Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1651
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Napijmy się za zdrowie dyrektora sportowego Interu


Fan United od 1992 roku
15-07-2010 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #1652
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bardzo dobrze, że go nie puszczą. Smile Osobiście nie jestem zwolennikiem jego talentu, a jakby przyszedł do nas to, by tylko same problemy były z nim (w sensie charakteru oczywiście). A tak to spokój.

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-07-2010 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1653
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Puszczą go. Zobaczycie, że wyląduje u nas.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-07-2010 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #1654
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No, ale jak by przyszedł do nas to w ataku się zrobi chyba tłok nie? Smile A jak nie będzie grał w pierwszym składzie to zaraz będzie wypierdalał ze swoimi fochami. Czy nie tak? Wink

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-07-2010 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1655
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W pakiecie ze Sneijderem za 10 kilo Fergusonowej gumy do żucia.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-07-2010 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #1656
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fidain napisał(a):W pakiecie ze Sneijderem za 10 kilo Fergusonowej gumy do żucia.


W sumie to takim interesem byłbym zainteresowany. Big Grin A SAF może by ogarnął i uspokoił Mariusza. Wink

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
15-07-2010 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1657
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wszystko fajnie jakby przyszedł Balotelli, tylko gdzie go "wsadzić"? W ataku trochę tych playerów już mamy, na prawym skrzydle też raczej by nie grał w pierwszym. Zresztą w ogóle wg mnie chłopak ma zbyt duże mniemanie o sobie: oczywiście, że ma talent na 1. skład bardzo silnej europejskiej drużyny, ale jego charakter powoduje to, że raczej tego miejsca w 1. składzie dłużej nie zagrzeje. Za chwile będą fochy, a tego przecież SAF by nie zniósł. (czytaj:wyje*ał by go do rezerw lub na głęboką ławkę).

Balotelli = słodki kłopot

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
16-07-2010 07:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1658
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja myślę, że tylko Maradona może wymyślić taktykę, która pozwoli im wszystkim pograć. 8-)

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-07-2010 07:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #1659
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tylko nie Balotelli... z kilku powodów:
1) Krażą różne plotki o nim, jaki to on kłótliwy, a ostatnie czego nam potrzeba w tej chwili to konflikty w zespole Wink
2) PO CO NAM KOLEJNY NAPASTNIK? Można nie lubić Berby, ale przynajmniej jeszcze teraz, Balotelli na pewno nie prezentuje się lepiej od niego - po za tym, nie szkoda wam marnować naszych napastników? Bo jeśli przyjdzie czarnulek z Interu to częściej będzie musiał siedzieć albo Owen, albo Hernandez, albo Berbatov, albo młodzicy...
3) Wydaje mi się że stylem gry on bardziej pasuje do takiej Czelsi, jako zmiennik Drogby, bo gdzie przy naszej koncepcji gry miejsce dla takiego zawodnika?

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
16-07-2010 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1660
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No Balotelli byłby świetnym transferem, gdyby brakowało nam napastników. A nie brakuje.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-07-2010 09:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1661
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio napisał(a):Zresztą w ogóle wg mnie chłopak ma zbyt duże mniemanie o sobie: oczywiście, że ma talent na 1. skład bardzo silnej europejskiej drużyny, ale jego charakter powoduje to, że raczej tego miejsca w 1. składzie dłużej nie zagrzeje. Za chwile będą fochy, a tego przecież SAF by nie zniósł.
[Obrazek: cristiano-Ronaldo11.jpg]

Balotelli to talent, jak nie na miarę Ronaldo, to nie wiele gorszy. Berba już lepszy nie będzie, Owen też, a Włoch ma jeszcze w cholerę w zanadrzu do pokazania.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-07-2010 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1662
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
matys napisał(a):
Mubinio napisał(a):Balotelli to talent, jak nie na miarę Ronaldo, to nie wiele gorszy. Berba już lepszy nie będzie, Owen też, a Włoch ma jeszcze w cholerę w zanadrzu do pokazania.

W pełni się zgadzam, również widzę w chłopaku ogromny potencjał i szczerze powiem, że mimo tego charakterku chciałbym go zobaczyć na Old Trafford. Jeśli SAF by sobie z nim poradził, to za niedługo mielibyśmy jednego z najlepszych zawodników globu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-07-2010 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #1663
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ok, Balotelli ma wielki talent, ale ma zwalony charakter. niedawno paradował w koszulce Milanu i raczej nikt nie chcę, by za rok, czy dwa można by było spotkać Mario dumnie chodzącego w koszulce shitty, czy liverpoolu. Z drugiej strony Roo, czy Ronaldo też nie byli grzecznymi chłopcami, a jakoś SAF sobie z nimi poradził.
16-07-2010 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1664
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Matti888 napisał(a):Ok, Balotelli ma wielki talent, ale ma zwalony charakter. niedawno paradował w koszulce Milanu i raczej nikt nie chcę, by za rok, czy dwa można by było spotkać Mario dumnie chodzącego w koszulce shitty, czy liverpoolu. Z drugiej strony Roo, czy Ronaldo też nie byli grzecznymi chłopcami, a jakoś SAF sobie z nimi poradził.

W tym momencie sobie strzelam w stopę, ale Roo i Ronaldo to nic przy Mario. Zapewne Fergiego czekałoby więcej pracy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-07-2010 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1665
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No, no, Berb mnie w sparingu zaskoczył in plus... Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem taki mecz w jego wykonaniu. Jakby tak grał na co dzień, to wszelkie gadki o nowym napastniku można odłożyć na półkę. I mówię to ja, nie-zwolennik Berbatova. Ale może rzeczywiście jest coś w tym, że on potrzebuje mieć koło siebie napastnika szybkiego (w tym meczu był to DIouf, który notabene wg mnie zaprezentował się świetnie), który będzie rozciągał grę i obrońców, robiąc miejsce dla naszego Tuptusia. Bo jak Berb ma trochę miejsca i nikt akurat nie naciska na niego szaleńczym pressingiem, to potrafi zrobić z piłką parę rzeczy. Wink Oby tak dalej i nie kupujmy napastnika.

BTW: odmłodzić Scholesa o 10 lat i nikt by nam nie podskoczył. Wolałbym jego w wieku 26 lat niż jakiegokolwiek innego zawodnika, wliczając w to Messiego. Udowodnił w sparingu, że jest prawdziwym reżyserem gry, a nie tylko jak Sneijder podającym od czasu do czasu prostopadłe piłki i strzelającym playerem.

Xavi < Scholes w formie

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-07-2010 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości