Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4906
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale przecież na youtubie podaje do przodu, więc nie wiem o co come on Big Grin

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
01-07-2014 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4907
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A mnie osobiście po występie na mistrzostwach Carvalho kompletnie opadła ochota na tego zawodnika. W moim osobistym odczuciu jak na piłkarza potencjalnie kosztującego nas 30 milionów nie pokazał nic. No dobra, nie stawiajmy tak kategorycznie sądów. Pokazał za mało. Grał mało, wiem. Jest młody, ma czas, wiem. Ale po takiej cenie dobrze jest spodziewać się czegoś więcej. Nie lubię wartościować w ten sposób, bo ceny są subiektywne, ale za dziesięć czy kilkanaście milionów mniej można by zaryzykować. A w tej sytuacji jest zbyt dużo znaków zapytania.
01-07-2014 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4908
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
allfanmu napisał(a):A w tej sytuacji jest zbyt dużo znaków zapytania.
No cena zdecydowanie na tę chwilę za wysoka oczywiście. Z jednej strony mamy kasę ale z drugiej to nie Angol by przepłacać, kto wie czy taki Lars Bender nie byłby tańszy albo zresztą kilka innych opcji. Na Dma dobry byłby De Jong na tę chwilę za 10 mln. Lubię Luisa Gustavo ale on drogi bo z Wolfsburga który ma kasę wiec tanio nie puści.
01-07-2014 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4909
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak za Shawa płacimy 30 funtów, to Carvalho powinien kosztować z 20 - taka proporcja byłaby rozsądna. Oczywiście, że Carvalho był jednym z lepszym pomocników ligi, ale nie można zapominać, ze to liga tylko portugalska. Shaw był w 11stce sezonu ligi angielskiej, poza tym ma 18 lat i ogromny potencjał. Czy Carvalho ma potencjał? Ja do końca tego jakoś nie widzę, ale obserwowałem go tylko parę razy, więc mogę się mylić. Ot, silny mudżyn do środka pola. Jeżeli szukamy kogoś takiego, to taniej wyjmiemy Obi Mikela od Ruskich.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
01-07-2014 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4910
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ktoś tam w Sportingu mocno się zapomniał. Wyśmiać ich i szukać dalej, jest kilku ciekawych DMów na rynku.
Hmmm a może Sporting zechciałby w rozliczeniu Andersona? Big Grin

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2014 09:28 przez Under.)
02-07-2014 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4911
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Malutki update. Według Sky Sports Sporting żąda 37 milionów funtów za Carvalho. Można to skomentować tylko tak:
Ukryty tekst:
[Obrazek: lol-guy21-600x450.jpg]
02-07-2014 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4912
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mi też jakoś cały entuzjazm do tego grajka prysł po tym, jak zobaczyłem jego występy na MŚ. Co prawda można się pomylić sugerując się tak mocno paroma występami, ale jednak grajek "warty" 37 mln funtów takich występów jak te notować nie powinien. Nie wiem, dla mnie za duże ryzyko. Jest sporo lepszych i tańszych opcji na rynku, za którymi bym optował.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-07-2014 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4913
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A tymczasem Toni Kroos blisko Realu Madryt. Czyżby Di Maria był na wylocie? :>

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
03-07-2014 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4914
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
United wymaga obecnie dwóch wzmocnień linii obrony, bo jeżeli Evra odejdzie to na lewą stronę mamy tylko 18stolatka. W myśl zasady, że każdą drużynę powinno się budować od tyłu (szczególnie w Anglii), a także biorąc pod uwagę szklane nogi pozostałych środkowych defensorów priorytetem klubu powinno być obecnie zabezpieczenie tyłów. Nie znaczy, to że należy zwlekać, z ewentualnym pozyskaniem graczy klasy światowej jeżeli jest na to szansa (Vidal lub Di Maria). Mam tylko nadzieję, że klub przynajmniej prowadzi te sprawy równolegle i nie będzie konieczności ustawiania Carricka na stoperze. Szkoda że sprawa Vermaelena tak przycichła, chyba Arsenal bardzo chce żeby go zatrzymać.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2014 10:17 przez Silvan.)
11-07-2014 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4915
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Fabio Coentrao? Tongue

A tak poważnei to zupełnie nie widzę na rynku sensownego kandydata. I po co było sprzedawać tego Buttnera? :/

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
14-07-2014 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4916
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Holenderscy dziennikarze podają, że United nie jest zainteresowane de Vrijem. Tak sobie właśnie ostatnio myślałem i mówię, że jakby miał do nas przyjść to by przyszedł zaraz po MŚ, a skoro nic się przez ten czas nie stało to znaczy, że nie jesteśmy nim zainteresowani. A już na pewno nie jest dla nas pierwszym wyborem. Ciekaw jestem kogo kupi na pozycję stopera. Jeden środkowy obrońca musi do nas trafić, a najlepiej chyba dwóch. M. Keane lepiej jak rozegra cały sezon na wypożyczeniu w Premier League, a Blackett jest za słaby, także z młodych raczej nic nie wyciągniemy.

Mam tylko nadzieję, że nie trafi do nas Vermaelen. Owszem jest to doświadczony zawodnik, jednak on już dawno nie był w formie, a do tego sporo czasu przesiedział w gabinetach lekarskich. Marzeniem byłby Hummels, ale jego transfer wydaje się nierealny. Tak naprawdę to nie mam pojęcia kto mógłby nas zasilić.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-07-2014 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4917
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Można podpieprzyć Liverpoolowi Lovrena Tongue Dla mnie Verma to byłby super transfer, jak jest w formie to jest obrońcą na zupełnie innym poziomie niż Evans, Smoła i Jones. Ostatni sezon cierpiał, bo Mertesacker i Koscielny to bardzo dobrze uzupełniający się duet.

W United doskonale sprawdziłby się Verthongen ale wolałbym żeby Janek został w Tottenhamie(konflikt interesów MU-Tott) Tongue .
Nie rozumiem jak można nie chcieć Vermy skoro ma rok kontraktu do końca a wedle plotek miałby kosztować 10mln. Kamaaaaan!
Ale jeśli chodzi o stoperów to faktycznie ciężko znaleźć coś na rynku.

De Vrij mi się nie podoba, bo młodych to mamy, poza tym poza mundialem nie było w okół niego jakiegoś większego hype'u. Śledziłem jednym okiem Eredivisie, oczywiście był doceniany i tak dalej ale wielkiego szumu to nie pamiętam. Musi być ktoś doświadczony i ogarnięty.
Benatia? Drogi jak nieszczęście, ale i tak wywalamy morze kasy w tym okienku. Howedes? Dawał radę na mundialu na boku, w środku jest jeszcze lepszy. Może Kjaer który zbiera bardzo dobre recenzje, a nie grał na mundialu i nie podbił ceny?

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-07-2014 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4918
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co z tego, że jest tani skoro jest co najwyżej średni? Miał tak naprawdę jeden bardzo dobry sezon, w którym wcale nie grał tak wybitnie jak piszesz. Evans w swojej najlepszej formie wcale nie był gorszy. Później już nie był taki dobry, a ostatni rok cały stracił. Nam potrzeba kogoś kto z miejsca będzie rządził w obronie, a nie kogoś kto się może odbuduje, a może nie.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2014 20:58 przez Foster.)
27-07-2014 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4919
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zgadzam się. Verma to zupełnie inny poziom niż Evans. Na chwile obecną przynajmniej poziom niżej.

Żałuję, że na tournee brakło miejsca dla Thorpea. Chłopak od lat jest kapitanem drużyn młodzieżowych/rezerw, był czołową posatcią angielskiej młodzieżówki, a u nas jakoś nie może doczekać się szansy. Szkoda tym większa, że technicznie ze stoperów lepszy jest chyba tylko Evans.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-07-2014 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4920
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Zgadzam się. Verma to zupełnie inny poziom niż Evans. Na chwile obecną przynajmniej poziom niżej.
Raz się ze mną zgodziłeś, myślałem, że idziemy w dobrym kierunku a tu jednak stary dobry Michał.
Verma zjada Evansa bez sztućców. Miejmy troszeczkę obiektywizmu.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-07-2014 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości