Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4456
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Prędzej uwierzę w Fabregasa lub Fellainiego. Ostatni raz kiedy ogłaszaliśmy podwójny transfer to chyba Nani i Anderson.

Wystarczy tak naprawdę jeden z nich a dwóch uważam że zamyka dla nas okno w naprawdę dobrym stylu. Chyba że ktoś jeszcze odejdzie. Wtedy trzeba wypełnić lukę po nim. Chociaż z drugiej strony może niekoniecznie. Jest całkiem zdolna młodzież której trzeba dać szansę.
26-07-2013 06:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4457
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wszyscy tu gadacie o tym ze gramy duzo meczy w sezonie i ze kazdy dostanie szanse. Z tym ze mlody zawodnik ktorego forma ma eksplodowac potrzebuje kilkudziesięciu meczy w sezonie a nie kilkunastu. I teraz pomyslcie co musialo by sie zdarzyc zeby Clev posadzil na lawce Fabregasa, za ktorego zaplacimy jakies bajonskie sumy. To praktycznie niemozliwe, nawet jesli Tom by gral bardzo dobrze. Dlatego zawsze jestem przeciwko drogim, zazwyczaj przeplacanym transferom.
26-07-2013 06:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4458
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon napisał(a):I teraz pomyslcie co musialo by sie zdarzyc zeby Clev posadzil na lawce Fabregasa,
Tyle że Fabregas>>> Clev nie m wątpliwosći, grałby w tym wypadku lepszy a nie przepłacony.
Ale i Clev też by sie nagrał,
Tyle że nie chce mi się wierzyć w ten transfer. Barca by pozbywała się Fabregasa kiedy sprzedali Thiago?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 08:04 przez samcro.)
26-07-2013 07:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4459
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pewnie kiedys pisali... 'Tyle ze Poborsky >>> Beckham, nie ma co do tego wątpliwości...'
26-07-2013 07:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4460
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Człowieku kogo Ty porownujesz?! Fabregas to światowej klasy pomocnik, sprawdzony w Anglii, a kwota transferu 40 mln to i tak zanizona cena.

Co do Toma to choć go lubię i cenie to na chwilę obecną jest przyzwoitym zawodnikiem.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-07-2013 07:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4461
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No przeciez wiadomo ze na CHWILE OBECNA Clev jest slabszy od Fabregasa. Natomiast nigdy nie dowiemy sie jaki potencjal w nim drzemie jesli nie bedzie dostawal regularnie szans w pierwszym skladzie, prawda? Chyba ze sa wsrod nas eksperci ktorzy juz wiedza, lepiej od sztabu szkoleniowego United, ze z Toma nic nie bedzie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 08:24 przez duskhorizon.)
26-07-2013 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4462
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon napisał(a):No przeciez wiadomo ze na CHWILE OBECNA Clev jest slabszy od Fabregasa. Natomiast nigdy nie dowiemy sie jaki potencjal w nim drzemie jesli nie bedzie dostawal regularnie szans w pierwszym skladzie, prawda? Chyba ze sa wsrod nas eksperci ktorzy juz wiedza, lepiej od sztabu szkoleniowego United, ze z Toma nic nie bedzie?

Idąc tym tokiem rozumowania może dajmy wiecej szans Bebe albo Makedzie, niech pograją 10-15 spotkań z rzędu żebyśmy mogli w pełni zobaczyć ich potencjał. Zaczynasz temat od dupy strony, bo jak ktoś jest dobry i pokazuje to na boisku to będzie po prostu grał - zwłaszcza, że u Moyesa każdy na dobrą sprawę zaczynał z czystym kontem. Clev był na dwóch owocnych wypożyczeniach gdzie się sprawdził ale to były o wiele słabsze drużyny więc na tle pozostałych zawodników był postacią wyróżniającą się. Tom jest solidnym zawodnikiem i na pewno nie raz nie dwa się przyda, jednak upychanie go na siłe w pierwszej jedenastce 'bo wychowanek', 'bo może jak będzie grał 30 meczów z rzędu to pokaże pełny potencjał' jest bezsensem. Niech grają najlepsi na swoich pozycjach i tyle, poza tym gdyby wszystko było cacy Moyes nie szukałby i nie dążyłby tak zdeterminowanie do wzmocnień właśnie środkowej strefy boiska.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-07-2013 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4463
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Danielu, czyli wedlug Ciebie budowa druzyny to sprowadzenie najlepszych obecnie zawodnikow na kazda pozycje?
26-07-2013 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4464
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon napisał(a):No przeciez wiadomo ze na CHWILE OBECNA Clev jest slabszy od Fabregasa. Natomiast nigdy nie dowiemy sie jaki potencjal w nim drzemie jesli nie bedzie dostawal regularnie szans w pierwszym skladzie, prawda? Chyba ze sa wsrod nas eksperci ktorzy juz wiedza, lepiej od sztabu szkoleniowego United, ze z Toma nic nie bedzie?
Jak już wyżej pisał Daniel. Jak jest dobry to sobie poradzi i będzie dostawał swoje szanse. I powtarzam po raz kolejny, my często gramy co 3 dni, także każdy się nagra w sezonie. Można by się było martwić Anglikiem gdyby był 3-4 w kolejności do składu. On będzie walczył z Fabregasem (o ile ten oczywiście przejdzie, w co dalej nie chce mi się wierzyć) o miejsce składzie. Warto też wspomnieć o częstych kontuzjach w naszym zespole. Wśród tych często pauzujących Tom się znajdą, mimo że poprzedni sezon udało mu się rozegrać bez większych przerw.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-07-2013 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4465
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
@duskhorizon

Znów nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Czy ja piszę o robieniu jakiejkolwiek rewolucji kadrowej czy może jednak chciałbym by najbardziej newralgiczna formacja doczekała się w końcu solidnych wzmocnień? Bo mam wrażenie, że solidnie przekręcasz moje wypowiedzi dodając im jakiejś dziwnej ideologi, której po prostu nie ma. Być może muszę wprost - CHCĘ BY MANCHESTER UNITED PRZEPROWADZIŁ DWA TRANSFERY DO ŚRODKA POLA, NAJLEPIEJ TRANSFERUJĄC GRACZY ZE ŚWIATOWEGO TOPU.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-07-2013 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #4466
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat: Nowy nabytek Bayernu Monachium, Thiago Alcântara zaprzeczył słowom własnego ojca, który twierdził, iż Manchester United był bardzo blisko pozyskania jego syna.

Thiago był silnie łączony z przenosinami na Old Trafford w trakcie obecnego okienka transferowego, jednak zdecydował się on dołączyć do zwycięzców Ligi Mistrzów.

W środę ojciec Thiago, Mazinho powiedział hiszpańskiej prasie, iż jego syn "był bliski" przeniesienia się do Manchesteru, jednak sam zainteresowany zaprzeczył tej opinii.

"Prawda jest taka, iż nie było momentu, w którym United by do nas przyszło i porozmawiało z nami. To tylko wymysły gazet, to zawsze było kłamstwem."

manusite.pl

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
26-07-2013 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4467
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja dupie, dziennikarze to potrafią zrobić sagę nawet z transferu, który już się odbył. Co kogo obchodzi czy był blisko czy trochę dalej. Przeszedł do Bayernu, koniec tematu.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-07-2013 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4468
Odp: RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(26-07-2013 09:52)daniel napisał(a):  Być może muszę wprost - CHCĘ BY MANCHESTER UNITED PRZEPROWADZIŁ DWA TRANSFERY DO ŚRODKA POLA, NAJLEPIEJ TRANSFERUJĄC GRACZY ZE ŚWIATOWEGO TOPU.

To skoro robimy swoisty comming out to ja tez napisze. Tak chce by Manchester United nie przeprowadzal zadnych drogich transferow, opieral gre na wychowankach i transferach mlodych zawodnikow, nieoszlifowanych brylancikow ktorych mozna uformowac. Kiedys ktos powiedzial Fergiemu ze nie mozna wygrac niczego z dzieciakami. On pokazal ze mozna. Dlatego pokochalem ten klub. Oczywiscie podejscie utopijne z mojej strony.

Swoja droga, dwa pytania :

Czy uwazacie United za klub inny niz wszystkie (zdecydowana wiekszosc) i z jakiego powodu?

Jesli tak, to jak wedlug was mamy podkreslac swoja specyficznosc? Czy juz jej nie stracilismy/tracimy?

Osobiscie ja innosc United widzialem wlasnie w podejsciu do zawodnikow, w tym również wychowankow,cierpliwosci, madrych transferach. Stabilnosci. Moze to tylko moje urojenia, nie wiem.
26-07-2013 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4469
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon napisał(a):To skoro robimy swoisty comming out to ja tez napisze. Tak chce by Manchester United nie przeprowadzal zadnych drogich transferow, opieral gre na wychowankach i transferach mlodych zawodnikow, nieoszlifowanych brylancikow ktorych mozna uformowac. Kiedys ktos powiedzial Fergiemu ze nie mozna wygrac niczego z dzieciakami. On pokazal ze mozna. Dlatego pokochalem ten klub. Oczywiscie podejscie utopijne z mojej strony.

Nawet Barcelona rozpoczynająca finał LM z 7-8 wychowankami w pierwszej 11stce dokonuje spektakularnych zakupów: Neymar, Ibrahimovic itd. czy oznacza, to że kluby w taki sposób zatracają swoją tożsamość? Jeżeli tak jest, to United dawno już jest klubem jak każdy inny choćby ze względu na transfer van Persiego, który w Arsenalu już był legendą, a teraz na niego plują. Nie można popadać ze skrajności w skrajność. Manchester United jest klubem wyjątkowym z różnych względów, z powodu niesamowitej historii, wspaniałych come-backów, które uosabiają ducha tej drużyny, dwóch absolutnie fenomenalnych postaci szkoleniowców, jakich zazdrości nam cały piłkarski świat, nie wiem jak ewentualne pozyskanie Fabregasa, czy nawet dwóch światowej klasy gwiazd mogłoby to zmienić? Nadal istnieje przepaść pomiędzy Manchesterem United, a klubami takimi jak Chelsea, Man City z którymi przychodzi nam walczyć o trofea, czy inne multimiliardowe twory jak PSG nazywane dumnie "projektami", bo każdy boi się, lub nie chce nazwać ich po imieniu, to one utraciły swoją tożsamość, a nie United. Klub z Old Trafford nie jest może idealny, ale jest przede wszystkim zrównoważony, sir Alex zachował równowagę na każdym możliwym kroku, od wydatków, przez szkolenie młodzieży, po dobieranie składu i dawanie szans zawodnikom z akademii. Nawet swojego następcę wybrał z troską o zachowanie tej równowagi, która w coraz bardziej zwariowanym piłkarskim świecie z czasem stała się nie tyle normalnością, ale cechą swoiście unikalną, przynajmniej na Wyspach. Niech Cię głowa nie boli o tożsamość Manchesteru United, nawet jeśli Moyes sprawdzi gwiazdy światowego formatu, to i tak wychowankowie dostaną tu swoją szansę.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2013 17:08 przez Silvan.)
28-07-2013 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4470
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon napisał(a):Kiedys ktos powiedzial Fergiemu ze nie mozna wygrac niczego z dzieciakami. On pokazal ze mozna.


Nie było przypadkiem tak że to Fergie powiedział Wengerowi kilka sezonów temu że nie wygra nic z dzieciakami?

Lasq napisał(a):Co kogo obchodzi czy był blisko czy trochę dalej. Przeszedł do Bayernu, koniec tematu

Kibiców? Że klub szukający dużego wzmocnienia do środka pola oddaje bez walki BARDZO MŁODEGO i ZAJEBIŚCIE dobrego gracza do klubu w którym ten owy gracz ma dużo silniejszą konkurencję jaką miałby grając u nas? Tym bardziej że teraz męczymy się żeby wyciągnąć gracza o podobnej specyfikacji z tego samego klubu za ponad 2 razy większą kwotę i starszego.
29-07-2013 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości