Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cutter Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #3646
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Teraz będzie nam ciężko w znalezieniu kolejnego kandydata na pozycję środkowego pomocnika. Luka z każdą godziną oddala się od Manchesteru, już coraz głośniejsze są plotki o jego przejściu do Realu, podobno już ustalił warunki kontraktu z hiszpańską drużyną. Asamoah z Udinese przeszedł do Juventusu, więc z niego już też nici. Może ktoś z trójki brazylijczyków: Lucas Moura/Ganso/Oscar, choć to nie są tacy typowi box-to-box, jak chorwat. Ewentualnie jest jeszcze Prince Boateng, którego zajebiście chciałbym w United, ale to też bardziej ofensywnie nastawiony pomocnik.
07-07-2012 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3647
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chciałem bardzo Modrica, bo to zawodnik z najwyższego topu, jeden z niewielu a w sumie to nawet jedyny do wyciągnięcia ze swoje zespołu. Skoro jednak nie chcemy na niego wydać tyle pieniędzy to nie szukajmy jakieś słabszej alternatywy typu Moutinho.

Stan zdrowia Fletchera się nie polepsza, na zdjęciach widać, że jest bardzo chudy, a my dalej zostajemy tylko z jednym Carrickiem. Ostatnio przeglądałem niemieckie media i widziałem tam bardzo konkretne wiadomości odnośnie transferu Javiego Martineza do Bayernu. Sam trener oficjalnie przyznał, że bardzo chcą tego zawodnika. Dobrze poinformowane źródła niemieckie donosiły, że mimo klauzuli w kontrakcie Hiszpana (40 mln euro) Atletico jest skłonne puścić swojego zawodnika za mniej niż 30. Myślę, że warto, a wręcz trzeba wkroczyć do akcji. Wszyscy dobrze widzimy, że Hiszpanie to obecnie najlepsi zawodnicy. A Martinez to pomocnik silny, bardzo dobry w defensywie z dobrym ciągiem do przodu. Za dwa lata może być znacznie lepszą i dynamiczniejszą kopią naszego Michała. Szkoda, żeby taki zawodnik przeszedł nam koło nosa...



Mój Blog: Pod presją czasu
07-07-2012 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3648
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja póki co kręcę nosem na to nasze okienko, które choć oficjalnie zaczęło się nieco ponad tydzień temu, to w zasadzie zaklepywanie danych zawodników zaczyna się zaraz po zakończeniu sezonu. Kagawa plus Powell to mało, w chuj za mało biorąc pod uwagę wytransferowania Parka, perspektywicznego Jamesa i Fryersa czy wypożyczenie Fabio (pomijam Pogbe bo typ się zachował żenująco). Anglia jak Anglia, ale Europa zaczyna nam odjeżdżać, i choć krajowe poletko jest priorytetem to z gry w europejskich pucharach jest nie tylko dodatkowa kasa ale i (myśląc przyszłościowo) punkty za prestiż, w konsekwencji zwiększające atrakcyjnosc klubu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-07-2012 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3649
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bądźmy cierpliwi, odchodzą kolejni zawodnicy, więc na pewno coś tam jest szykowane. Z takim składem na pewno nie zostaniemy i te transfery nadejdą. Martwić jedynie może, że w tym okienku gdzieś zniknęła tradycja robienia znaczących transferów jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań. Boję się, że to może oznaczać, że coś nie pyknęło Fergiemu i teraz szukamy jakiegoś planu B.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-07-2012 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3650
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Martwić jedynie może, że w tym okienku gdzieś zniknęła tradycja robienia znaczących transferów jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań. Boję się, że to może oznaczać, że coś nie pyknęło Fergiemu i teraz szukamy jakiegoś planu B.
Tego lata dzieje się naprawdę dużo. Mistrzostwa Europy, a już niedługo Olimpiada. Myślę, że to wszystko ma wpływ na "szybkość" transferów. Co do planu B, to zawsze trzeba takowy mieć, szczególnie przy transferach i jestem pewien, że SAF już swoje robi.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-07-2012 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #3651
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Myślę, że to wszystko ma wpływ na "szybkość" transferów.
No tak, ale jeśli by to miało mieć wpływ na tempo robienia transferów to raczej powinno być w drugą stronę, wiadomo jak jedna udana impreza może niebotycznie wywindować cenę zawodnika.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-07-2012 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vego4 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #3652
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trzeba poczekać do końca okienka transferowego. Na razie jest nieźle, ale wciąż to za mało jak Ferguson chce rywalizować z City no i z Chelsea, która zaklepała Hazarda, a i na nim to się pewnie nie skończy. Modric nam juz na 90% odjechał, co za życie, a przecież nie tak dawno był ponoć naszym kolejnym wzmocnieniem.
11-07-2012 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3653
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Sir Alex: "Będą kolejne transfery"

Sir Alex Ferguson po raz kolejny wyjawił, że po transferze Shinjiego Kagawy i Nicka Powella, do Manchesteru United mogą trafić kolejni, nowi zawodnicy.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, na której szkocki trener oficjalnie przedstawił nowe nabytki, menedżer Manchesteru United przyznał: "Do naszego klubu może trafić jeszcze jeden, lub dwaj piłkarze. Kiedy pojawiają się jakieś międzynarodowe turnieje, na rynku transferowym jest lekkie opóźnienie. Tak też było w przypadku Mistrzostw Europy, ale one się już zakończyły, dlatego też staramy się pozyskać kolejnego zawodnika".

"Zawsze dobrze pracujemy w zakresie kupowania zawodników pod koniec sezonu, zamiast czekać całe lato. W przypadku Kagawy, było trochę negocjacji, dlatego to trwało kilka tygodni. Co do Powella, znaliśmy się z Dario Gradim (dyrektor do spraw futbollu w Crewe Alexandra - przyp.red.), dlatego ten transfer poszedł nam o wiele szybciej."

Sir Alex przedyskutował z Gradim najlepszą pozycję dla Powella, bowiem widział go w Crewe grającego jako głęboko cofniętego napastnika.

"Zapytałem Dario, czy Nick może grać jako środkowy pomocnik. Dario powiedział, że to jego pozycja i Nick sobie poradzi, dlatego doszliśmy do porozumienia. Mamy nadzieję, że będzie środkowym pomocnikiem i to będzie ta pozycja, w której będzie się prawidłowo rozwijał."

Ferguson wypowiedział się też co do roli Kagawy: "On będzie grać trochę dalej w przodzie (niż Powell - przyp.red.). Nie powinniśmy patrzeć na jednego zawodnika, jak na tego, który może zmienić naszą grę, ale Shinji może robić różnicę. On może nam dawać przewagę w strefie pola karnego przeciwnika. Jeżeli utrzyma swój instynkt strzelecki, może być jednym z naszych najlepszych zawodników."

Kagawa był drugim najlepszym strzelcem minionego sezonu w Borussi Dortmund, a po udanej kampanii w lidze niemieckiej, pomocnik jest gotowy na przygodę w Anglii.

"Shinji jedzie z nami do Afryki, a potem do Chin, więc myślę, że bardzo szybko ocenimy jego grę. Kiedy już się przystosuje i pozna kilka zasad, które nasi gracze stosują, on również zacznie je stosować. Pierwszy mecz ligowy może mu przyjść z łatwością. Nie mam z tym problemów."

Powell może na swój debiut czekać trochę dłużej, ale on również jedzie z zespołem na tournée.

"Myślę, że w przypadku Nicka, on ma trochę więcej pracy w przypadku rozwoju fizycznego, bo ma dopiero 18 lat. Ale będzie zawodnikiem pierwszej drużyny i będzie codziennie z nami trenował."

"Piłka nożna rzuca wiele możliwości młodym zawodnikom, a my dajemy szansę gry tej młodzieży przez cały czas" - zakończył boss.

manusite.pl

Chyba najciekawszy wywiad SAFa w tym okienku, powiedział gdzie widzi Nicka, na środku pomocy oraz że Kagawa będzie grał wyżej. Dobrze nie musimy się martwić że stanie się z nim to co z Andersonem.

Pogrubiony prze zemnie fragment jest najważniejszy.
12-07-2012 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3654
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na dzisiejszej konferencji SAF przekazał, również niezbyt dobre wieści dotyczące Fletchera. Darren na pewno opuści początek sezonu, a Ferguson zaczął już przebąkiwać, że w razie gdy mu się nie uda powrócić do zdrowia to mają już dla niego przygotowaną posadę w klubie. Moim zdanie to jasno pokazuje, że jest źle, a Szkockiemu pomocnikowi coraz bliżej do zakończenia kariery...

SAF stawia sprawę jasno, możemy liczyć na dwa transfery. Jednym z nich z pewnością będzie lewy obrońca (Baines), a drugim środkowy pomocnik, bo inne pozycje mamy już obstawione. Nick Powell ma grać CM, a Kagawa wyżej (oby tylko nie skrzydło),a skoro Fletcher nie da rady wrócić (stawiam sprawę jasno, dla mnie nie ma już szans na jego powrót) to musimy (!) kupić do środka kogoś usposobionego defensywnie. Nie możemy zostać z jednym Carrickiem, bo to na pewno się dla nas źle skończy.

Cytat:BREAKING NEWS:
Rennes manager Frederic Antonetti has said that. Arsenal have pulled out of thhe M'villa deal after all terms were agree
Skoro Wenger (największy skąpiec) potrafił się dogadać z Rennes, to my tym bardziej będziemy mogli. Jeśli jednak nie możemy, bądź co ważniejsze, nie chcemy Francuza u siebie to szukajmy innych opcji. Dla mnie idealnym kandydatami to właśni Yan M'Villa i Javi Martinez, jeśli jednak SAF chce Strootmana czy kogoś innego to także będę zadowolony. Ważny by kupić kogoś na tą pozycję i to takiego zawodnika, który będzie gotowy do gry w pierwszym składzie i doda siły naszemu środkowi.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-07-2012 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3655
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A mnie się wydaje, że po tym, co wczoraj powiedział Fergie( "one more, maybe two more, but i think one more anyway"), można wywnioskować, że raczej przeprowadzimy tego lata jeszcze tylko jeden transfer- lewego obrońcy. Skoro SAF mówi, że Powell będzie u nas występował jako środkowy pomocnik i podkreśla, że będzie członkiem pierwszej drużyny, to zakładam, ze te ok. 20 spotkań w następnym sezonie zagra. Ponadto zanosi się na to, że Anderson dostanie kolejną szansę i jeszcze będzie naszym piłkarzem przez co najmniej rok. W innym wypadku nie mówiłby, że będzie to dla niego najważniejszy sezon, że w końcu po uporaniu się z urazami pokaże, na co go stać. Musiał dostać zapewnienie od SAF-a, że ten widzi go w dalszym ciągu jako naszego piłkarza.

Foster napisał(a):Skoro Wenger (największy skąpiec) potrafił się dogadać z Rennes, to my tym bardziej będziemy mogli. Jeśli jednak nie możemy, bądź co ważniejsze, nie chcemy Francuza u siebie to szukajmy innych opcji. Dla mnie idealnym kandydatami to właśni Yan M'Villa i Javi Martinez, jeśli jednak SAF chce Strootmana czy kogoś innego to także będę zadowolony. Ważny by kupić kogoś na tą pozycję i to takiego zawodnika, który będzie gotowy do gry w pierwszym składzie i doda siły naszemu środkowi.

Na Martineza nie mamy szans. Po pierwsze, nie stać nas na niego, 40 milionów euro to my nie mamy. Po drugie, sam zawodnik nie kwapi się do odejścia i sukcesywnie odrzuca oferty z Barcelony, Realu, Bayernu, Chelsea, Manchesteru City. M'Vila już miał być w Arsenalu, ale nagle, kiedy wszystko było ustalone, Kanonierzy zrezygnowali z transferu. Ponoć poszło o zachowanie samego piłkarza podczas negocjacji.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-07-2012 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3656
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Na Martineza nie mamy szans. Po pierwsze, nie stać nas na niego, 40 milionów euro to my nie mamy.
Bullshit. Kasa jest, co pokazaliśmy walcząc do samego końca o Hazarda.

Jaroldz napisał(a):Po drugie, sam zawodnik nie kwapi się do odejścia i sukcesywnie odrzuca oferty z Barcelony, Realu, Bayernu, Chelsea, Manchesteru City
Jakie oferty? O czym Ty człowieku mówisz? Wszystko co było związane z innymi klubami to plotki, jedynie Bayern otwarcie wykazuje zainteresowanie Hiszpanem.

Jaroldz napisał(a):M'Vila już miał być w Arsenalu, ale nagle, kiedy wszystko było ustalone, Kanonierzy zrezygnowali z transferu. Ponoć poszło o zachowanie samego piłkarza podczas negocjacji.
A to już niefajnie... Skoro taka gwiazdeczka się już z niego zrobiła to niech siedzi w tej Francji.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2012 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #3657
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Bullshit. Kasa jest, co pokazaliśmy walcząc do samego końca o Hazarda.

Bzdura bo już częsć wydaliśmy na Kagawę.
13-07-2012 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3658
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Vice-prezydent Sao Paulo powiedział coś takiego odnośnie plotek o dołączeniu Brazylijczyka Lucasa do United:

Cytat:"W odniesieniu do ofert Manchesteru United i Realu Madryt, badamy je dogłębnie. Nie możemy powiedzieć nic więcej z oczywistych powodów."

Czyli coś w tym jest, a Daily Mail napisało że pozostały szczegóły. Może tym razem mają racje, dobry przyszłościowy zawodnik jeśli nie zrobiłoby się z nim to co z Andersonem może być za parę lat absolutnym światowym topem. Chłopak gra na pozycji Kagawy.

Nie jestem pewny czy na pewno jest nam potrzebny, swoich młodych na tą pozycje mamy. Może Fergie chce sobie stworzyć kolejną olbrzymią gwiazdę w klubie tak jak to było z takim Ronaldo. Ciekawe jak to się potoczy, ale ja typuje że Lukas nie zmieni klubu w tym okienku oby nie przespał szansy jak Ganso.


Jeśli Powell ma wejść w miejsce Pogby to Moura w miejsce gdzie w planie był Morrison
13-07-2012 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #3659
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Skoro Real się włączył i też złożył ofertę to pewnie tam pójdzie. Zresztą dobrze bo jakoś nie przepadam za takimi zawodnikami w MU.
13-07-2012 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3660
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Możesz rozwinąć myśl? Jakimi?

Utalentowanymi i swobodnymi technicznie?
13-07-2012 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości