Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #991
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomek91 napisał(a):jak już jest Owen, który będzie stałym zmiennikiem (bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że wygryzie ze składu Berbatova, a tym bardziej Rooneya)
A ja mam takie przeczucie, że obejrzymy w tym sezonie nie jeden mecz z Roo na skrzydle i Owenem oraz Berbą w ataku.


Fan United od 1992 roku
19-07-2009 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manfan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #992
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No ja nie wiem jaką politykę teraz prowadzi Ferguson, zakupił 2 napastników z czego jeden zostaje na wypożyczeniu plus dwóch pomocników. Może (pomimo tego że Owen przeszedł pozytywnie wszystkie testy medyczne) Boss obawia się o niespodziewany uraz byłego reprezentanta Anglii.
Poza tym boss już wcześniej chciał sprowadzić Villę ale wtedy przeszkodziło mu zdanie samego zainteresowanego o wyjeździe z Hiszpanii. A teraz nadarza się świetna okazja na sprowadzenie go.
19-07-2009 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #993
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:A ja mam takie przeczucie, że obejrzymy w tym sezonie nie jeden mecz z Roo na skrzydle i Owenem oraz Berbą w ataku.

Nie miałbym nic przeciwko, bo Rooney udowodnił już, że na skrzydle czuje się równie dobrze co w ataku (choć zaznaczył, że woli grać w ataku). Jednak nie chciałbym, żeby doszło do sytuacji, że 75% spotkań Rooney spędza na lewej/prawej flance. Są pieniądze, wiec można by było kupić kogoś kto na skrzydle gra cały czas i na tej pozycji grał od zawsze. Pożyjemy zobaczymy...
19-07-2009 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #994
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
manfan napisał(a):Poza tym boss już wcześniej chciał sprowadzić Villę ale wtedy przeszkodziło mu zdanie samego zainteresowanego o wyjeździe z Hiszpanii. A teraz nadarza się świetna okazja na sprowadzenie go.
Zmienił zdanie? Już mu deszcz nie przeszkadza? Pokochał United? Czy po prostu ma wyjebane gdzie, byle nie w Valencii?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-07-2009 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #995
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
19-07-2009 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #996
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Albo o seks!

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-07-2009 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #997
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Temat upadł, Villa oświadczył że zostaje w Valencii.
19-07-2009 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #998
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To on w ogóle kiedyś istniał?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-07-2009 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #999
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
no była informacja, że United przygotowuje ofertę za Villę.
19-07-2009 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1000
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ta... była też, że mamy już kupionego Casillasa Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-07-2009 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #1001
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
"Hiszpańska gazeta "Marca" twierdzi, że po nieudanych próbach ściągnięcia na Old Trafford Davida Villi, Karima Benzemy oraz Francka Ribery'ego, Manchester United zamierza pozyskać pomocnika Valencii, Davida Silvę. "
Jak się zapatrujecie na tą informację. Biorąc pod uwagę żródło tego info patrzę na to trochę z przymrużeniem oka. Jeżeli jednak byłoby coś na rzeczy to Silva mogłby się okazać solidnym wzmocnieniem. Jest stosunkowo młodym i wszechstronnym zawodnikiem. Teraz tylko kwestia ile zażyczyliby sobie "Nietoperze" za pomocnika reprezentacji Hiszpanii, bo z pewnością niemało. Myślę, że jeśli cena oscylowałaby w granicach 25-30 mln euro to śmiało trzeba go brać.
26-07-2009 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #1002
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co tu dużo mówić, bardzo dobry grajek. Świetny ofensywny pomocnik, który na pewno mógłby wzmocnić siłę ofensywną United.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
29-07-2009 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1003
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Tottenham chce sprowadzić gracza Asto Villi - Ashley'a Younga - jednak nie jest wstanie wyłożyć 21 milionów funtów, których oczekuje klub z Birmingham.

Po raz kolejny robię sobie nadzieję, ale no aż się prosi, żeby go kupić, przyjdzie taki moment, że będziemy tego żałować... Przecież on sam wyraził chęć gry na OT, w dodatku 21 mln za najlepszego Gracza Młodego Pokolenia w Anglii, to pieniądze niemal śmieszne.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-08-2009 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aren Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #1004
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim zdaniem, w United przydałby się offensywny pomocnik który potrafi zejść zarówno na lewą jak i prawą flankę, idealnym kandydatem byłby piłkarz z Ligue 1 czyli....Yoann Gourcuff;-)
Ferguson dobrze zna trenera Girondins Bordeaux, w końcu był jego mentorem i nauczycielem. Blanc zapewne by puścił do United Gourcuffa za rozsądna cenę. Chamakha trener żyrondystów chciał sprzedać do Aresnalu bo wiedział że tam krzywdy Wenger mu nie zrobi, tym bardziej SAF nie zrobi krzywdy Gourcuffowi;-)

Co do Ashleya Younga, 2 krotnie został wybrany w poprzednim sezonie najlepszym piłkarzem miesiąca, RedLucas ma rację że aż się prosi go kupić, bo 21 mln za takie zawodnika to "grosze" ale jakiś czas temu czytałem wywiad z Martinem O'Neillem który stwierdził że Young nie jest na sprzedaż nawet za 50mln. Więc wątpię aby koguty kupiły gwiazdę The Villans.

Edwin Van Der Sar coraz starszy, zastępcy Holendra odbiegają od poziomu pierwszego goalkeepera najlepszego zespołu w lidze angielskiej. Foster i Kuszczak to poziom Portsmouth czy Manchesteru City;-) Moim faworytem do założenia koszulki z nr 1 jest Hugo Lloris(rocznik 1986) z Lyonu, choć nie pogardzę również Diego Lopez(rocznik 1981) z Villarreal oraz Julio Cesarem(1979) z Nerazzurrich.

Oczywiście to tylko luźne spekulację;-)
10-08-2009 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1005
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gourcuffa Bordeaux wykupiło z Milanu nie dawno więc go nie sprzedadzą.

21 baniek za Younga niby nie ma na co czekać. Ale gdyby faktycznie taka kwota wchodziła w grę to widzielibyśmy już go w czerwonym trykocie United. Ja bym zamienił raczej dwójkę na trójkę w tej rzekomej cenie.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-08-2009 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości