Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3826
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Z sympatii to tu zaraz Robak przyleci Tongue

Ale tę kasę (nie 8mln + 3x10mln przy kontrakcie trzyletnim, lecz nieco mniejszą) można by wydać na kogoś (nie wiem, kogo) młodszego, komu idzie obecnie gra. Ryzyko też jest, ale mniejsze. Zresztą co innego gwiazda, która szuka odrodzenia, a co innego gwiazda, której nie tylko nie idzie, ale jest gotów odejść do kebabów po to, by nie zarabiać mniej niż dotychczas - nic nagannego, ale to dobra wskazówka dla jego potencjalnej przydatności w United.

W ogóle coś ostatnio dużo spekulacji w kwestii United i nie najmłodszych zawodników - Sneijder, Baines, Lampard, mówiło się o Raulu, gdy jeszcze u nas Owen był...

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 19:24 przez Kosma.)
10-01-2013 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3827
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:oglądanie meczów.
Nie porównuj jednego z najlepszych pomocników Premier League 21 wieku do jakiegoś lamusa którego nikt by nie kojarzył gdyby nie był wychowankiem United

To na razie wiemy tyle, że meczów Evertonu to nie oglądasz.

Nie spodziewam się jednak, że mi uwierzysz na słowo. Odsyłam jednak na angielskie forum 5-tej obecnie drużyny w PL, gdzie możesz doznać szoku jak tamtejsi kibice wysoko cenią Gibbo.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 19:33 przez michal85.)
10-01-2013 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3828
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dla mnie Sneijder to nonsens w tym momencie. Powiedzieliście już wszystko: kontuzje, tygodniówka, wiek, ja tylko dodam jeszcze od siebie (bo tego chyba nie było), że wielu z Was piszę, jakby Wes był CM i miał być alternatywą dla Ando i Cleva, ale albo mi się pojebało, albo on całe życie gra na AMie? Aaa, jeszcze jedno! Gość potrzebowałby minimum pół roku, żeby się odbudować, to za dużo...

Co do wzmocnień, strasznie mnie jarają te plotki o tym Zasze (? ^^). Bez bicia się przyznaję, że ani razu poza pucharem Ligi i meczem z nami go nie widziałem. Ale podoba mi się jego charakterystyka: młody, a ograny chłopak (100 meczów na zapleczu!), z dobrym dryblingiem, techniką, szybki i najważniejsze SKRZYDŁOWY! Ja bym go brał. W chwili obecnej dobrego skrzydłowego w przystępnej cenie na rynku nie znajdziesz, a ten gość wydaje się mieć papiery na dobre granie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-01-2013 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3829
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ogladajac mecze czesto moga targac toba emocje, nigdy nie oceniam zawodnika odrazu po wystepie. Inczej Young w moim mniemaniu grałby tylko słabe mecze ponieważ go nie koniecznie lubie i na boisku widze tylko złe zagrania. Po przeanalizowaniu statystyk i powtórki fajniej to już wygląda. To tyle na temat ogladania meczów i natychmiastowego wysuwania opinii.

A czy to że jest jednym z lepszych pomocnikow PL w XXI wieku czynni go obecnie lepszym od Gibsona? Zdejmij klapki z oczu i zacznij sie interesowac czyms wiecej niż "prawdziwymi talentami" jak to kiedyś ująłeś. To że Gibbo nie był pilkarzem na United ponieważ brakowało mu niektórcych cech nie znaczy że jest słaby, jest bardzo wartościowym zawodnikiem który na ten moment Lamparda o ktorym też mowa przewyższa.

Fajnie że rozwinął sie tak by stanowić o sile 5 zespołu PL. To swiadczy o tym jak nasza szkółka się rozwija.
10-01-2013 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3830
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sneijder podatny na kontuzje? Bez przesady, jeśli on jest podatny na kontuzje to Anderson jest niepełnosprawny.
Sneijder to jest przekozak piłkarz, ostatnio mu się nie wiodło jak całemu Interowi, ale przypominam, że 2 lata temu wymiatał i był zdecydowanie najlepszy na świecie(brak złotej piłki za 2010 dla niego sprawił, że przestałem traktować poważnie tą żałosną sprzedaną farcelonie nagrodę).
Środek pomocy w United wygląda lipnie. Schoels który lada chwilę przejdzie na emeryturę, niepełnosprawny Anderson, dobrze prezentuje się jedynie Clev(do Kagawy nie mam, nie miałem i nie będę miał przekonania jako osoba która ogląda większość meczów BVB).
Gość jest do wzięcia za małe pieniądze. Pensję uzależnić w jakimś stopniu od wyjsciówek. Nie podpisywać kontraktu na 5 lat tylko na 1.5 z opcją przedłużenia.

Co do dyskusji wyżej Gibson do dobry piłkarz. W sam raz na Everton, czyli górna połówka Premier League ale trochę za mało na United.
10-01-2013 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3831
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Scholes też grał AMa, i co z tego. Odzwyczaił się. I to wcale nie za młodu, tylko później. Jakby Sneijder się zgodził na realną tygodniówkę, proporcjonalną do tego, co ostatnimi czasy prezentuje, to brałbym w ciemno. Chociażby i na jakiś 2-letni kontrakt. Przecież taka cena w jego wypadku to jest mniej niż za półdarmo.

Niemniej, znając poglądy Szkota na kupno piłkarzy w pewnym wieku oraz jego wizję zimowego okienka - szanse na ten transfer oceniam na jakieś 0,001%. Smile

Pooglądałem dziś Zahę na youtubie (tak, wiem - youtube i statystyki kłamią) i wygląda to bardzo dobrze. Na jego korzyść świadczy też liczba meczów w Championship. Ten transfer wg mnie jest dość realny, bo zawodnik młody, z Anglii, i skrzydłowy - same plusy.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
10-01-2013 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3832
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ktoś tu ma chyba o Sneijderze za dobre zdanie Big Grin Facet zarabiał w Interze 200k na tydzień i nagle miałby z tego rezygnować na rzecz "realnej tygodniówki", albo "pensji zależnej od wejściówek" ? Zachowajmy zdrowy rozsądek. Sneijder to nie ten charakter zawodnika, który dałby się pokroić żeby grać dla nas.

Cytat:Środek pomocy w United wygląda lipnie.
Że co?

Po stokroć wolałbym te 8 mln zainwestować w zmiennika dla Carricka. Pozycja jego partnera jest dużo lepiej obsadzona.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 23:27 przez michal85.)
10-01-2013 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3833
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Są piłkarze, których zakup po pewnym czasie już się nie bardzo opłaca i było trzeba brać kiedy była ku temu okazja. Tak było z Balem i tak jest moim zdaniem ze Sneijderem. Szanse na zwrot akcji u Holendra są minimalne i moim zdaniem trafi do Turcji. Tam jak się odbuduje to wróci do naprawdę wielkiego futbolu.

Zaha natomiast to dużo ciekawszy kąsek. Anglik, młody, szybki, dynamiczny, z potencjałem. Takich Ferguson lubi. Szczególnie w kontekście niepewnej przyszłości Naniego, ten transfer może być polisą na przyszłość na skrzydłach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2013 23:29 przez allfanmu.)
10-01-2013 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3834
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):Gość jest do wzięcia za małe pieniądze. Pensję uzależnić w jakimś stopniu od wyjsciówek. Nie podpisywać kontraktu na 5 lat tylko na 1.5 z opcją przedłużenia.

Wszystko pięknie, tylko gdyby Wes szedł na taki układ, to by nie kończył wśród kebabów.

Gdzie jest Groszek?
10-01-2013 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3835
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Po stokroć wolałbym te 8 mln zainwestować w zmiennika dla Carricka. Pozycja jego partnera jest dużo lepiej obsadzona.
Miałem to już pisać wcześniej. Choć chciałbym Wesley'a to wiem jak wygląda sytuacja i to była bardziej moja zachcianka z przeszłości. Jednak jak wszyscy dobrze wiemy, priorytetem jest alternatywa dla Michaela, którego nie mamy od jakiegoś czasu kim zastąpić.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że gdyby była możliwość zakupu Holendra to bym go brał Tongue



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2013 00:16 przez Foster.)
11-01-2013 00:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3836
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Taki świetny mamy środek pola że obrona ma pełne ręce roboty i tracimy prawie największą ilość bramek w lidze.
Nie od dziś wiadomo że to newralgiczna pozycja w United.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2013 10:46 przez samcro.)
11-01-2013 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3837
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przecież to nie jest wina tylko środka.
11-01-2013 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3838
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Taki mamy super środek, że na pozycji AM nie ma nikogo poza przeciętnym Kagawą.
Bo Andersona nawet nie traktuję poważnie, co z tego, że gra dobrze skoro ciągle ma kontuzję.
A i sądzę, że jakby Sneijder miał dwie oferty - 150k w United i 200k w Galacie to by wybrał United.
A moim zdaniem Sneijder w tej sytuacji to same plusy - doświadczenie, umiejętności, okazyjną cenę.
11-01-2013 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3839
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kagawa jest jedynie alternatywą dla Rooney'a.

Jest świetny Carrick, którego partnerem jest albo Cleverley albo Anderson. Jeden i drugi grają dobrze, albo bardzo dobrze.

No tak, robimy problem, żeby dać podwyżkę Naniemu, a tutaj lekką ręką będziemy płacić przygasającej gwiazdce fortunę. Zresztą kto u nas zarabia 150 i więcej? Van Persie i Rooney?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2013 11:15 przez michal85.)
11-01-2013 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3840
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubercik napisał(a):Przecież to nie jest wina tylko środka.

Nie wina środka pola że nie ma problemu podejść pod nasze pole karne?

Carrick i Clev dobrze kreują ale w obronie jedynie Carrick jest przydatny.
11-01-2013 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości