Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #601
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
papieroska se wypali przed każdym spotkaniem i powinien podołać 8-)


Fan United od 1992 roku
02-06-2009 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #602
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
i walnie setkę gorzały do tego? :roll:

A tak na serio to Ben ma spore szanse. Jeśli SAF nie będzie dawał mu szansy w tym sezonie , tylko Edwin będzie znów grywał 90% meczów to ja już nie wiem sam kiedy oni mają nabrać wiary w siebie.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-06-2009 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #603
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mata napisał(a):Jeśli SAF nie będzie dawał mu szansy w tym sezonie , tylko Edwin będzie znów grywał 90% meczów to ja już nie wiem sam kiedy oni mają nabrać wiary w siebie.
Przecież hierarchia jest ustalona. Obaj wiedzą, że póki w klubie jest Edwin oni mogą liczyć sporadyczne występy. Szansa Bena będzie dopiero po odejściu Holendra- głupotą z jego strony byłoby sobie robić inne nadzieje. I tak sporo w tym sezonie Van der Sar pauzował. Jak nie uraz to dawał mu odpocząć Ferguson. W przyszłym raczej wiele się nie zmieni. Wciąż na pierwszym miejscu trzeba stawiać walkę o 19 tytuł. Pewny bramkarz to połowa sukcesu. Nie ma czasu się zastanawiać nad dyspozycją Fostera czy Kuszczaka.


Fan United od 1992 roku
02-06-2009 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
erni13 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #604
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster i Kuszczak prezentują dość podobny poziom gry...
sebos_krk napisał(a):Pewny bramkarz to połowa sukcesu
Może nie połowa ale 25% jak najbardziej. Boję się tylko jednego, powtórki z rozgrywki...Howard i Carroll=Foster i Kuszczak.Tego bym nie chciał. Dosyć ciekawym wyborem byłby Mandanda z Marsylii, bramkarz młody, już ograny i o nieprzeciętnych umiejętnościach , jednak cena by zapewne odstraszała...Zobaczymy co będzie...
03-06-2009 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zyga18 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #605
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
erni13 napisał(a):bramkarz młody


Wg mnie powinniśmy ściągnąc kogoś doświadczonego, który pograł by jeszcze kilka lat. Transfer na przyszłośc jak dla mnie nie powinien wchodzic w rachube. Młody to jest Foster i Kuszczak. Oni narazie nie nadają się na pierwszy skład United, ale jakby ich wypożyczyc gdzieś, żeby nabrali doświadczenia, mogliby się za kilka lat przydac.
03-06-2009 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #606
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
erni13 napisał(a):jednak cena by zapewne odstraszała...
Wątpię abyśmy zrobili w ciągu najbliższych kilku(nastu) lat taki interes jak z Edwinem. No sorry, ale nie można chcieć kogoś dobre, ogranego z doświadczeniem jednocześnie sięgając do sakiewki z drobnymi. Albo młody, ryzkowny, niedoświadczony za stosunkowo niewielką cenę, albo uznany już i obyty bramkarz na którego trzeba trochę wydać.
zyga18 napisał(a):Młody to jest Foster i Kuszczak
Niedoświadczony a młody to jest różnica. Tomek ma już 27 lat. Ben 26. Porównując, Polak jest rok młodszy od Heurehlo Gomesa - nazwałbyś go bramkarzem młodym ?

Jak Tomek chce w United zaistnieć to ma do tego teraz niepowtarzalną okazję, a jeśli dalej chce być drugim/trzecim bramkarzem to jest do tego na najlepszej drodze. Ja tam nie mam nic przeciwko, bo jako zmiennik jest bardzo solidny a i ogólnie darzę go sympatią.
Jak dla mnie to najlepiej byłoby wypożyczyć Kuszczaka na sezon, maksimum dwa, do solidnego klubu z ekstraklasy (nie wiem kto tam teraz poszukuje goalkeepera). Jak się spisze - to dawaj go na bramke jak Edwin zawiesi buty (rękawice?) na kołku, a jak nie - sprzedać, lub jeśli go satysfakcjonuje umieścić na ławce.

Jak dla mnie nie ma sensu stawianie na Tomka czy Bena, jeśli nie byliby ograni i pewni swoich umiejętności, a to mogą osiągnąć tylko częstymi występami. A jak wiadomo w United nie mają na to jak liczyć, więc roczne/dwuletnie wypożyczenie jednego z nich byłoby OK.
03-06-2009 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #607
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Burżuj napisał(a):Albo młody, ryzkowny, niedoświadczony za stosunkowo niewielką cenę, albo uznany już i obyty bramkarz na którego trzeba trochę wydać.

A nie odwrotnie? Wiadomo, że jeśli młody bramkarz to na pewno utalentowany, typu Neuer czy wspomniany Mandanda. A najlepszym przykładem, że za doświadczonego bramkarza płaci się mało jest van der Sar.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-06-2009 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #608
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
muszeq napisał(a):A nie odwrotnie? Wiadomo, że jeśli młody bramkarz to na pewno utalentowany, typu Neuer czy wspomniany Mandanda. A najlepszym przykładem, że za doświadczonego bramkarza płaci się mało jest van der Sar.
Inaczej to postrzegasz niż ja, bo myślałem o "niedoświadczonym, ryzykownym" typu Foster (tam, ciul z "młodym"), i "obytym, doświadczonym" typu .. hmm.. Buffon ...?

A co do Edwina to też o nim wspomniałem, że ciężko będzie zbić ponownie taki znakomity interes.
03-06-2009 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #609
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja jestem za tym, żeby wypieprzyć Kuszczaka, bo tylko psuje atmosferę w druzynie, co chwilę, że jest rozczarowany, zawiedziony. Tevez jednak walnął te bramki to go usprawiedliwiam , Kuszczaka z tego sezonu zapamiętam chyba tylko z meczu z Chelsea na ST. Żadnych Mandand, ten bramkarz jak na moje jest bardzo przereklamowany,a jest tylko rok młodszy od Bena. Ja obstawiam albo zrobić transakcję wiązaną i dac do Zenita Kuściaka,a do nas tego Akinfeeva albo zapukać do Bundesligi po jednego z młodych wilczków: Neuera, czy też Adlera. Jeżeli Kuszczak nie odejdzie też wielkiej sensacji nie będzie, Edwin spokojnie pogra z rok, może dwa i wtedy zaczniemy sie zastanawiać.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
03-06-2009 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #610
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Akinfiejew gra w CSKA Moskwa. W Zenicie gra Małafiejew.
Skąd wiesz że Kuszczak psuje atmosferę? Bo jeśli z gazet to pamiętaj że Ronaldo gra w Realu od zeszłego lata.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-06-2009 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #611
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
muszeq napisał(a):A najlepszym przykładem, że za doświadczonego bramkarza płaci się mało jest van der Sar.
Z tego wynika, że czekamy aż Casillas będzie grał w Osasunie, a Buffon w Catanii. Nie zapłacisz drugi raz takich frytek za bramkarza doświadczonego, z najwyższej półki. Z Edwinem to była rzadka sytuacja.
No to brać Jaaskalainena- jeszcze ze 3 sezony pokopie, kupimy go za grosze, a myślę, że da radę na Old Trafford. Pojawiało się nazwisko Givena- dobry pomysł, ale trudny już do zrealizowania.


Fan United od 1992 roku
04-06-2009 07:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #612
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na Kuszczaka i Fostera nei ma co stawiać - obaj równi siebie.

Jest Jaaskelainen, jest Schwarzer, jest Rost, Ricardo. Za żadnego z nich kokosów płacić nie trzeba i każdy z nich może pograć minimum 3 lata, a Ricardo nawet trochę dłużej. Wszyscy już swoją klasę pokazali a nam bramkarz na dobrą sprawę jest potrzebny od zaraz. Van der Sar jak wiemy pogra jeszcze z jeden sezon i stuknie mu czterdziestka. W nieskończoność grać się nie da...

Ja natomiast chciałbym powrócić do tematu następcy (ewentualnego następcy) i widziałbym na tym miejscu Vagner'a Love z CSKA. Jest to taki odpowiednik Argentyńczyka, tylko, że skuteczniejszy i lepiej wyszkolony technicznie.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
04-06-2009 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #613
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
maju napisał(a):Ja natomiast chciałbym powrócić do tematu następcy (ewentualnego następcy) i widziałbym na tym miejscu Vagner'a Love z CSKA. Jest to taki odpowiednik Argentyńczyka, tylko, że skuteczniejszy i lepiej wyszkolony technicznie.
Prońcie Panie Boże. Patrz Jo. Oni są wszyscy po jednych piniondzach.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-06-2009 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #614
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
maju napisał(a):(...)Jest Ricardo. Za żadnego z nich kokosów płacić nie trzeba i każdy z nich może pograć minimum 3 lata, a Ricardo nawet trochę dłużej.
Ricardo? :shock:
To ja już wolę Fostera. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
04-06-2009 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #615
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na takich pozycjach jak skrzydłowy czy bramkarz nie wolno oszczędzać. Żadne Rosty, przecież nawet w Bayernie grzeją ławę. Jak skrzydłowy to Ribery bądź Young, napastnik to liczę na Benzemę. Hmm, Neuer oraz Adler, nadzieje niemieckiej piłki w bramce, warto.
04-06-2009 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości