Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4336
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli ta Roma to oficjalna informacja to ktoś u nas albo szykuje bombę(Fellaini) albo sobie w chuja leci.
Czekam na Thiago w Bayernie jeszcze....
10-07-2013 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4337
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pchela napisał(a):A na dodatek Strootman do Romy za 17 milionów, aż żal patrzeć, że klub nie dał tych 13 milionów funtów na takiego zawodnika. Co więcej - sam Kevin chciał na Wyspy, ale nie było oferty. Tylko włoski klub złożył ofertę. Dla mnie to tam lajtowo, bo sympatyzuję z Romą.
Strootman nigdzie nie poszedł, ba nie było póki co żadnej oferty za niego. PSV twierdzi, że tylko znakomita oferta skłoni ich do sprzedaży swojego zawodnika. A Roma póki co jako jedyna wyraziła konkretne zainteresowanie zawodnikiem.

Spokojnie, na transfery jeszcze troszkę poczekamy. Wszystko przeciągnęło się przez zmianę trenera. Myślę, że w ciągu tygodnia, dwóch będziemy mieli z dwóch nowych zawodników.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-07-2013 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4338
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kiedyś to już tlumaczyłem - info od Gianluci Di Marzio. Już pisałem, że Mertens w Napoli, zanim to było potwierdzone. O Ogbonnie_Juve też podawałem w tamtym czasie, a na dniach ma być oficjalka. Teraz to. Smile Po prostu ufam mu, jest dobrym źródłem, najlepszym chyba, więc podaję z wyprzedzeniem w sumie. Tongue
10-07-2013 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4339
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Spokojnie, na transfery jeszcze troszkę poczekamy. Wszystko przeciągnęło się przez zmianę trenera. Myślę, że w ciągu tygodnia, dwóch będziemy mieli z dwóch nowych zawodników.

Z tą zmianą trenera to troche naciągany argument, już w maju było wiadome, że SAF zwalnia ławkę trenerską i zostawia ją Moyesowi. Obaj od tamtego czasu z pewnością spotykali się niejednokrotnie i nie wierze, że nie był poruszany temat ewentualnych wzmocnień - tego kogo obserwował jeszcze w ostatnim czasie Ferg, a kogo widziałby w składzie David. Dziwne, że do tej pory pojawia się stosunkowo mało nazwisk, które potraktowalibyśmy jako więcej niż solidne wzmocnienia. Prawdopodobnie żegnamy sie w końcu z Makedą i Bebe, którzy nie polecieli na tournee, być może do pierwszego składu zostanie włączony 1 może 2 (większa liczba byłaby zaskoczeniem) chłopaków z akademii, byłaby to decyzja in plus, ale wciąż mało za mało. Zresztą wystarczy zerknąć jaką pomoc wysyłamy na objazd po Azji i Antypodach, by widzieć gdzie mamy największe braki.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-07-2013 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4340
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trzeba jednak zrozumieć, że ściągnięcie topowych grajków to nie jest taka prosta sprawa jak w fmie. Wszystko wymaga czasu. Ja czekam spokojnie na nasze ruchy i wierzę w słowa MOyesa.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-07-2013 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4341
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
O ile tych topowych grajków ściagniemy to jestem w stanie i do 31 sierpnia czekać, gorzej jak się okaże to co od dłuższego czasu się okazuje 1 września w przypadku naszych zakusów na pomocników, bo 7 stopera, 4 bramkarza czy 5 napastnika to ja nie chce, nawet jakby to miały być nazwiska ze ścisłego topu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-07-2013 00:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4342
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Transfery Van Persiego czy Berbatova wymagały sporo czasu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-07-2013 07:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4343
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dziwne porównanie. Mówisz o transferach za gruby hajs i to z klubów czołówki PL więc dlatego trwało to tyle. Te transfery to i tak zasługa w znacznej mierze samych zawodników, którzy sami deklarowali chęć przejścia do nas, stąd ostatecznie udało się oba sfinalizować. Owszem potrafimy działać skutecznie i szybko, ale każda zapowiedź transferu gracza z nazwiskiem kończy się dla nas od jakiegoś czau tym samym, czyli fiaskiem. Ciągnące się w nieskończoność sagi, jak nie Sneijder, to Hazard, to Moura, to jeszcze pewnie kilku innych. Niestety SAFa na ławce trenerskiej już nie ma, a my musimy przyzwyczajać się do coraz dziwniejszych realiów rynku transferowego. Chociaż jako pokazują przykłady dookoła można wyciągać dobrych grajków za stosunkowo niewielkie pieniądze, szanuje naszą filozofię dobierania graczy do składu i brak chęci wzbudzania medialnego szumu, ale wolałbym zeby za tym wszystkim szła większa skuteczność w negocjacjach. Zwłaszcza teraz kiedy gruchnęła wiadomość, że po miesiącu pisania że Thiago jest nasz ten ostatecznie wybiera... Bayern.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-07-2013 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4344
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wiem w czym rzecz. Piszesz, że "każda zapowiedź transferu gracza z nazwiskiem kończy się dla nas od jakiegoś czau tym samym, czyli fiaskiem", ale w tamtym sezonie sprowadziliśmy gracza z nazwiskiem, 2 sezony temu też (DDG). Jeśli nawet przyszli "tylko" dlatego, że byli bardzo zdeterminowani to bardzo dobrze. Takich zawodników potrzebuje Manchester United i na takich zawodnikach opieraliśmy swoje sukcesy.

Potrafimy się wzmocnić zawodnikami za niewielki hajs, potrafią też to zrobić inni. Potrafimy kupić topowego grajka, ale również nie można wymagać tego, żeby każdy taki zawodnik zechciał u nas grać. Koniec jednak końców nasza strategia przynosiła efekty, bo to my, a nie drużyny które wydawały w ostatnich sezonach najwięcej, wygrywaliśmy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-07-2013 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4345
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W ogóle to mam wrażenie, że w ostatnim czasie na tym forum robi się z Manchesteru United i ludzi odpowiedzialnych za transfery w tym klubie, jakiś debili i kretynów. Ludzi, którzy żyją w nierzeczywistym świecie i którzy poprzez swoje... nie wiem lenistwo?, niedbalstwo?, niekompetencję? działają na szkodę klubu. No bo przecież można zrobić jeden, piąty, dziesiąty transfer; można kupić tego zawodnika, czy tamtego. Ale te niedoinformowane gamonie albo o tym zawodniku nie wiedziały, albo leciały sobie w kulki w trakcie negocjacji i w końcu ten biedny zawodnik musiał uciec do innego klubu. Ludzie, opamiętajcie się...

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
11-07-2013 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4346
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
robaldo napisał(a):W ogóle to mam wrażenie, że w ostatnim czasie na tym forum robi się z Manchesteru United i ludzi odpowiedzialnych za transfery w tym klubie, jakiś debili i kretynów. Ludzi, którzy żyją w nierzeczywistym świecie i którzy poprzez swoje... nie wiem lenistwo?, niedbalstwo?, niekompetencję? działają na szkodę klubu. No bo przecież można zrobić jeden, piąty, dziesiąty transfer; można kupić tego zawodnika, czy tamtego. Ale te niedoinformowane gamonie albo o tym zawodniku nie wiedziały, albo leciały sobie w kulki w trakcie negocjacji i w końcu ten biedny zawodnik musiał uciec do innego klubu. Ludzie, opamiętajcie się...

Aha aha.


Michał mi chodzi o transfery do środka pola, nie podkreśliłem tego wystarczająco? Mamy bladą sytuację z środkiem pola i tylko o to mi chodzi i tylko w tym wypadku jako kibic wyrażam swoje niezadowolenie. Czy każe wybulać grube bańki na abstrakcyjne transfery? Nie. Czy każe latać przedstawicielom klubu do mediów, by Ci zdawali raporty na kogo robimy zakusy? Nie. Czy narzekam na naszą kadrę, zarzucam im niekompetencję i czarno rysuje przyszłość klubu? No nie. Więc nie wiem po co zwłaszcza @robaldo ciśnie tu jakieś moralizatorskie teksty, które mijają się z celem. Do końca sierpnia daleko i może się jeszcze sporo wydarzyć, nauczony jednak doświadczeniem lat przeszłych zachowuję jednak zdrowy dystans i pewną obawę, ze i teraz moze wyjść podobnie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-07-2013 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4347
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To nie było Daniel skierowane do Ciebie, tylko ogólny, luźny wniosek jaki mi się nasunął w ostatnim czasie.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
11-07-2013 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4348
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ogólny wniosek jest taki, że kibice byli i będą domagać się transferów, nawet tych głośnych i z góry niedorzecznych, bo to jest sól okresu wakacyjnego kiedy nie ma rozgrywek i czymś 'trzeba żyć'. Ja nie buduje jakichś kosmicznych tez, czuje jedynie lekkie poirytowanie, że ostatnim zawodnikiem, który wprowadził do środka pola troche jakości był Hargreaves kupiony... 5 lat temu. Nie narzekam na inne pozycje, bo te są mocno lub po prostu dobrze obsadzone, ale ciśnienie podnosi mi personalne zestawienie środka pola takiego Bayernu, Juve, PSG, Chelsea czy nawet BVB, a wciąż tego brakuje u nas - w najbardziej utytułowanym klubie z Wysp. Carrick to jedno, tylko że za nim jest długo długo nic i dopiero Ando i Clev (wiem wiem, ze to inne pozycje - generalizuje). Do tej pory opieraliśmy grę na szybkich i skutecznych skrzydłach, w tamtym roku w głównej mierze na RVP. Kibice wyczekują tych transferów i ja się wcale nie dziwie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-07-2013 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4349
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Guardiola oficjalnie potwierdził że chce Thiago-czyli już się nie ma co łudzić. Nie dość że Bayern nie pieprzy się w tańcu w przeciwieństwie do nas i jeśli kogoś chce to go kupuje to na dodatek sam trener. Guardiola jest uwielbiany w Barcelonie i nie ma się co dziwić że Thiago pewnie wolałby pracować z nim.

Wkurza mnie ta opieszałość w zarządzie i sentymenty typu "dany piłkarz jest na urlopie/mistrzostwach U-ileśtam więc oficjalna informacja będzie jak wróci". Barcelona jakoś sobie zakontraktowała Neymara w trakcie Pucharu Konfederacji, my z De Geą chociaż było pewne że przyjdzie czekaliśmy do zakończenia mistrzostw żeby "nie zaprzątać mu głowy".

I później są takie sagi że po Hazarda wpadają ruscy i sprzątają go sprzed nosa a Lucas zawraca samolot do Manchesteru i ląduje w Paryżu. Podobno Ronaldinho też był kiedyś "prawie" ugadany Big Grin
Inni potrafią załatwić piłkarza w pięć minut, tutaj zawsze musi być miesiąc podchodów,dwa tygodnie składania ofert i kolejny tydzień na oficjalną informację.

Strootman ma iść do Romy, Fellaini ma śmieszną klauzulę ale gdyby miał przyjść już by przyszedł-w końcu Moyes go zna. Czyli będzie Zaha+starania o Bainesa i transfer 31sierpnia bo oni to chyba wszystko przez gołębie pocztowe załatwiają. Aaa, no i Varela, czyli jak co roku kolejny nołnejm który może ale nie musi wypalić.
11-07-2013 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #4350
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel napisał(a):ostatnim zawodnikiem, który wprowadził do środka pola troche jakości był Hargreaves kupiony... 5 lat temu.
Później zakontraktowaliśmy jeszcze niejakiego Paula Scholesa Big Grin

Gdzie jest Groszek?
11-07-2013 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości