Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #1486
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Więc wolę już bramko szczelnego walczaka który biegał do dziennikarza niż gracza który kompletnie nic nie robi czyli Berbe
Polecam artykuł: http://therepublikofmancunia.com/stats- ... at-united/
Swoją drogą nie rozumiem, jak po tym wszystkim można tęsknić za Tevezem :?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-05-2010 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #1487
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Nie ustają spekulacje na temat ewentualnego transferu gwiazdy Manchesteru United Wayne'a Rooney'a do Realu Madryt. Hiszpański serwis defensacentral.com twierdzi, że "Królewscy" w zamian za Anglika chcą zaoferować "Czerwonych Diabłom" gotówkę oraz dodatkowo dwóch piłkarzy: Mahamadou Diarrę i Karima Benzemę.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Benzeme mozemy kupić, ale niech Real wypierdala ze swoją kasą i Diarrą.
05-05-2010 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #1488
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dobra z tym bramko szczelny to przesadziłem , ale chodziło mi o to że Tevez potrafił strzelać bramki w trudnych momentach gdy nie było Rooneya(półfinał albo ćwierćfinał LM w którym to zdobyliśmy tytuł bodajże strzelił piękną bramkę szczupaczkiem), on starał się ciągnąć grę do przodu, nie stał w miejscu tylko szukał piłki i w obecnym sezonie podczas kontuzji Roo przydałby się o wiele bardziej niż Berba który dał kompletną klapę który nie potrafił trafić do bramki Blackburn(przez ten mecz najprawdopodobniej stracimy tytuł), Tevez był alternatywą w czasie pauzowania Rooneya której teraz brak, i będzie brak póki nie zakupi się dobrego napastnika
05-05-2010 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #1489
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trafiłem jeszcze na taką liste na blogu M.Pola

PIŁKARZE (TEORETYCZNIE) DO WZIĘCIA

Premier League:

William Gallas (Arsenal)

Mikael Silvestre (Arsenal)

Philippe Senderos (Arsenal)

Michael Ballack (Chelsea)

Joe Cole (Chelsea)

Juliano Belletti (Chelsea)

Fabio Aurelio (Liverpool)

Martin Petrov (Manchester City)

David James (Portsmouth)

Mario Melchiot (Wigan)

Paul Scharner (Wigan)

Morten Gamst Pedersen (Blackburn)

Simon Davies (Fulham)

Luis Boa Morte (West Ham)

Jermain Beckford (Leeds)

Joe Ledley (Cardiff)


Pozwoliłem, sobie pogrubić dwóch zawodników, którzy z racji tego że są za darmo i świetnymi piłkarzami. Powinno się na nich zwrócić uwagę. Norwega bardzo bym widział w United.
05-05-2010 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #1490
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja Joe Cola traktowałbym jako ostateczność

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
05-05-2010 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1491
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja bym nie brał żadnego Joe Cole'a, po co jakiś koleś z Chel$ea ma zajmować miejsce Obertanowi, Parkowi, Welbeckowi, Tosiciowi? Akurat uważam, że na skrzydłach mamy playerów aż zanadto, a jak nie będziemy młodym dawać szans, to w życiu z nich nic nie będzie. Jeszcze taki Cleverley wraca po doskonałym wręcz okresie wypożyczenia. Poza tym Joe Cole w aktualnej formie jak dla mnie idzie na ławkę (Valencia, Nani), a na ławce mają siedzieć młodzi (potem of course wejść na końcówkę meczu żeby zbierać expa). Zresztą sam SAF powiedział, że jest gotowy na lekką przebudowę zespołu i danie więcej szans młodzieży. W napadzie tak samo uważam, że jak nie sprzedamy Berby, to nie kupujmy nikogo - Diouf, Macheda, Welbeck, Owen, Hernandez mają grzać ławę? Oni mają grać, a jeżeli Szkot wierzy, że z nich coś będzie, to coś z nich będzie Smile Ale bez szans na grę cięzko im będzie to pokazać. Jak sprzedamy Berbatova - kupmy kogoś, ale albo klasy światowej, albo jednak nie kupujmy i grajmy młodymi + Owenem.
AMC - koniecznie trzeba kogoś kupić, i to najlepiej Silvę, Gourcuffa, Modricia (jednego z nich, żeby nie było).

I tyle. Nie jesteśmy Realem, u nas piłkarzy się szanuje, a nie kupuje 6 napastników światowej klasy i czterem niszczy dalszą karierę, bo nie mogą wystąpić i tracą skille.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
05-05-2010 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1492
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Joe Cole to nie tylko skrzydłowy, ale może grać z powodzeniem w 433 jako ten najbardziej wysunięty zawodnik drugiej linii. To zawodnik z olbrzymim potencjałem. Czym by go chciał? Pewnie, ale nie jako jedyne wzmocnienie w drugiej linii.

Pedersen ? Tego to nawet za dopłatą bym nie chciał. Wyglądał kilka lat temu na zawodnika z potencjałem, ale od tamtego momentu nie poczynił żadnych postępów. Powiedziałbym nawet, że poczynił kilka kroków w tył : >

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-05-2010 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1493
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio, pozazdrościć optymizmu i wiary w naszą młodzież.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2010 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1494
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja raczej wierzę przede wszystkim Fergusonowi, a że on wierzy im, to i ja też. Wink

Oczywiście nie jest to wiara bezgraniczna, ale uważam, że przy obecnym składzie (z zastrzeżeniem kupna AMC) jesteśmy w stanie sobie poradzić w przyszłym sezonie, a jak młodzież się nie sprawdzi - zawsze może odejśc do klubów słabszych lub na wypożyczenie, nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
05-05-2010 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1495
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):nie potrafił trafić do bramki Blackburn(przez ten mecz najprawdopodobniej stracimy tytuł)
A nie, bo z Burnley przesraliśmy cały sezon.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-05-2010 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1496
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A nie, bo jakby nie liniowy to by Drogba nie strzelił z ofsajdu. Big Grin Strzelajmy dalej.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
06-05-2010 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #1497
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zgoda przegraliśmy z Burnley, zremisowaliśmy z Blackburn i mięliśmy jeszcze kilka wpadek, ale pamiętajmy, że zdarzały się one wszystkim i praktycznie niemożliwe jest zakończyć sezon bez jakiejś głupiej porażki.
El Polako napisał(a):Berba który dał kompletną klapę który nie potrafił trafić do bramki Blackburn(przez ten mecz najprawdopodobniej stracimy tytuł)
Jeżeli przegramy tytuł (oczywiście wierzę, że tak się nie stanie), to według mnie ważniejszą przyczyną niż wyżej wymienione wpadki jest słaba postawa przeciwko rywalowi o mistrza. Z Chelsea przegraliśmy dwa razy, to stanowczo za dużo.
06-05-2010 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #1498
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio napisał(a):Akurat uważam, że na skrzydłach mamy playerów aż zanadto

ilość to nie jakość, reszta odstaje poziomem od Naniego i Valencii.

Antonio i Nani
Park
...
reszta

za duża różnica poziomów między zmiennikami, Park jeszcze coś tam daje radę, ale nie jest to poziom na skład podstawowy.

W Tosica już raczej nie wierzę, w Niemczech sobie radzi, ale to nie ta półka.

Co do tego, że Cole to gracz Chelsea, co z tego? Gdzieś już ktoś wspomniał, że Chelsea to nie Liverpool, City, czy chociaż Leeds. Owen Ci przeszkadza?
06-05-2010 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #1499
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale gdy zremisowaliśmy z Blackburn wiedzieliśmy że zostało TYLKO kilka kolejek i trzeba wszystko wygrać, padł remis a nam zabraknie 2pkt do mistrzostwa(w przypadku tej samej ilości pkt Chelsea miała by lepszy bilans bramek), na początku sezonu czy w środku jeszcze mogą zdarzyć się potknięcia ale nie na samym finiszu! Potrzebujemy jakiegoś rozgrywającego i napastnika światowej klasy a Berbe sprzedać w cholerę.
06-05-2010 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1500
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):Potrzebujemy jakiegoś rozgrywającego i napastnika światowej klasy a Berbe sprzedać w cholerę
.
Mamy już w składzie napastnika światowej klasy. Mamy też w składzie dobrego zawodnika, który gwarantuje mniej więcej 15 bramek na sezon - Dymitar Berbatov. Co do pierwszej części tego zdania się zgodzę. Następca Scholes powinien być pilni poszukiwany.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-05-2010 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości