Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4096
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):Cytat:To dlaczego Fergie wolał Welbza w najważniejszym meczu sezonu?

I jak to się skończyło?

A co to w ogóle za idiotyczne pytanie!? Skończyło się to bramką i świetną gra na Santiago Bernabeu i jeszcze może śmiesz powiedzieć, że nie... Żenada!

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
11-05-2013 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4097
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale najważniejszy mecz to był rewanż na OT... Bo to w tamtym meczu grał tylko Welbz a Rooney już nie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2013 20:23 przez Under.)
11-05-2013 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4098
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):Ale najważniejszy mecz to był rewanż na OT...


No i tam Welbz tak samo zapierdalał. Ki chuja nie wiem czemu dyskusja o Roo idzie w kontekście meczów z Realem.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-05-2013 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4099
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):I jak to się skończyło?


MOTM?

Undermine napisał(a):Na podstawie których meczów to stwierdzasz? J

Tych QPR Smile Miałem okazje oglądać coś koło 7-8 z udziałem da Silvy, to wystarczająco.

Ruuuuuuuuuud napisał(a):o Rooneyu zapchajdziurze z brakami TAKTYCZNYMI i technicznymi.

To jaką rolę obecnie spełnia Roo u nas?

Z braków taktycznych to problemy z ustawianiem się, wcześniej nadrabiał je bieganiem dzisiaj tego nie robi, nie potrafi uspokoić piłki, często szuka rozwiązań kreatywnych na siłę.
Technicznie nie muszę mówić, ma problemy pod presją i z grą tyłem do bramki.
Ja nie mówię że Roo jest słaby, jest naprawdę dobry problemem jest to ile zarabia, ile żąda w stosunku do tego ile nam daje i to że wszędzie mamy kogoś kto zagra lepiej. Za pieniądze z Roo można byłoby kupić takiego Bale który da nam rzeczywiście jakąś jakość. Statystyki ma dobre ale wystarczy przejrzeć tu tematy pomeczowe ważniejszych meczów to widzimy że zawodził.

Dzisiejsza jego wypowiedź na oficjalnej utwierdziła mnie w przekonaniu że sobie odejdzie.
Cytat:po odejściu Ronaldo miał sezony genialne
Ale dziś brakuje mu tego czegoś co pozwoliło by mu niszczyć jak Robin? Wtedy widocznie też skoro nic nie wygraliśmy.

Pierwszy sezon po Ronaldo Sezon genialny/ nie zdobywamy mistrzostwa
2 sezon tragiczny, roo chce odejść/ zdobywamy
3 sezon genialny, blisko korony/ nie zdobywamy
4 sezon przeciętny, roo chce odejść/zdobywamy
Big Grin
11-05-2013 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4100
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek napisał(a):Ale dziś brakuje mu tego czegoś co pozwoliło by mu niszczyć jak Robin? Wtedy widocznie też skoro nic nie wygraliśmy.

Wtedy niszczył jak Robin, widocznie jednak to nie tylko od niego zależą wyniki drużyny...

Cepilek napisał(a):problemem jest to ile zarabia, ile żąda w stosunku do tego ile nam daje

Ok, zgadzam się, że kasa jaką zarabia jest niewspółmierna do jakości.Ale tak można powiedzieć o wielu zawodnikach.

Cepilek napisał(a):i to że wszędzie mamy kogoś kto zagra lepiej.

Mamy jednego napastnika, RvP, a potem jest Rooney.Biorąc pod uwagę, ze często gramy dwójką z przodu to jednak to nie jest do końca prawdą.Zresztą to, że chłop grał w ostatnio w środku pola to wynik tego, że nie było nikogo lepszego na tę pozycję.Widzieliśmy ostatnio w jakiej formie jest Clev...

Cepilek napisał(a):Za pieniądze z Roo można byłoby kupić takiego Bale który da nam rzeczywiście jakąś jakość.


Nawet nie jakąś Big Grin Tylko to trochę nierealny transfer.

Cepilek napisał(a):Statystyki ma dobre ale wystarczy przejrzeć tu tematy pomeczowe ważniejszych meczów to widzimy że zawodził.


Tak, tylko do Ronaldo jest ten sam zarzut (i był ze strony wielu kibiców na tym forum, ja tego zdania nie podzielam ani w kierunku Ronaldo, ani w kierunku Rooneya). Jedna gwiazda nie wygra sama meczu. Zresztą o ile jeszcze o Ronaldo mógłbym dyskutować, o tyle Roo w wielu spotkaniach na szczycie potwierdził, że potrafi grać na najwyższym poziomie i strzelał wiele bramek.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
11-05-2013 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4101
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat: 3 sezon genialny, blisko korony/ nie zdobywamy
4 sezon przeciętny, roo chce odejść/zdobywamy
I co, to była wina Roo, że "nie zdobywamy"? To dzięki Rooney'owi były na tego mistrza jakieś szanse. Przypominam, że gdyby Aguero nie udało się trafić w 94' minucie to właśnie gol Rooney'a zadecydowałby o tytule.
Liga Europejska? Dwumecz z Bilbao to była kompromitacja klubu. Gdyby tak chamsko odpuścili mecz piłkarze w Polsce to do szatni wjechałaby im grupa sportowców na rozmowę wychowawczą - jedynie De Gei i Rooney'owi by się nie dostało(to jak Rooney tam zapierdalał i walczył o każdą piłkę to mu zawsze będę pamiętał). Naprawdę, zeszłym sezonem udowodnił, że to klasowy zawodnik który nie odpuszcza choćby nie wiem co i warto mieć go w drużynie.

Niewiarygodne jest to, że nie nawołuje się do sprzedaży Naniego i dyscyplinarnego wypierdolenia Valencii tylko hejt leci na Rooney'a.
12-05-2013 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4102
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bo Rooney chce odejść, bo znowu się wyjebał na klub, bo znowu mówił że zostanie tu do końca, że pobije rekord Charltona? Ja tylko mówię dlaczego odejście Wazzy nie będzie dużą stratą. Napisałem ile dały jego genialne sezony przywoływane przez was, co z tego że sezon temu jebnął blisko 30 goli w lidze skoro dziś na to go nie stać? PRzeczytaj sobie link podany przez Minha w temacie Roo

A jaki sens ma wyjebanie Valencii i Naniego skoro i tak im wielkich pieniędzy za nich nie dostaniemy a pieniądze które pobierają nie są jakieś wielkie? W dodatku i tak mamy problem z skrzydłami.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2013 00:44 przez Minh.)
12-05-2013 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4103
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że chce odejść? Jedyne wypowiedz Rooney'a to dementowanie plot.
Cytat: co z tego że sezon temu jebnął blisko 30 goli w lidze skoro dziś na to go nie stać?
Argument idiotyczny. Wayne nie grał na środku ataku a za plecami RVP do tego miał kontuzję dość długi czas.
Nie wiem ile ty masz lat... bo piszesz jakbyś miał 13. Rooney to bardzo ważny zawodnik tej drużyny, miał bardzo duży wkład w tegoroczne mistrzostwo i jeśli rzeczywiście opuściłby klub to byłaby to ogromna strata.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2013 01:55 przez Under.)
12-05-2013 01:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4104
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek napisał(a):co z tego że sezon temu jebnął blisko 30 goli w lidze skoro dziś na to go nie stać?


Co ty bredzisz?

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
12-05-2013 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4105
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(12-05-2013 09:18)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  
Cepilek napisał(a):co z tego że sezon temu jebnął blisko 30 goli w lidze skoro dziś na to go nie stać?


Co ty bredzisz?

widać tacy jak cepilek mają w dupie historię, coś z czego poszanowania właśnie United słynie. Pomijam zachowanie Rooneya bo to nie ma nic do rzeczy. jeden z 4 graczy którzy najwięcej zrobili z obecnego składu dla United rozgrywa słabszy sezon? Sprzedać go, jest lamusem.
Parę lat temu Scholes miał sezon w którym grał fatalnie, jakoś nikt nie wypychał go z klubu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2013 09:22 przez samcro.)
12-05-2013 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4106
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):Cepilek, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że chce odejść? Jedyne wypowiedz Rooney'a to dementowanie plot.

Na podstawie wiadomości które łączą się dla mnie w logiczną całość i tego że w tej wypowiedzi żadnego dementowania NIE BYŁO, nie napisał że tu zostaje.


Undermine napisał(a):Wayne nie grał na środku ataku a za plecami RVP do tego miał kontuzję dość długi czas.

Bo tamtym sezonie wcale nie grał za Welbzem czy Chichą -_-

Undermine napisał(a):Nie wiem ile ty masz lat... bo piszesz jakbyś miał 13.

Nie wiem ile ty masz lat by pocisnąć po czyimś wieku tylko dlatego że ma inną opinie od ciebie Big Grin, mam lat trochę więcej.


Undermine napisał(a):jeśli rzeczywiście opuściłby klub to byłaby to ogromna strata.

A ja nie pisze że chce go wyjebać, pisze dlaczego odejście nie byłoby tak wielką stratą i dlaczego nie warto go zatrzymywać, JEDNAK WY ODWOŁUJECIE SIĘ TO MAŁYCH FRAGMENTÓW MOICH WYPOWIEDZI I TAKIE SĄ EFEKTY.

samcro napisał(a):widać tacy jak cepilek mają w dupie historię

lol, ja mu naprawdę dziękuje za to co zrobił, nie zapominam mu tego ale czemu to że kiedyś strzelił 30 bramek ma
go bronić gdy patrzymy na jego obecną dyspozycje.

samcro napisał(a):Parę lat temu Scholes miał sezon w którym grał fatalnie, jakoś nikt nie wypychał go z klubu.

Bo sam nie chciał odejść




Robicie z Roo ofiarę najeżdżana przez kibiców kiedy to on właśnie się na nich wystawia Big Grin
12-05-2013 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4107
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek napisał(a):nie zapominam mu tego ale czemu to że kiedyś strzelił 30 bramek ma go bronić gdy patrzymy na jego obecną dyspozycje

Może dlatego, że dzięki temu wiemy na co go stać gdy formę odzyska i zagra na 100%.
12-05-2013 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4108
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:kiedyś
Sezon temu to już kiedyś?
12-05-2013 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4109
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
allfanmu napisał(a):gdy formę odzyska i zagra na 100%

Problem z Rooneyem jest taki, że nie wiadomo czy odzyska i będzie w stanie dać 100%.
Dawno mu to nie wyszło, poza tym jak komuś nie po drodze z United to odchodzi i tyle.
12-05-2013 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4110
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gdybanie. Nie jest pewne czy np. van Persie nie załamie się z formą niczym Valencia, ba nawet Bale nie jest bezpieczny. Każdy może bezpowrotnie stracić formę, ale, tak jak w życiu, po każdym dole przychodzi góra a Roo pokazał, że zalicza jedne i drugie, ale gdy ma wzwyżkę formy to jest nieoceniony.

A z tym, że nie jest mu po drodze to nie skomentuję. Nie wmawiajmy mu może, że ma nie po drodze z United, bo tego akurat nie wiemy. Jak odejdzie to przyznam rację chociaż też wtedy nie możemy powiedzieć czy on był niechciany w klubie czy sam chciał odejść.

E: Czy my nie lecimy za bardzo z offtopem? Od dwóch stron jest o Rooneyu a chyba nie o tym ma być temat.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2013 11:41 przez allfanmu.)
12-05-2013 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości