Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #796
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tevez - Rooney - Berbatow - Ronaldo to też miał być najlepszy ofensywny kwadrat świata, a razem rozegrali może kilkaset(strzelam) minut. Pierwszego na szczęście już nie ma, bo kwota na którą był wyceniony była nieadekwatna do jego umiejętności (w sensie że zawyżona), ostatni w końcu spełnił swoje najskrytsze marzenia.
Zniknęli dwaj najwięksi napinacze i jestem pewien że mimo że jesteśmy na moment bez transferów słabsi pod względem sportowym, to jako kolektyw jesteśmy lepsi. Nie ma potrzeby tego psuć, tylko dlatego aby posiadać w składzie nową latynoską gwiazdkę, która przy pierwszym posadzeniu na ławę będzie płakać i bić wszystkich dookoła grzechotką.
Wyspiarze i Francuzi!

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
24-06-2009 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #797
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Aguero zespołowi by się przydał, ale nie za 60 mln euro. To jest 2/3 kwoty, za jaką sprzedaliśmy Rona, a Kun nie jest wart aż takich pieniędzy. Nie mówię 25-35 mln euro, to jeszcze jest odpowiednia kwota. Za 60 mln można kupić 2-3 zawodników, bardzo dobrej klasy (Lennon, Valencia, Young), dlatego za transferem Kuna jestem, ale nie za takie pieniądze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-06-2009 10:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #798
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):
Cytat:Jak ja bym chciał Aguero zobaczyć na OT, marzenie..
A dla mnie marzeniem jest to, aby na OT ponownie zaczęto budować drużynę wokół piłkarzy dla których Manchester to nie jest jedynie przystanek w drodze do wielkiego klubu w słonecznej Hiszpanii.

No to jakimiś konkretami zarzuć. Aguero może teraz odejśc do Realu czy Barcelony (ponoć) więc ew. przejdzie tam teraz.

Straciliśmy genialnego zawodnika, i teraz trzeba kolejnego genialnego sprowadzić. Aguero,Ribery,Benzema ? to są gracze którzy robią różnice, którzy podobnie jak Ronaldo robią coś z niczego a ktoś taki jest nam potrzebny.
24-06-2009 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #799
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chcesz konkretów?

Ok. Moim marzeniem jest to, żeby kariery Jonny'ego i Corry'ego Evansów, Danny'ego Welbecka, Darrona Gibsona, Joe Dudgeona i Matta Jamesa potoczyły się na tyle dobrze, żeby Ci zawodnicy już w najbliższych latach stanowili o sile United. Mówimy wszak o marzeniach tyczących się kadry United.

Jeśli zaś pytasz się kogo bym chętnie zobaczył w tym lecie w United to powiem, że Benzemę, Younga i Valencię. Mus to mus.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-06-2009 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #800
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Benzema,Young,Valencia to by było bardzo przyjemne trio. O Riberym chyba trzeba będzie zapomnieć niestety, raczej się na ten transfer nie zanosi.

Co do młodzieży, J.Evans i Wellbeck są na dobrej drodze żeby naprawdę niedługo stanowić o sile United. Gibson ponoć ma wylecieć. Reszty nie znam, ale chciałbym aby było więcej wychowanków w pierwszym składzie choć teraz są trudniejsze czasy dla zdolniejszej młodzieży.

Obecna sytuacja, troche przypomina tą z 2007 roku, kiedy była cisza i nagle 3 transfery.
24-06-2009 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #801
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sprawę Aguero można już uznać za zamkniętą:

Cytat:Atletico Madryt poinformowało, że Sergio Aguero nie jest na sprzedaż. Reprezentant Argentyny cieszy się dużym zainteresowaniem wśród europejskich klubów. W ostatnim czasie jego nazwisko wymieniano w kontekście transferu do Manchesteru United, Chelsea Londyn oraz Interu Mediolan.

Chudy napisał(a):Gibson ponoć ma wylecieć.

Wylecieć w sensie, że ma zostać sprzedany? Bo ja jeszcze nic o tym nie słyszałem, a czytałem jedynie, że Irlandczyk liczy, że zostanie w United:

http://www.irishtimes.com/sports/soccer ... 98278.html

Valencia ma już niedługo zdecydować, gdzie chce grać (drugą opcją poza United jest Real). Mam nadzieję, że podejmując decyzję Valencia nie będzie patrzył na Real jako na słoneczną Hiszpanię, gdzie 90% Latynosów ląduje prędzej, czy później, bo tam miałby problem mieć stałą pozycję w pierwszej 11.

Chudy napisał(a):Obecna sytuacja, troche przypomina tą z 2007 roku, kiedy była cisza i nagle 3
transfery.

Tyle, że trzy lata temu nie odszedł nikt znaczący, jak teraz (wtedy odeszli: Richardson, Heinze, Smith i Rossi) i nie było sytuacji, że trzeba kupić kogoś, kto od razu będzie prawdopodobnie istotną postacią w United. Cisza? Codziennie pojawiają się nowe plotki i gdyby zsumować listę wszystkich "celów tranferowych" United to byłaby co najmniej pokaźna Wink
24-06-2009 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
14sekund Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #802
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przede wszystkim potrzeba nam klasowej światy prawoskrzydłowego. Park Ji-Sung to nie Ronaldo. Opcji jest wiele. Najwięcej mówi się o Valenci. Czy słusznie? Ribery raczej kwestią zamkniętą. Po pierwsze Fergie nie wyłoży takiej sumy jaką chce Bayern, po drugie na 90% przejdzie do Realu Madryt.
Jeżeli zaś chodzi o napastnika z czystym sumieniem proponowałbym Karima Benzemę. Jest to typowa szpica. Dobrze zbudowany, silny, szybki co daje znakomite predyspozycje do gry w PL. Aguero raczej nie przejdzie, więc temat raczej zamknięty. Villa znów nie pasuje do nowych planów transferowych United, którzy chcą zatrudniać piłkarzy <25.

I jak tu się nie martwić o kadrę na nowy sezon?
24-06-2009 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #803
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim marzeniem transferowym jest Ribery. Niestety, ostatnie wiadomości wskazują, że będzie graczem Realu... Cóż, a byłby idealnym następcą Ronaldo. Francuz jest lepszy od Portugalczyka w grze zespołowej, dysponuje dobrym dryblingiem i szybkością, ponadto może grać nie tylko jako skrzydłowy, ale także jako podwieszony napastnik, lub ofensywny pomocnik. Niestety, magia Realu znowu dała o sobie znać.

Lepszej opcji na skrzydło nie znajdziemy, ale nie oznacza to, że brakuje dobrych graczy na rynku. Chociażby Valencia. Nie mówię, że ma być tym, kim był dla nas Ronaldo, ale myślę że warto się o niego postarać. Zwłaszcza, że nie wiadomo czego się spodziewać po Nani'm.

Na pewno przydałby także się kolejny skrzydłowy i tu nie mogę się zdecydować kto byłby najlepszą opcją. Lennon, Young? Nie wiem, nie wiem, a wymienia się jeszcze wiele innych nazwisk.

I kolejna ważna sprawa. Napastnik. Optowałem za Villą, ale on podobnie jak Ribery, jest bliżej Hiszpanii, niż Anglii. Tak więc zostaje Benzema który, tak jak wspomniał 14sekund, ma idealne warunki do gry w Anglii.
24-06-2009 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #804
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Benzema, Benzema, Benzema... [Obrazek: icon_neutral.gif]

Owszem jest niezły ale ja bym zdecydowanie wolał zamiast niego zobaczyć na OT Agbonlahora. Na pewno nie będzie droższy od Francuza (raczej sporo tańszy), sprawdził się już w EPL i co najważniejsze jest Anglikiem. A moim zdaniem jest tak samo perspektywiczny jak Karim, tylko mniej rozreklamowany. Uważam, że mógłby stworzyć świetny duet z Rooneyem w przyszłości a kto wie, może pokochał by United podobnie jak Wazza.

Do kompletu z Agbo zobaczył bym najchętniej jego kolegę z zespołu - Ashleya Younga. Gdyby udało się sprowadzić tych dwóch zawodników do nas w tym okienku to byłbym wniebowzięty.

Dodatkowo zakupiłbym jeszcze jednego skrzydłowego bo bida na tej pozycji aż piszczy (a pomyśleć, że jeszcze 2 sezony temu mieliśmy najlepsze skrzydła w Anglii). Kogo to do końca nie wiem. Może tego Valencie faktycznie skoro SAF coś w nim widzi. Chociaż tak jak dsw_MUszyna i michal85 wolałbym abyśmy nie sprowadzali kolejnych Latynosów Sad

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-06-2009 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #805
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
ja bym nie wprowadzał zbędnej histerii... jak sie okazało zarząd United jak i Fergie praktycznie od roku byli już przygotowani na to, że Kryśka odejdzie i nie wierze by ktoś taki jak SAF nie przygotował żadnych wariantów na taką okoliczność, pozostaje tylko kwestia tego czy uda mu sie te warianty wprowadzić w życie... wiadomo Perez i Kurewscy urządzają sobie tego lata całkiem REALny Football Manager przez co zdecydowanie psują rynek transferowy jak i /może troche wyolbrzymiam/ samą piłkę nożną. Zresztą My jako kibice najlepszego /bo jakby inaczej/ klubu na świecie nie powinniśmy sie zbytnio podniecać czy przejmować tym co robi jakiś śmieszny real, zacznie sie okienko transferowe i Ferguson niejednego z nas przyprawi o szybsze bicie serca!

Moje marzenia/nadzieje: kiedyś kiedyś Ribery ale wiadomo jaka jest sytuacja i zapewne wyląduje u kurewskich, ale za to jak najbardziej realne - Young, Valencia, Lennon, Benzema, Agbonlahor może Maicon.... co do Aguero, zawodnik ciekawy ale widzi mi sie tu powtórka z Verona i Forlana

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
24-06-2009 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #806
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Potrzeba koniecznie skrzydlowego, a najlepiej dwóch. Park nie może stanowić o sile gry skrzydłem, Giggsowi latka lecą. Valencia ma za sobą dobry sezon w barwach Wigan, poznał już klimat gry w Premiership. Tylko Wigan troche winduje cenę mając na uwadze, że United dostaną sporo pieniędzy za Ronaldo, ale i tak myślę, że byłby to trafny transfer.
O Ribery'm można chyba zapomnieć. Zidane zakręcił mu w głowie Realem i jak już zdecyduje się opuścić Bayern to raczej powędruję do "Królewskich. Poza tym jest mimo jego klasy dość drogi.
Sprowadzenie Young'a byłoby doskonałym posunięciem, niesłychanie szybki, nie byłoby kłopotów z aklimatyzacją.
Jeśli chodzi o ewentualny transfer kogoś na szpicę to zdecydowanie Benzema, takie moje zdanie. Młody, niesłychanie szybki przy równoczesnym niezłym wzroście i wyskoku, co ma znaczenie w pojedynkach główkowych, mocne uderzenie zarówno z lewej jak i prawej nogi. Jak dla mnie z Rooney'em stworzyliby doskonały duet.
24-06-2009 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #807
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fidain napisał(a):Do kompletu z Agbo zobaczył bym najchętniej jego kolegę z zespołu - Ashleya Younga. Gdyby udało się sprowadzić tych dwóch zawodników do nas w tym okienku to byłbym wniebowzięty.
(

Sprowadzenie ich obu jest prawie niemożliwe, AV nie pozwoli się aż tak osłabić. O Youngu się mało mówi, lecz mimo to bardzo liczę że zawita na Old Trafford.

Co do Benzemy, Ferguson jest fanem jego talentu, a jak Szkot się uprze to musi to mieć i myśle że Ferguson nie odpuści i będzie gotów rozbić dla niego bank.
24-06-2009 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #808
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat: fidain napisał(a)Big Grino kompletu z Agbo zobaczył bym najchętniej jego kolegę z zespołu - Ashleya Younga. Gdyby udało się sprowadzić tych dwóch zawodników do nas w tym okienku to byłbym wniebowzięty.
(



Sprowadzenie ich obu jest prawie niemożliwe, AV nie pozwoli się aż tak osłabić. O Youngu się mało mówi, lecz mimo to bardzo liczę że zawita na Old Trafford.

AV i tak będzie musiała budować praktycznie zespół od nowa bo odeszło(bądź najprawdopodobniej odejdzie już wkrótce) trzech zawodników, którzy stanowili o sile zespołu w poprzednim sezonie: Barry, Reo-Coker i Young. Jeśli dostaliby dobrą ofertę za Agbonlahora, to myślę, że by go ostatecznie sprzedali.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-06-2009 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
14sekund Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #809
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Potrzebne jest nam przynajmniej jedno głośne nazwisko w tym oknie transferowym. Taki klub jak Man Utd powinien sprowadzać najlepszych. W stu procentach zgadzam się do co szkolenia młodzieży bo to ona jest przyszłością klubu, warto w nich inwestować, ale naprawdę potrzebujemy nowego, jednego głośnego nazwiska w klubie. Mówię tutaj oczywiście o Benzemie.
Nie należy również zapominać o prawej flance obrony. Neville niedługo zakończy karierę, Brown ciągle kontuzjowany, bracia Da Silva za młodzi. Czy warto inwestować w Maicona? Jak najbardziej. Ma on 27 lat, więc jak na obrońce długo jeszcze pogra.
Najważniejsza jest oczywiście obsada prawego skrzydła ofensywy i to na tym SAF powinien się najbardziej skupić.
24-06-2009 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #810
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
14sekund napisał(a):Nie należy również zapominać o prawej flance obrony. Neville niedługo zakończy karierę, Brown ciągle kontuzjowany, bracia Da Silva za młodzi. Czy warto inwestować w Maicona? Jak najbardziej. Ma on 27 lat, więc jak na obrońce długo jeszcze pogra.

Akurat prawa obrona to nasza najlepiej obstawiona pozycja. Nie ma sensu inewstować w nią ani grosza. Mamy tu przede wszystkich Oszeja, jest Rafael - który spokojnie może dostawać szansę gry w meczach ze słabszymi rywalami - jest też Neville, Brown, który będący w pełni sił potrafi solidnie zagrać na tej pozycji, no i w ostateczności Simpson.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-06-2009 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości