Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #961
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I od niedawna Pennant w Zaragozie xD

Ogólnie to czekam na jakieś ruchy w związku z transferem Younga. Dużo czasu chyba nie zostało, bo SAF mówił coś chyba, że zawodników będzie chciał mieć wszystkim, przed rozpoczęciem turnee w Azji, bo nie chce dopuścić do takiej sytuacji, jaką mieliśmy z Berbą, który przyszedł w ostatniej chwili i nie przepracował z zespołem okresu przygotowawczego.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
12-07-2009 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
muni Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #962
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gdzie wedlug mnie United potrzebuja wzmocnien?
Bramka?
Narazie nie. Van der sar pogra jeszcze sezon na dobrym poziomie, a wzmocniem tej pozycji bedziemy martwic sie za rok
Obrona?
Na srodku obrony mamy najlepsza pare stoperow na swiecie(Rio - Vidic) a ich zmiennkiem jest swietny mlody Evans. I tu zadnych wzmocniene nie potrzebujemy.
Na lewej obronie mamy jednego z najlepszych obroncow swiata(Evra) jednak nie ma on dobrego zmienika, ewentualnie moze grac tu o'shea ale to nie jest optymalne rozwiazanie. Jednak z wzmacnianiem tej pozycji bym sie wstrzymal i zobaczyl co sie wukluje z naszych zdolnych juniorow.
No i przechodzimy do prawej obrony. Tu niestety jest bardzo slabo. Gary Neville niestety nadaje sie juz tylko na emeryture. Brown jest takim sredniaczkiem, ktory moze grac w United, ale odstaje poziomem od swoich kolegow z lini obrony. Jest jeszcze Rafael, mlody , zdlony, potrafi sie zalaczyc do akcji ofensywnej, ale w grze defensywnej jeszcze ma duzo brakow. i wlasnie rawa obrona jest wedlug mnie najslabsza pozycja w zespole. Tu potrzebujemy duzego wzmocnienia. Kogo bym widzial na tej pozycji w Manchestere. Oczywscie najlepszego prawego obronce swiata - Maicona. Swietny w defensywie jak i w ofensywie. Wspomagal by Valencie z akcjach ofensywnych a wtedy strata Ronaldo byla by mniej odczuwalna.Czy transer jest realny? Wedlg mnie jak najbardziej. Maicona jakos specjalnie nic w interze nie trzyma a kwota w okolicach 25 milionow powina zadowolic inter a dla nas nie powinno byc wiekszych problemow z wydaniem takiej sumy na najlepszego prawego obronce swiata.
Pomoc?
Na srodku pomocy mamy Carricka, Andersona, Flethera, Scholesa i Giggsa, wroci tez Hargreaves. Pierwsza trojka rozegrala bardzo dobry ostatni sezon. W spotkaniach ligi mistrzow to wlasnie ta trojka stanowila o sile sroda pola. Scholes i Giggs juz sie starzeja ale jeszcze jeden sezon jako wartosciowi zmienicy powini potrafic rozegrac. Miejmy nadzieje ze skonczy sie koszmar Hargreaves z kontuzjami i wreszczcie pokaze ze byl wart duzych pieniedzy ktore wydal na niego Ferguson. Narazie wyglada to nie najgorzej ale wypadaloby sie rozejrzec za nastepcami scholesa i giggsa. Nie obrazilbym sie gdubu Ferguson sciagan Yaya toureSmile
Na bokach pomocy sytuacja wyglada troche slabiej. Mamy Valencie, Naniego, Parka, Tosica, Obertan ew Giggsa, jeszcze bardziej ewentualnie rooneya. Valencia zostal sciagniety aby zastapic Ronaldo i chyba jest pewniakiem na jedno skrzydlo. A kto na drugim? Wychodzi na to ze Park. Jest to typowy walczak, ktory biega przez pelne 90 minut a jak trzeba to wiecej. Valencia - Park podstawowa para strzydlowych? Nie jest to chyba szyt marzen najlepszego klubu swiata, choc zobaczymy jak to sie sprawdzi na boisku. Kto bedzie ich zmienniekiem? Nani? Mam nadzieje ze nie odejdzie i dostanie szanse na pokazania swojego talentu. Tosic? Mial sezon na oswojenie sie, zaaklimatyzowanie w angli i moze teraz pokaze czemu Ferguson go sciaganal. Obertan? Uniwersalny zawodnik, moze grac na skrzydel w srodku albo nawet w ataku, zobaczymy co z niego wyrosnie. Jesli przynajmniej jeden z tych trzech mlodych talentow rozblysnie w przyszym sezonie to moze byc naprawde ciekawie, ale jest to jednak troche ryzykowne. i na tej pozycji tez oczekiwalbym od Fergusona wzmocnienia. Moja propozycja? Moze wielu z was zdziwie - Robben. Dostepny za niewielkie pieniadze, ograny w anglii, swietna szybkosc i technika, jeden z najlepszych, jesli nie najlepszy pilkarz realu w zeszlym sezonie. Samulubny? Crostiano tez byl samolubny. A wlasnie teraz po stracie Ronaldo potrzebny jest nam zawodniki ktory wezmie ciezar gry na swoje barki.
Atak?
Rooney, Berbatov, Owen, Macheda, Welbeck. Wedlug mnie tutaj wzmocnien nie potrzebujemy. Mam nadzieje ze para Roo - Berba pokarze w tym sezonie na co ich naprawde stac. Wedlug mnie dobrze uzupelniajcy sie napatnicy. Owen jako ich zmieniki i joker. Brzmi swietnie. I do tego dwoch mlodych zdolnych ktorzy powinni powoli wchodzic do skladu i otrzymywac szanse na gre w pierwszej 11.
Hipotetycznie gdybysmy sciagneli jakiegos swiatowej klasy napastnika, np Aguero, Fabiano, Eto. Co by sie wtedy stalo? Rooney jest raczej pewniakiem a kto bylby jego partnerem, a kto by poszedl na lawke? Berbatov, czy nowa zakupiona gwiazda? Przypuscimy(czyto hipotetycznie) ze kupujemy Aguero. I tworzymy duet Rooney - Aguero. Barbatov na lawke? On raczej nie bylby z tego zadowolony, i znajac jago charakterek moglo by byc nieciekawie. A nawet jesli berbatov by usiadl na lawce bez problemow i bylby zmiennikiem Roo i Aguero. Tylko po co nam w takim przypadku owen? Aby blokowal miejsce Machedzie i welbekowi? Wedlug mnie sprowadzenie jakiegos swiatowej klasy napastnika bylo by wbrew logice.

A wiec podsumowujac. Najbardziej potrzebujemy wzmocnienia na pozycje prawego obroncy i skrzydlowego.
Ja najchetniej bym widzal Maicona i RobbenaSmile Zobaczymy co z tego wyjdzieTongue

Zgadzacie sie ze mna?
13-07-2009 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #963
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie jestem moderatorem, ale taka rada - na przyszłość staraj się pisać dobrze. Taka ilość literówek i brak przecinków...

Ja, miast Robbena wolałbym Ashleya Younga, o czym pisałem już wczoraj. Ale jest różnica między tym, kto by się przydał, a tym, kto przejdzie. Uważam, że Ferguson mimo wszystko nie ściągnie prawego obrońcy. Ktoś kiedyś dał przykład - kiedy Barca wygrała LM w sezonie 2005/2006 miała Oleguera na prawej obronie. Na następny sezon ściągnęli Zambrottę - dwa lata posuchy. Można co prawda odwrócić kota ogonem - na zeszły sezon kupili kolejną gwiazdę - Daniego Alvesa. Ale nie odwracajmy. A Robben? To już prędzej. Ale i tak jestem przeciw. Ferguson pewnie też.

Za to słusznie wg. mnie oceniłeś nasze dobre pozycje, choć jakiegoś Akinfeeva, Neuera czy innego Adlera powitałbym radośnie.

Ktoś inny się doczepi - lewa obrona dramatycznie potrzebuje zmiennika! Ale mamy ściągnąć jakiegoś Figueroę z Wigan? Stanowcze nie. Poczekajmy na Fabio, jak zauważyłeś. A zresztą mamy też O'Shea - gwarantowany solidny poziom.

A tak swoją drogą witam na forum!

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
13-07-2009 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Smudge17 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #964
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zawodnik którego najbardziej nam potrzeba... Snejder.
Każdy choć trochę widzący na boisku taktykę i ustawienie widział, że Roo robił za D/WB L a Berba za MC/AMC.
Gdyby ta dwójka grała na nominalnych pozycjach, wtedy Snejder za nimi. Niestety jeden skrzydłowy musiałby obskoczyć obie flanki co i tak było u nas realizowane w poprzednim sezonie. Dwójka Fletcher-Anderson ubezpieczająca całą resztę i oczywiście w miarę możliwości wchodząca w pomoc rywali. Carrick i Rudy do rotacji a Hargreaves się co chwilę leczy więc jak będzie zdrowy to będzie to kolejny zawodnik wzmacniający rywalizację na swojej pozycji. Obronę mamy obsadzoną na kolejne 2-3 sezony bez potrzeby jakichkolwiek transferów.

Obertan jak dla mnie mega-talent, jeśli zaprezentuje to co w Tulonie to na 10/11 może być nasz podstawowy skrzydłowy i wiodąca gwiazda.

Trzeba by zastanowić się nad obsadą bramki. Chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że PIG się nie nadaje a Foster to tykająca bomba-zawsze złapie kontuzję. VDS pogra jeszcze sezon więc pieniądze z transferu CR9 pewnie pójdą(w części) na nowego GK. Tu widziałbym jak chyba 99% z was Asenjo.

Po tych transferach widać, że Ferg kieruje się z powrotem na grę w 11 a nie w 10 dla 1. Z transferów jestem zadowolony choć ten Snejder nie daje mi odpocząć. Chyba, że Anderson w końcu będzie grać na swej nominalnej pozycji. Potencjał ma odpowiedni,tylko czekać aż eksploduje tyle że czekamy wszyscy już 2 lata...

To w skrócie taka moja wizja United. Sam nie do końca się z nią zgadzam Tongue
Ciężko cokolwiek przewidywać...a tych wersji plącze się po mojej głowie pewnie z 10
13-07-2009 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #965
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
muni napisał(a):Na srodku pomocy mamy Carricka, Andersona, Flethera, Scholesa i Giggsa, wroci tez Hargreaves. Pierwsza trojka rozegrala bardzo dobry ostatni sezon.
Bardzo dobry sezon to zagrali Carrick, Fletch i Giggs, ale wymieniony przez Ciebie Anderson na pewno nie.

Co myślicie o słowach Fergusona mówiących, że w tym okienku nie będzie już sprowadzany na Old Trafford żaden piłkarz. Zasłona dymna, czy faktycznie jest zadowolony z przeprowadzonych transferów?


Fan United od 1992 roku
13-07-2009 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #966
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli rzeczywiście byłby to koniec transferów, to jest sygnał dla zawodników, że Fergie na nich liczy oraz wierzy w ich umiejętności, co mogłoby ich zmotywować do gry na miarę swoich możliwości. Z drugiej strony takie rozwiązanie byłoby na pewno niezwykle ryzykowne, liczenie, że Nani rozegra bardzo dobry sezon po minionym, delikatnie mówiąc średnim. To prawdopodobnie Portugalczyk wraz z Parkiem będą występować na lewej stronie pomocy, trochę się tego obawiam.

Valencia solidny skrzydłowy, Obertan jak na razie pozostaje dla mnie wielką niewiadomą, z transferu Owena jestem zadowolony, a "siódemka" dla niego musi podziałać mobilizująco, przypadkowo tego numeru przecież nie dostał.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-07-2009 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #967
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja myślę, że to jest jednak taka "zasłona dymna" Fergiego. Liczę na jeszcze jeden transfer (najlepiej skrzydłowy). Pieniądze są bo wydaliśmy ledwie 20 mln Euro, tak więc 1/4 kwoty jaką otrzymaliśmy ze sprzedaży Rona. Sam SAF kiedyś mówił, że wszystkie te pieniądze przeznaczy na transfery. Tak więc nadal wyczekuje nowych wiadomości o transferach.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-07-2009 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #968
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Być może Ferguson podając takie info daje do zrozumienia zawodnikom, że ma wystarczającą ilość graczy w kadrze i motywuje ich do ciężkiej pracy i walki o wyjściowy skład.Taki Nani czy Tosic z pewnością się ucieszą gdyby nikt już nie doszedł, zwiększa się ich szansa na grę w nadchodzącym sezonie i pewnie ze zdwojoną siłą zaczną zapieprzać na treningach.Myślę jednak, że jakiś transferek po cichaczu zostanie jeszcze dograny. Jeżeli rzeczywiście miałby ktoś przyjść to chciałbym żeby to było dograne jak najszybciej aby było jeszcze trochę czasu na zgranie z drużyną.Pożyjemy - zobaczymy.
13-07-2009 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #969
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary napisał(a):Sam SAF kiedyś mówił, że wszystkie te pieniądze przeznaczy na transfery.
Kiedy? Nie przypominam sobie. Glazerowie mówili że może je wydać, ale sir Alex nigdy nie twierdził że wyda całą sumę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
14-07-2009 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #970
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wspominaliście tu o Robbenie. To tylko moje własne odczucie, ale czy on nie gra zbyt samolubnie. Często zamiast podać, zrobi dwie przekładanki więcej i G z tego wychodzi. Technicznie jest dobry, szybki i zwrotny, ale niezbyt go widzę w czerwonej koszulce.
Snejder byłby już lepszy, chociaż to inna pozycja. Ostatnio przyszedł mi na myśl Gourcuff z Bordeaux. Zapewne Blanc zbyt łatwo go nie odda, zwłaszcza, że Chamakh obiera powoli kurs na wyspy, a poza tym francuz podpisał umowę na (bodaj) 4 lata. Możliwe, że ktoś wczesniej o nim wspominał na Forum, ale chciałbym wiedzieć, jak Wy się na to zapatrujecie. Bo jego gra robi wrażenie. No i chłopak jest charakterny (pamiętacie mecz Chelsea? Wink ).
16-07-2009 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #971
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
manusite.pl napisał(a):Skrzydłowy Aston Villi, Ashley Young wyjawił, że wolałby zagrać w Manchesterze United, niż Chelsea Londyn! The Blues rzekomo bardzo poważnie interesują się 24-latkiem.

Menedżer Czerwonych Diabłów, sir Alex Ferguson zapowiedział, że po kupnie Michaela Owena, Antonio Valenci i Gabriela Obertan, nie przeprowadzi już ani jednego transferu. Jednak prezydent United David Gill, twierdzi, że zespół United wciąż będzie aktywny na rynku.

Ashley prawdopodobnie opuści drużynę popularnych "Lwów", po tym jak z Middlesbrough, do Aston Villi dołączył Stewart Downing.

Według mediów Chelsea złożyła już ofertę opiewającą na 25 mln funtów. Young przyszedł do "The Villans" w 2007 roku za 9,65 mln funtów.

Nie można przepuścić takiej okazji! No aż się prosi, żeby złożyć te 25 mln.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-07-2009 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #972
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Brak cytatów = plota.

Pewnie tribal.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-07-2009 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #973
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Goal.com i to napisali, że Exlcusive.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-07-2009 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #974
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sir Alex Ferguson ogłosił na konferencji prasowej, że zakupiliśmy 21-letniego Norwega. Chodzi o Mame Birama Dioufa, którym SAF jest zainteresowany już od kilku sezonów. Czyli jednak nie koniec transferów :twisted:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-07-2009 10:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #975
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:He’ll be the last person we sign.

A może jednak?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
17-07-2009 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości