Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #721
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Zakładając, że Ribery jest nie do wyjęcia, co jest bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę jeszcze fakt, jak mocno kochamy się z Bayernem, to już całkiem tego nie widzę. Kto zostaje na rynku? Niewielu.
To już chyba zapomniano jak Bayern nam pomógł podczas obchodów 50-lecia katastrofy pod MOnachium, a Rummenige zdobył się nawet na słowa "I love Manchester" Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-06-2009 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #722
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mikusiowi raczej chodziło o nasze zawirowania transferowe z Hargo. Bo cóż innego można mieć do Bayernu Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-06-2009 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #723
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):
Cytat:Zakładając, że Ribery jest nie do wyjęcia, co jest bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę jeszcze fakt, jak mocno kochamy się z Bayernem, to już całkiem tego nie widzę. Kto zostaje na rynku? Niewielu.
To już chyba zapomniano jak Bayern nam pomógł podczas obchodów 50-lecia katastrofy pod MOnachium, a Rummenige zdobył się nawet na słowa "I love Manchester" Smile

No akurat o transferach mówiłem. Nie pamiętam kto tam rządził dwa lata temu jak kupowaliśmy Owena, ale miło nie było. UEFĄ nas straszyli, mówili, że są gotowi sprzedać Hargo nawet za mniejszą kwotę, byleby na Old Trafford nie trafił, jeszcze jakieś epitety poleciały w naszym kierunku z ich ust.

Dwa lata żeśmy się bili o Hargreaves'a, grajka, który był tam jednym z kilku, Ribery to inna bajka.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-06-2009 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #724
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Też wątpię w to, żebyśmy wyciągnęli Ribery'ego z Bayernu. Gill nie ma jaj w przeciwieństwie do Pereza i tyle. Może to i dobrze. Ja podobnie jak matys, wezmę Younga lub Lennona bez narzekania, ale do Valencii nie jestem przekonany. Dobry rezerwowy, co najwyżej, ale takiego w obwodzie już mamy. Nie ma co gadać, trzeba próbować ściągnąć następcę Ronaldo, najlepiej młodego, by ten rok aklimatyzacji nie zaszkodził mu w osiągnięciu określonego, wysokiego poziomu. Ronaldo potrzebował ok. 2 lat, by dojść do obecnej formy.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
13-06-2009 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koradi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #725
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim zdanie potrzebujemy kogoś takiego jak Ashley Young albo tak młody Turek Arda Turan, ale jak Apacz nie zostanie w United ( w co wątpie ), to potrzebujemy jakiegoś napastkina, np. Eto, Benzema .... Smile
15-06-2009 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #726
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja bym widział tak jak mówiłem wcześniej Douglasa Costę. Potrzebny jest nam zawodnik tego typu. Uważam że potrzebujemy w drużynie też "przebojowego magika", który potrafił by tak jak Ronaldo w sezonie 06/07 oczarować świat wspaniałą dla oka ale i skuteczną grą. Ten chłopak ma ogromny potencjał a już wykazuje większą dojrzałość w grze niż Cristiano w jego wieku. Jego byśmy kupili za 10-15 mln. Wtedy możemy dokupić jeszcze Valencie lub Younga i mamy fantastyczne skrzydła. Bo oprócz nich mielibyśmy do dyspozycji rozwijających sie zawodników takich jak Nani i Tosic, walczaka Parka i doświadczonego, bezcennego Ryana Giggsa. Oprócz tego chętnie bym zobaczył napastnika. Można powalczyć o Benzemę ale myślę także o Huntelaarze i że dałby rade tak samo jak w przeszłości jego rodak Van Nistelrooy Smile
O Riberym nie mamy co marzyć. Fergie nie rozbije banku na jednego zawodnika. Mogliśmy go brać jak grał jeszcze w OM. Teraz jest po ptokach Tongue

In:
- Douglas Costa
- Antonio Valencia/Ashley Young
- Karim Benzema/Klaas-Jan Huntelaar

Out:
- Cristiano Ronaldo

"We Are The Pride of All Europe"
15-06-2009 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #727
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zacznę od początku:

Bramka: Niby problemu być nie powinno, a jednak jest. VDS niedługo odejdzie na emeryturę, a Kuszczak czy Foster raczej nie są gotowi go zastąpić. Dlatego jako następcę VDS-a widziałbym Igora Akinfeeva, bramkarza, który nie wiedzieć czemu jeszcze siedzi w Rosji, jest młody, i na pewno ma przed sobą świetlaną przyszłość.
Obrona: Tutaj nie ma o kim pisać.
Pomoc: Jeżeli Nani by się ogarnął tak jak to zapowiadał, to może nowy skrzydłowy jednak nie byłby potrzebny. Moje typy: Ribery, ale z tym jak wiadomo nie będzie łatwo. Drugi zawodnik to Wesley Sneider, który chyba niepotrzebnie wybrał Real, a do wyciągnięcia jest bez większego problemu.
Napastnik: Benzema, do wyciągnięcia za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Z uwzględnieniem, że Tevez zostanie w United.
15-06-2009 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #728
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Manchester United znalazł już następcę Cristiano Ronaldo. "Czerwone diabły" chcą sprzątnąć sprzed nosa Realu Madryt nazywanego "nowym Ronaldinho" Douglasa Costę. To supertalent ligi brazylijskiej.

- Manchester United znalazł czterech albo pięciu możliwych następców dla Cristiano Ronaldo i Douglas jest jednym z nich - powiedział Bottega w Radio Gaucha. Piłkarz ma ważny do 2013 roku kontrakt z klubem Gremio, a odstępne wynosi podobno 21 mln funtów.

To ci dopiero

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-06-2009 03:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #729
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No to United składa ofertę za Riberego, jeżeli faceta da się kupić. Uważam że trzeba to zrobić, niemal za każdą cene. Trzeba przebić wszystkie oferty, i sprawić żeby Ribery zagrał u nas.

Silva, kolejny gracz prawdopodobnie blisko United. Suma 45 milionów Funtów, chyba troche wyolbrzymiona przez media. Wydaje mi się że za ok 25 powinien do nas przyjść. Sam piłkarz jest jednak dobrą opcją, będzie dobrym wzmocnieniem.
16-06-2009 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #730
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chudy napisał(a):No to United składa ofertę za Riberego, jeżeli faceta da się kupić. Uważam że trzeba to zrobić, niemal za każdą cene. Trzeba przebić wszystkie oferty, i sprawić żeby Ribery zagrał u nas.

Silva, kolejny gracz prawdopodobnie blisko United. Suma 45 milionów Funtów, chyba troche wyolbrzymiona przez media. Wydaje mi się że za ok 25 powinien do nas przyjść. Sam piłkarz jest jednak dobrą opcją, będzie dobrym wzmocnieniem.
Nie ma co ukrywać, że aktualnie to tylko Ribery jest w godny sposób zastąpić Cristiano, ale Bayern pewnie zażąda jakiejś kosmicznej kwoty- nie wiem czy SAF będzie do tego taki skory...

Co do Silvy to ta kwota jest również zawyżona (chociaż grajek z niego konkretny), ale teraz tak będzie- jak tylko Manchester będzie kimś zainteresowany to zechcą nas wydoić ile się tylko da.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-06-2009 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #731
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
DAILY MAIL napisał(a):Real Madryt wydał gigantyczne pieniądze na Kakę i Cristiano Ronaldo. Zanim pokusi się o następny wydatek chce zarobić na sprzedaży kilku piłkarzy. Arjen Robben, Wesley Sneijder, Gabriel Heinze, Ruud van Nistelrooy i Rafael van der Vaart - to zawodnicy którzy mogą pakować walizki.
Trzeba tę okazję wykorzystać. Wesley z pewnością byłby do wzięcia za mniej niż 10 mln... Ferguson kup tego zawodnika! Big Grin
Swoją drogą to Heinze długo sobie pograł w tym Realu
16-06-2009 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #732
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale swoje strzelił Big Grin (chyba z 3 samobóje w tym sezonie). Koniec holenderskiego Madrytu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-06-2009 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #733
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Jak donosi "Daily Mirror", Manchester United dołączył do wyścigu o transfer Ashleya Younga. O młodego Anglika starają się również Chelsea i Tottenham Hotspur.
Manchester United nie jest jednak jedynym chętnym do zakupu Younga. Swoje zainteresowanie zgłaszają również Chelsea i Tottenham Hotspur. Popularne "Koguty" złożyły już nawet ofertę, oferując Aston Villi w ramach wymiany Davida Bentleya i Jermaine Jenasa.
To w takim razie, jeśli chcemy pozyskać Younga to trzeba się spieszyć. Oferta Tottenhamu jest bardzo atrakcyjna. 20 mln - tyle ma nas kosztować Anglik.

Szczerze mówiąc, to nie wierze, że uda nam się ściągnąć Ribery'ego... Dlatego też uważam, że musimy powalczyć o Ashleya, bo sam Valencia nie wystarczy.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-06-2009 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #734
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster26 napisał(a):
DAILY MAIL napisał(a):Real Madryt wydał gigantyczne pieniądze na Kakę i Cristiano Ronaldo. Zanim pokusi się o następny wydatek chce zarobić na sprzedaży kilku piłkarzy. Arjen Robben, Wesley Sneijder, Gabriel Heinze, Ruud van Nistelrooy i Rafael van der Vaart - to zawodnicy którzy mogą pakować walizki.
Trzeba tę okazję wykorzystać. Wesley z pewnością byłby do wzięcia za mniej niż 10 mln... Ferguson kup tego zawodnika! Big Grin
Swoją drogą to Heinze długo sobie pograł w tym Realu
Z zawodników tych wymienionych to faktycznie, tylko Sneijder jest godny uwagi- szybki, dobry technicznie, obunożny, zwinny, dobrze wykonuje rzuty wolne. SAF wg mnie powinien Holendra brać pod uwagę jako ewentualne wzmocnienie w tym okienku.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-06-2009 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #735
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dobra tam... Napisali o tym w "Daily" czyli ciągle nic nie wiadomo w sprawie Younga. A szkoda bo bardzo chciałbym tego transferu. Nawet jeśli nie ma fajnych kompilek na youtube.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-06-2009 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości