Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #211
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja się powtórzę - napastnik nam będzie potrzebny tylko w przypadku, kiedy sprzedamy Sahę. Dla mnie jakakolwiek dyskusja na temat transferu napastnika jets obecnie zbędna.

Cytat:Owszem may młodych utalentowanych zawodników ale jak widac nie są on w stanie grac na takim poziomie jakim gra United. Obecnie to Campbell i Simpson z tych młodych są najelpsi i maja największe szane na jakokąlwiek gre w United.
Ktos tam pisał o Pique. To był błąd i każdy dorbze o tym wie. Chłopak już jest bardzo dobry i ciągle sie rozwija, jednak SAF woli wystawiac Browna niż dawać szanse Pique i dlatego ten zdecydowął sie na powrót do Barcy...
Z całym szacunkiem, ale bzdury opowiadasz. Zdecydowanie najlepszym naszym młodzianem jest Jonny Evans, który był bezsprzecznie gwiazdą Sunderlandu w drugiej części sezonu. To właśnie dlatego został sprzedany Pique - mamy Evansa, który nie dość, że kocha United i jest brytolem, to wydaje się lepiej rokować na przyszłość.

Ja też wolę zdecydowanie Browna niż Pique, więc Fergiemu się wcale nie dziwię Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-06-2008 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #212
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Też mam nadzieję, że Evans zostanie włączony do kadry United, ale przecież sam niedawno wypowiadał się, że chce zostać u Keane'a. A jeśli i Evans odejdzie to kompletnie nie zrozumiem zachowania SAFa :| A z Sahą to i tak uważam, że potrzebny nowy napastnik, co wy się łudzicie że nastąpi cudowne ozdrowienie? Tak wszyscy w lecie mówią: "Saha niech zostanie, nie kupujmy napastnika, mamy Sahę", a w trakcie sezonu narzekanie: "Co ten SAF robił w lecie?! Znowu nie mamy rezerwowego napastnika!".

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-06-2008 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #213
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Z tymże obecnie mamy całkiem pokaźną ilość napastników - Rooney, Tevez, Saha, Campbell, Manucho + Ronaldo i Welbeck.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-06-2008 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #214
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Z całym szacunkiem, ale bzdury opowiadasz. Zdecydowanie najlepszym naszym młodzianem jest Jonny Evans, który był bezsprzecznie gwiazdą Sunderlandu w drugiej części sezonu.

Całkiem możliwe że tak jest, nie wiem jak on tam sobie radził u Keano bo nie śledziłem tego ale z pewościa więcej sie mówi i Simpsonie i Campbellu... daltego śmiem twierdzić że to oni są tymi najlepszymi, a poza tym widziałem ich w akcji i radza sobie bardzo dobrze. Danny zaliczył kika udanych występów w pierwszym składzie United a Campbell można by powiedzieć dzięki swym bramkom dał awans swej drużynie do Premiership....
Kazdy ma prawo do swego zdania i ja go nie zmienie, przynajmniej na razie. Nadal będę twierdził ze ta ww dwójka obecnie jest najlepsza.... a Evans, jakoś nie słyszałem aby Fergi chciał go zatrzymać, być może zmieni sie to teraz gdy odszedł Pique, zobaczymy

Również z całym szacunkiem ale Ty też piszesz głupoty Smile Jak nie potrzebujemy napastnika? Mamy tylko Rooneya i Teveza, z Sahą nie wiadomo co będzie czy zostanie czy nie, a jak zostanie to czy bedzie zdrów czy znów kontuzjowany. Manucho to jest wielka niewiadoma a Campbell.... no właśnie nie wiadomo czy znów nie uda sie na wypożyczenie do Hull. Także mamy dwóch napastników tak naprawde Roo i Carlos. Potrzebujem kolejnego, mam nadzieję iż będzie nim Berbatov, przedstawiało to by sie tak: ROo, Carlos, Berba, Saha + Maucho i Campbell. Jeśli znów chcemy wygrać lige i dość daleko w LM to musmi kupic tego napastnika i nie ma gadania. Nie mozemy ryzykować a ten sie moze sprawdzi a ten nie... nie na tym poziomie



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #215
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):A żeby się przekonać, czy osiągnęli już poziom predysponujący ich do gry w pierwszym zespole United, należy im dawać szansę.
Jasne. I oczywiście nie jeden mecz, tylko przynajmniej 7 z rzędu, żeby nabrali ogłady i ogrania. I nie w meczach z Derby, tylko Chelsea, Arsenal, Barcelona.
michal85 napisał(a):Chociaż osobiście uważam, że gdzieś popełniamy błąd, ale to już jest rozmowa na inny temat.
A ja uważam, że nie bez powodu wydajemy miliony na młodych Andersona, Naniego, Ronaldo czy tam Rooneya. Może po prostu nie mamy na co wydawać pieniędzy i Ferguson po prostu wydaje w ślepo, a może też jest taka różnica między naszymi młodymi, a młodymi nie-naszymi.
Foster26 napisał(a):Mally - jak jakiś młody ma osiagnąć poziom United to musi przynajmniej raz na jakis czas zagrac w meczu o stawkea nie tylko w rezerwach, tam to oni swoich umiejętnosci nie będą podnosić....
A Ferguson to stary dziad i blokuje im granie. Powiedz mi, który nasz piłkarz 'młody talent' po odejściu z klubu robi coś sensownego? Był taki u nas całkiem niedawno. Richardson. Dzięki i cześć.
25-06-2008 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #216
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja powiem tyle co do napastników tak naprawdę mamy DWÓCH - Tevez i Rooney Wink
Saha uwielbiam go i mam nadzieję że kontuzję dadzą mu spokój.

Campbell - młodziutki udane wypożyczenie do Hull City, któremu pomógł wejść do Premier League ale bałbym się na niego stawiać w meczach o stawkę.

Manucho - ciągle nie wiadomo czy dostanie zgode na pracę w Anglii

Tak więc widać że NAPASTNIK jest niezbędny !!! Bo samym Tevezem i Roo daleko nie zajdziemy
25-06-2008 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #217
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zauważyłem że moja wypowiedź o zakupieniu gwiazdy do Naszego zespołu wzbudziła wiele kontrowersyjnych odpowiedzi, ale zobaczmy ze taki zawodnik który naprawdę jest doswiadczony piłkarsko mógłby wiele wnieść do zespołu. Czy gwiazda musi robić same kłopoty?
Ktoś tam właśnie dał za przykład Barcelonę. Ok Barca (tam zakupili akurat wiecej gwiazd, ja mówię o jednej) rozpadła się w 2 lata. Ale w 2006 roku grali świetna piłkę. Później woda sodowa uderzyła poszczególnym zawodnikom i nie było atmosfery. Ale ze w jednym klubie się posypało tzn ze w drugim też? :roll:

//edytuj swoje posty ;-) - radzio

bob-sley napisał(a):
woozi napisał(a):United powinni kupić wreszcie jakaś prawdziwą gwiazdę, Alvesa zaprzepaścili, Bosingwe zaprzepaścili

Wytłumacz mi w jaki sposób zaprzepaściliśmy tych zawodników. Oficjalnego zainteresowania nimi przez United nei było a patrząc Twoim tokiem rozumowania to kadra United miała by z 60 zawodników bo widzę że każda spekulacja pracy dla Ciebie to już pewny zawodnik w United

Ok z tym mógłbym się z Tobą zgodzić, tyle ze najpierw prawy obrońca miałbyć dla nas priorytetem. A szczerze ci zawodnicy naprawdę pasowali do naszego stylu gry bo końca nie ufam zbytnio Brown'owi, ale sezon miał bdb. Wink
25-06-2008 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #218
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
woozi w zależności co rozumiesz pod podjęciem "zakup gwiazdy" bo jeżeli masz na myśli np. zawodnika pokroju C.Ronaldo to od razu mówię nie.
Ja też bym chciał gwiazdę ale bardziej sportową niż medialną i w sumie zależy mi tylko na transferze Berbatov'a aczkolwiek wkurzyłem się czytając ze Barca wykłada na niego 27 mln euro i tak myślę że Ramos skorzysta z tego chcąc pozyskać Villę (który wyceniany jest na około 25 mln euro) a najbardziej boję się wymiany Eto'o - Berbatov bo jak wiadomo Kameruńczyk miejsca w składzie "nowej" Barcelony nie ma a Ramos chce jednego z napastników grających w Hiszpanii

Jeżeli do tego dojdzie do porozumienia na linii Tottenham - Barcelona to żadne hajs nie przebije oferty Barcelony Eto'o + jakaś dopłata za Barbatova ale póki co nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na rozwój akcji bo wiadomo że to narazie spekulacje prasy Tongue dlatego jestem jeszcze dobrej myśli że Berbatov z "Koguta" stanie się "Diabłem" Big Grin
25-06-2008 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #219
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Całkiem możliwe że tak jest, nie wiem jak on tam sobie radził u Keano bo nie śledziłem tego ale z pewościa więcej sie mówi i Simpsonie i Campbellu... daltego śmiem twierdzić że to oni są tymi najlepszymi, a poza tym widziałem ich w akcji i radza sobie bardzo dobrze. Danny zaliczył kika udanych występów w pierwszym składzie United a Campbell można by powiedzieć dzięki swym bramkom dał awans swej drużynie do Premiership....
Nie wiem gdzie się tak mówi, bo częściej sledzę jednak redcafe.net, a tam nikt nie ma wątpliwości, że Jonny ma największe szansę spośród naszych wychowanków na karierę w Teatrze Marzeń. On już udowodnił, że stać go na skuteczną walkę z najlepszymi(i w seniorskiej reprezentacji i w rozgrywkach klubowych) - Danny i Frazier jeszcze tego nie uczynili. Premiership, a Championship to przepaść i chyba o tym wspominać nie muszę Smile

Cytat:Kazdy ma prawo do swego zdania i ja go nie zmienie, przynajmniej na razie. Nadal będę twierdził ze ta ww dwójka obecnie jest najlepsza.... a Evans, jakoś nie słyszałem aby Fergi chciał go zatrzymać, być może zmieni sie to teraz gdy odszedł Pique, zobaczymy
Gdyby nie chciał go zatrzymywać, to by już dawno się go pozbył. Na starcie ostatniego sezonu nie chciał go puścić nawet na wypożyczenie. Po tym co pokazał w Sunderlandzie byłoby olbrzymią głupotą sprzedanie Irlandczyka - zresztą jestem przekonany, że gdyby był dostępny to Keano już by wyłożył ok 8 mln. funtów i go kupił. A kibice, którzy go uwielbiają, byliby wniebowzięci.

Cytat:Również z całym szacunkiem ale Ty też piszesz głupoty Smile Jak nie potrzebujemy napastnika? Mamy tylko Rooneya i Teveza, z Sahą nie wiadomo co będzie czy zostanie czy nie, a jak zostanie to czy bedzie zdrów czy znów kontuzjowany. Manucho to jest wielka niewiadoma a Campbell.... no właśnie nie wiadomo czy znów nie uda sie na wypożyczenie do Hull.

Jeśli mamy wciąż stawiać na "pewnych" zawodników, to zamknijmy akademię na cztery spusty. Wszak każdy wychowanek to niewiadoma.

Cytat:Także mamy dwóch napastników tak naprawde Roo i Carlos. Potrzebujem kolejnego, mam nadzieję iż będzie nim Berbatov, przedstawiało to by sie tak: ROo, Carlos, Berba, Saha + Maucho i Campbell.

I w tej samej chwili zamykamy drzwi do kariery Campbellowi, Welbeckowi, Brandyemu oraz Machedzie. Poprzez siedzenie na ławce nikt jeszcze umiejętności nie podniósł.

Cytat:Jeśli znów chcemy wygrać lige i dość daleko w LM to musmi kupic tego napastnika i nie ma gadania. Nie mozemy ryzykować a ten sie moze sprawdzi a ten nie... nie na tym poziomie
Mamy TRZECH graczy, którzy potrafią w przodzie grać WYBITNIE - Roo, Tevez, Ronaldo(w meczach z najlepszymi i tak gra na napadzie, a z ogórkami to już powinien od czasu do czasu zagrać ot taki Campbell. Jeśli poważnie myślimy o daniu mu szansy). Do tego dochodzi Saha, Campbell, Manucho oraz Welbeck.

Niewiadomych jest owszem całkiem sporo, ale nie rozwiążemy wątpliwości, jeśli nie damy szansy zawodnikom, którzy przecież po coś w klubie są. Dlatego twierdzę, że decyzję o ewentualnym kupnie napastnika powinniśmy odłożyć dopóki w klubie jest Loui.

Ba, biorąc pod uwagę fakt, że prócz Brady'ego nie dysponujemy żadnym skrzydłowym z akademii, który dobrze by rokował (wprost przeciwnie jest z napastnikami), to rozglądnąłbym się za skrzydłowym. Giggs jak dla mnie od dwóch sezonów lepie gra już w środku pola. Ponoć chcieliśmy jakiegoś Chilijczyka, ale mam nadzieje, że już damy sobie spokój z tymi "południowcami" Tongue Bardzo byłbym ciekaw, jakby poradził sobie u nas Young, ale wątpliwe jest, żebyśmy go kupili.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-06-2008 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #220
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zacznijmy od tego, czy ja powiedziałem ze mamy zamknąć akademię? Nie!

W tym sezonie będziemy mieli pare meczy do rozegrania więcej, znów z całą pewnością SAF będzie chciał walczyć na trzech frontach ( W Carling Cup będą grać nasi młodzi). Dlatego kupno napastnika jest obowiązkowe.
Chcesz żeby United w przyszłym sezonie znów wygrało lige? Chcesz aby po raz pierwszy United obroniło tytuł w Europie (jeszcze nikt tego nie zrobił) ? Napewno chcesz, więc to jest główny powód dlaczego musimy kupic napastnika. Kupujemy Berbatova, mamy Roo i Teveza, Saha (jak znam życie niestety znów bedzie kontuzjowany przez ponad pół sezonu) czyli w takim wypadku mamy 3 napastników (przyjmuja ze Saha znow kontuzjowany) dochodzi do tego Manucho i Campbell. Z tym drugim jest o tyle dobrze ze Hull chciało by go jeszcze ztrzymać. Wg mnie można go dać na pół sezonu do nich i zobaczy jak sobie tam bedzie radził tym razem juz w Premiership, a Manucho powoli wprowadzac.
Wspomniany przez ciebie Wlebeck moze grać czy to FA CUP czy w Carling CUP, można również go wpuścić w dwóch ostatnich meczach LM (zakładaja ze podobnie jak w tym roku szybko zapewni sobie awans z grupy) mozna go wpuszczać z ławki rezerwowych w meczach ze słabszymi (beniaminkami np). To wszystko jak widac da się rozłożyć. Myślę że w tym wypadku każdy byłby zadowolony, bo każdy by sobie grał.

Ok jesli Evans ma takie umiejętności jak piszesz to super, ja sie bardzo z tego cieszę, gdyż przynajmniej będziemy mieli kogos jak Rio czy Vidic będą kontuzjowani, zawieszeni lub zmeczeni.

Dobrze że wspomniałeś o Giggsie. To prawda musimy zacząć rozglądac za kims w jego miejsce, szczególnie teraz gdy najprawdopodobniej odejdzie Ronaldo. Jeśli licząc już odejscie Cristiano to mamy na skrzydle Parka, Naniego i Giggsa... troszkę skromnie. Myślę iż Young nie był by złym rozwiązaniem, jest on jednym z najlepszych jak nie najlepszym graczem Viili. Można by również pomysleć o Bentley'u z Balckburn, ponoć SAF w przyapdku odejscia będzie starał się go kupić. A ja osobiście będę się przyglądał temu Silvie z Valenci, spodobało mi sie jak chłopak gra, nie mówię że musimy go juz kupić, ale twierdze że warto mu się przyjrzeć.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #221
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Ani Robinho, ani Sneijder, ani Sergio Ramos, ani Diarra. Manchester United wybrał bowiem za swój główny cel Ikera Casillasa, którego transfer miałby być wielką odpowiedzią dla Królewskich na zakontraktowanie Cristiano Ronaldo, który nie ukrywa, że jego wielkim marzeniem jest gra na Santiago Bernabéu. Alex Ferguson uświadomił już sobie, że straci swoją wielką portugalską gwiazdę, dlatego zakomunikował działaczom swego klubu, że w zamian chce odebrać Realowi Madryt coś bardzo cennego - światowej klasy bramkarza.

Jak wiadomo, najbliższy sezon będzie ostatnim dla Edwina van der Sara, dlatego Manchester United szuka już dla niego godnego następcy. 37-letni golkiper zapowiedział już działaczom Manchesteru, że po sezonie 2008/09 zamierza zakończyć swoją piłkarską karierę. Anglicy już od jakiegoś czasu rozglądają się za następcą Holendra. Ferguson nigdy nie ukrywał, że jest wielkim zwolennikiem Casillasa, o czym bardzo często przypomina włodarzom klubu. Szkotowi, oprócz umiejętności czysto piłkarskich, w hiszpańskim bramkarzu bardzo imponuje jego charyzma oraz duch rywalizacji. Ponadto Carlos Queiroz, który pracował swego czasu w Realu Madryt, również wypowiada się o Ikerze w samych superlatywach.

Po ostatnim wspaniałym występie Casillasa na Euro może dojść do pewnych zmian w kwestii negocjacji na linii Madryt - Manchester. Okazuje się bowiem, że teraz to Czerwone Diabły chcą przejąć inicjatywę i naciskać Królewskich, kładąc na stół ofertę wymiany za Ikera. Ferguson zrobi wszystko, aby postawić działaczy Realu Madryt pod ścianą, gdyż dla Szkota nie liczą się pieniądze, ale kontynuacja zapoczątkowanego projektu piłkarskiego. A po odejściu van der Sara może on znacząco podupaść. Dlatego Ramón Calderón może mieć przed sobą wielki dylemat, jeśli Manchester United faktycznie włączy do całej operacji bramkarza Królewskich.

Real Madryt gotowy jest zrobić z Cristiano Ronaldo najlepiej zarabiającego piłkarza na świecie. Jednak postawa Manchesteru względem Casillasa jest bardzo podobna. United gotowi są zaoferować Hiszpanowi 5-letni kontrakt, zapewniający zarobki w wysokości pięciu milionów euro netto za sezon. Malcolm Glazer, właściciel Manchester United, wydał już wstępną zgodę na taką operację.

Informacja pochodzi ze strony Realu. Ciekawe :shock: :shock:
25-06-2008 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #222
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja wolałbym jednak któregoś z graczy z pola, wszelakie predyspozycje do zostania czołowymi GK Premiership mają Kuszczak i Foster, a Edwin jeszcze bardzo dobrze się trzyma, mimo że to będzie jego ostatni sezon.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-06-2008 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #223
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Też nie widzę dużego sensu w pozyskiwaniu Casillasa, fakt to byłaby największa strata dla Realu, ale nie byłby to dla nas tak duży pożytek, jak np.Sneijder. Moim zdaniem po sprzedaży Ronaldo trzeba już tylko kupować, bo ten sezon może okazać najbardziej wymagającym spośród ostatnich, bo jak wiadomo może dojść puchar interkontynentalny, co niesie ze sobą konieczność rozegrania większej ilości meczy oraz nadrabiania ligowych zaległości w nie zawsze wygodnych terminach.
25-06-2008 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #224
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mi tam by pasował Robinho+jakieś 50 mln euro za Ronaldo i wtedy część pieniędzy przeznaczyć na Berbatova Wink

To była by bardzo udana wymiana poza tym czytałem że transfer Ronaldo jest umówiony na 7 lipca czyli ta portugalska faja nawet nie spotka sie z SAFem któy nakazał mu wstawić sie an treningu 14 lipca :/ i to się nazywa lojalność :/ jebać frajerów !!! :twisted:
25-06-2008 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #225
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Fakt, obecnie może to nie ma sensu, ale jeśli van der Sar odejdzie po tym sezonie, będzie nam potrzebny klasowy bramkarz. A wydaje mi się, że Casillas byłby lepszy jak Kuszczak czy Foster Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
25-06-2008 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości