Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2896
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak dla mnie, to te rewelacje odnośnie Modrica mogą okazać się zwykłą brednią, zawłaszcza jeśli w grę wchodzi 35 mln funtów. Nigdy nie pragnąłem jego transferu, a już na pewno nie za takie pieniądze. Za tyle, to my możemy Sneijdera kupić, który jest co najmniej dwa razy lepszy od Chorwata. A Modric niech sobie siedzi w Tottenhamie albo odejdzie do Chelsea, bo nie sądzę, żeby ściągnięcie go na Old Trafford zagwarantowało nam jakiś niesamowity skok jakościowy :|

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
27-06-2011 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2897
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na pewno będzie czwarty. Jones, zdaniem chyba wszystkich dziennikarzy na Wyspach, miał zostać kupiony w następnym okienku letnim - ale sytuacja zmusiła nas do kupienia go już (oferty Liverpoolu, Arsenalu). A wcześniej miały być 3 new signings, więc jedno signing nam zostaje. I tego jestem najbardziej ciekaw. Bo nie oszukujmy się - Young i De Gea musieli do nas przyjść i nie było to dla nas nawet w 3% zaskoczeniem. A kto będzie czwartym? Tego nie wie nikt...

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
29-06-2011 06:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2898
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
[Obrazek: 981194F59D2944BA95904888994BDCA7.ashx?h=...,3,607,593]
29-06-2011 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
YoshiCR74 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #2899
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Witam. Tytułem wstępu trzeba napisać iż jak dotychczas świetne okienko transferowe w wykonaniu Czerwonych Diabłów. De Gea,Jones i Young to naprawdę mocne i trafnie dobrane wzmocnienia na poszczególne pozycje. Biorąc pod uwagę nazwę tematu chciałbym napisać jednak kilka zdań o całej formacji United widzianej przeze mnie na przyszły sezon Premier League oraz Ligę Mistrzów. Jak na razie patrząc na całą szeroką kadrę Ferguson'a widzę naprawdę dobrą i silna ekipę na to aby po raz 20 sięgnąć po tytuł Mistrza Anglii. Brakuję mi tu jednak jednego bardzo ważnego ogniwa a mianowicie jednego transferu, który ostatnio dość głośno jest publikowany w mediach - Samir Nasri. Dea Gea,Evra,Vidić,Ferdinand,Rafael,Nani/Young,Fletcher,Anderson,Valencia,Rooney i Chicharito - no dobra - taki skład jest ok i naprawdę robi wrażenie czy to biorąc pod uwagę PL czy LM ale czy nie uważacie, że dobrym pomysłem było by kupić właśnie Nasri'ego - ofensywnego pomocnika, który jest aktualnie do wyciągnięcia za 20mln ? Ludzie, za 20 mln. !Tymczasem City,Reale i Barcelony niech "biją się" o tych Sanchez'ów,Modrić'ów i Sneijder'ów po około 40 pare milionów. Przecież to czysty nonsens - wyciągać i starać się o piłkarzy, którzy zdecydowanie jak w przypadku np. Sanchez'a są gorsi od Nasri'ego. Samir to gracz klasowy i nie ukrywam, że super byłoby zobaczyć go w koszulce United za te 20mln. Z tego co czytam Arsenal co prawda chce dla niego rozbić bank lecz nie ma chyba rzeczy niemożliwych i skoro United "bije się" o Sneijder'a to czemu nie włączyć by się tu do walki o Nasri'ego na poważnie ? Z takimi piłkarzami w składzie naprawdę można już zabiegać o najwyższe trofea. Pozostaje jeszcze jednak druga ważna kwestia oprócz ofensywnego pomocnika...a mianowicie - przeciętna ławka rezerwowych. Manchester jak już pisałem to przede wszystkim mocna wyjściowa jedenastka lecz odpowiedzcie sobie sami czy jest miejsce w tak wielkim klubie na zawodników pokroju Gibson'a,Obertan'a,Diouf'a czy też Carrick'a ? moim zdaniem NIE. O ile teraz słyszy się, że choćby Gibson ma przejść do Sunderland'u to naprawdę wątpię, że on może odgrywać tam jakąś znaczącą role. Tacy piłkarze jak oni - ok, mogą już grać dla średniaków ale bez przesady, żeby dla Mistrza Anglii... Nie ukrywam, że brakuję solidnych piłkarzy choćby w obronie czy też ataku. No po patrząc aktualnie z bramką i pomocą większych problemów nie ma i być nie ma prawa. A więc w kwestii obrony jest młody Fabio są również Jones i Smalling lecz czy poradzą sobie w meczach o duże stawkę gdy zabraknie Ferdinand'a lub Vidić'ia ? Trochę średnio. Wiadomo - młodzi, piekielnie utalentowani lecz bez większego doświadczenia. Środek obrony jednak zobowiązuje - tutaj trzeba solidnego piłkarza który wie jak zastąpić Rio i Nemanję, których zresztą w tamtym sezonie nie widzieliśmy aż tak często w duecie obrony Czerwonych Diabłów. Dobrym piłkarzem na tą pozycje mógłby być choćby Jorge Rolando z FC Porto który za kwotę ok 10mln mógłby spokojnie stać się nowym piłkarzem SAF'a. Co do ataku to napisze krótko. Sprzedać zbędnego i niepotrzebnego już moim zdaniem Berbatov'a za dobre pieniądze i za cześć tej kwoty kupić ogranego,szybkiego i zdolnego napastnika jakim jest choćby Gabby Agbonlahor z Aston Villi - co prawda nie miał udanego ostatntiego sezonu lecz czemu miałoby się to powtórzyć w takiej drużynie jak United - gdy zabraknie kogoś z duetu Roooney + Chicharito ? Jest super szybki, stosunkowo młody (25lat) i ograny w Premier League. Podsumowując chciałbym aby w tych kwestiach się co nieco pozmieniało a gdyby tak jeszcze z tej trójki wymienionych (Nasri,Rolando,Agbonlahor) przyszedł do Manchesteru choć jeden byłbym bardzo zadowlony. Aha no i myślałem jeszcze żeby wspomnieć np. o takim Guardado z Deportivo który jest jak najbardziej do wyciągnięcia za grosze z jego dotychczasowego klubu który spadł niestety do Segund'y no ale mamy jednak Naniego, Younga i Valencie więc gracz jak na tę chwilę - zbędny. Zobaczymy co będzie w przyszłości. Tyle ode mnie, trochę dużo no ale pozdro dla wytrwałych. Smile
29-06-2011 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2900
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Rozdziel to na akapity, bo podejrzewam, że mało komu się to będzie chciało czytać Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-06-2011 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2901
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
YoshiCR74 napisał(a):są również Jones i Smalling lecz czy poradzą sobie w meczach o duże stawkę gdy zabraknie Ferdinand'a lub Vidić'ia ? Trochę średnio.

Nie wiem jak Jones, ale Smalling już sobie poradził.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
29-06-2011 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
YoshiCR74 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #2902
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No to powiedzmy, że to jest dla tych którym się chce. Tongue
29-06-2011 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #2903
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
YoshiCR74Y napisał(a):No to powiedzmy, że to jest dla tych którym się chce.

Mi się chciało.

YoshiCR74Y napisał(a):Dea Gea,Evra,Vidić,Ferdinand,Rafael,Nani/Young,Fletcher,Anderson,Valencia,Rooney i Chicharito - no dobra - taki skład jest ok i naprawdę robi wrażenie czy to biorąc pod uwagę PL czy LM ale czy nie uważacie, że dobrym pomysłem było by kupić właśnie Nasri'ego - ofensywnego pomocnika, który jest aktualnie do wyciągnięcia za 20mln ?

Nie. Samir Nasri jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale oglądałem nie jeden mecz Arsenalu aby stwierdzić, że on nie jest nominalnym CM-em. On lubi schodzić na lewą stronę, gdzie może poszaleć dryblingiem itd. W tym miejscu wolałbym Modricia, który mimo swoich słabych warunków fizycznych jak na PL zasuwa i gra jak nie jeden. Rozegranie i pomysł ma genialne i po piłkę umie się wrócić(a takich piłkarzy lubi Ferguson). I od naszego sira tego transferu bym oczekiwał. LUKA MODRIĆ.

YoshiCR74Y napisał(a):(...) czy jest miejsce w tak wielkim klubie na zawodników pokroju Gibson'a,Obertan'a,Diouf'a czy też Carrick'a ? moim zdaniem NIE.
Dla Carricka nie ma miejsca? Jak patrzy się na jego grę to może rewelacji nie ma, ale statystycznie gościu ratuje nam dupę. Z resztą jak chcesz takiego Nasriego, to kto będzie zasuwał za plecami Francuza? Anderson? Fletcher sam przez cały sezon? A może któregoś z młodych poślesz w podbój Europy? Carrick musi zostać. Zgadzam się za to z Tobą, że taki Obertan czy Gibson są na wylocie. I to w kosmos. Nie chce ich oglądać.

Cytat:Sprzedać zbędnego i niepotrzebnego już moim zdaniem Berbatov'a za dobre pieniądze i za cześć tej kwoty kupić ogranego,szybkiego i zdolnego napastnika jakim jest choćby Gabby Agbonlahor z Aston Villi
Ty myślisz, że jak Young przyszedł do z Aston i Agbonalhora puszczą? Pamiętam, że jak Villa miała zajebiste skrzydła Young-Milner to jak ten drugi odszedł to pierwszego już nie puścili. Tak jest i tym razem. Aston Villa nie jest biednym klubem. Te 20 mln za Younga zupełnie im wystarczy.

Cytat: A więc w kwestii obrony jest młody Fabio są również Jones i Smalling lecz czy poradzą sobie w meczach o duże stawkę gdy zabraknie Ferdinand'a lub Vidić'ia ? Trochę średnio. Wiadomo - młodzi, piekielnie utalentowani lecz bez większego doświadczenia. Środek obrony jednak zobowiązuje - tutaj trzeba solidnego piłkarza który wie jak zastąpić Rio i Nemanję, których zresztą w tamtym sezonie nie widzieliśmy aż tak często w duecie obrony Czerwonych Diabłów. Dobrym piłkarzem na tą pozycje mógłby być choćby Jorge Rolando z FC Porto który za kwotę ok 10mln mógłby spokojnie stać się nowym piłkarzem SAF'a.

Nie. Nie i jeszcze raz nie. Koniec. Wystarczy. Wymysł. Pomysł do dupy. Kpina. Kupa. Nie wiem co jeszcze napisać.

Dzięki i pozdrawiam wszystkich, którym się chciało czytać.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
29-06-2011 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2904
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kolejne wzmocnienia w obronie? :shock: Chyba, że odejdzie O'Shea i Brown, to wtedy trzeba by jakiegoś bocznego obrońcę. Jednak przy obecnym stanie rzeczy jakikolwiek obrońca jest zbędny, a już na pewno Rolando.

Agbonlahor w miejsce Berbatova? :lol: To już bym wolał chyba na Maczete postawić i dać jeszcze więcej szans Welbeckowi.

Cytat:Pozostaje jeszcze jednak druga ważna kwestia oprócz ofensywnego pomocnika...a mianowicie - przeciętna ławka rezerwowych.
Zakładając, że gramy:
De Gea Rafał Rio Vida Evra Nani new-CM Carrick Younga Roo Chicha
na ławce mamy takich zawodników jak Giggs, Fletcher, Anderson, Valencia, Park, Welbeck, Berbatov, Smalling, Fabio etc - Ty to nazywasz przeciętną ławką?
Niejeden klub z PL marzy by mieć takich zawodników na ławce. Poza tym kogo Ty chce na ławce? Sancheza, Modrica, Neymara, Pastore?

Tematu Carricka poruszał nie będę bo już było tyle razy wałkowany, że szkoda na to czasu. Tych co twierdzą, że jest słaby i tak nie przekonają żadne argumenty, bo Carrick jest słaby i tyle.

P.S. Yoshi na przyszłość rozdzielaj tekst na akapity bo się tego czytać tak nie da.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-06-2011 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
YoshiCR74 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #2905
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tak, tak rozumiem Was. Ja po po prostu napisałem swoje zdanie i podrzuciłem kilka propozycji. W końcu chyba o to chodzi w takich tematach.

Poza tym co do tej kwestii którą napisałem powyżej nic się nie zmienia. Moim zdaniem głupotą jest wydawać takie sumy pieniędzy pokroju 40-50mln na zawodników tej samej klasy co Nasri. Nikt chyba nie zaprzeczy, że to naprawdę dobry ofensywny pomocnik pomimo tego iż jak napisaliście ma skłonności do schodzenia na lewą stronę. Jeżeli takie spekulacje są iż może trafić do United to czemu nie ? Lepszy Nasri za 20mln niż Modrić za 40. Po prostu takie mam zdanie i tak bym to widział.

Poza tym na środku może grać solidny Fletcher (jeżeli jest tylko w pełni sił) oraz Anderson więc, żadnych problemów nie widzę. Pozdrawiam Wink
29-06-2011 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2906
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja jak koledzy powyżej apeluję, abyś na przyszłość rozdzielał tekst akapitami oraz stosował znaki interpunkcyjne, bo w przeciwnym razie tekst się zlewa i nie jest czytelny.

Carrick wiele razy już udowodnił, że w United jest niezbędny. Wielu kibiców go nie ceni, bo nie prezentuje fajerwerków, nie czaruje, ale chłop wykonuje swoją robotę i nie zawala meczów. Oczywiście, czasem zdarzy mu się błąd, jak każdemu piłkarzowi, nawet najlepszemu.

CO do kwestii kolejnego obrońcy. Nie zgadzam się z tym, abyśmy potrzebowali jeszcze jednego obrońcy. Jest Vidić, Rio, Smalling, Jones, a jeszcze mamy Evansa. Ci piłkarze zapewniają nam komfort i wysoką jakość w grze defensywnej. Taki Smalling pokazał, że już potrafi grać na wysokim poziomie, a ma dopiero 21 lat.

Sprzedaż Berbatowa i ściągnięcie Agbonlahora :?: Kiepskie rozwiązanie jak dla mnie. Na jakości byśmy nie zyskali w ogóle, a bylibyśmy jeszcze stratni.

Odnoszę wrażenie, że wielu kibiców naszego klubu patrzy teraz na nasz zespół przez pryzmat przegranego finału LM z Barceloną. Owszem, okazaliśmy się słabsi od Katalończyków, ale czy to oznacza, że mamy słaby skład :?: Przecież wygraliśmy Premiership w tym sezonie, doszliśmy aż do finału LM, byliśmy w półfinale Pucharu Anglii. Naprawdę nie mamy się czego wstydzić.

Pozyskajmy jeszcze jednego piłkarza- klasowego środkowego pomocnika i wystarczy. Możemy zacząć przygotowywać się do nowego sezonu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-06-2011 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
YoshiCR74 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #2907
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No tak zgadzam się z Tobą. Niektórych rzeczy już takich bardzo oczywistych nie pisałem. Boje się tylko o to, że pomimo ogromnego talentu czasami brak ogrania i doświadczenia może dać o sobie znać. Hm.....
29-06-2011 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2908
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
E tam Nasri srasri, dawać Ravela i Pogbę na głęboką wodę, a jak nie tak drastycznie to chociaż zabrać obu na tourne jak przed rokiem C.Evansa. Gorzej od Gibona grać nie będą a ten przecież dostawał swoje szanse.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
29-06-2011 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #2909
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie chcę żadnego piłkarza Arsenalu w United. Sneijdera, albo Modricia dawać.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
29-06-2011 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2910
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zapomnijmy o Sneijderze, według mnie za drogi, a poza tym nie wpasowałby się do naszej taktyki, no chyba że chcielibyście żeby Chicharito wylądował na ławce, bo wtedy to Wes przejął by pozycję Roo, a sam Wayne wylądowałby na szpicy, wiadomo jego pozycja jest niepodważalna. Dlatego optuje za sprawdzonymi w BPL Nasrim i Modricem, Chorwat może być drogi, natomiast Samir sam deklaruje chęć odejścia, i mamy ten sam przypadek co Young, rok do końca kontraktu co powoduje spadek jego ceny, która będzie jak najbardziej do zaakceptowania biorąc pod uwagę jego rzeczywistą wartość. Chłopak ma 24lata, jest głodny sukcesów, może grać na środku lub na lewej, na pewno będzie większym wzmocnieniem niż Owen, który jest byłym liverpoolczykiem bardziej z krwi i kości niż Samir, który przybył na Wyspy z Francji... Smile

"We Are The Pride of All Europe"
30-06-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości