Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1561
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No jak najbardziej jest potrzeba, od dawna potrzebny był ktoś na skrzydło. Inaczej znowu będziemy tam oglądać Fletchera.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-05-2010 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Włoski Ogier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #1562
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
pan_opticum napisał(a):No jak najbardziej jest potrzeba, od dawna potrzebny był ktoś na skrzydło. Inaczej znowu będziemy tam oglądać Fletchera.
Ej ej co ty? Valencia i Nani to nie są dobre skrzydła? Bo skrzydła to moim zdaniem narazie najlepsze co mamy. Oczywiście przydałby się Joe Cole, tym bardziej, że za free, ale wdg. mnie potrzebny jest pomocnik dla Darrena. Kilka propozycji:
*Jack Rodwell
*Phill Jagielka
*Yoan Gourcouff
*Yaya Toure
Widziałbym także skrzydłowego Milosa Krasica i chciałbym właśnie tego zawodnika zobaczyć w barwach Manchester United.
30-05-2010 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1563
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jakby była gwarancja, że cały sezon Nani i Valencia nie złpią kontuzji, ani nie dorwie ich spadek formy to spoko, mozna zostawić tak jak jest.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-05-2010 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #1564
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Włoski Ogier napisał(a):Ej ej co ty? Valencia i Nani to nie są dobre skrzydła? Bo skrzydła to moim zdaniem narazie najlepsze co mamy. Oczywiście przydałby się Joe Cole, tym bardziej, że za free, ale wdg. mnie potrzebny jest pomocnik dla Darrena. Kilka propozycji:
*Jack Rodwell
*Phill Jagielka
*Yoan Gourcouff
*Yaya Toure
Widziałbym także skrzydłowego Milosa Krasica i chciałbym właśnie tego zawodnika zobaczyć w barwach Manchester United.

Rodwell podpisał ostatnio nowy kontrakt, Jaja jest DMem, Jagielka?!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-05-2010 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1565
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jagielka umie grać na DM ale ostatnie prawie tylko i wyłącznie jako środkowy obrońca.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-05-2010 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #1566
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nam by się by przydał ktoś kto potrafi rozegrać nie jakiś "oracz" w obronie tylko ktoś kto otworzy drogę do bramki ktoś ze smykałką jak Scholes. Gibson Fletcher Anderson Hargo Carrick(chociaż nie przepadam za jego grą) tyrają w obronie a ktoś kto pociągnie do przodu kto ma to podanie, więc jest ich trochę ja wiem że może nie każdy jest typowym DM ale bardziej wydają mi się jako Ci od czarnej roboty.
31-05-2010 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1567
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Modric commits future to Spurs
Cytat:Tottenham Hotspur have announced that star midfielder Luka Modric has signed a new six-year contract at White Hart Lane.

The Croatia international was rumoured to be attracting the interest of Manchester United and Modric has confessed that 'big clubs' made contact, but Spurs boss Harry Redknapp was adamant that he did not want to sell.

Tottenham are preparing for next season in the UEFA Champions League after finishing fourth in the Premier League and are therefore keen to keep the key elements of their squad intact over the summer.

Modric's decision to commit to Spurs until 2016 therefore comes as a major boost and the 2008 signing from Dinamo Zagreb is now looking to the future.

The 24-year-old told Tottenham's official website: "Tottenham Hotspur gave me my chance in the Premier League and I want to go on to achieve great success here with them.

"Yes, there have been enquiries from other big clubs, but I have no interest in going anywhere.

"Last season's top-four finish was an indication of where we are as a club and I feel I can continue to improve and go on to achieve everything I want to at Spurs."
Jeden cel transferowy mniej.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-06-2010 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #1568
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha napisał(a):Do 4-3-3 może i by się nadał, ale w 4-4-2 mielibyśmy problemy
Coś w tym jest. Występował w Niemczech, to Hamburger grał 4-1-2-1-2, a tym wysuniętym był właśnie Holender. W reprze grywa także w systemie 4-3-3, podobnie zresztą sytuacja przedstawiała się podczas występów Vaarta w Ajaxie. Chociaż w takim Realu, grającym przecież 4-4-2 biegał po boku i całkiem nieźle mu to wychodziło ( z tego co słyszałem ). Aczkolwiek nie mógł tam pokazać swojego bardzo szerokiego wachlarzu ofensywnego, z czym u nas także mógłby mieć do czynienia, co nie zmienia faktu, że mógłby się przydać.

Moje rozwiązanie dalej pozostaje niezmienne, no prawie niezmienne, bo Modrić podpisał kontrakt, a optowałem za nim, bądź Silvą. No to zostaje Hiszpan.
02-06-2010 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1569
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W ostatnim meczu towarzyskim repry zagrał na lewej pomocy i wychodziło mu to bardzo dobrze, dlatego wcale nie głupim pomysłem jest ustawianie go nawet na skrzydle.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-06-2010 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #1570
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie skreślam go na tej pozycji, ale ten piłkarz aż się prosi o wystawienie go na szpicy pomocy.

Van Marwijk lubi Kuyta, a jak z Persilem wygląda sytuacja ? Częściej grywa na środku ataku, czy po boku ? To tak na marginesie.
02-06-2010 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Włoski Ogier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #1571
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Słyszałem że Manchester United daje 14mln euro za Bojana z Barcy. Miło by było gdyby ten chłopak grał w naszych barwach. Moje trzy propozycje na letnie okienko transferowe:
*Milos Krasic
*Bojan Krkic
* I tutaj bym chciał Luke Modrica, ale podpisał nowy kontrakt. Więc Yaya Toure.

Chce Toure ponieważ trzyma cały czas równą formę. Bojan jak na młodziaka gra świetnie i po roku czy dwóch gry w Manchester United byłby jednym z najlepszych na świecie. Milos Krasic moje marzenie....Smile chciałbym, żeby ten ziom podpisał kontrakt z Manchester United jeszcze przed mundialem. Szkoda, że Ferguson przestał już o nim mówić.
03-06-2010 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1572
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bojana i Messiego w pakiecie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-06-2010 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Włoski Ogier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #1573
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Messi nie odejdzie, a przyszedł DVilla więc Bojana może dałoby rade wyciągnąć
03-06-2010 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1574
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Transfer Messiego jest całkiem realny, ostatnio czytałem jego wypowiedź jak mówił, że marzy aby zagrać kiedyś u boku Johna O'Shea, więc coś może być na rzeczy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-06-2010 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1575
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ok, ale to też kwestia tego czy John zostanie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-06-2010 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości