnych pomysłów ustawiania go za napastnikami. To jest piłkarz do strzelania goli, a nie kreator gry ofensywnej.

Wg mnie nie potrafi ustabilizować formy z dłuższą metę. Zagra 2-3 dobre mecze a potem zniknie na 10 meczy, to trochę za mało...
06-05-2015 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #594
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Jakimi piłkarzami byli Butt, Brown, O'Shea, czy P. Neville?
Brown w 07-08 był wymiatakiem. Neville, Butt i O'shea to byli piłkarze na sporo wyższym poziomie niż rotacja w Championship.
Cytat:A więc jeszcze raz od początku. Napisałeś kpiąc z naszego wychowanka, że nie wiadomo, czy ktokolwiek wyłoży jakieś pieniądze
To nie była kpina. Will Keane i Lingard podzielą losy Brady'ego, Heatona i innych. Czyli przyzwoita kariera między championship i Premier Leaugue i tyle.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
06-05-2015 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #595
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Co do Naniego

Cytat:United winger Nani doesn't want to make his loan move to Sporting Lisbon permanent, according to reports in Portugal.

The 28-year-old has spent the season with the Portuguese club who he joined United from in 2007.

He told Portuguese publication O Jogo: “The fans asked me to stay, but we all know it’s hard, because I have a contract with Manchester United and my ambitions are different this time.

“I am very happy to have spent a year at Sporting. It was a great time, helping Sporting where I could and finish in the top three."

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-05-2015 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #596
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Dobra wiadomość, Wreszcie Rooney będzie miał z kim pograć.
07-05-2015 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #597
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
sebos_krk napisał(a):To jest piłkarz do strzelania goli, a nie kreator gry ofensywnej.

On tak dawno nie był za to odpowiedzialny ze pewnie już nie pamięta jak to sie robi, zresztą ten sezon to potwierdza. Troche sie zrobil bardzo dobry gracz od wszystkiego ale od niczego.
07-05-2015 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #598
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Spokojna twoja rozczochrana. Niech Luj ogarnie w końcu ten zespół to i Rooney pokaże swoje prawdziwe umiejętności. Jeszcze ze dwa wzmocnienia (zakładając, że parówa zostanie) i w następnym sezonie musimy wrócić do walki o najwyższe cele Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
07-05-2015 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości