Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #5011
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):4 najlepszy strzelec w historii klubu, jeden z najlepszych w lidze, dostał tłusty kontrakt... to do jakiej roli miał być zdegradowany?
Do roli Vice Welbecka
26-08-2014 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #5012
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale w sensie jak? Liczyłeś na konflikt między Van Gaalem i Rooneyem i mityczne jaja Van Gaala wypierdolą go dyscyplinarnie z klubu? :v
26-08-2014 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #5013
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A co za znaczenie mają jakieś historyczne dane, że 4 strzelec klubu itd. Liczy się tu i teraz. Naprawdę próbuję być obiektywny w sprawię Rooneya mimo mojej ogromnej niechęci do niego. Ale fakty są takie, że facet miał słabą drugą połówkę zeszłego sezonu i ten też zaczyna z poziomu dna. Dlatego dla mnie jest niedorzeczne, że ktoś ze statusem takiej gwiazdy długimi miesiącami potrafi grać taki piach.

Okej, Rooney w formie to bardzo dobry zawodnik. Ale po pierwsze, nic więcej niż bardzo dobry, a po drugie, coraz dłuższe zdarzają mu się te przestoje. Kiedyś był to miesiąc na sezon, max półtora. Z wiekiem okres ten coraz bardziej mu się wydłuża. A że wszyscy dobrze wiemy, że musimy grać jednym napadziorem. Bo po pierwsze, zestawienie ich dwóch jest trudne, a po drugie, to chyba nie ma sensu się trudzić, bo z nich żaden duet jest, to ja liczyłem, że to właśnie on zostanie numerem 2, albo LVG znajdzie mu inną pozycję.

Od razu odniosę się do dyskusji apropos Roo w środku pola. Trochę nie rozumiem tak kategorycznych sądów, że Roo w środku pod żadnym pozorem. Ja mam raczej dobre wspomnienia z tych nielicznych występów Roo w środku pola. Jasne, DM to nie będzie. Ale ta przysłowiowa "8", czemu nie? Wszyscy mamy mało argumentów do dyskusji tak naprawdę, bo naprawdę mało tego Roo się widziało w środku pola. Ale tak, jak mówiłem, ja mam dobre wspomnienia i chętnie bym zobaczył trochę więcej. Może to byłoby to cudowne rozwiązanie głównego naszego problemu? Pamiętajmy też, że sam Roo kiedyś mówił, że pod koniec kariery pogierczyłby w środku pola, może to ten czas?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-08-2014 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #5014
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Szkoda, że Xabi Alonso poszedł do Bayernu, a my prawdopodobnie nawet o niego nie powalczyliśmy. Co prawda Hiszpan ma już swoje lata, ale w obecnej sytuacji przydałby się nam jak mało kto. Tym bardziej, że kwota odstępnego to podobno około 10 mln.
28-08-2014 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #5015
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A jak tam sytuacja z Khedira bo podobno też był do wyciągnięcia i wydaje mi się, że jest lepszą opcją niż Alonso.
28-08-2014 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5016
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak Alonso odszedł to Khedira na pewno zostanie.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
28-08-2014 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #5017
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Różnie to bywa, przyszło do nich dwóch nowych zawodników na środek pola (Kroos i Rodriguez), mają jeszcze Modricia, Isco, Illarramendiego. Środek pola to raczej Kroos-Modric.
29-08-2014 06:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5018
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Powiem tak, transfer Blinda nie jest szczytem marzeń. Zastanawiające jest też to, że decydujemy się na ten ruch dopiero teraz. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne jest, iż nie udało nam się przekonać Juve i samego Vidala do transferu na Old Trafford, dlatego swoją uwagę skierowaliśmy na Holendra i to dopiero pod koniec okienka.

Bez wątpienia transfer ten będzie wzmocnieniem. Nie jest to może zawodnik światowej klasy (choć kto wie, może na takiego wyrośnie), jednak oferuje on wyższy poziom niż Cleverley, Fellaini czy Anderson. Cóż, brak Ligi Mistrzów robi swoje, dlatego też musimy celować w takich zawodników jak Rojo czy Blind - dobrych, którzy mają potencjał by być bardzo dobrymi.

Zastanawia mnie na jakiej pozycji LVG widzi swojego rodaka. W chwili obecnej najbardziej potrzebujemy kogoś do środka pola, więc możliwe, że od następnego spotkania będzie partnerem Herrery. Liczę jednak, że jeszcze jakiś środkowy pomocnik do nas trafi np. Morgan bądź ewentualnie De Jong. W przypadku transferu kolejnego pomocnika, Blind powinien stanowić alternatywę zarówno dla Shawa jak i dla środkowego pomocnika.

Na pewno nie kupujmy słabego zawodnika. Najlepszym graczem ligi holenderskiej nie staje się od tak. Wymiana Blind <-> Cleverley zapewnia nam skok jakościowy. Może nie aż taki jakbyśmy tego chcieli, ale w dalszym ciągu robimy krok, a nawet dwa i trzy do przodu. Cieszy mnie to, że transfery idą w dobry kierunku - tzn. pozbywamy się tych, którzy są niepotrzebni, a wzmacniamy się dobrymi zawodnikami. Kolejnym naszym celem powinien być i jest powrót do LM. Jeśli znów będziemy grać w tych elitarnych rozgrywkach to zdecydowanie łatwiej będzie nam wyciągnąć zawodników typu Vidal, Benatia czy Strootman.



Mój Blog: Pod presją czasu
30-08-2014 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5019
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trochę za drogo, ale cóż, kluby wykorzystują, że musimy kupować. Faktem jest, że to zawodnik na kilka newralgicznych pozycji, do tego zna się z LVG. Dobry transfer, aczkolwiek jak sobie pomyślę, ze Eriksen kosztował 12m... Woodward chyba nie ma pojęcia o negocjacjach, co?

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
30-08-2014 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5020
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
14 mln za zawodnika, który został wybrany najlepszym piłkarzem ligi to dużo? Bądźmy poważni... A co do kwoty wydanej za Eriksena - każdy przypadek jest inny, takie promocje jak ta zdarzają się bardzo rzadko. Nam taki zawodnik nie był potrzebny, a w chwili obecnej i tak mamy przesyt na tej pozycji, także zupełnie nie rozumiem Twoich pretensji.



Mój Blog: Pod presją czasu
30-08-2014 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #5021
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie będę się sprzeczał czy 14mln to dużo ale twierdzić, że Eriksen nie był nam potrzebny to trochę przesada - przypomnij mi jak przychodził Eriksen do Totków to kogo my mieliśmy w jego miejsce, że nie był nam potrzebny (i to za takie pieniądze) bo ja nie mogę sobie przypomnieć.
30-08-2014 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #5022
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Rooneya i Kagawę.
30-08-2014 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #5023
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No proszę Cię. Rooney, który się wściekał na Fergiego za mecze gdy nie wystawiał go w ataku. Kagawa, który po pierwszym sezonie w MU już pokazał, że liga angielska to nie jego bajka.
Nie przekonały mnie te osoby co zresztą można zobaczyć i dziś.
Jeszcze ktoś przychodzi Wam na myśl?
31-08-2014 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5024
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To, że Ciebie nie przekonały to jest Twój problem. Po co mieliśmy kupować Eriksena, skoro graliśmy dwójką napastników i posiadana w składzie "10" - Kagawa musiał grać na innych pozycjach niż jego nominalna. Mieliśmy kupić Duńczyka tylko dlatego, że była fajna okazja i co potem? Wystawiać go na skrzydle czy kisić na ławce rezerwowych?



Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2014 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #5025
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie mój problem tylko moje zdanie. A to czy potrzebowaliśmy mamy dowody teraz.
Foster zadziwia mnie Twoje podejście do użytkownika, myślałem że forum jest po to aby wymieniać swoje poglądy. Spławianie tematu zdaniem: "Twój problem" nie jest kulturalne.
Kagawa był moim zdaniem trochę zakupem "w ciemno", który zapewniał zysk marketingowy ale nie gwarantował jakości na ANGIELSKICH BOISKACH, gdzie gra się ostro. Druga sprawa Kagawa był dobry bo ...... Borussia była dobrze poukładana. Kloppowi udało się perfekcyjnie poukładać te klocki. Klocek wyjęty z tej układanki nie gwaratował, że będzie pasował do nas. Przewaga Eriksena jest taka, że błyszczał bez wzgledu na drużynę, nie miał wokół siebie wspaniałych skrzydłowych, jednego z najlepszych napastników i obrońców na świecie. Fizycznie przewyższa Kagawe co jest dużym atutem w PL.
31-08-2014 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości