Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3811
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Podobno ma wrócić do końca sezonu na wypożyczenie do byłej drużyny i dopiero od nowego sezonu grać z nami.
10-01-2013 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3812
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pirlo to inny typ niż Lamps, Frank nigdy nie był tak swobodny technicznie, kreatywny inteligenty na boisku. Frank zawsze bazował na aspektach fizycznych, Pirlo czy nasze dwie legendy na technice i kreatywności.

Tu nie może być tak samo.

Cytat:samcro
Jedynie się śmieję z twoich bzdur

A ja z twoich, różnica jest taka że ja podaje argumenty, a piszesz takie coś bo tobie ich zwyczajnie brakuje. WIN!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 14:34 przez Cepilek.)
10-01-2013 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3813
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sneijder idzie za 8 mln do Turków...
Aż dziw bierze, że za takie śmieszne pieniądze nie zgłosił się po niego żaden klub. Osobiście żałuję, że nie chcieliśmy go teraz. Wprawdzie Wesley ostatnio znalazł się na lekkim zakręcie, jednak jestem pewien, że nie zapomniał jak się gra w piłkę i wciąż byłoby z niego wiele pożytku. W miejsce Scholesa (jeśli ten zakończy karierę po sezonie) byłby jak znalazł. A i Cleverley mógłby od niego sporo podpatrzeć. Nawet gdyby coś nie wypaliło, to przecież 8 mln to żadna kasa.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-01-2013 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3814
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
8 mln to nie jest sporo, ale po co nam wypalona gwiazdka z olbrzymim kontraktem? Nie jest przypadkiem, że trafił do Turcji. Ja tam średnio wierzę w odrodzenie grajków, dla których kasa zdaje się być sprawą priorytetową. W kilku meczach błyśnie, w innych będzie człapał po boisku, a kontuzje pewnie też go nie opuszczą. Za 2 sezony już mało kto będzie o nim pamiętał.

W Interze ponoć zarabiał ok 200 k na tydzień (wg słów ZH. Redknappa) i nie sądzę, żeby w Galarecie wyciągał dużo mniejszą kasę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 14:51 przez michal85.)
10-01-2013 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3815
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek napisał(a):A ja z twoich, różnica jest taka że ja podaje argumenty, a piszesz takie coś bo tobie ich zwyczajnie brakuje. WIN!

Ale ja z tobą nie rozmawiam bo z bzdurami się nie dyskutuje;)Ha,ha, po prostu śmieszy mnie zestawianie Lamparda z GibsonemBig Grin

Wes jest widać cepem skoro jeszcze w dobrym wieku idzie za kasą do kebabów zamiast pograć w poważnym klubie,spróbować wygrać cos. W Galacie słuch o nim zaginie

http://sportwitness.ning.com/forum/topic...ao-last-ni znowu napastnika do United wciskająBig Grin Z Lewym skończyli,znaleźli następnego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 15:45 przez samcro.)
10-01-2013 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3816
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Frankie średnio podaje 36.4 razy na mecz Gibniesta 41.4 ( Carrick ponad 80 Tongue) Obaj na poziomie 81 % skuteczności. Grali bardzo podobną ilość minut. A przecież to Frank gra w zespole gdzie po ziemi gra się więcej. W Evertonie generalnie wygląda to tak że jest dzida na Fellainiego ten głową zgrywa do partnera i jest szybka akcja.

Frankie ma 0.8 kluczowego podania na mecz, Gibniesta 0.9. Oboje strzelają 1.7 razy na mecz. Darron to w ogóle ma 0.8 udanych dryblingów XD przy 0.3 Franka ale to ostatnie to taka ciekawostka.

Nie chce mi się podawać już statystyk z defensywy ale tam wypada lepiej Gibbo.


BZDURA PORÓWNYWAĆ GIBSONA DO LAMPARDA. Ahhh ta magia nazwiska.
10-01-2013 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3817
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przecież 2 lata temu Sneijder to był najlepszy piłkarz na świecie i gdyby nie on to ani Holandii by w finale MŚ by nie było, ani Inter nie zdobyłby potrójnej korony.

Za 8mln go puścić... Dostałby 1.5roczy kontrakt z opcją przedłużenia i byłby świetnym wzmocnieniem. Ale co tam, mamy Andersona.
10-01-2013 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3818
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zarabiającym 200 tysięcy tygodniowo i poddatnym na kontuzje nie mniej niż Anderson. Kapitalnie by było.
10-01-2013 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3819
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Do United to tylko Falcao Big Grin

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-01-2013 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3820
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel napisał(a):Do United to tylko Falcao Big Grin

i środkowy pomocnik i jakis obrońcaWink

Cepilek tak podawaj te statystyki,są dla fanów matematyki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 17:45 przez samcro.)
10-01-2013 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3821
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W takim razie podam że Welbeck jest lepszym zawodnikiem od Van Persiego. Podasz statystki, ale przecież to nic nie warte cyferki. Dla mnie dalej Welbeck będzie lepszy, to w końcu moja subiektywna opinia do której zmiany nikt mnie nie przekona.


Co jest mniej stronnicze i bardzie obiektywne od statystyk?
10-01-2013 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3822
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek napisał(a):Co jest mniej stronnicze i bardzie obiektywne od statystyk?

oglądanie meczów.
Nie porównuj jednego z najlepszych pomocników Premier League 21 wieku do jakiegoś lamusa którego nikt by nie kojarzył gdyby nie był wychowankiem United
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 18:10 przez samcro.)
10-01-2013 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3823
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
8 mln, 8 mln. Jeśli trzeba by mu dawać koło 200k tygodniowo, to kolejne 10 mln idzie się pieprzyć po roku - a tak krótkiego kontraktu pewnie nie chciałby + nie prezentuje chyba obecnie nic wielkiego. Zejdźcie na ziemię ludzie.

A Cepilek ma rację.

Gdzie jest Groszek?
10-01-2013 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3824
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ciężko ocenić co prezentuje Wesley, bo dawno go w akcji nikt nie widział. Osobiście zawsze Sneijdera bardzo lubiłem. Widziałem go w United już za czasów gdy grał w Ajaxie. Bardzo podoba mi się jego styl gry i to co wnosi do zespołu. Nie zgodzę się też jest Holender to wypalona gwiazda. Po prostu potrzebuje miejsca gdzie się odbuduje i znów będzie grał jak należy. On ma 28 lat, także jeszcze sporo przed nim.

Ja bym mimo wszystko spróbował, ale jak mówię, pewnie bardziej wynika to z sympatii.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-01-2013 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3825
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ponoć Inter i Galata już się dogadały, ale Sneijder ma dać Turkom odpowiedź w ciągu 24 godzin, bo wciąż czeka aż zgłosi się po niego jakiś większy i lepszy klub.

Na początku także sobie pomyślałem, że 10 mln euro to niewiele, że w razie czego za dużo nie stracimy. Jednak 200 k tygodniowo to zdecydowanie za dużo, aby 28-letni, wypalony już i podatny na kontuzje Holender miał u nas otrzymywać. Niech szuka naiwniaków gdzie indziej. Nawet u Shittowców ich nie znalazł.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-01-2013 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości