Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2251
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Intryguje mnie ten Adam. Naprawdę wygląda dobrze w tym Blackpool. Bez wątpienia człowiek odpowiedzialny za taką, a nie inną pozycję Mandarynek w Premier League. Silny, dobry w defensywie, mający pojęcie o rozegraniu, no i jeszcze świetnie bije rożne, no po prostu ach! Ale... nie wiem, czy to nie byłby za duży skok dla niego. Od beniaminka do zespołu walczącego o najwyższe cele, nie wiem. Niewiadomo, czy nie by się po prostu nie spalił. Aczkolwiek biorąc pod uwagę cenę, byłbym skłonny zaryzykować.

Powiem nawet, że chyba wolałbym go, niż Hendersona. Sunderlandowi trzebaby przekazać naprawdę pokaźną sumę, a do tego Adam wydaje mi się bardziej zawodnikiem "na teraz", a takiego potrzebujemy. Nie mam za to wątpliwości, że w przyszłości Henderson będzie go zjadał na śniadanie. Więc jest to naprawdę ciężka decyzja.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-01-2011 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2252
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Drugiego Obertana chcemy kupować? Big Grin On już się nie sprawdził w Spursach więc jak się ma sprawdzać w lepszym klubie?
A co ma Taraabt wspólnego z Obertanem? My się podniecaliśmy Cleverleyem, który strzelał gole dla Watfordu, a jak Taraabt niszczy system na zapleczu to jest be. Mnie on wygląda na duży talent i niemal za każdym razem kiedy go widzę to zachwyca. Nie chcieli go w Spursach, trudno. Tam już na wylocie był Bale i tylko kontuzja Esou-Ekoto dała Walijczykowi szansę na odbudowanie się. To, że podziękowali mu w Londynie nie oznacza, że chłopak niczego wielkiego nie osiągnie. Osobiście wydaje mi się, że jak dostanie szansę w PL to co niektórzy będą przecierali oczy ze zdumienia.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2011 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2253
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja powiem tak: Hendersona w United bym chciał, ale nie za taką cenę. 20 milionów funtów i w dodatku oddanie Carricka to wielka głupota :!: Ten chłopak nie jest tyle wart. To już wolałbym dołożyć do tych dwudziestu milionów ok. 5 mln i kupić Hamsika z Napoli. Henderson po dobrym początku sezonu ostatnio mocno przygasł i nie wiadomo czy był to tylko chwilowy przebłysk jego umiejętności.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-01-2011 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2254
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:A co ma Taraabt wspólnego z Obertanem?

Francuskie pochodzenie i podobno wielki talent. Ja się wstrzymałem z podniecaniem Cleverleyem do czasu, aż zaczął przyzwoicie grać w Wigan, a przed kontuzją zaczynał grać bardzo dobrze nawet. To jest kwestia osądu zawodnika, Ty np. polemizowałeś kiedyś ze mną nt. talentu Alexisa Sancheza. Proszę bardzo. Tylko że Taarabt jedyne, co do tej pory osiągnął, to regularna gra na zapleczu PL, a Sanchez rozegrał chociażby bardzo przyzwoite MŚ. Zawsze jest oczywiście kwestia ceny, Marokańczyk zapewne drogi nie będzie. Ale też ciekaw jestem, skąd nagle widzisz w zespole miejsce dla zawodnika o predyspozycjach vandervaartowskich? :?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
30-01-2011 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2255
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
VdV i skrzydło ? No może na siłe go można tam upychać, ale Taraabta jest to dużo bardziej naturalne miejsce do gry.

Trudno również powiedzieć, żebym prowadził jakąś polemikę nt. talentu Sancheza. Chyba, że byłem na bańce i nie pamiętam.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2011 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2256
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To on nie gra podwieszonego napastnika?

Dobra, może nie była to polemika, ale z tego co pamiętam pisałeś o Sanchezie jako o "latynosie nieogranym w PL wartym krocie" w opozycji do ogranego w PL Pienaara. Więc ja teraz piszę o Taarabcie jako o niesprawdzającym się w Tottenhamie, który wtedy nie był wcale wysoko w lidze, kolesiu, który sępi się jak mało kto i na razie sprawdził się tylko w Championship. Chyba mam do tego prawo.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
30-01-2011 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2257
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Z ciekawości, oglądasz Championship, czy sępienie Taarabta oceniasz po filmikach na YT?

Poza tym, jak już chcesz nawiązywać do tego Sancheza, to zauważ, że jednak zapleczu PL jest nieco bliżej do angielskiego stylu gry, niż Serie A. A tak już o samym zawodniku, to bez wątpienia talent ma ogromny. Pamiętam, że zawsze jak już pojawiał się na boisku w Spursach, to robił dużo szumu. Jednak coś musi być z nim nie tak, skoro wyleciał z tego Tottenhamu i nie znalazł pracy w choćby pierwszoligowym zespole. Może nie jest w stanie podołać presji gry w dużym klubie? A może po prostu wtedy tego jeszcze nie umiał? Nie wiem, nie znam na tyle dobrze jego przypadku Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-01-2011 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2258
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Albo to fake i zbędnie się podniecamy? Tongue

Ja co jakiś czas wałkuję temat Hulka, wszelkie predyspozycje do tego by grać w EPL i to jeszcze na tym najwyższym poziomie ma, problem w tym, że niekoniecznie pasuje do zespołu jakim jest United.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-01-2011 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2259
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Z ciekawości, oglądasz Championship, czy sępienie Taarabta oceniasz po filmikach na YT?

Ja to sępienie zapamiętałem już z Tottenhamu, gdzie, jak słusznie zauważyłeś, jak wchodził, to robił dużo szumu. Nie, nie oglądam Championship - i myślę, że większość z nas nie ogląda, bo lepiej spożytkować czas jednak oglądając PLSmile. A z sępienia rzadko się niestety wyrasta, nawet naszej Krystynie do końca się to jak widać nie udało.
Ja nie mówię, koleś ma skille - ale czy nasz Oberek ich nie ma? A jakie skille ma Gio Dos Santos? Obiektywnie byśmy się musieli chyba zgodzić, że wszyscy mają wielkie. I wszyscy też chyba mają problem z psychiką. Pewnie, jak chcą za Taarabta 2 miliony to można go kupić, i najwyżej się odsprzeda. Ale jak już szukamy podobnych zawodników, którzy mogą grać wysunięci na środku a także na skrzydle, to było brać Ozila.

Zresztą tak w ogóle to chyba cała ta dyskusja jest mało przedmiotowa, bo nie kupimy nikogo.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
30-01-2011 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2260
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I prawdopodobnie chcieliśmy Ozila, ale on był zdecydowany na Real.

Nie nerwuj się tak. Nikt Ci prawa do własnego zdania odebrać nie chce.

Co do Sancheza - wiele się o nim nie wypowiadałem. Jedynie dziwne wydawało mi się stwierdzenie, że z całą pewnością wydanie na niego fortuny byłoby lepszym transferem niż kupno za grosze Pienaara.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2011 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2261
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Co do Sancheza - wiele się o nim nie wypowiadałem. Jedynie dziwne wydawało mi się stwierdzenie, że z całą pewnością wydanie na niego fortuny byłoby lepszym transferem niż kupno za grosze Pienaara.

Jeśli brać chodzi o Kasę to Pienaar jest pewniejszym transferem, pewnie.Ale Sanchez może się stać lepszym grajkiem od niego, to na pewno, właśnie znów gola strzelił , tym razem przeciw Juve, grał fajnie, ogladałem.
30-01-2011 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2262
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ten Tra...Tarb...Marokańczyk to ma dopiero 21 lat Tongue. Więc jeszcze może dużo pokazać. A w Tottenhamie to grał chyba z 3 sezony temu bo wg wiki był na wypożyczeniu w QPR. Osobiście nigdy tego zawodnika nie oglądałem ale nie można go tak od razu spalić. Jak za małe pieniądze to czemu by go nie sprowadzić. Można kupić Bebe za 7mln nic o nim nie wiedząc to czemu nie on, szczególnie że ładnie podobno sobie radzi? Big Grin
30-01-2011 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2263
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
@samcro, też o to mi cały czas chodziło. Trzeba oddzielić kwestie finansowe od sportowych, bo w końcu dojdziemy do założenia, że ktoś jest lepszym piłkarzem od drugiego piłkarza dlatego, że jest tańszy. Taki Pienaar to oczywiscie solidny zawodnik, czasem poza tą solidność wykraczający - ale no nie rozwinie się już. A Sanchez na chwilę obecną jest chyba już lepszym piłkarzem, co pokazywał chociażby dobrymi występami na MŚ, gdzie mimo wszystko BYŁ głównym motorem napędowym Chile - no i ma 22 lata i jeszcze długa piłkarska droga przed nim, cały dalszy rozwój zależy od niego,a potencjał ma wielki. A że ceny są ześwirowane - to już wykracza poza temat.

OT: Harry R. nam świruje. Big Grin

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-01-2011 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2264
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przecież nie było tu takiego(a przynajmniej ja nie widziałem), kto negowałby talent Sancheza. Jedynie wydawało mi się bezzasadne kategoryczne stwierdzenie, że olbrzymia kwota wydana na niego to byłby na pewno lepszy transfer niż kupiony za grosze Pienaar. O tym może się kiedyś przekonamy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-01-2011 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2265
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Rano obudziłem się z silnym przeczuciem, że transfer Hendersona zostanie dziś sfinalizowany, albo choć ujrzymy oficjalne info, że przechodzi po sezonie. Zobaczymy

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2011 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości