Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3916
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nawet gdybyśmy mieli wczoraj Eriksena to i tak by nie grał u boku Carricka. To że nie skupiliśmy się na graniu piłką to była decyzja taktyczna Fergiego, bo w przeciwnym wypadku desygnowałby do gry Cleva.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-02-2013 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mateuszr20471 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #3917
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie no oczywiscie piszac o Eriksenie nie mialem na mysli gry obok Carricka, ale uwazam, ze warto by bylo pomyslec nad tym grajkiem. Moze zagrac jako falszywy skrzydlowy, jest szybki, ma znakomity przeglad pola.
14-02-2013 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #3918
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(14-02-2013 18:33)mateuszr20471 napisał(a):  Moze zagrac jako falszywy skrzydlowy, jest szybki, ma znakomity przeglad pola.
...czyli to samo co Kagawa.
14-02-2013 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3919
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Eriksen to byłby nie potrzebny ruch, ofensywnych pilkarzy o tej charakterystyce mamy a w akademii sa pilkarze o podobnych cechach.

Wedlug mnie brakuje nam jednej osoby do układanki i napewno nie jest to gracz o charakterysyyce 10.
14-02-2013 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3920
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Patrząc na mecz Arsenal - Bayern, myślę sobie, że fenomenalnie byłoby wyciągnąć z Arsenalu Jacka W. Smile Chłopak mógłby być tym brakującym elementem układanki w United... aż strach pomyśleć jakim zajebistym zawodnikiem Wilshere będzie za rok, może dwa. Gdyby nie kontuzje już byłby jednym z najlepszych środkowych na świecie, gość ma wszystko i w lepszej drużynie byłby tym czynnikiem decydującym o losach wielkich meczów, ale w Arsenalu musieliby go sklonować ze trzy raz, żeby coś im się udało...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
20-02-2013 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #3921
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mr. Arsenal jest niemożliwy do wyciągnięcia. On nawet nie ma agenta, bo powiedział "po co mi agent, skoro ja do końca kariery będę zawodnikiem Arsenalu?" (coś w tym stylu, sens zachowany). Ale no, gość jest mega konkretny.
20-02-2013 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3922
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Good for him, ale niepowodzenia nie takimi jak on potrafiły zatrząść.

Zresztą, niech go zrobią kapitanem, to tylko patrzeć, jak odchodzi Big Grin

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2013 11:52 przez Kosma.)
20-02-2013 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3923
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że Wilshere to generalnie transfer niewykonalny Smile ale jeżeli Arsenal będzie nadal podążał po równi pochyłej to niedługo mogą rywalizować o LE z Liverpoolem, a wtedy kto wie. Krix dobrze prawi, że lata posuchy i zbierania cięgów mogą zatrząść lojalnością praktycznie każdego piłkarza światowej klasy, który mógłby śmiało kolekcjonować trofea w innym zespole, na dzień dzisiejszy oczywiście tematu nie ma.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2013 14:24 przez Silvan.)
20-02-2013 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3924
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Casus van Persiego wystarczy rozważyć. Wiem, że Jacek pewnie bardziej jest związany z Kanonierami niż RvP, ale parę lat bez sukcesów, parę sezonów walki o miejsca nie z United czy City, ale Liverpoolem, Tottkami czy Evertonem, kilka wiosen na karku więcej, do końca kariery mimo wszystko bliżej, a szkoda szczytu możliwości przetracić na mordęgi o 4. miejsce... Nie wiem, czy nam będzie wtedy potrzebny, nie wiem, czy będzie wtedy wystarczająco dobry, ale jeśli Arsenal utrzyma obecny kurs, będzie do wyjęcia (podobnie jak zakochany w Spurs Bale, gdyby Kogutom znów nie poszło).

Gdzie jest Groszek?
20-02-2013 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3925
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W takiej formie co jest Bale to ja go chce nawet i za 100 mln i za pensje 300 tys tygodniowo. Kurwa gość jest niesamowity. To co robi ostatnio w tym Tottenhamie to czapki z głów a bramka dziś na 3:2 z West Hamem bajka. Ostatnio wygrywa im mecz za meczem i najlepsze, że nie jest tylko skrzydłowym bo gra praktycznie wszędzie.

Kupować go i basta.
26-02-2013 01:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3926
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson napisał(a):Kupować go i basta.

Nie sądzisz, że sam zawodnik musiałby najpierw chcieć odejść? Tottenham to dobrze zarządzany klub, wydrzeć ich najlepszych zawodników (nawet gdy tego chcą!) to nie lada sztuka, a Bale czuje się z nimi związany. Poza tym zrobili bardzo ciekawe transfery, a AVB wykonał tam kawał dobrej roboty, dostał dużo swobody i udowadnia, że potrafi być kapitalnym trenerem jeżeli nie musi plątać się w siedzi dziwnych układów. Da się dostrzec taką pozytywną aurę wokół tej drużyny. Nie widzę powodu dla którego Bale, który nie ma przecież uczuć do United miałby opuszczać Tottenham, nawet jeśli Ferguson chciałby rozbić dla niego bank. Argument, że United zagwarantuje mu grę na światowym topie i trofea nie jest do końca racjonalny. Na WHL wszystko idzie ku lepszemu, w tym sezonie powinni zagwarantować sobie miejsce w LM kosztem dzieciaków Arszenika. Później kto wie, może nawet z czasem włączą się w walkę o mistrzostwo, na pewno nie ma obecnie ogromnej różnicy między nimi, a Chelsea. Ja zdecydowanie wolałbym wyścig z Tottkami niż z The $heikers czy ze Smerfami z Londynu, to byłaby piękna rywalizacja. Bale ma łeb na karku, ja na jego miejscu (wyłączając uczucia do United) też wstrzymałby się na parę sezonów z opcją odejścia, żeby sprawdzić czy Tottki mogą na prawdę wskoczyć na wyższy poziom.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2013 09:19 przez Silvan.)
26-02-2013 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3927
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Taa, będziesz widział:>

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-02-2013 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3928
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Krix napisał(a):Casus van Persiego wystarczy rozważyć. Wiem, że Jacek pewnie bardziej jest związany z Kanonierami niż RvP, ale parę lat bez sukcesów, parę sezonów walki o miejsca nie z United czy City, ale Liverpoolem, Tottkami czy Evertonem, kilka wiosen na karku więcej, do końca kariery mimo wszystko bliżej, a szkoda szczytu możliwości przetracić na mordęgi o 4. miejsce... Nie wiem, czy nam będzie wtedy potrzebny, nie wiem, czy będzie wtedy wystarczająco dobry, ale jeśli Arsenal utrzyma obecny kurs, będzie do wyjęcia (podobnie jak zakochany w Spurs Bale, gdyby Kogutom znów nie poszło).

Zmieńcie Jacka na Garetha i "obecny kurs" na "dotychczasową pozycję".

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2013 09:56 przez Kosma.)
26-02-2013 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3929
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Krix napisał(a):Zmieńcie Jacka na Garetha.

Gareth w środku pola Arsenalu? średnio to widzę Tongue

//He he he. K.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2013 10:03 przez Kosma.)
26-02-2013 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3930
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wydaje mi się, że Bale nie jest aż taki szlachetny, że gdyby Tottenham zaakceptował za niego ofertę to ten na siłę chciał by tam zostać kosztem np niższych zarobków. Może i nas nie kocha ale nie słyszałem nigdy, żeby nas nienawidził i gdyby dać mu odpowiednią kasę i odpowiednio dużo za niego zapłacić to nie chce mi się wierzyć, że zwycięży jego "miłość" do Kogutów.

Abstrahując od tego, gość ma świetne możliwości, jest w kapitalnej formie, a wydaje mi się, że stać go na jeszcze więcej i pomijając kwestie tego czy chce i ile kasy by trzeba wydać to pokazuje, że możliwości ma kapitalne.
26-02-2013 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości