Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2671
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Park nieraz sam rozstrzygał mecze z Arsenalem i Chelsea. Nigdy nie narzeka na pozycje w zespole. Jak wchodzi daje z siebie wszystko. Zarabia nam miliony w Azji. Cudo Wink
29-05-2011 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #2672
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):
PiotroV napisał(a):Smalling rzeczywiście pokazywał się w tym sezonie z najlepszej strony, ale Evans mi mało mówiąc nie zaimponował... Głupio gra np. z Boltonem głupia czerwona kartka, umiejętnościami też nie zachwyca. Boję się jak go widzę w składzie.
Śmieszne jest to jak szybko ludzie zapominają o dobrych meczach, a o tych zły pamiętają do końca kariery... widzę, że się już panu zapomniało jak rok temu cieszyło się z niemal każdego świetnego występu Evansa.
To prawda, ale to było, no rok temu. Teraz jest teraz, więc teraz się go obawiam... Napisałem, że mi nie zaimponował, przytaczając ostatnie mecze, więc mnie nie oskarżaj, że czegoś nie pamiętam Wink

Wyrzucić Parka? Nawet jak jest za słaby na taką Barcelone, to za to jest świetny na taki Arsenal, czy Chelsea chociażby, więc powinien zostać Wink Już prędzej obawy o bycie w MU powinien mieć Carrick niż Park.

LOVE UNITED!
29-05-2011 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2673
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Do Carricka też się nie ma o co przyczepić... Ze swoich zadań się wywiązuje zajebiście.
29-05-2011 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #2674
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
rav10 napisał(a):Do Carricka też się nie ma o co przyczepić... Ze swoich zadań się wywiązuje zajebiście.
No tak, ale wspomniałem go, bo też ktoś mówił, że może odejść.

Tak w zasadzie to ja nie wiem kto miałby odejść (pomijając emerytury) z MU.
Może Brown bo pewnie mu się nie podoba ciągłe siedzenie, a tak to nie wiem Tongue

LOVE UNITED!
29-05-2011 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2675
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Carrick jest po prostu jednym z tych graczy, co wiecznie odchodzą z zespołu. Głównie dlatego, że większość nie rozumie z piłki więcej poza tym, że dobry zawodnik, to ten co strzela bramki.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-05-2011 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #2676
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
panopticum napisał(a):Carrick jest po prostu jednym z tych graczy, co wiecznie odchodzą z zespołu. Głównie dlatego, że większość nie rozumie z piłki więcej poza tym, że dobrze jak napastnik strzela bramki.
Co jest dobrym wytłumaczeniem na podnietę związaną z Messim Wink

LOVE UNITED!
29-05-2011 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #2677
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
PiotroV napisał(a):Co jest dobrym wytłumaczeniem na podnietę związaną z Messim

Możesz rozwinąc?

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
29-05-2011 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #2678
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja również jak kilku poprzedników z chęcią widziałbym Hazarda w naszych szeregach. Do tego myślę, że opcja sprowadzenia Sneijdera z Interu też miałaby więcej plusów aniżeli złych stron. Mam nadzieję, że transfer bramkarza nie będzie jedynym ruchem SAF'a, bo po wczorajszym dniu widać, że na Europę trzeba zmian.
29-05-2011 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2679
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wczoraj było widać wielką dziurą w środku pola i nawet Scholes w swojej najlepszej formie by nam nie pomógł tego wygrać, bo ewidentnie brakowało tam jeszcze jednego człowieka.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-05-2011 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2680
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ta. A tak przy okazji wychowankowie jebcie się. Przegraliśmy z Barceloną i trzeba kupić wszystkich wszędzie.

brayoz napisał(a):Ja również jak kilku poprzedników z chęcią widziałbym Hazarda w naszych szeregach.

Człeń jest chyba skrzydłowym czyli nagina tam gdzie Park, Nani i Valencia, tam gdzie zapewne będzie też Young pomykał a może nawet i Clev. Ale co tam Edena trzeba, jak ktoś nie zna z boiska to z FMa na bank, dobre staty ma.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
29-05-2011 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2681
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hazard ma świetne nazwisko, popieram.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-05-2011 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #2682
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Och kurwa, wielkie pany najmądrzejsze. Pewnie staty z FMa zdobyły mu tytuł najlepszego gracza Ligue 1?
29-05-2011 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2683
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Myślisz, że akurat to najważniejsze czy może jednak trzeźwe spojrzenie na to jakich i ilu mamy skrzydłowych. Gdzie Ty widzisz jeszcze miejsce dla Hazarda?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-05-2011 00:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #2684
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dostaliśmy po dupie, i nagle lud się bierze za transfery... pomyślmy trochę.

Skrzydłowych w ogóle nam nie potrzeba, bo kiego chuja? Ja bym skupił się na środku pomocy, konkretnie na rozegraniu, bo tutaj wypadamy przeciętnie. Jest Scholes, który mam nadzieję na początku sezonu będzie niszczył jak w poprzednim roku. Giggs, grać przez cały sezon na pewno nie będzie. Anderson, strasznie chimeryczny, zobaczymy co z niego będzie. Oczywiście mam nadzieję, że kontuzje będą go omijały. Ja jednak za brazylijczykiem jako piłkarzem nie przepadam, wierzę w niego(jak w każdego gracza United), ale gość potrafi irytować i czasami grać po prostu słabiutko. Ale z drugiej strony... sam nie wiem kogobyśmy mieli zatrudnić. Sneijder i Modrić, to chyba najciekawsze nazwiska. Tylko, że ich pozyskanie graniczy niemalże z cudem. Chciałbym właśnie w naszym zespole gościa, który od razu pociągnąłby naszą grę. O defensywną część środka się nie martwię. Carrick miał dobry sezon, Fletcher w formie jest nie do zajebania, a jak coś jest Darron, może zagrać także O'shea.

Golkiper, jakiś rozgrywający i jestem happy. Nikogo innego nie trzeba.
30-05-2011 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2685
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel napisał(a):Ta. A tak przy okazji wychowankowie jebcie się. Przegraliśmy z Barceloną i trzeba kupić wszystkich wszędzie.

brayoz napisał(a):Ja również jak kilku poprzedników z chęcią widziałbym Hazarda w naszych szeregach.

Człeń jest chyba skrzydłowym czyli nagina tam gdzie Park, Nani i Valencia, tam gdzie zapewne będzie też Young pomykał a może nawet i Clev. Ale co tam Edena trzeba, jak ktoś nie zna z boiska to z FMa na bank, dobre staty ma.

Hazard także świetnie gra na środku i potrafi posłać idealne prostopadłe piłki do napastnika, co było chociażby widać w jednej z ostatnich kolejek Ligue 1.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-05-2011 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości