Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2296
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sir Alex Ferguson napisał(a):Chcieliśmy zawrzeć pewną umowę, jednak tak się nie stało. Trzymaliśmy to w tajemnicy.
Ciekawe o kogo chodziło?

Btw. Nuri Sahin - idealny kandydat do środka pola. Świetny w defensywie, podobnie jak Carrick zalicza bardzo dużo przechwytów, a w ofensywie posyła takie piłki, że pozostaje tylko bić brawo. Turek już w poprzednim sezonie grał bardzo dobrze, ale to co prezentuje w tym to najwyższa światowa klasa. Oczywiście zostaje kwestia tego czy by sobie w Anglii poradził, jednak patrząc na jego ogromne umiejętności i ciągły progres śmiem twierdzić, że bez większych problemów dałby radę.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-02-2011 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2297
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A cena jaka?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-02-2011 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2298
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pewnie jakieś 50 mln + Carrick.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-02-2011 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2299
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bez przesady. Gdy pisani o rzekomym transferze Subotica do Chelsea to się ciągle mówiło o kwocie 20 mln, a ciągle o tym trąbiono. O Turku póki co jest w miarę cicho, więc sądzę, że <20 mln. No ale to tylko takie moje dedukcje. Poza tym jakoś wątpię by SAF się nim zainteresował.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-02-2011 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #2300
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dzisiaj w derbach Zagłębia Ruhry Sahin jakoś szczególnie mnie nie zachwycił. W drugiej połowie gdy już się trochę zmęczył kiepsko wyglądały długie piłki, które jest tak chwalony. Mimo wszystko jednak ciekawy zawodnik, który nie jest co prawda gigantem ale w dosyć siłowej Bundeslidze radzi sobie świetnie.

Świetnie w bramce spisywał się za to Neuer. Zachował czyste konto i prezentował się na prawdę dobrze- pewnie wychodził do górnych piłek, dobrze wprowadzał piłkę do gry, kilka razy ratował też swojej drużynie wynik, jak chociażby przy świetnej sytuacji Lewandowskiego.
04-02-2011 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2301
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Też oglądałem wczoraj cały mecz BVB-Schalke. Dawno nie widziałem Neuera w akcji, przyznaję. Pierwsza rzecz, jaka rzuciła mi się w oczy to to, że jest dosyć "przy kości". Smile Wygląda podobnie jak Boruc (no, może troszkę przesadziłem). Ale potem, gdy zobaczyłem, jaki ten koleś ma refleks i szybkość poruszania się w polu karnym - zacząłem być zwolennikiem transferu Niemca. Wyciągał pięknie "stówki", i zaimponował mi odwagą, gdy wyszedł do biegnącego Lewandowskiego na, pi razy oko, dwudziesty ósmy metr, i zablokował ciałem jego strzał, po czym odwrócił się, pobiegł szybko w pole karne i momentalnie złapał dośrodkowanie z prawej flanki. Superman czy co?

Link do występu Neuera: http://www.youtube.com/watch?v=89zWKgQHwYE

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
05-02-2011 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2302
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co do Neuera to muszę szczerze przyznać, że Niemiec zaimponował mi w piątkowym spotkaniu. Bronił bardzo pewnie i to dzięki niemu Schalke zdobyło aż punkt w tym spotkaniu. Co zaś się tyczy Sahina to nie był to jego najlepszy mecz. W defensywie znów kilkukrotnie ładnie wyczyścił, jednak było trochę niedokładny, szczególnie w drugiej połowie. Możliwe, że wpływ na to miała fatalna murawa, no ale wszyscy na niej grali, więc...



Mój Blog: Pod presją czasu
06-02-2011 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2303
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kiepski moment wybraliście na ocenianie gry Borussii Dortmund. To był akurat najgorszy występ tego zespołu w sezonie. Sahin z kolei został wybrany do "Jedenastki rundy jesiennej Bundesligi", jest najlepszym w tym sezonie środkowym pomocnikiem w Niemczech, ma dopiero 22 lata i jest specjalistą od rzutów wolnych Tongue Czego więcej potrzeba? A no tak, jak się szybko po niego ktoś zgłosi to będzie dość tani.

A z kolei Neuer gra tak przez cały sezon jak w tym ostatnim meczu więc jest chyba najlepszym kandydatem do bramki Manchesteru.
06-02-2011 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2304
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:W przyszłości będzie postrzegany jako najlepszy menedżer piłkarski w całej historii tej dyscypliny. Dla mnie gra pod jego opieką przez tyle lat jest czymś niesamowitym. To on dał mi szansę. Cały czas powtarzał nam, że jeśli będziemy wystarczająco dobrzy, to tę szansę dostaniemy. Zawsze tak robił. To jemu wszystko zawdzięczam. Wprowadził w życie wizję sir Matta Busby'ego, powstałą 50 lat temu - wprowadzanie do zespołu młodych, miejscowych zawodników, którzy kochają Manchester United. Menedżer może ich potem dowolnie ukształtować. Nie da się zastąpić tego, co mogą wnieść do zespołu właśnie tacy piłkarze z najbliższych okolic, ale oczywiście klub potrzebuje także graczy z innymi umiejętnościami. Od tego są właśnie sprowadzani zza granicy zawodnicy, którzy uzupełniają luki. Ale to właśnie ci młodzi miejscowi chłopcy tworzą fundamenty. Nasz skład jest właśnie w ten sposób zbudowany. Możemy kształtować tych piłkarzy na przesiąkniętych Manchesterem United ludzi.

Gary Neville

źródło mufc.pl

Nie sposób się z tym wszystkim nie zgodzić a w chwilach zwątpienia w zespół i jego możliwości należy sięgać do tej wypowiedzi, bo idealnie (niemal kompleksowo) streszcza charakterystykę klubu jakim jest United.
Sam jestem zwolennikiem ewolucji a nie rewolucji, dlatego nie spodziewam się jakich spektakularnych ruchów w letnim okienku. Wróci Danny, wróci Tom, oby do optymalnej dyspozycji doszedł Valencia i sprawa ewentualnej obsady skrzydeł będzie rozwiązana. Latem liczę jednak na transfer jednego bądź dwóch zawodników do środka pola oraz, nie ukrywam, klasowego bramkarza. Nie wiem za bardzo co po sezonie stanie się z Obertanem, gra mało, w meczach w których teoretycznie powinien dostawać szansę jej nie dostaje. Plus, że póki co nie narzeka, więc może by tak wypożyczenie? Nie wiem też co tu by zrobić z Gibsonem, szału nie ma. Plus, ze jest wychowaniem i ze również nie narzeka, na minus w zasadzie wszystkie skillsy potrzebne do tego by (nie mówię by od razu rządzić) radzić sobie w środku. Może by tak dać szansę w przygotowaniach do sezonu Corremu Evansowi?
Bebe jednak okazał się napastnikiem, ale przed nim generalnie jeszcze długa droga do tego by zaczął prezentować pewien poziom. Makeda, hm kolejne wypożyczenie? Może tym razem do jakiejś drużyny z PL?
Tak czy inaczej szykuje się gorące lato.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
07-02-2011 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2305
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel napisał(a):Tak czy inaczej szykuje się gorące lato.

Dokładnie, wiele pytań i na razie mało odpowiedzi.

Ja nie twierdzę że mamy skład zły, Ba, ja nawet twierdzę, że mamy skład bardzo dobry. Ale moim skromnym zdaniem w środku pomocy przydałoby się przewietrzyć. Co robimy z Gibsonem? No bo jak na razie przy całym szacunku dla niego, potrafi czasami zagrać solidny mecz. Czyli - nie zasługuje w tym momencie na 1. skład. A mimo to gra dość często. Czemu? No bo nie ma innych wariantów. Ja nie chcę go z klubu wyrzucać, ale wypożyczenie do jakiegoś klubu ogonu PL dobrze by mu zrobiło. Tam mógłby się odnaleźć i w tłumie przeciętniaków zostać liderem środka pola. Oczywiście jak się do tego przyłoży. Kolejnym etapem tego przewietrzenia jest męska decyzja co do OH. Doceniamy, dziękujemy, kochamy - ale trzeba podjąć jakieś działania. Bo blokujemy miejsce innym, czekając uparcie, aż Owen zacznie grać. Kolejna kwestia - kupno kogoś do środka. Teraz w zespole jest mała konkurencja. Tzn teoretycznie może i jest duża - w końcu mamy Scholesa, Andersona, Carricka i Fletchera. Ale nagle - Scholes łapie kontuzję (co nie należy do rzadkości), Fletcher gubi formę, tak jak w tym sezonie, i zostajemy z ręką w nocniku. Kupno kogoś, już nawet nie mam jakichś preferencji co do samego nazwiska w tym momencie, mogłoby wpłynąć na polepszenie się gry całej formacji. Przykład? Kupno Hernandeza = niepokój Berbatova = 20 goli Bułgara. Uproszczone równanie to jest oczywiście, ale jest w nim też dużo prawdy.
Skrzydła OK. Atak - Machedę pewnie na razie dać na loana do podobnego klubu jak Gibsona, albo nawet ich dwóch razem tam wypożyczyć. I kolejna kwestia - ściągać już Welbecka i odstawić na bocznicę Owena, czy dać jeszcze Danny'emu pograć w Sunderlandzie sezon 2011/2012? Mówię o Sunderlandzie dlatego, ze po pierwsze - już się wkomponował w zespół, a po drugie - trenerem jest nasza legenda i przyjaciel SAFa. Więc krzywda się tam mu na pewno nie stanie.

Szkot będzie miał ciężkie lato przed sobą. Tongue

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-02-2011 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2306
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Coś mi się wydaje, że SAF już dawno rozkminił jak rozwiąże te wszystkie kwestie ;p Pewnie już wie gdzie nakupować zawodników i tylko się miota pomiędzy 2-3 na każdą pozycje Big Grin. Spodziewałbym się, że w lecie kilku zawodników wyleci. Carrick, Owen, Hargo, Brown, Obertan, Kuszczak itp. - wątpię, że wszyscy pozostaną, napewno min 2, jak nie wszyscy, wyleci. Na 90% przyjdzie bramkarz + pomocnik. Jak nie to rzucam studia i zostaję księdzem Tongue Nie widzę żeby SAF było przekonany do Kuszczaka w bramce Manchesteru, sorry Tomek!
09-02-2011 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2307
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
@Mubinho

Gibson gra dość często? To kto wobec tego wg Ciebie gra rzadko? Amos ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-02-2011 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #2308
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
http://www.devilpage.pl/index/news/komen...z_hulkiem/


Ando podziela moje zdanie Smile

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
10-02-2011 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2309
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Żeby mu się marzenie nie spełniło i nie wrócił do Porto. Wink

Hulka widziałem może ze dwa czy trzy razy. Wydaje się być ciekawym skrzydłowym. Ale mam już dosyć skrzydłowych o latynoskiej fantazji. Big Grin
10-02-2011 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2310
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
allfanmu napisał(a):Hulka widziałem może ze dwa czy trzy razy. Wydaje się być ciekawym skrzydłowym. Ale mam już dosyć skrzydłowych o latynoskiej fantazji. Big Grin

Hulk to napastnik, dlatego jestem przeciwny temu transferowi. Mamy Roo, Berbe, Hernandeza, na wypożyczeniach Machede, Wellbecka więc wystarczy (Owena i Dioufa celowo pominąłem bo obaj zapewne odejdą po sezonie). Chociaż trzeba przyznać że z brazylijczyka niezły koleś, ma taki kowadło w nodze że bania mała. Zresztą w tym sezonie wogle wymiata, strzela na zawołanie (w 18 ligowych występach 19 goli) i założe się że to jest jego ostatni sezon w FC Porto. My mamy na razie problemy na innych pozycjach. Potrzeba nam bramkarza, środkowego pomocnika i kogoś na skrzydło więc mamy już na co kase wydawać.

http://www.youtube.com/watch?v=uWfLL3K_ ... re=related ale urwał
11-02-2011 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości