Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #676
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:http://www.setanta.com//uk/Articles/Foo ... nid-56701/

Zna ktoś człowieka? :|

Już jakiś czas temu było o nim głośno, bodaj nawet miał przejść do United. Wydaje się być dobrym pomysłem. Nie będzie kosmicznie drogi, a wydaje mi się że eksplozja jego talentu to tylko kwestia dobrego otoczenia,trenera i cierpliwości. Wszystko ma w United.

Cytat:boję się, że nie będą oni w stanie pociągnąć zespołu, wziąć na siebie odpowiedzialności, jak robił to Ronaldo


O to może być ciężko. Pozostaje chyba liczyć na Rooneya (albo na Teveza jeżeli zostanie) Da radę.


Cytat:To ja już wolę sprowadzić Beckhama i van Nistelrooya.

To by było dosyć dobre, ale niestety niemożliwe chyba już. ;/
12-06-2009 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #677
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chudy napisał(a):Już jakiś czas temu było o nim głośno, bodaj nawet miał przejść do United. Wydaje się być dobrym pomysłem. Nie będzie kosmicznie drogi, a wydaje mi się że eksplozja jego talentu to tylko kwestia dobrego otoczenia,trenera i cierpliwości. Wszystko ma w United.

To samo mówiono o Nanim Wink

A tak poważnie. Ja jestem zwolennikiem sprowadzania talentów na Old Trafford. Nic tak nie cieszy jak patrzenie na nieznanego grajka, który po przejściu do nas powoli przemienia się w gwiazdę. Ale po odejściu takiego piłkarza jak Ronaldo chciałbym zobaczyć w tym okienku minimum jednego skrzydłowego, który już umie grać w piłkę a nie dopiero będzie się uczył.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-06-2009 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #678
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja bym Naniego tak szybko nie przekreślał. Ferguson wie co robi, gdyby był za słaby to by go sprzedał, albo chociaż próbował. Myśle że ten sezon, wiele go nauczył, choć nie zagrał zbyt wiele.
Chłopak warunki na dobrego skrzydłowego ma, tylko trochę musi dojrzeć.

Co do ukształtowanego, skrzydłowego to łączony jest jeszcze Silva z United. Szczerze mówiąc mało oglądałem lige hiszpańską, a tym bardziej Valencie dobry chłopak jest ?
12-06-2009 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #679
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chudy napisał(a):Co do ukształtowanego, skrzydłowego to łączony jest jeszcze Silva z United. Szczerze mówiąc mało oglądałem lige hiszpańską, a tym bardziej Valencie dobry chłopak jest?
Chłopak na EURO 2008 grał bardzo dobrze, już wtedy pojawiły się głosy że miałby przejść do United. Niestety więcej w akcji go już nie widziałem...

Dziś pojawiły się informacje, że SAF chcę z Realu wyciągnąć Robbena, co Wy na to? Zawodnik dobry, jednak często nękany przez kontuzje...



Mój Blog: Pod presją czasu
12-06-2009 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #680
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chudy napisał(a):Ja bym Naniego tak szybko nie przekreślał.
W sumie racja. Przecież pamiętamy jak grał Ronaldo kiedy przeszedł do Manchesteru. Może się jeszcze ogarnie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-06-2009 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #681
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na razie wirtualna polska za the sun donosi, że Manchester United ma już następcę ronaldo. Żeby było ciekawiej piłkarz już u nas gra... klik
Zapewne dostanie więcej szans, ale prędzej mi kaktus wyrośnie na czole niż powiem, że jest wart takich stwierdzeń. Aczkolwiek ma papiery, żeby grać lepiej i sporo wnieść do zespołu. Nie można go za szybko skreślać.


Fan United od 1992 roku
12-06-2009 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #682
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Według ekspertów ma możliwości porównywalne do Ricardo Quaresmy

Wyjątkowo zgadzam się z "ekspertami" The Sun Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-06-2009 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #683
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk napisał(a):Na razie wirtualna polska za the sun donosi, że Manchester United ma już następcę ronaldo. Żeby było ciekawiej piłkarz już u nas gra... klik
O to widzę że jest lepiej niż można było się spodziewać: 80 baniek do przodu i tak naprawdę Ronaldo nadal jest u nas :lol:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-06-2009 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #684
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tak naprawdę to my sprzedaliśmy im Naniego po operacji plastycznej upodobniającej go do Ronaldo. Ronaldo za to przeszedł operację w drugą stronę i teraz będziemy wszystkim mówić, że Nani tak się pięknie rozwinął a Ronaldo zmarnował Real. A 80 baniek nasze

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-06-2009 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #685
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wygląda na to, że z tym Sanchezem to poważna sprawa. Czy ktoś miałby bardziej egzotyczne skrzydła od nas? Chilijczyk, Ekwadorczyk, Portugalczyk i Koreańczyk. Cóż, niewykluczone, że nawet z takiego Sancheza może wyrosnąć drugi Ronaldo. W końcu Portugalczyk też zaraz po przyjściu nie był najlepszym piłkarzem na świecie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-06-2009 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #686
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chyba to jest problem Naniego, że on za bardzo myśli o tym jaki to nie jst wspaniały, zamiast sie zająć bieganiem na treningach Tongue Ale Ron też taki zawsze był. Tylko że jednak Nani póki co nawet sie nie zbliżył swoimi umiejętnościami do Cristiano...no, ale, na Ronaldo też klęłam pare sezonów temu niewyobrażalnie..
Ej a ten młody Serb co ma grać od przyszłego sezonu to jak sie nazywa? Ile on ma lat?

A w ogóle to wziął by Fergie kupił Beckhama :roll:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-06-2009 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #687
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Ej a ten młody Serb co ma grać od przyszłego sezonu to jak sie nazywa? Ile on ma lat?
Adem Ljajić ur. 29 września 1991 r

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-06-2009 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #688
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Beckham jest do wzięcia w grudniu. Jego stosunki z Fergusonem chyba są ok, to może wpadnie na to Szkot ? Larssona już kiedyś na chwile wypożyczył.

Oprócz gry,pewnie udzieliłby wielu cennych porad graczom United w sprawach wrzutek, czy wykonywania rzutów wolnych.

Robben, koleś jest ze "szkła", i chyba zbyt duży egoista, chyba lepiej będzie wyrwać Snejidera.

Cytat:ylko że jednak Nani póki co nawet sie nie zbliżył swoimi umiejętnościami do Cristiano.

Nani umiejętności ma i to spore, tylko jego gra nie odzwierciedla wogóle tego co on potrafi. Gra tak jakby na 50%
12-06-2009 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #689
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ano może to dobrze ująłeś. Bo w sumie pokazywał talent. Tylko jakoś nie umie si eogarnąć. Pozostaje mieć nadzieje, że Ferguon zrobi z niego zawodnika - ale nie możemy czekać kolejnych 2-3 lat aż Nani zacznie grać, mam nadzieję że uda sie nam kupić Ribery'ego.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-06-2009 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #690
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Robben jest do wyjęcia z Realu nawet za 7 mln Euro. Myślę, że za takie pieniądze opłacało by się wziąć holendra. Co do Sancheza, to oglądałem w tym roku kilka meczy Udinese i muszę stwierdzić, że chłopak ma niewątpliwy talent. Warto było by go kupić bo może z niego wyrosnąć prawdziwa gwiazda.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
12-06-2009 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości