Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #361
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Zoran Tošić dostał pozwolenie na pracę w Anglii i jak podaje oficjalny serwis internetowy Manchesteru United, od 1 stycznia serbski 21-latek będzie reprezentował barwy zespołu z Old Trafford.

Władze Partizana Belgrad i United warunki transferu uzgodniły już w ubiegłym tygodniu, w poprzedni weekend zostało wniesione podanie o pozwolenie na pracę dla Serba w Wielkiej Brytanii, które zostało rozpatrzone pozytywnie.

Gra na pozycji ofensywnego pomocnika lub skrzydłowego, jest lewonożny, w swojej dotychczasowej karierze rozegrał już 82 mecze, w których zdobył 20 bramek. W tym sezonie Serb w 21 meczach dla Partizana strzelił dziewięć goli.

Jak podaje BBC, kwota transferu młodego piłkarza oscyluje w granicach 8 milionów funtów.

Co wy na to? Czyżby skończyła się cierpliwość do Naniego?



Mój Blog: Pod presją czasu
28-11-2008 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #362
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster26 napisał(a):Co wy na to? Czyżby skończyła się cierpliwość do Naniego?

Skończyła, ale czemu się dziwić? Miał sporo czasu aby pokazać na go stać, widocznie jego umiejętności oscylują w graniach ligi portugalskiej niż angielskiej. Czyżby Nani dołączył do grona, jak Dżemba - Dżemba, Kleberson etc? Chyba tak.
28-11-2008 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #363
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja sam nie wiem, co ten transfer ma znaczyć... Ale nie jestem pewien, czy cierpliwość do Naniego się skończyła. Moim zdaniem Portugalczyk będzie u nas grał jeszcze ten sezon i następny i jeśli przez ten czas nie zacznie grać lepiej, wówczas będziemy musieli się z nim pożegnać.

Co do samego transferu, to myślę, że póki co ten chłopak ma być tym czwartym skrzydłowym. Bo tak jak już było pisane na forum, póki co mieliśmy tylko trzech grajków na tej pozycji.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-11-2008 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #364
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Miko napisał(a):
Foster26 napisał(a):Co wy na to? Czyżby skończyła się cierpliwość do Naniego?

Skończyła, ale czemu się dziwić? Miał sporo czasu aby pokazać na go stać, widocznie jego umiejętności oscylują w graniach ligi portugalskiej niż angielskiej. Czyżby Nani dołączył do grona, jak Dżemba - Dżemba, Kleberson etc? Chyba tak.
Nie jestem przekonany czy ten transfer jest tak bezpośrednio wymierzony w Naniego. Rzeczywiście Portugalczyk nie jest jakąś tam wiodącą postacią w United, ale nie można go skreślać na takim etapie gry w klubie. Być może przyjście tego młodego grajka, jak to zawsze z resztą bywa, zmobilizuje Naniego do lepszej gry- przyda mu się taki dodatkowy czynnik.
Samego gracza szczerze mówiąc nie znam- nigdy go nie widziałem, ale skoro SAF się nim zainteresował to coś musi być na rzeczy.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-11-2008 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #365
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeżeli o mnie chodzi, to ja nie wróżę mu dużej i usłanej różami kariery w United. Zawodnik mi nie znany, nagle znikąd pojawia się oferta za młodego Serba, który podobno dysponuje tylko dobrymi uderzeniami z rzutów wolnych (z czego u nas nie zasłynie Wink Cris wszystko będzie strzelał Big Grin), no i czasami huknie coś na farta z dystansu. A do rywalizacji w pierwszym składzie, na razie nie ma szans. Ronaldo i Park rządzą, Nani też od czasu do czasu zagra (słabo, bo słabo, ale zagra).

Będzie musiał zagrać kilka dobrych występów by mnie przekonać, co do słuszności tego transferu Wink.
28-11-2008 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #366
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Miko napisał(a):
Foster26 napisał(a):Co wy na to? Czyżby skończyła się cierpliwość do Naniego?

Skończyła, ale czemu się dziwić? Miał sporo czasu aby pokazać na go stać, widocznie jego umiejętności oscylują w graniach ligi portugalskiej niż angielskiej. Czyżby Nani dołączył do grona, jak Dżemba - Dżemba, Kleberson etc? Chyba tak.
Człowieku, opanuj się. Zawodnika, który zaliczył w tamtym sezonie kilkanaście asyst i strzelił kilka ważnych bramek, potrafisz zestawić w jednym szeregu z Klebersonem czy DD? Świadczy to o tym, że albo nie pamiętasz ile znaczyli ci zawodnicy dla United, albo na siłę próbujesz być kontrowersyjny.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-11-2008 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #367
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Coraz większe spekulacje otaczają domniemany transfer zawodnika Partizana Belgrad Zorana Tošicia do Manchesteru United. Serbski klub twierdzi, że żadnej umowy nie podpisano, a 21-letni zawodnik może trafić do Serie A!

Czerwone Diabły na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformowały, że uzyskały dla Serba pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii. Żaden transfer nie może zostać jednak sfinalizowany do momentu otwarcia okienka transferowego w styczniu.

I weź tu nie zgłupiej Big Grin . Nie zmartwię się jak pójdzie do Serie A. W United miałbym problemy z grą w pierwszym składzie, a tak może będzie grał regularnie. Mówi się, że Tošicia chce zarówno Lazio jak i Roma Wink
29-11-2008 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #368
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Piłkarz reprezentacji Hiszpanii Xavi Hernandez przedłużył o cztery lata wygasający w 2010 roku kontrakt z Barceloną

To chyba koniec marzeń o transferze tego genialnego pomocnika.
01-12-2008 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #369
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I tak to było z góry przesądzone. Z Barcy odszedł Deco, więc teraz rządzą tam Xavi i Iniesta. W dodatku są Keita i Toure, ale kto by się pozbywał tak genialnego piłkarza i do pierwszego składu wstawić zawodnika odpowiadającego za destrukcję.
01-12-2008 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #370
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Aiden McGeady może w styczniu opuścić Celtic Glasgow - donosi szkocka prasa. Utalentowany skrzydłowy pokłócił się z menedżerem Gordonem Strachanem, a ręce na wieść o tym już zacierają menedżerowie niektórych drużyn z Anglii.

Do starcia pomiędzy piłkarzem a szkoleniowcem miało dojść po ostatnim, zremisowanym 1:1 pojedynku ligowym z Hearts. - Menedżer za niekorzystny rezultat zdawał się obwiniać właśnie Aidena - cytuje jedną z osób przebywających po meczu w szatni, dziennik "The Herald". - Aiden przez pewien czas ze spokojem wysłuchiwał krytyki, ale w końcu nie wytrzymał i przeszedł do kontrataku.

Tymczasem nie jest tajemnicą, że McGeady to jeden z piłkarzy, na których baczenie już od dawna ma sir Alex Ferguson. W jednym z wrześniowych wywiadów menedżer "Czerwonych Diabłów" przyznał, iż żałuje, że mający obecnie 22 lata skrzydłowy nie zdecydował się pozostać na Old Trafford, kiedy klub zaprosił go do siebie na testy.

I co o tym sądzicie? Wink Najpierw Zoran Tosic, który już nie wiem czy przejdzie do United, czy nie, bo już się pogubiłem, a teraz jeszcze McGeady, który według mnie ma nienaganne umiejętność, ale czy sprawdziłby się na Old Trafford? Chciałby grać w pierwszym składzie, a na skrzydłach trochę zawodników jest: Ronaldo, Nani, Giggs, Park. Co prawda pozycja Ronaldo jest moim zdanie nie podważalna, ale mógłby ewentualnie zmieniać Parka Big Grin
15-12-2008 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #371
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I to jest dziwne, że pozycja Ronaldo w zespole jest niepodważalna. Ma gorszy okres to powinien grać ktoś od niego w lepszej formie, a potem jakby doszedł to optymalnej formy to mógłby regularnie grać. Praktycznie lewego skrzydła to my nie mamy, bo Park nie gra jak skrzydłowy tylko bardziej jak pracuś w środku pola i na pewno McGeady czy Tosic by się przydali.
15-12-2008 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #372
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No co wyyyyyyy, McGeadyemu do United tak samo daleko jak Sebastianowi Mili do dobrego piłkarza ;| Gość może i dobry na ligę szkocką czy Celtic, ale bez przesady. Przecież on tylko szybko biega. Już nawet Lennon jest lepszy.
15-12-2008 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #373
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomi napisał(a):I to jest dziwne, że pozycja Ronaldo w zespole jest niepodważalna. Ma gorszy okres to powinien grać ktoś od niego w lepszej formie, a potem jakby doszedł to optymalnej formy to mógłby regularnie grać
A widzisz lepszych od Ronaldo w składzie United? W lepszej formie z piłkarzy grających na skrzydłach to jest co najwyżej Park. Nani za słaby, Giggs zdecydowanie lepiej sobie radzi w środku, to samo Fletch. Hargreaves w poprzednim sezonie cudował na skrzydle, ale o nim na razie zapominamy.
Trudno żeby jednego z najważniejszych piłkarzy nie wystawiać i czekać aż dojdzie do formy ćwicząc na treningach. Właśnie regularna gra pozwoli mu złapać rytm. A poza tym Cristiano zawsze potrafi strzelić bramkę z niczego, uderzyć w wolnego.
Tomi napisał(a):Praktycznie lewego skrzydła to my nie mamy, bo Park nie gra jak skrzydłowy tylko bardziej jak pracuś w środku pola
To jest po prostu inny typ piłkarza niż Cris, Nani czy Giggs. Ale tak samo się nadaje na skrzydło jak wyżej wymienieni. Może jeden na jeden nie ogra całej defensywy, ale w kombinacyjnej grze jest jednym z lepszych w drużynie. Do tego zawsze pracuje za dwóch. Zresztą na tą chwilę o koreańczyku można tylko powiedzieć tyle, że jest pewniakiem do pierwszego składu.

A co do piłkarza Celticu i tego tematu. Na rynku jest cała zgraja takich dobrze rokujących piłkarzy. Nie widzę powodu, dlaczego właśnie McGeady miałby się znaleźć na Old Trafford. Pewnie trafi do jakiego Tottenhamu czy Newcastle, a nie do nas.


Fan United od 1992 roku
15-12-2008 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #374
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk napisał(a):lepszej formie z piłkarzy grających na skrzydłach to jest co najwyżej Park.

I właśnie to mnie trochę dziwi, że ciągle gramy tymi skrzydłami a nie Nam to odpowiednich korzyści. Wrzucanie piłek na Berbatova to tylko on ma odpowiedni wzrost do pojedynków powietrznych jest trochę dziwne. Powinniśmy grać więcej piłką kombinacyjną,a nie takie marne wrzucanie na Bóg wie kogo. Nie mówię, że Ronaldo powinno się odsunąć od razu od składu ale w przypadku gorszej dyspozycji powinien być co najmniej zmieniany.

sebos_krk napisał(a):Może jeden na jeden nie ogra całej defensywy, ale w kombinacyjnej grze jest jednym z lepszych w drużynie.

Fletcher czy Giggs teraz mają podobny styl grania tylko,że SAF ciągle chce grać skrzydłami jak opętany. Nie wiem czy to jest mądre posunięcie, ale może powinien spróbować czegoś nowego :?:
15-12-2008 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #375
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomi napisał(a):Powinniśmy grać więcej piłką kombinacyjną,a nie takie marne wrzucanie na Bóg wie kogo. Nie mówię, że Ronaldo powinno się odsunąć od razu od składu ale w przypadku gorszej dyspozycji powinien być co najmniej zmieniany.
Ale my się właśnie często pchamy środkiem i tak kombinujemy, że nic z tego nie ma. Ileż razy tak było. Zamiast prostym środkiem dążyć do zdobywania bramek, strzelać jak tylko jest okazja to nasi piłkarze chcą wejść z piłką do bramki. Dlatego skuteczność jest tak marna. Aż prosi się o uderzenie, to zamiast tego idzie kolejne zagranie w uliczkę, albo podawanie sobie w polu karnym. Pięknie to wygląda, ale efekty przynosi raz na ruski czas. Wystarczy przypomnieć mecz z Sunderlandem. Efekt był dopiero po farfoclu Carricka, ale ileż razy w czasie meczu myślałem- no uderz to, uderz. Już nie raz Kula to podkreślał w relacji pomeczowej na Redlogu. Właściwie po większości spotkań były te same zastrzeżenia jak rozmawialiśmy.


Fan United od 1992 roku
15-12-2008 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości