Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1816
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I jeden taki mało znany - David Beckham, czy jakoś tak.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-08-2010 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1817
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Średnio pasuje do "ostatnio".

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-08-2010 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1818
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zależy jak to interpretować Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-08-2010 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1819
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ostatnio - to chyba jedyny obok Evansa, który w ostatnich latach (to jak dla mnie 10-15 lat) zrobił karierę, po tym jak przebywał na wypożyczeniu. Jeszcze Sheasy był wypożyczany swego czasu i to dwukrotnie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-08-2010 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1820
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cleverley jednak zostaje!

Zawsze dobrze poinformowany Ben Hibbs napisał o tym na swoim twitterze.

Cytat:Cleverley staying. "exceptional young player in terms of his ability to play variety of positions. Such a talent-must keep him." #mufc

Cytat:More SAF on Cleverley "He showed at watford he's a goalscorer from midfield and we need that. He has outstanding qualities." #mufc

Co do Petrucciego - niemal cały ubiegły sezon borykał się z kontuzjami. Nie występuje w meczach przedsezonowych w rezerwach, więc na dobra sprawę nieiwaodmo co z nim.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-08-2010 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1821
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Super wiadomośćSmile. Po prawdzie, to dziwiło mnie, że po tym jak dowiódł swej wartości na wypożyczeniu, a teraz błyszczał w meczach przedsezonowych i tak idzie na wypożyczenie. Oby go omijały kontuzje i wykorzystał swoją szansę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-08-2010 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1822
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bardzo się cieszę, że jednak zostaje. Chłopak z naprawdę dużym potencjałem, który może być świetnym uzupełnieniem naszego zespołu zarówno na skrzydle, jak i w środku pola. Jednak czyżby transfer Ozila miał w takim razie nie dojść do skutku? Tom i Niemiec to gracze o bardzo podobnej charakterystyce i ja sobie to tłumaczyłem tak: Jeśli Tom pójdzie na wypożyczenie, to znaczy, że Fergie szykuje transfer Ozila, jeśli zostanie, szanse na pozyskanie zawodnika Werderu mocno zmaleją.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-08-2010 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1823
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Beckham poszedł na wypożyczenie raz, na rok, a potem z miejsca właściwie wszedł do składu i w wieku Cleverleya był już istotną częścią zespołu. Problem tych wszystkich Cleverleyów, Possebonów wynika z tego, że oni w wieku 21 lat dalej są wypożyczani, zamiast wprowadzani powoli do składu. Becks został trochę wrzucony na głęboką wodę, ale jak widać wyszło mu to na dobre - poradził sobie. Nie mówię o tym, żeby od razu notorycznie Cleverleyem grać, ale ponowne wypożyczenie byłoby średnią decyzją. No ale fajnie, że chłopak zostaje, zobaczymy ile pogra.
06-08-2010 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1824
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bez wątpienia wiadomość dnia! Wypożyczanie Toma, to byłby bardzo duży błąd, bo zawodnik pokazał, że zasługuje na miejsce w kadrze naszego zespołu. O występy nie musi się martwić, powinien spokojnie zagrać w 15/20 spotkaniach.

Czekam jeszcze na pozostanie Welbecka i wypożyczenie DIoufa.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-08-2010 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1825
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Teraz standardy PL są dużo wyższe i na takie eksperymenty jak gra młodymi już za bardzo miejsca nie ma. W związku z tym, że standard ligi rezerw jest żenujący, meczów jest mało, to jedyną możliwością na rozwój jest wypożyczenie. Nie ma w tym nic złego, ale trzeba dla zawodnika znaleźć odpowiedni klub.

PS Welbeck i Diouf na pewno będą wypożyczeni. Tak przynajmniej twierdzi Hibbs.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-08-2010 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1826
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Teraz standardy PL są dużo wyższe i na takie eksperymenty jak gra młodymi już za bardzo miejsca nie ma.

Michał, w tamtym sezonie często graliśmy Gibsonem (który imo wykorzystał swoją szansę), to nie widzę powodu, żeby w niektórych spotkaniach czy to ze słabszymi rywalami, czy to w CC, bądź FA Cup nie grał Tom. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-08-2010 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1827
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A żeby tylko Gibson. Nani, Anderson, czy choćby Roo to też piłkarze, którzy już w bardzo młodym wieku dość regularnie grali. Że o Machedzie nie wspomnę. Gdyby nie to, że w tym roku pół sezonu przeleżał w szpitalu, to pewnie by się trochę popokazywał.
06-08-2010 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1828
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bye bye Ozil. :cry:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-08-2010 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1829
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary napisał(a):Michał, w tamtym sezonie często graliśmy Gibsonem (który imo wykorzystał swoją szansę), to nie widzę powodu, żeby w niektórych spotkaniach czy to ze słabszymi rywalami, czy to w CC, bądź FA Cup nie grał Tom. Wink
Tom jest na tyle dobrym i ukształtowanym zawodnikiem, że nie widzę powodu, dla którego młody Anglik nie miał występować w meczach Premier League czy Ligi Mistrzów. Oczywiście, jeszcze nie w najważniejszych meczach.

Byłem za tym by Tom został wypożyczony, jednak mimo to ogromnie się ciesze z dzisiejszych informacji. Widać, że Ferguson wierzy w młodego Anglika i mam nadzieję, że Cleverley otrzyma swoje szanse.
Skoro Tom zostaje z nami, to w tym okienku nie doczekamy się nowych zawodników, no bo i po co?



Mój Blog: Pod presją czasu
06-08-2010 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1830
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A czy ja napisałem, że ma nie występować w EPL? W EPL ze słabszymi rywalami jak najbardziej. Smile Tych spotkań w sezonie uzbiera się z 20 tak więc o szansę dla Toma możemy być spokojni.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-08-2010 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości