Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #226
Re: EURO 2012
robaldo napisał(a):No bo skoro Blatter nawet o tym wspomina, to już chyba nie może być odwrotu Wink

:arrow: http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/mich ... tykul.html

Gdzie jest Groszek?
27-06-2012 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #227
Re: EURO 2012
No ale Platini to ma tam niewiele do gadania, własne zdanie może mieć, ale raczej niewielu będzie się nim przejmować.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
27-06-2012 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #228
Re: EURO 2012
Platini reprezentuje UEFĘ a FIFA to UEFA + federacje obu ameryk, Azji czy Afryki, więc sam Platini/Uefa nie może nic zmienić.
27-06-2012 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #229
Re: EURO 2012
A sędziowie zabramkowi są w rozgrywkach poza Europą? Poza tym UEFA jest chyba najbardziej wpływową ze wszystkich federacji kontynentalnych...

Gdzie jest Groszek?
27-06-2012 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #230
Re: EURO 2012
O meczu krótko - strasznie szkoda Portugalii, byli tak blisko, żeby skopać dupę tym tiki-takom... A tak trzeba będzie trzymać kciuki pewnie za Szwabów.

Ja jednak bardziej chciałem o czym innym. A mianowicie naszła mnie taka refleksja, że gdzie te czasy, kiedy po skończonej dogrywce człowiek żył meczem i tymi ogromnymi emocjami razem z komentatorami, kiedy to patrzyło się, jak łapią graczy skurcze, jak się koncentrują, jaki to ogromny dla nich stres? A jak to dziś? W owym momencie człowiek musi zobaczyć jakiś pajaców, którzy powiedzą dwa, max trzy utarte slogany w takim momencie, potem obejrzy 10 minut o sponsorach, jacy to są ikonami tego Euro i dopiero potem wróci na boisko już bez tego ogromnego napięcia, emocji...

Przecież po tych mistrzostwach ludzie będą dłużej pamiętać, że sponsorami byli Kia, Sharp, McDonalds, czy też Powerade, niż kto je właściwie wygrał i jak poszło Polakom... Pieprzona komercha...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-06-2012 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #231
Re: EURO 2012
RedLucas napisał(a):Przecież po tych mistrzostwach ludzie będą dłużej pamiętać, że sponsorami byli Kia, Sharp, McDonalds, czy też Powerade, niż kto je właściwie wygrał i jak poszło Polakom

I o to właśnie chodzi... niestety Sad

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
27-06-2012 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #232
Re: EURO 2012
Nowoczesny futbol, co się dziwić. A TVP faktycznie strasznie banalnie podeszła do oprawy Mistrzostw, zero jakiejś kreatywności, postawili jedno studio, kilku stałych gości i to by było na tyle, szkoda, bo można to było znacznie lepiej rozegrać.

Co mnie jeszcze wkurza, to pytania zadawane na każdym kroku przez dziennikarzy ('dziennikarzy'?) zagranicznym kibicom, piłkarzom, kolegom po fachu: "jak Ci się podoba w Polsce?", "jak stadiony?", "jak atmosfera?" itp. No kurwa, czy naprawdę niektórzy mają aż taką potrzebę dowartościowania się? Czy to kwestia poziomu dziennikarzy, czy o co chodzi. Wiadomo, że każdy powie, że stadiony genialne (bo są), że atmosfera spoko (bo jest), że Polska to nie kraj trzeciego świata, ale nie, trzeba żebrać o te pochwały. Więcej godności zalecam, mniej kompleksów. :plask:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-06-2012 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #233
Re: EURO 2012
To chyba poziom dziennikarstwa głównie. Jeszcze do tych pytań dorzuciłbym pytania "kto wygra", "jaki obstawiasz wynik". Przecież wiadomo, że każdy będzie mówił, że to jego zespół wygra... Jeszcze na TVN24 mnie ucieszyło jak kilka razy źle przetłumaczyli odpowiedź na pytanie. Typu pytanie o wyniki, odpowiedź "two zero" a on mówi, że obstawił 1:0. Już kilka razy takie akcje słyszałem.

Nie wiem czy ktoś to jeszcze poruszał, ale na jedną rzecz osobiście zwróciłem uwagę. Ile razy na tym Euro gra była przerywana lub też widzieliśmy sytuacje gdzie są dwie piłki na boisku. Ile razy piłkarze musieli się wstrzymać z wyrzutem z autu, bo druga piłka na boisku. To nie jest odosobniony przypadek, bo już naprawdę widziałem to wielokrotnie. Ktoś musiał źle wyszkolić chłopców od podawania piłek. Nie pamiętam innej imprezy gdzie zdarzałoby się to tak często. W Premier League i Lidze Mistrzów to aż tak często nie występuję. Ale teraz na pewno się czepiam.
30-06-2012 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości