Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Luckitrans Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #4306
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja bym widział w kadrze któregoś perspektywicznego zawodnika, nie starszego niż 25 lat. Taki Kurt Zouma, Kiriakos Papadopulos, tacy dwaj na obecną chwilę przychodzą mi na myśl, a każdy z nich pewnie zrobi wielką karierę.
30-06-2013 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4307
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Role perspektywicznych młodych obrońców mamy już obsadzone. Po za tym ta dwójka jest spoooooro młodsza niż te twoje 25lat.
01-07-2013 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szafir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #4308
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Alcantara tak się nadaje na wyspy jak ja do polskiej EK.


Karłowaty gość, bez ciała. W hiszpanii może jest dobry, ale w Anglii go zadeptają bez pardonu. Śmiać mi się chce na pomysły takich transferów.
01-07-2013 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4309
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mata, Coutinho, Hazard, Silva też mieli być zdeptani, bo nie mają ciała. Sad
01-07-2013 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4310
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
szafir napisał(a):Karłowaty gość, bez ciała. W hiszpanii może jest dobry, ale w Anglii go zadeptają bez pardonu. Śmiać mi się chce na pomysły takich transferów.
Pchela napisał(a):Mata, Coutinho, Hazard, Silva też mieli być zdeptani, bo nie mają ciała.
Dokładnie,
śmieszy mnie postawa szafira że niby w anglii grają tak twardo że ich pobiją.Patrz kadrę anglii jadą wszyscy jak chcą na mundialachWink
Clev też koksem nie jest a gra Smile Defoe i mnóstwo innych
01-07-2013 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4311
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pchela napisał(a):Ja już pisałem - na rynku nie widzę zawodnika, który by nas wzmocnił na skrzydle


Wg mnie takim idealnym zawodnikiem byłby Hulk. Młotek ma w nodze kosmiczny że Roberto Carlos w najlepszych latach mógłby mu zazdrościć. Ciała ma pod dostatkiem (jak ktoś pisał że Tiago nie ma ciałaBig Grin) jest silny, dobrze trzyma się na nogach. A co najważniejsze ma też drugą nogą i nie boi się jej używać. Potrafi dorzucić dobrą piłkę prawą nogą co niejednokrotnie udowodnił w pucharze konfederacji. Jedyny problem to kwota za jaką by miał przejść, ale zdaje mi się że Valencia+ Anderson + parę milionów rozwiązało by sprawe i prawe skrzydło było by porządnie obsadzone
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2013 11:22 przez El Polako.)
03-07-2013 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4312
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(03-07-2013 11:21)El Polako napisał(a):  
Pchela napisał(a):Ja już pisałem - na rynku nie widzę zawodnika, który by nas wzmocnił na skrzydle


Wg mnie takim idealnym zawodnikiem byłby Hulk. Młotek ma w nodze kosmiczny że Roberto Carlos w najlepszych latach mógłby mu zazdrościć. Ciała ma pod dostatkiem (jak ktoś pisał że Tiago nie ma ciałaBig Grin) jest silny, dobrze trzyma się na nogach. A co najważniejsze ma też drugą nogą i nie boi się jej używać. Potrafi dorzucić dobrą piłkę prawą nogą co niejednokrotnie udowodnił w pucharze konfederacji. Jedyny problem to kwota za jaką by miał przejść, ale zdaje mi się że Valencia+ Anderson + parę milionów rozwiązało by sprawe i prawe skrzydło było by porządnie obsadzone
Nie no, ja to jednak widziałbym Di Marię, tylko nie brałem pod uwagi, że Real może go puścić. Tongue

A Hulk jest beznadziejny, nic nie pokazał na PK, mega przehajpowany. Młotek w nodze i ciało to nie wszystko, dla mnie stanowcze nie.
03-07-2013 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4313
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie zgadzam się z tym że nic nie pokazał bo jego rajdy siały popłoch w obronie, a prawie każda wrzutka w pole karne była bardzo groźna, drybling też ma dobry co nie raz pokazał w karierze. A wg mnie Di Maria jest słaby,a co najważniejsze ma tylko jedną nogę i w cale szału nią nie robi, taki Valencia tylko że ciut lepsza kiwka ale za to fizycznie do bani, kładzie się i macha rękami przy pierwszym kontakcie z rywalem. Taki zwykły przeciętniak, szkoda zachodu o takie chuchro.
03-07-2013 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4314
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako ile razy widziałeś Di Marie w akcji?
A co do [Obrazek: What-the-future-holds-for-Hulk-part-1-174183.jpg]
Nie jestem przekonany. Nie grał specjalnie dobrze w PK, w tym Zenicie wiodło mu się różnie, a cena podejrzewam bardzo wysoka.
03-07-2013 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4315
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No ja swojego zdania zdecydowanie nie zmienię, Hulk jest przehajpowany, cena bardzo zawyzona, a na PK dla mnie bez szału. Natomiast Di Maria jest znakomity, kocham jego drybling, dynamikę, przyśpieszenie. Ma jedną nogę - to fakt, ale dużo skrzydłowych ma jedną nogę [przykład: Robben, Messi - jak grał na skrzydle, teraz gra w ataku i....dalej ma jedna noge]. I szczerze mówiąc - nie zdziwie się, jak opuści Królewskich. Przyszedł Isco. Ronaldo i Ozil wydaja sie nie do wyjecia, wiec zostaje Di Maria, który w tym sezonie leczył jakiś tam czas kontuzje. Watpie, aby Argentynczyk zgodzil sie na bycie rezerwowym. Niech wbija, jarałbym się tym transferem jak Londyn w 1666. Smile
03-07-2013 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4316
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:No ja swojego zdania zdecydowanie nie zmienię, Hulk jest przehajpowany, cena bardzo zawyzona, a na PK dla mnie bez szału
Dobrze spuentowane, w zasadzie nie ma nic do dodania.
A Strootman podobno zostaje w PSV.
03-07-2013 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4317
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(03-07-2013 17:15)Undermine napisał(a):  A Strootman podobno zostaje w PSV.
Dla mnie totalna bzdura. Niby dyrektor techniczny powiedział, że Strootman zostaje w PSV, ale coś mi się nie chce wierzyć. Wydaje mi się, że chcą po prostu więcej hajsu. Angry Kevin, trener, prezes, ani żadna gazeta angielska [bo tam jakiś Telegraph to opublikował] nic nie powiedzieli. Lepsze jest to - przedwczoraj pisali, że Holender jak wróci z urlopu ma się wypowiedzieć na temat swoich planów, a decyzja jest spodziewana do środy [dzisiaj, ale jej nie będzie, wiadomo]. Moim zdaniem wszystko będzie wiadome po konferencji. Tylko na to czekam.
03-07-2013 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4318
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):El Polako ile razy widziałeś Di Marie w akcji?

W sezonach 2011/2012, 2012/2013 prawie co tydzień oglądałem La Ligę, głównie mecze Realu, Barcy i Atletico więc widziałem jak gra. I gra tak jak Valencia raz dobrze a na drugi mecz gorzej. W ogóle nie dorównuje Hulkowi do pięt w większości aspektach poza przyśpieszeniem i dryblingiem. Hulk jest efektywniejszy w obronie i gra bardziej zespołowo, więcej biega i pożyteczniejszy dla drużyny.

Pchela napisał(a):Messi - jak grał na skrzydle, teraz gra w ataku i....dalej ma jedna noge

teraz to pojechałeś po bandzieSmile hehe bo messi ma prawą równie dobrą jak i lewą. Na jesieni oglądałem mecz gdzie Messi raz lewą lobnął bramkarza (z prawej strony boiska-lewej bramkarza) a kilkadziesiąt minut później zdobył identyczną bramkę tylko że prawą nogą po drugiej stronie boiska. Poza tym zajebiste porównanie jednych z dwóch najlepszych grajków (bo takimi są Messi i Robbena) do słabego chuchra z realu
03-07-2013 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4319
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja oglądałem mecz gdzie Valencia zdobył asystę lewą nogą, tylko co z tego. Messi zawsze szuka strzałów lewą nogą, zwody też w 90% przypadków robi na lewo, tylko co z tego jak robi to na tyle szybko, ze obrońca który nawet wie co on zrobi nie nadąża.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
03-07-2013 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4320
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hulk byłby fajną opcją na skrzydło, gdyby był dostępny za nie więcej niż 20 mln. Skurczybyk jest silny, a do tego szybki. Jak się rozpędzi to idzie jak czołg. A do tego ma jeszcze młot w nodze. Nie byłby może graczem wybitnym, ale na pewno mielibyśmy z niego wiele pożytku.

"Przehajpowany" niektórzy to przechodzą samych siebie...



Mój Blog: Pod presją czasu
03-07-2013 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości