Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4696
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Twitter to zuo.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2014 14:56 przez michal85.)
28-01-2014 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4697
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Podchodzi po s-fi ale gdyby Krossa złapaliśmy to bym nigdy złego słowa na Eddiego nie powiedział Big Grin

Ale jako że sfi to takich głupot na twitterze było mnóstwo i nie ma co się napalać.
28-01-2014 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4698
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wolał bym Reusa albo Shawa, na tych pozycjach bardziej potrzebni nam są zawodnicy
29-01-2014 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4699
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ktokolwiek bardziej potrzebny na Old Trafford niż środkowy pomocnik? Dobre sobie...

w lecie tak naprawdę trzy transfery: zaczynając od ŚP, przez LO kończąc na skrzydłowym - 3 zawodników na odpowiednim poziomie. Reszta to jakieś młode talenty albo uzupełniamy braki zawodnikami z rezerw.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-01-2014 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4700
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bez środkowego pomocnika graliśmy długie lata i dawaliśmy radę bo mieliśmy skrzydła. Teraz nie mamy skrzydeł a opieramy grę właśnie na nich i wygląda to tak jak to właśnie wygląda...
30-01-2014 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #4701
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):w lecie tak naprawdę trzy transfery: zaczynając od ŚP, przez LO kończąc na skrzydłowym

Po kija kolejny skrzydłowy ? podstawa z Januzajem i Matą po bokach wygląda dobrze. Na rezerwie tacy jak Nani/Valencia/Young i można jechać z tematem. Wcześniej byłem za sprowadzeniem kogoś na skrzydło ale traz gdy jest Mata ? zakup zupełnie zbędny chyba że odchodzi Roo (co jest niemal przesądzone) a hiszpan idzie na 10.

Takie ustawienie z tym że koniecznie trzeba kupić konkretnego LO. O środku nie wspominam bo to logiczne, tutaj musi przyjść dwóch zawodników.
[Obrazek: 1470076_714156318624374_893248026_n.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 17:43 przez BeBaD.)
05-02-2014 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4702
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Bez środkowego pomocnika graliśmy długie lata i dawaliśmy radę bo mieliśmy skrzydła. Teraz nie mamy skrzydeł a opieramy grę właśnie na nich i wygląda to tak jak to właśnie wygląda...
I bardzo często przegrywaliśmy walkę w środku pola. To już nie te czasy co kiedyś, że gra można opierać tylko i wyłącznie na skrzydłach...

Cytat:Po kija kolejny skrzydłowy ? podstawa z Januzajem i Matą po bokach wygląda dobrze. Na rezerwie tacy jak Nani/Valencia/Young i można jechać z tematem. Wcześniej byłem za sprowadzeniem kogoś na skrzydło ale traz gdy jest Mata ? zakup zupełnie zbędny chyba że odchodzi Roo (co jest niemal przesądzone) a hiszpan idzie na 10.
Po to by mieć kim grać. Adnan to bardzo młody zawodnik, który nie da rady grać w każdym spotkaniu. Mata to nie jest skrzydłowych i przy grze dwójką napastników nie bardzo nadaje się na skrzydło. Z kolei Young i Valencia są co najwyżej solidni, a jeśli mamy się liczyć i to nie tylko na krajowym podwórku to musimy mieć szeroką kadrę.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2014 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #4703
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nani, Young i Valencia jak najbardziej nadają się na spotkania ze średniakami i na grzanie ławki. Zwyczajnie sobie nie wyobrażam kogo byśmy musieli usadzić na ławie w momencie przyjścia kolejnego skrzydłowego bo skoro już wspomniałeś że takiego potrzeba to chyba nie miałeś na myśli wzmocnienia ławki ?
05-02-2014 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4704
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Young może i się nadaje do grzania ławki, ale na pewno nie z tak wysoką tygodniówką, jaką obecnie pobiera. Antek, to Antek, a patrząc na sytuację Naniego to on jest raczej na wylocie z klubu, także...
W sezonie jest mnóstwo spotkań do rozegrania. Jeśli chcemy z powodzeniem grać na kilku frontach potrzebujemy szerokiej, ale przede wszystkim mocnej kadry. Spójrz na Bayern. Oni mają klasowych zawodników, a ciągle kupują kolejnych, dlaczego? Bo chcą walczyć o wszystko, a w sezonie jest sporo spotkań, trafiają się kontuzje. Przy odpowiedniej rotacji każdy jest zadowolony z tego ile gra.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2014 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #4705
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co znaczy Antek to Antek bo nie bardzo rozumiem ? jak na moje to on w tej całej układance jest najmniej potrzebny. Zwyczajnie nie potrafi nic po za trzymaniem się prawej linii, a od tego typu skrzydłowych zdaje się że chcemy jak najszybciej odbiec.
Ciekaw jestem za to kto kupi Younga i czy sam eszlyj zgodzi się na obniżenie tygodniówki, odnosze wrażenie że nie bo nie wygląda mi na ambitnego faceta i zadowoli go nawet grzanie siedzeń na trybunach.
Z Nanim to jest już zupełnie jedna wielka niewiadoma, po kija w takim razie na początku sezonu podpisywał nową 5 letnią umowe ? Mi sie wydaje że mimo wszystko jednak Moyes go widzi w tym składzie, w innym wypadku raczej poszedłby już zimą.

Trzeba jeszcze pamiętać że na wypożyczeniu jest Zaha

Zawsze lubie kiedy kupujemy jakiegoś ofensywnego zawodnika ale priorytety na kolejne okienko są inne. Najpierw środek pomocy (przynajmniej dwójka), potem obrona i nie mówię tutaj tylko o LO ale też o kimś na środek oraz na prawą obrone. Albo dajemy szanse Vareli albo przychodzi ktoś nowy bo aż zęby mnie bolą kiedy widze tam Smallinga.

Chociaż wg mnie najbardziej to by się przydał nowy trener.

Cytat:Oni mają klasowych zawodników, a ciągle kupują kolejnych, dlaczego? Bo chcą walczyć o wszystko, a w sezonie jest sporo spotkań, trafiają się kontuzje.

My to raczej powinniśmy w następnym sezonie skupić się wyłącznie na epl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 20:12 przez BeBaD.)
05-02-2014 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4706
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
BeBaD napisał(a):Najpierw środek pomocy (przynajmniej dwójka), potem obrona i nie mówię tutaj tylko o LO ale też o kimś na środek oraz na prawą obrone.
Najlepiej wymieńmy od razu pół składu...

Priorytetem jest środkowy pomocnik i lewy obrońca. Tutaj mamy największe braki. Później można pomyśleć o innych pozycjach, jednak wszystko będzie zależało od tego kto odejdzie, a kto zostanie.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2014 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #4707
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
to nie ja pierwszy wspomniałem o kupnie kolejnego skrzydłowego :|
05-02-2014 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4708
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):.

I bardzo często przegrywaliśmy walkę w środku pola. To już nie te czasy co kiedyś, że gra można opierać tylko i wyłącznie na skrzydłach...

Owszem, ale skrzydła ciągnęły grę i jakoś wygrywaliśmy, w lepszym czy gorszym stylu. Chodzi mi że teraz nie ma skrzydeł i nie ma nic. Gramy skrzydłami nie mając skrzydeł, nie mamy czym zaskoczyć przeciwnika, jest wolno i statycznie a środek też nie powala w dalszym ciągu. Teraz żałuję że np Ferguson nie wyciągnął kasy na zarobki Hazarda bo teraz to by się nam zwróciło i nie było by takich problemów, no ale to przeszłość.

Moim zdaniem najważniejszy zakup to środkowy pomocnik, skrzydłowy no i lewy obrońca. Po tych transferach zastanowił bym się nad środkowym obrońcą, bo trzeba przyznać że tym sezonie nie mamy tam żadnego lidera tak jak to było kiedyś, jedynie Evans się coś tam stara bo np taki Chris to za dużo ostatnio błędów popełnia przez które tracimy bramki, natomiast Jonsowi przeszkadzają kontuzje, a Rio i Vida wiadomo, najlepsze lata mają za sobą.
Valencia i Young wg mnie nie nadają się nawet na ławkę! No może Younga od biedy da się upchnąć. Tylko że oni nic konkretnego nie wniosą do gry, będziemy przegrywać i będzie trzeba wpuścić kogoś przebojowego i co? wpuścimy Valencie albo Younga? Ławka też musi być solidna, żeby dawała jakiś bodziec do agresywniejszej gry. Już lepiej ogrywać młodych i ambitnych
06-02-2014 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4709
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):Moim zdaniem najważniejszy zakup to środkowy pomocnik, skrzydłowy no i lewy obrońca.

Ja też nie rozumiem dlaczego tyle osób upiera się przy skrzydłowym. Zaha pogra teraz na poziomie premier league i nabierze doświadczenia, jest też Jessie Lingard, którego można wprowadzać na boku pomocy jak Januzaja. Jeżeli zespół powoli przechodzi na system gry oparty na kreatywnych bocznych pomocnikach i przy założeniu, że obaj będą się rozwijać to warto przynajmniej dać im szansę.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
06-02-2014 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4710
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan napisał(a):Zaha pogra teraz na poziomie premier league i nabierze doświadczenia,

To nie gwarantuje że Moeys będzie go regularnie wstawiał do składu bo niby dlaczego nie wystawiał go w tym sezonie przed wypożyczeniem skoro taką kaszanę grał i Aschley i Antonio? Bo na pewno nie z barku doświadczenia bo taki Januzaj też go nie miał.
07-02-2014 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości