Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Masaccio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #2701
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A jakie są perspektywy rozwoju w United obecnie? Że po 10 latach pracy nawet nie dostanie się szansy? Albo, że się wyląduje gdzieś w Championship albo w zespole środka tabeli, gdzie z 10 rzemieślnikami w składzie to nawet i Roo byłby średni??
Nie dziw się pan, że nie ma oddania drużynie, skoro takie są perspektywy ...
31-05-2011 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #2702
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli ktoś naprawdę będzie naprawdę bardzo dobrze się prezentował to swoją szansę w pierwszej drużynie United na pewno dostanie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-05-2011 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #2703
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:A jakie są perspektywy rozwoju w United obecnie? Że po 10 latach pracy nawet nie dostanie się szansy? Albo, że się wyląduje gdzieś w Championship albo w zespole środka tabeli, gdzie z 10 rzemieślnikami w składzie to nawet i Roo byłby średni??
Nie dziw się pan, że nie ma oddania drużynie, skoro takie są perspektywy ...

Tyle, że nasi najbardziej perspektywiczni ostatnimi czasy gracze np. Simpson czy Richardson ani będąc u nas ani po odejściu nie prezentują się na poziomie pozwalającym marzyć o grze w United. Mam nadzieję, że nadchodząca grupa wychowanków zmieni ten obraz.
31-05-2011 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Masaccio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #2704
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale nie bądźmy hipokrytami...
Jeżeli przyjdzie np. Sneijder (którego lubię, ale w MU go nie chcę po prostu), to jakim cudem 18-19 latek ma grać jak 29-letni wyjadacz i mieć równe szanse?
Odp: Nie może->idzie na wypożyczenie (a tam już takich warunków rozwoju jak w MU często nie ma)->zostaje średnim zawodnikiem.

Ale o co mi chodzi od mojego pierwszego postu w tym temacie. Nie chce, aby do nas przychodził ktoś 'z marką'. NIE!
Wolę młodych, utalentowanych zawodników, tak aby walka o skład pomiędzy nimi, a wychowankami była na równym poziomie. Bo powiedzmy szczerze, np. taki Eden Hazard jest znakomitym zawodnikiem i niewielu jest jego rówieśników dorównujących mu umiejętnościami, ale za to chłopaki z naszej szkółki mogą te braki nadrobić wolą walki, myślą, że są wychowankami legendarnej szkółki piłkarskiej itp...

Tak na marginesie to gratuluję wiary w to co robią w Carrington ... I w samych jej wychowanków.
31-05-2011 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #2705
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Widzę, że Masaccio za wszelką cenę chce grać wychowankami, choćby i miało się to skończyć dla nas tragicznie. Ferguson obrał inną strategię wprowadzania młodych piłkarzy i tyle, nie ma co się nad tym rozwodzić. Nie sądzę jednak, żeby myślał w stylu "Morrison? Nie widziałem, ale pewnie chujowy. Dzwonię, może uda się wyciągnąć Pastore". Nie ma co robić wielkiej rewolucji, każdy kto zasługuje - dostanie swoją szansę.

Cytat:Nie dziw się pan, że nie ma oddania drużynie, skoro takie są perspektywy ...

Nie rozumiem tego. Jak to nie ma oddania drużynie?

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
31-05-2011 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #2706
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk napisał(a):
Masaccio napisał(a):A przypomnę tylko, że The Treble zdobyliśmy głównie dzięki wychowankom !
Tylko traf Pan na takich wychowanków, gdzie jeden z nich stał się największą gwiazdą futbolu, drugi być może najlepszym piłkarzem w historii tego klubu, trzeci, któremu rywale z boiska musieli wmawiać, że lepszego środkowego pomocnika nie widzieli. Do tego trójka niezwykle solidnych reprezentantów Anglii, z czego jeden zabiłby się dla tego klubu.
Może za x lat...

Nic odjąć. Coś dodam. Znowu o Barcelonie w moim przypadku; wybaczcie jeszcze ten jeden raz, ale w tym przypadku mowa o wychowankach i generacji wprost genialnej. Kiedyś byli geniusze w United, teraz są w Barcelonie. Czy "jutro" genialna generacja będzie w Monachium? Nic z tych rzeczy. Każdy ma szansę na taką generację i to rok po roku. Trzeba po prostu pracować systematycznie i kto jak kto, ale Sir Alex z młodzieżą współpracuje wzorowo. Problem jednak w tym, że jak sam napisałeś: "traf". Mimo całej pracy Fergusona i jego znakomitego wdrażania młodych do kadry, nigdy nie będzie tak, że np. w 2015 roku ci młodzi będą tak samo utalentowani, jak ci z 1990 roku. Jest tu zbyt wiele czynników, na które nawet najlepsi nie mają wpływu. Na pewno Ferguson chce wyłapać jakieś talenty co roku, ale z suchego i Salomon nie naleje.

Na nadchodzący sezon potrzebny jest klasowy środkowy i nie mam co do tego złudzeń, ponieważ taki młody też nie wejdzie i nie zagra minimum 30 meczów na zadowalającym poziomie.
02-06-2011 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2707
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jordan Henderson - głośno już było o nim podczas zimowego okienka transferowego, a teraz znów się zaczyna. Nie powiem gracz ciekawy, jednak gdy oglądałem mecze Sunderlandu (kilka tylko) to jakoś mnie nie zachwycał. Ot dobry, solidny grajek, który mógłby być dobra alternatywą dla naszych podstawowych zawodników. Mówi się też o tym, że Burce chce Browna i Gibsona, więc jeśli SAF rzeczywiście chce młodego Anglika to może jakaś wymiana? Brown i Gibson + 5 mln = Henderson?



Mój Blog: Pod presją czasu
02-06-2011 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #2708
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Okno transferowe zapowiada się kosmicznie ciekawie, w zasadzie się nie otworzyło a już jest pełno spekulacji.

Sporo mówi się ostatnio oprócz de Gei o

Nasrim(Arsenal)
Sneijder (Inter)
Modrić (Tottenham)
Young (Villa)
Sanchez (Udinese)

a ucichły plotki o Hendersonie i jednak o Rodwellu, choć to nie oznacza że to nieprawdopodobne.
Osobiście jakby do nas przyszedł Nasri + Sneijder/Modrić i jeszcze Young. To chyba byłoby spełnienie marzeń. Co do Urugwajczyka nie mam zdania, nie widziałem go w akcji. Mam nadzieje że te sto milionów, pęknie. Najwyższa pora sprowadzić chociaż jednego piłkarza światowej klasy, by robił różnicę --> koniecznie w pomocy.
05-06-2011 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2709
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chudy napisał(a):Co do Urugwajczyka nie mam zdania, nie widziałem go w akcji.

To Forlan też ma przyjść? :?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
06-06-2011 07:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #2710
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Oj, sorry mój błąd... Sanchez to Chilijczyk..
06-06-2011 07:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2711
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mufc napisał(a):Ashley Young przyznał, że chce grać o najwyższe cele, co może świadczyć o jego chęci odejścia z Villa Park. Gwiazdor Aston Villi przygotowuje się do rozmów na temat swojej przyszłości z prezesem klubu, Randy Lernerem. W wyścigu o kupno 25-latka prowadzą Manchester United i Liverpool.

(...)

- Chcę się sprawdzić podczas gry w mistrzostwach świata, mistrzostwach Europy oraz Lidze Mistrzów. Jako dzieciak zawsze chcesz grać w najlepszych rozgrywkach. Jako mały chłopiec chciałem grać w Lidze Mistrzów - i mam nadzieję, że pewnego dnia mi się to uda. Ludzie mówią, że szczyt swojej kariery osiągasz w wieku 25, 26 i 27 lat. W przyszłym miesiącu kończę 26 lat, więc mam nadzieję, że wkraczam w swój najlepszy okres.

No taka pierwsza myśl - skoro konkurentami o Younga mają być MU i LFC, a sam zainteresowany chce grać o najwyższe cele, takie jak LM, no to chyba wybór jest prosty ^^

Jeśli teraz rzeczywiście wkroczy w swój najlepszy okres, to jest to też najlepsza okazja i najlepszy czas, aby go pozyskać. Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-06-2011 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2712
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomassen napisał(a):No taka pierwsza myśl - skoro konkurentami o Younga mają być MU i LFC, a sam zainteresowany chce grać o najwyższe cele, takie jak LM, no to chyba wybór jest prosty ^^
Niestety LFC to nie jest dla nas łatwy rywal w walce o nowych piłkarzy. W tym wypadku magia gry United o najwyższe cele nie zadziała. Szanse są równe.


Fan United od 1992 roku
07-06-2011 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2713
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Według Daily Star w ciągu 48 godzin Ashley Young będzie nasz. Kwota transferu to 20 mln funtów, a sam zawodnik podpisze 4-letni kontrakt.

Ciekawe co w takiej sytuacji z Nanim :?:

P.S. Jakiś Holenderski dziennikarz powiedział, że Sneijder zdecydował się na transfer do nas. Informacja pochodzi ze strony click-manchester.com.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-06-2011 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2714
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Ciekawe co w takiej sytuacji z Nanim :?:

Co z Nanim? Ta sama strona, którą podałeś (click-manchester.com) sugeruje jego transfer za 40 milionów funtów do Realu (a jakże...). Ponoć popadł on w konflikt z Fergiem, gdyż Portugalczyk zarabia mniej, niż chce. I za to właśnie lubię angielskie pismaki.

Wydaje się jednak, że Nani odejdzie nie tyle w przypadku transferu Younga, a w przypadku wygrania z Barcą walki o Alexisa Sancheza.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
07-06-2011 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #2715
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wiem po co w ogóle mówić o ewentualnym transferze Naniego. Chłopak zaliczył swój najlepszy sezon w Anglii: miał masę asyst, strzelił sporo ważnych goli i był jednym z głównych motorów napędowych naszej drużyny. A podejrzewam, że kolejne sezony będzie miał równie dobre a nawet lepsze bo najlepszy okres piłkarski wciąż przed nim. Ale nie... lepiej go sprzedać i ściągnąć Sancheza za którego trzeba będzie sporo wybulić i czekać aż przystosuje się do angielskiego futbolu, bo przecież musimy zrobić wielkie transfery.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-06-2011 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości