Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1591
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na moje Fabio nie gra, bo przez większą część sezonu jest kontuzjowany. Może skończyć jak Degen, czy Woodgate.

Z Gibsona gwiazda światowego formatu nie będzie.
Z Obertana też.
Welbeck to samo.

Mają papiery na bycie gwiazdami w takim Fulhamie/West Hamie/Birmingham, ale raczej nie w United.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-06-2010 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1592
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak chodzi o Gibsona mam na myśli nie gwiazdę światowego formatu, ale Fletchera-bis z atomowym p...nięciem, co nie byłoby takie znów złe.

A co do Obertana - no cóż.. tu się nie zgadzamy.

Cytat:Może skończyć jak Degen, czy Woodgate.

Wg mnie to Degen nigdy się nie zapowiadał na dobrego piłkarza i w żadnym etapie kariery nie byłby godzien wiązać rzemyka u sandałów Woodgate'a, ale rzeczywiście - kontuzje Fabio (Fabia?) martwią.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
06-06-2010 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1593
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Z Degenem to było nawiązanie nie to samej gry tylko do jego podatności na kontuzje i to samo z Woodgatem.

IMO ciężko będzie Gibsonowi osiągnąć poziom Fleczy jako DM.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-06-2010 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #1594
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Odnośnie Welbecka to bym się nie zgodził. Wg mnie on ma papiery na to by w niedalekiej przyszłości być gwiazdą w United. Niejednokrotnie pokazywał swój nieprzeciętny talent- nie tylko w rezerwach ale już w pierwszym zespole. Mam tylko nadzieję, że kontuzje nie pokrzyżują mu planów.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-06-2010 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1595
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Mają papiery na bycie gwiazdami w takim Fulhamie/West Hamie/Birmingham, ale raczej nie w United.
No i? To nie Barcelona, że każdy musi być galactico. Nie potrzebujemy gwiazd.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-06-2010 08:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1596
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Średniaków też nie. No sorry, ale żeby obecnie się liczyć w Europie trzeba mieć jakieś konkretne gwiazdy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-06-2010 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1597
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Obertan pewnie po meczu z Wolfsburgiem sobie przesrał. Do Hull City z nim.
Każdy z tych zawodników ma szanse na przebicie się do pierwszego składu.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-06-2010 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1598
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Z Wilkami zagrał bardzo dobrze i nigdzie nie napisałem, że było inaczej. Nie rozumiem dlaczego do Hull?

Cytat:Każdy z tych zawodników ma szanse na przebicie się do pierwszego składu.

Prawda. Mogą się przebić do pierwszego składu. Temu też nigdzie nie zaprzeczyłem, ale wielkimi gwiazdami nie będą. Co najwyżej solidnymi, którzy raz na jakiś czas odpalą wielki mecz.

Nie zmienia to faktu, że chciałbym się mylić w tym wypadku.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-06-2010 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1599
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gourcouff w reprezie jest ponoć na tyle żenujący, że kibice coraz głośniej zaczynają się domagać w jego miejsce...Diaby'ego

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-06-2010 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #1600
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary napisał(a):Prawda. Mogą się przebić do pierwszego składu. Temu też nigdzie nie zaprzeczyłem, ale wielkimi gwiazdami nie będą. Co najwyżej solidnymi, którzy raz na jakiś czas odpalą wielki mecz.

Nie rozumiem co Ty z tymi gwiazdami. Z Fletcha żadna gwiazda a nie oddałbym go za choćby /przykładowo/ 10 Gourcouffów. Ja tam wierze w naszych wychowanków, w końcu nie każdy musi podzielić los Bardsleya, Campbella czy o losie Beliona. Nawet niech 3-4 chłopaków z tej dziewiątki, którą wymieniłeś, przebije się do pierwszego składu i będzie dla niego choćby tylko uzupełnieniem to i tak będę zadowolony.
Rozgrywający jest potrzebny jak świni koryto to jakby oczywista oczywistość. Mniej oczywiste jest niestety co dla poniektórych, że trzeba też mieć chłodną głowę do transferów i wiedzieć kogo kiedy i za ile.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
07-06-2010 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1601
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
danieltwi napisał(a):
Czary napisał(a):Prawda. Mogą się przebić do pierwszego składu. Temu też nigdzie nie zaprzeczyłem, ale wielkimi gwiazdami nie będą. Co najwyżej solidnymi, którzy raz na jakiś czas odpalą wielki mecz.

Nie rozumiem co Ty z tymi gwiazdami. Z Fletcha żadna gwiazda a nie oddałbym go za choćby /przykładowo/ 10 Gourcouffów. Ja tam wierze w naszych wychowanków, w końcu nie każdy musi podzielić los Bardsleya, Campbella czy o losie Beliona. Nawet niech 3-4 chłopaków z tej dziewiątki, którą wymieniłeś, przebije się do pierwszego składu i będzie dla niego choćby tylko uzupełnieniem to i tak będę zadowolony.
Rozgrywający jest potrzebny jak świni koryto to jakby oczywista oczywistość. Mniej oczywiste jest niestety co dla poniektórych, że trzeba też mieć chłodną głowę do transferów i wiedzieć kogo kiedy i za ile.

Po co gwiazdy? Przecież idealnie to było widać w tym sezonie. Ano po to, żeby gdy przychodzi trudniejszy mecz, w którym walka o zwycięstwo toczy się do ostatniej minuty właśnie taka "gwiazda" w pojedynkę rozstrzygnęła losy spotkania. Z całym szacunkiem dla naszych zawodników, ale obecnie mamy jedynie jednego takiego grajka, któremu również może zdarzyć się słabszy dzień, lub nie daj Boże kontuzja i wtedy przegrywamy kluczowe spotkania, a czasem również sezon. Dlatego gwiazdy, a co za tym idzie wielkie osobowości są potrzebne w drużynie, bo nawet jeśli taki gracz sam szali zwycięstwa nie przechyli, to spowoduje sraczkę w majtkach przeciwników, którzy w kilku będą próbować go pokryć, zostawiając więcej miejsca reszcie naszej drużyny.

Jeszcze krótko o Obertanie. Według mnie ma dużą szansę na world class.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-06-2010 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #1602
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Po co gwiazdy? Przecież idealnie to było widać w tym sezonie. Ano po to, żeby gdy przychodzi trudniejszy mecz, w którym walka o zwycięstwo toczy się do ostatniej minuty właśnie taka "gwiazda" w pojedynkę rozstrzygnęła losy spotkania. Z całym szacunkiem dla naszych zawodników, ale obecnie mamy jedynie jednego takiego grajka, któremu również może zdarzyć się słabszy dzień, lub nie daj Boże kontuzja i wtedy przegrywamy kluczowe spotkania, a czasem również sezon. Dlatego gwiazdy, a co za tym idzie wielkie osobowości są potrzebne w drużynie, bo nawet jeśli taki gracz sam szali zwycięstwa nie przechyli, to spowoduje sraczkę w majtkach przeciwników, którzy w kilku będą próbować go pokryć, zostawiając więcej miejsca reszcie naszej drużyny.

Albo mylisz gwiazdy z zajebistymi grajkami albo stawiasz między tymi dwoma wyrazami '='. W tym sezonie to idealnie było widać, że właśnie bez gwiazd dajemy sobie rade. Odszedł Ronaldo i Twat i o jeju jakiszto lament, że nie damy sobie rady, że nie będziemy sie liczyć w walce o mistrzostwo PL o europejskich pucharach nie wspominając. 2 miejsce w lidze, 1/4 LM /gdyby nie niefortunny obrót sytuacji byłby spokojnie finał/ i puchar CC, no chujniaaa!
Real nakupował gwiazd i sie zesrał, Szity wykupiło najlepszych zawodników ligi - efekt podobny. Moim zdaniem mamy bardzo dobry - solidny skład, który tworzy ciekawy i zbalansowany kolektyw. Licze, że dołączy do nas kreatywny rozgrywający, który rozrusza środek pola i będzie potrafił konkretnym podaniem otworzyć naszym napastnikom drogę do bramki. Twierdzę więc, że żadnych gwiazd nie potrzebujemy, nie ten klub. Amen.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-06-2010 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Włoski Ogier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #1603
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Racja, nakupujemy gwiazd i skończymy w 1/8 LM. Jak Real ja nie jestem za tym, żeby kupować super gwiazdy. Na MUFC.pl przeczytałem, że Lass Diarra jest wyceniany na 27 milionów euro, KURWA SZALEŃSTWO! ten koleś 15 mln nie jest wart. Jeżeli mieli byśmy kupić gwiazde to Sneijder, albo Van der Vaart. Nie wiem na ile wycenia się Sneijdera, ale VdV za 20 mln. VdV by starczył i jeszcze dwuch młodziaków i styka letnie okienko. Ni myśle wydawać 40 mln na jednego zawodnika jak Real, Barca, MCity czy Chelsea.
08-06-2010 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1604
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
danieltwi napisał(a):Albo mylisz gwiazdy z zajebistymi grajkami albo stawiasz między tymi dwoma wyrazami '='. W tym sezonie to idealnie było widać, że właśnie bez gwiazd dajemy sobie rade. Odszedł Ronaldo i Twat i o jeju jakiszto lament, że nie damy sobie rady, że nie będziemy sie liczyć w walce o mistrzostwo PL o europejskich pucharach nie wspominając. 2 miejsce w lidze, 1/4 LM /gdyby nie niefortunny obrót sytuacji byłby spokojnie finał/ i puchar CC, no chujniaaa!
Real nakupował gwiazd i sie zesrał, Szity wykupiło najlepszych zawodników ligi - efekt podobny. Moim zdaniem mamy bardzo dobry - solidny skład, który tworzy ciekawy i zbalansowany kolektyw. Licze, że dołączy do nas kreatywny rozgrywający, który rozrusza środek pola i będzie potrafił konkretnym podaniem otworzyć naszym napastnikom drogę do bramki. Twierdzę więc, że żadnych gwiazd nie potrzebujemy, nie ten klub. Amen.

Po pierwsze, IMO to właśnie nie był "niefortunny obrót sytuacji", tylko brak człowieka, który byłby w stanie poprowadzić nas do zwycięstw w tym felernym tygodniu kwietnia. Po prostu sądzę, że brak nam indywidualności.

Po drugie, nie mówię, żeby ściągać gwiazdy, jestem raczej za tym, żeby kupować młodych grajków i kreować ich na gwiazdy. Niemniej jednak tacy zawodnicy są potrzebni.

Po trzecie, gwiazda dla mnie, to trochę więcej, niż zajebisty gracz, ale nie mylić z gwiazdeczka.

Po czwarte, drugi pogrubiony fragment wskazuje na to, że w gruncie rzeczy myślimy podobnie. Też chcesz, żeby dołączył do nas gracz, który jednym podanie/strzałem będzie mógł rozstrzygać losy meczów. Po prostu użyłeś trochę innych słów Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-06-2010 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #1605
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Po czwarte, drugi pogrubiony fragment wskazuje na to, że w gruncie rzeczy myślimy podobnie. Też chcesz, żeby dołączył do nas gracz, który jednym podanie/strzałem będzie mógł rozstrzygać losy meczów. Po prostu użyłeś trochę innych słów Wink

Ciesze się zatem, że odbieramy względnie na tych samych falach Wink przecież wszystkim nam chodzi tu o jedno - dobro United, i w słowie 'DOBRO' zawiera się wszystko: trofea, stabilna sytuacja finansowa, radość kibiców, radość piłkarzy czy tożsamość. Chciałbym by Manchester United był zawsze Manchesterem United, z bogatą historią i tradycjami, dlatego też tak sceptycznie podchodze do wielomilionowych - głośnych transferów, choć czasami bardzo chciałbym by ten czy tamten piłkarz grał w koszulce z diabełkiem na piersi. Jednak chcieć nie zawsze znaczy móc. SAF rzadko zwykł się mylić, więc zaufajmy mu. Sezon bez kolejnego mistrzostwa dla człowieka, który uwielbia wygrywać daje do myślenia. Wzmocnienia będą Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-06-2010 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości