Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2326
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeszcze jest opcja ze ściągnięciem Cleverleya i Welbecka, którzy obydwoje mogą grać na skrzydle - i takiego wariantu też bym nie lekceważył.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
16-02-2011 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #2327
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W czasie wtorkowego meczu Milan vs Tot jeden z komentatorów sportowych kanału N mówił iż trener totków powiedział że Bale jest wart tyle co Torres czyli ok 50baniek , trochę dużo ale taniej nie będzie za takiego grajka. Tak samo czytałem gdzieś że z Dortmundu ma przejść do nas Goetze za 10mln co o tym sądzicie?
17-02-2011 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2328
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):W czasie wtorkowego meczu Milan vs Tot jeden z komentatorów sportowych kanału N mówił iż trener totków powiedział że Bale jest wart tyle co Torres czyli ok 50baniek , trochę dużo ale taniej nie będzie za takiego grajka. Tak samo czytałem gdzieś że z Dortmundu ma przejść do nas Goetze za 10mln co o tym sądzicie?

1) Redknapp może sobie mówić co chce, on nie ma takiej pozycji w klubie jak np Ferguson w United czy Wenger w Arsenalu i nie mu jest dane ustalanie cen za piłkarzy. W dodatku ten człowiek gada ciągle jakieś bzdury. No może przesadzam, ale na pewno wyolbrzymia potencjał i umiejętności swojej drużyny, i to bardziej niż inni trenerzy.
2) Przed chwilą wyczytałem w Manchester Iwning Nius Tongue, że Goetze ma zastąpić Scholesa? Mi się wydaje, że koleś gra właśnie na skrzydle, a w środku jest Sahin-Kagawa-Kehl. No ale mimo wszystko bardzo dobry zawodnik, stosunkowo tani i ma dopiero 18 lat (chyba). Btw. Sahin by świetnie Scholesa zastąpił.
17-02-2011 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2329
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Amadi napisał(a):i się wydaje, że koleś gra właśnie na skrzydle, a w środku jest Sahin-Kagawa-Kehl. No ale mimo wszystko bardzo dobry zawodnik, stosunkowo tani i ma dopiero 18 lat (chyba). Btw. Sahin by świetnie Scholesa zastąpił.

Gosskreutz-Kagawa(Gotze)-Gotze(Kuba)
Sahin - Bender tak to wygląda w tym sezonie lecz Kehl był kontozjowany więc nie wiem pewnie za Bendera grał.
18-02-2011 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2330
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:1) Redknapp może sobie mówić co chce, on nie ma takiej pozycji w klubie jak np Ferguson w United czy Wenger w Arsenalu i nie mu jest dane ustalanie cen za piłkarzy. W dodatku ten człowiek gada ciągle jakieś bzdury. No może przesadzam, ale na pewno wyolbrzymia potencjał i umiejętności swojej drużyny, i to bardziej niż inni trenerzy.
Nawet jeśli przyjąć, że masz rację to historia naszych negocjacji ze Spursami podpowiada, że jeśli chcemy wyjąć ważnego dla nich gracza to musimy słono przepłacić.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-02-2011 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2331
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Amadi napisał(a):Redknapp może sobie mówić co chce, on nie ma takiej pozycji w klubie jak np Ferguson w United czy Wenger w Arsenalu i nie mu jest dane ustalanie cen za piłkarzy. W dodatku ten człowiek gada ciągle jakieś bzdury. No może przesadzam, ale na pewno wyolbrzymia potencjał i umiejętności swojej drużyny, i to bardziej niż inni trenerzy.

Niekoniecznie, potencjał ma i to znaczny. Atak mają słaby? Pomoc? Można jedynie przyczepić się do defensywy ale to właśnie Tottki zaraz po Arsenalu grają najładniejszy dla oka ofensywny futbol w Anglii. Co do kwot to jak najbardziej Harry ma wszelkie predyspozycje by dyktować ceny za swoich zawodników, no bo czy taki Bale nie jest wart (biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku transferowym) tych 40 baniek? Tyle samo krzyczy Atletico za Aguero a ja bez problemu dostrzegam gdzie potencjał jest większy. Bale jest wciąż bardzo młody, bardzo szybki, dobry technicznie i sukcesywnie się rozwija i jestem niemal w 100% pewien, że w następnym sezonie bedzie grał z kogutem na piersi. Szybciej wyciągniemy Hazarda, Sancheza czy Younga i każdy z nich będzie mniej więcej o połowę tańszy. Priorytetowym i tak pozostaje środek pola.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-02-2011 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cantona22 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #2332
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie rozumiem dlaczego Nikt z MU nie zdecydował się wyłożyć pieniędzy na Kagawę lub Lukaku. O tych piłkarzy będzie się w lecie biła cała Europa. Teraz można było kupić ich zdecydowanie taniej.
18-02-2011 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2333
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
@michal85 A wymiana za Carricka? Oczywiście z dopłatą w ich stronę. Jak dla mnie zastąpienie Carricka będące od co najmniej 2 sezonów w dołku formy (nie licząc pojedynczych meczy) za przyszłościowego Bale to super deal Smile. Szczególnie, że Redknapp go zna, i od dłuższego czasu mówi, że chętnie by go ściągnął. Wtedy cena za walijczyka nie powinna być wygórowana.

@daniel Nie twierdzę, że Tottenham jest słaby. Wręcz odwrotnie Tongue. No i jest to jedna z moich ulubionych drużyn w Premier League (oczywiści nie licząc Manchesteru United). Ale staram się patrzeć z przymrużeniem oka na wypowiedzi Redknappa, trochę zbyt idealizuje swoich zawodników. Czekam tylko na porównania Bale - Messi, Modrić - Xavi albo coś takiego Tongue.
A ściągnięcie Balea na Old Trafford jest jak najbardziej realne. Oczywiście jeżeli Ferguson stwierdzi, że naprawdę przyda się w drużynie.

Jeżeli chodzi o ściągnięcie skrzydłowego to jest tak:
a) mamy kupę kasy i zaklepanego środkowego pomocnika - Carrick + 20 mln?? za Balea
b) mamy mniej kasy, skrzydłowy nie jest potrzebny na gwałt - Sanchez/Hazard za 15-20 mln.
c) skrzydłowy jest potrzebny i albo mamy mało kasy, albo już kogoś kupiliśmy - Young za 15 mln.

Najlepsza jak dla mnie wersja B, i to z Hazardem.
18-02-2011 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2334
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:@michal85 A wymiana za Carricka? Oczywiście z dopłatą w ich stronę. Jak dla mnie zastąpienie Carricka będące od co najmniej 2 sezonów w dołku formy (nie licząc pojedynczych meczy) za przyszłościowego Bale to super deal Smile. Szczególnie, że Redknapp go zna, i od dłuższego czasu mówi, że chętnie by go ściągnął. Wtedy cena za walijczyka nie powinna być wygórowana.
Po pierwsze - Carrick miał jeden słabszy sezon. Ten ma dobry.
Po drugie - jest im on niepotrzebny. Akurat CMów to w Spursach jest przesyt.
Po trzecie - ile jest wart obecnie Carrick ? 10-12 mln? Zakładając, że jednak Harry nie wiedzieć czemu chce w zamian Carricka to i tak pewnie chciałby 30 mln elżbietek dodatkowo.

Są zawodnicy w PL, dla których gra w United to spełnienie marzeń. Bale jednak do nich wydaje się nie należeć. Z tego co o nim czytałem to dosyć skromny chłopak i wydaje mi się, że odejdzie z WHL najwcześniej za kilka lat i to w sytuacji kiedy Spursi nie będą mu mogli zapewnić walki o najwyższe cele. Chyba, że obniży loty...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-02-2011 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #2335
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Rzeczywiście ten sezon w wykonaniu Carricka jest znacznie lepszy niż poprzedni. Jednak wydaje mi się, że Scholes, Anderson i Fletcher grają znacznie lepiej. Jakoś nie jestem przekonany co do jego gry.
A co do chęci zakupu go przez Tottenham - Redknapp uwielbia Carricka, wiele razy go zachwalał.
Jedna z wypowiedzi:
"Chciałbym go mieć tutaj z powrotem. I to już jak najszybciej" - powiedział szkoleniowiec Kogutów.
"Ale wiem, że nie ma to żadnych szans. Alex go nie puści."
To chyba z zeszłego sezonu. A przed Grudniem mówił, że Carrick się marnuje bo powinnien grać częsciej oraz być filarem reprezentacji.

Mówię tylko, że transfer Balea jest realny gdyby Ferguson chciał go sprowadzić. Ale nie wiem co tam się przelewa w jego głowie. Dzisiaj wyczytałem , że bohaterem rzekomego zimowego transferu miał być Rodwell. A spodziewałem się zupełnie innych nazwisk.
19-02-2011 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2336
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Rodwell to wg mnie największa (wraz z Wilsherem) nadzieja angielskiej środkowej pomocy. Bardzo bym się cieszył, jakby akurat jego sprowadzono. Ale to tylko "The Sun"... A Carricka nie ma co się pozbywać, i mówię to jako człowiek, który często na niego lubi pozrzędzić. Bo on stanowi spoiwo, filar, kotwicę naszej pomocy. Czai się z tyłu, pomaga kolegom z obrony, odbiera często piłki. Szkoda tylko,że już teraz niebyt często decyduje się na długie, prostopadłe podania do napastników. Tu mi się przypomina gol Bebatova z Tottenhamem, zdobyty właśnie po takim podaniu Carricka.
Niemniej sprzedaży Carricka mówię stanowcze: nie ! Poza tym jak słusznie Michał zauważył, i tak nie dostalibyśmy za niego za dużo kasy. Więc po co oddawać za przysłowiowe grosze solidnego pomocnika?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
19-02-2011 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2337
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kreatywny pomocnik! Nie ważne czy się go nazwie OM AM czy FM, ważne by nie bał się podać do przodu a już podać celnie to w ogóle czad.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
24-02-2011 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2338
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Goal.com podał dziś, że United finalizuje transfer Javiera Postore. Nie chce się rozwodzić nad czy to prawda czy nie (choć kwota 40 mln od razu mi mówi, że to poltka), ale chciałbym się zapytać tych co oglądają Seria A, czy ten chłopak nadawałby się do nas? Znam go głównie z FM'a gdzie wymiata, a jak jest w rzeczywistości?



Mój Blog: Pod presją czasu
05-03-2011 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #2339
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jest wiodącą postacią w swoim Palermo. Mimo, że nie gra w ataku strzela bardzo dużo goli. W Serie A ma ich 10, a w LE też tam troche strzelił. Typowy AM Smile Talent jakich mało Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
05-03-2011 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2340
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jan tym golu nigdzie nie widze takiego info.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
05-03-2011 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości