Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #661
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja oglądałem go w Ajaxie. Z tego co pamiętam miał niezły strzał z dystansu i prostopadłe podania. Mały filigranowy pomocnik. Największa gwiazda Ajaxu obok Zlatana(heh kiedy to było :roll: ). Na Euro 08 grał więc też o czymś to świadczy Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-06-2009 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #662
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dopiero co dorwałem się do kompa i od razu taki szok :shock:
Wychodzi na to, że wbrew temu co SAF zapowiadał, w tym okienku należy kogoś definitywnie sprowadzić. Moim marzeniem byłby oczywiście, jak również wielu z was, Ribery, ale nie wiem czy sam Francuz chciałby do nas przejść.
Być może z angielskiego podwórka można postarać się o Younga bądź Lennona, ale to nie będzie to samo, chyba że znowu jakiś młody, perspektywiczny gracz o którym jeszcze nie wiem...
Mam nadzieję i wierzę w to głęboko, że SAF był przygotowany na taką możliwość i ma jakiś plan.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-06-2009 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #663
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Skoro sam zatwierdził ten transfer (tak powiedział ponoć rzecznik Glazerów dla BBC - zresztą nie wyobrażam sobie żeby ktoś sprzedał Ronaldo bez wiedzy SAFa) to raczej jest przygotowany. Na redcafe.net chodzą jakieś ploty, że ponoć jacyś niezidentyfikowani ( Wink ) agenci piłkarscy zdradzili, że mamy już zaklepane 3 transfery. Ciekawe ile w tym prawdy. Mi się wydaje to całkiem możliwe po teraz jak dostaliśmy 80 baniek każdy będzie chciał nas wydoić. więc Fergie musiał coś dogadać imho wcześniej. Teraz tylko czekać końca rozmów i oficjalnego potwierdzenia, że Ronaldo jest graczem Realu i wtedy na pewno dowiemy się kto do nas przychodzi Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-06-2009 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #664
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kula napisał(a):Co myślicie o wyjęciu podejrzewam za psie pieniądze Sneijdera?
Już w poprzednim okienku o tym zawodniku wspominałem. W Realu radził sobie bardzo dobrze, później jednak dopadła go kontuzja i końcówkę miał gorszą. Wydaje mi się, że miejsce w "galaktycznym" Realu pana Pereza nie będzie miejsca dla Holendra, więc nie trudno będzie jego samego przekonać do transferu.
Wesley jest na prawdę dobrym grajkiem, może grać w środku, może też zagrać na skrzydle. Real z pewnością sprzedałby go za 5-10 mln.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-06-2009 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #665
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kula napisał(a):Już fryce zwietrzyły pieniądz i czekają na "szaloną ofertę". Co myślicie o wyjęciu podejrzewam za psie pieniądze Sneijdera ? Tylko pytam tych co go widzieli więcej niż 10 razy. Bo ludzie na ogół nie oglądają a potem z Mouthinio wyskakują.


Jeżeli odbudowałby formę, to byłoby przepięknie. Świetnie podania, nie boi się uderzyć, może grać zaraz z napastnikami, bądź bardziej w środku czy nawet troche bardziej na boku. W dodatku dobrze wykonuje wolne co też jest dużą zaletą, po odejsciu CR7

Tylko że to kolejny pomocnik, prawdopodobnie zepchnąłby Scholesa na dalszy plan.


Villa i Ribery ponoć zaklepani przez Real.

Skoro mamy tyle floty, to może Aguero? Zlatan też nie byłby zły, ale boje się że to też taka gwiazda wielka jest.
11-06-2009 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #666
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Prezydent Valencii CF, Manuel Llorente, odwiedził redakcję Las Provincias i w rozmowie z dziennikarzami przekazał, że najwyższą ofertę za najskuteczniejszego strzelca drużyny otrzymano z zagranicy.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
11-06-2009 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #667
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Spekulują, że to Chelsea...

E: Właśnie przed chwilą przeczytałem, że oferta The Blues została odrzucona, ponieważ rozmowy z Realem Madryt są już wysoko zaawansowane...



Mój Blog: Pod presją czasu
11-06-2009 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #668
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No tak jak napisałem. Real ostro sobie poczynia. Kaka,Ronaldo bardzo duża szansa na Ville i ponoć są po słowie z Riberym... słabo.
11-06-2009 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #669
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale Real teraz nie będzie miał tak łatwo na rynku transferowym. Przecież jak daliście za Kake 65 ,a za Ronaldo 80 to nam za Ville musicie 50! A w Monachium będzie podobnie Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-06-2009 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #670
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nawiasem mówiąc, Real Madryt jak zawsze zapomina o najważniejszej formacji: obronie.
11-06-2009 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #671
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No to pewnie dadzą frajerzy, tylko skąd oni tyle kasy mają ? Chyba Perez z własnej kieszeni wykłada.Bo to aż nie możliwe jest...
11-06-2009 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jakobos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #672
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Możliwe , że dopłaca do transferów haha ale pieniądze otrzymane za C.Ronaldo(jeśli odejdzie oczywiście) powinny być przeznaczone na wzmocnienia.Chętnie bym widział na pozycji skrzydłowego Riberiego ,ale to raczej jest marzenie które się nie spełni (niestety) ostatnio Francuz wypowiadał sie co do swojej przyszłości, że nie wybierze Anglii ze względu na pogodę no ale pożyjemy zobaczymy.Jeszce nie wiadomo co z Teveze jak pomyśle, że on może grać dal naszego największego wroga FC Liv........ -wiecie o kogo chodzi po prostu nie mogę tego napisać Big Grin .Zaczynam się przyzwyczajać, że Manchester nie jest zbyt aktywny w okienku transferowym ale pieniądze powinny być wydane mądrze i z głowa dlatego moim zdanie powinniśmy jak najszybciej złożyć ofertę Silvie z Valenci bo jak pisałem Francuz raczej do nas nie zawita.W razie czego chociaż wierze, że Tevez zostanie chociaż to mało prawdopodobne powinniśmy złożyć Lyonowi ofertę za Benzeme.Były mistrz Francji nie miał najlepszego sezonu to może udało by się go wykupić za jakieś 20mln no ale co wy o tym sadzicie???
12-06-2009 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #673
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
http://www.setanta.com//uk/Articles/Foo ... nid-56701/

Zna ktoś człowieka? :|

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-06-2009 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #674
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dziś padło na Alexisa Sancheza. Ktoś oglądający więcej SerieA może się wypowie, bo YT to za mało.

http://mufc.pl/aktualnosci/10840/sanche ... a-man-utd/

Wygląda fajnie.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
12-06-2009 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #675
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Już były swego czasu plotki na jego temat. Ja tam go w życiu nie widziałem. Na podstawie newsów można wywnioskować, że Ferguson chętniej sprowadziłby tych 3 solidnych skrzydłowych typu Valencia czy wspomniany Sanchez niż jednego godnego następcę Ronaldo. Z jednej strony to dobrze, bo będzie silniejsza kadra, możliwość większej rotacji. Z drugiej jednak boję się, że nie będą oni w stanie pociągnąć zespołu, wziąć na siebie odpowiedzialności, jak robił to Ronaldo. Jedno jest pewne - skrzydłowy (przynajmniej jeden) musi do nas przyjść. I chciałbym, żeby to zostało załatwione jak najszybciej (jeszcze w lipcu), bo znowu będzie szopka typu Berbatow czy Tevez, którzy przyszli w ostatnich dniach okienkach, a później trzeba będzie usprawiedliwiać słabą grę zawodnika nieprzygotowaniem do sezonu jak w przypadku Bułgara. Ufam Fergusonowi, ale martwią mnie strasznie coraz bardziej nasilające się plotki na temat latynosów. To ja już wolę sprowadzić Beckhama i van Nistelrooya.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-06-2009 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości