Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #586
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wszystko w kontekście United, po prostu go strasznie lubiłem za czasów świetności Olympique Lyon. Lloris, który teraz tam broni jest średni jak dla mnie. Nieźle radzi sobie dziadek Rame, zdobył w koncu mistrzostwo kraju. A co do bramkarz to wpadł mi do głowy jeszcze ktos z ligi niemieckiej: Adler albo Neuer, młodzi, utalentowani i troche ograni w jednej z lepszych lig świata.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
01-06-2009 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #587
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
a Craig Gordon z Sunderlandu ? Wydaje się solidny, mocny punkt drużyny. Byłby drogi, ale chyba warto.
01-06-2009 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #588
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak dla mnie Gordon ma papiery na granie w wielkim klubie. Ile to już razy w meczach z nami popisywał się niesamowitymi interwencjami. Jednak z drugiej strony, czasem łapie kontuzje.

Teraz tak właśnie sobie przeglądałem "prasę" i natknąłem się na newsa, że Milan jest gotów za dobre pieniądze oddać Kakę i Pato. Oczywiście nie myślę o pierwszym z Brazylijczyków, bo kosztowałoby to nas ogromne pieniądze, ale Pato... Na niego chyba nie będzie trzeba wydać tyle kasy, a sądzę, że byłby w stanie załatać "dziurę" po Tevezie. Co o tym myślicie?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-06-2009 07:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #589
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No nie wiem czy Milan jest tak głupi żeby oddać swoich dwóch najlepszych graczy. Z Kaką to już się zaczyna robić saga jak z Ronaldo i podejrzewam, że skończy się tak samo czyli na niczym. Już prędzej postawiłbym na to, że pójdzie do Chelsea za Ancelottim niż do Realu. Pato to jest obecnie chyba najlepszy napastnik Milanu i na pewno najbardziej perspektywiczny. Nie sądzę żeby go oddali za drobne zresztą nie myślę, żeby on chciał iść do Anglii. On jest dość przywiązany do Leonardo (w przeciwieństwie do Kaki, który bardziej związany jest z Ancelottim) wiec nie wiem po co by miał odchodzić.

Zresztą mam spore wątpliwości co do tego czy poradziłby sobie w EPL.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-06-2009 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #590
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Jednak z drugiej strony, czasem łapie kontuzje.
Każdy łapie, więc o co cho?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-06-2009 07:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #591
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
pan_opticum napisał(a):
RedLucas napisał(a):Jednak z drugiej strony, czasem łapie kontuzje.
Każdy łapie, więc o co cho?

No ale jednak (o ile dobrze kojarzę) w tym sezonie miał kontuzję, którą na dłuższy czas wyeliminowała go z gry. Wydaje mi się, że coś takiego miało również miejsce w sezonie 2007/08.

fidain napisał(a):No nie wiem czy Milan jest tak głupi żeby oddać swoich dwóch najlepszych graczy.

Milan nie jest głupi, tylko ich dyrektor żalił się, że jak przyjdzie dobra kasa za zawodnika i dobra tygodniówka, to i tak będą musieli się z nimi pożegnać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-06-2009 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #592
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czyli jest z waty szklanej jak Foster?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-06-2009 07:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #593
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
pan_opticum napisał(a):Czyli jest z waty szklanej jak Foster?

Jeśli dobrze kojarzę, to tak.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-06-2009 07:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #594
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A czym wyróżnił się Gordon w Sunderlandzie? Wydaje mi się, że nawet niejeden raz siadał tam na ławce...

Nie rozumiem w ogóle tych dysput o nowym bramkarzu. Jak dla mnie więcej szans w przyszłym sezonie powinien dostać Foster. Jeśli da ciała, to wtedy ewentualnie można by się rozglądnąć za kimś nowym. Wierzę jednak, że jeśli Ben będzie zdrowy to sprosta oczekiwaniom. A nie jest przecież tak, że Anglik przez cała karierę jest nękany przez kontuzje. W Watford grał przecież regularnie przez 2 sezony.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-06-2009 07:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #595
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Jeśli da ciała, to wtedy ewentualnie można by się rozglądnąć za kimś nowym. Wierzę jednak, że jeśli Ben będzie zdrowy to sprosta oczekiwaniom.

No i tu jest pies pogrzebany. On co chwilę ma jakieś problemy ze zdrowiem. Możliwe, że ma zadatki na naprawdę dobrego bramkarza, lecz wydaję mi się, że skończy, jak Saha, któremu drzwi do wielkiej kariery zamknęły kontuzje.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-06-2009 07:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #596
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):A czym wyróżnił się Gordon w Sunderlandzie? Wydaje mi się, że nawet niejeden raz siadał tam na ławce...

Siedział na ławce przez krótki czas, po przegranym meczu 7:1

Nie jest graczem ze szkła, tylko raz miał dłuższą kontuzje. Według mnie lepszy niż Foster, którego nie chciałbym oglądać w 11 składzie.
02-06-2009 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zyga18 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #597
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster26 napisał(a):Shay Given

Wg mnie to byłoby najlepsze wyjście, ale City nas uprzedziło...
02-06-2009 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #598
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A wg mnie lepszy jest Artur Boruc od Gordona ale nie chce go widzieć w United.
02-06-2009 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #599
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Jak dla mnie więcej szans w przyszłym sezonie powinien dostać Foster. Jeśli da ciała, to wtedy ewentualnie można by się rozglądnąć za kimś nowym. Wierzę jednak, że jeśli Ben będzie zdrowy to sprosta oczekiwaniom. A nie jest przecież tak, że Anglik przez cała karierę jest nękany przez kontuzje. W Watford grał przecież regularnie przez 2 sezony.
Dla mnie również.
Mam nadzieję iż po przepracowaniu okresu przygotowawczego Foster będzie w stanie normalnie rozegrać cały sezon. W tym roku miał ogromnego pecha. Jak nie kolona, to kostka, a teraz jeszcze palec...

W poprzednim poście wymieniłem kilku kandydatów, ale zrobiłem to tylko dlatego, że rozpoczęła się tu dyskusja na ten temat.
Jako jeden z nielicznych wciąż mam nadzieję, że Ben sprosta oczekiwaniom.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-06-2009 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #600
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Boruc psychicznie się nie nadaje.
02-06-2009 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości