Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #31
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Ja tam się cieszę, że Radek się po mnie zgłosił i że jestem na Redlogu. Wiem, że są osoby które notorycznie jadą po moich tekstach, ale szczerze mówiąc, śmieszy mnie to ;- ) Zwłaszcza, gdy piszą swoje "inteligentne" komentarze zawierające pięć znaków. Niektórym nigdy się nie dogodzi :- ) A jutro idzie mój kolejny tekst...

Redlog moim zdaniem jest naprawdę dobrze prowadzony (ogromna zasługa Miśki i Radka), ale denerwujące jest to, że podczas relacji video ciągle pojawiają się komenty "Nie działa" itp. Jak się ma słabego neta, to nie dziwota że się tnie :- ) Zwykle nie oglądam meczów na necie, więc nie wiem czy to faktycznie "nasza" wina, że kanały nie chodzą, czy po prostu odbiorcy mają wolne łącza.

Można by dodać jakieś elementy zabawy typu wybór Redaktora Miesiąca, Tekst Miesiąca itp. Co o tym sądzicie?

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
26-02-2009 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
R.A.B.
Unregistered

 
Post: #32
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Szymcio napisał(a):Wiem, że są osoby które notorycznie jadą po moich tekstach, ale szczerze mówiąc, śmieszy mnie to ;- )


Można by dodać jakieś elementy zabawy typu wybór Redaktora Miesiąca, Tekst Miesiąca itp. Co o tym sądzicie?
A czemu jadą po twoich tekstach?jak im się nie podoba to niech nie czytają prawda?.
Te elementy zabawy o których wspomniałeś mogą uatrakcyjnic bloga.Zmobilizują redaktórów do pisania większej liczby notek a co za tym idzie będzie więcej czytania Smile Pozdro
26-02-2009 19:48
Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Szymcio napisał(a):Można by dodać jakieś elementy zabawy typu wybór Redaktora Miesiąca, Tekst Miesiąca itp. Co o tym sądzicie?

ja proponuje raz na miesiąc zbierać 5 komentarzy z różnych tekstów. Nie ważne czy humorystycznych czy przemyślanych na temat - po prostu zrobić z tego sondę na komentarz miesiąca Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
26-02-2009 23:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #34
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
dsw_MUszyna napisał(a):
Szymcio napisał(a):Można by dodać jakieś elementy zabawy typu wybór Redaktora Miesiąca, Tekst Miesiąca itp. Co o tym sądzicie?

ja proponuje raz na miesiąc zbierać 5 komentarzy z różnych tekstów. Nie ważne czy humorystycznych czy przemyślanych na temat - po prostu zrobić z tego sondę na komentarz miesiąca Wink

Myślimy o tym od dłuższego czasu ;-), ale teraz szykujemy od wielu miesięcy inne niespodzianki :-) ale żeby nie psuć Wam niespodzianki nie mogę zdracić co to Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
27-02-2009 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #35
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
No, przecież Dziadzio Radzio nie byłby sobą, gdyby uchylił choć maleńki kawałek rąbka tajemnicy Big Grin
Powiesz nam chociaż, kiedy możemy się spodziewać owych niespodzianek? Smile

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
27-02-2009 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #36
Redlog potrzebuje Waszego wsparcia vol. 2!
Wiem, że jesteście zajęci i macie co robić ;-). Myślę jednak, że
znajdziecie dosłownie 2 - 3 minuty, aby pomóc grupie kilkunastu ludzi
z redakcji Redloga i przy okazji uszczęśliwić ich ;-).

Otóż Redlog zaproszony do udziału w konkursie
zorganizowanym przez serwis BlogBox.com.pl

W imieniu redakcji i swoim byłbym dozgonnie wdzięczny za każdy głos
(to tylko 1 czy 2 kliknięcia, nie trzeba podawać żadnych maili itd).

http://blogboxinfo.blogspot.com/
Blog nazywa się:

10.Redlog.pl-Manchaster United - SPORT

Będziemy dozgonnie wdzięczni.

Myślę, że nawet dla tekstu o Monachium redakcji (a za ten tekst to Wiktorowi Marczykowi Nobla dać!) się to należy ;-)

http://redlog.pl/2009/02/06/monachium-1 ... kompletna/

Pozdrawiam
Radzio

PS.

W tym roku Redlog może wygrać Dubla czy jak kto woli podwójną koronę Big Grin ... rok temu było 1 trofeum - United miało 2 trofea ;-)... w tym roku Redlog może mieć 2 trofea... to United 4 :twisted:

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
02-03-2009 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #37
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Propozycja (cytując siebie z shoutboxa):

Cytat:fidain 20:20
kur*a czemu nei da się wyłączyć autoscrolla w tym chacie?! Chwile mnie nie było i nie mogę przeczytać co u góry ^^

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-05-2009 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Popieram. Uniemożliwia to przygotowanie się do rozmowy w krzykaczu. Tym bardziej na takim forum, gdzie pojawia się tam wiadomość co 0.5 sekundy.
29-05-2009 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #39
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
A jakieś oskary na koniec sezonu 2008/09 będą organizowane? Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-06-2009 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #40
Kim są Czytelnicy Redloga?
Kim są Czytelnicy Redloga - zapraszam do wypełniania :-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
20-09-2009 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #41
Redlog.pl szuka tłumaczy! Zapraszamy!
Hej,

W związku z nowościami nad jakimi od dłuższego czasu pracujemy na Redlogu poszukujemy osób, które chciałyby trochę potłumaczyć (język angielski). Jeśli więc ktoś chce spróbować swoich sił w takiej formie na Redlogu proszę o kontakt. Jeśli ktoś się waha także proszę o kontakt to postaram się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości. Zachęcam do sprawdzenia siebie bo nie ma się czego bać ;-)

gg: 3852040
mail: <!-- e -->[email protected]<!-- e -->

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
20-10-2009 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
<!-- l -->we-are-united/jak-spisuja-sie-byle-diably-t102-255.html#p91706<!-- l -->

Może warto byłoby przetłumaczyć ten wywiad na Redloga? Od dawna box z wywiadami jest nieaktualizowany, chociaż w październiku ubiegłego roku z tego co widzę ukazywały się niemal co tydzień. Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
30-08-2010 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #43
Re: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
paolo napisał(a):http://redcafe.pl/we-are-united/jak-spis...tml#p91706

Może warto byłoby przetłumaczyć ten wywiad na Redloga? Od dawna box z wywiadami jest nieaktualizowany, chociaż w październiku ubiegłego roku z tego co widzę ukazywały się niemal co tydzień. Wink


Przekazane do tlumaczenia ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-08-2010 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #44
RE: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Nie wiem gdzie to dokładnie wrzucić, niech będzie tutaj. Mam pewną propozycję, niedawno na nią wpadłem. Sezon zbliża się ku końcowi, walka o pozycje 2-4/5 zacięta, o ligowy byt również, więc wypadałoby zrobić jakieś podsumowanko ligi (oczywiście po jej zakończeniu). Chciałbym zorganizować, tutaj, na tym forum, plebiscyt. Jaki plebiscyt? A taki o Premier League. Byłby różne kategorie, jak:

- Najlepszy bramkarz Premier League
- Najlepsi boczni obrońcy (podzielone ankiety na prawy/lewy)
- Najlepsi stoperzy
- Najlepsi środkowi pomocnicy
- Najlepsi skrzydłowi
- Najlepsi napastnicy
- Najlepszy transfer
- Najlepszy debiutant
- Najlepszy zawodnik sezonu
- Najlepszy mecz sezonu
- Najpiękniejsza bramka sezonu
- Jedenastka dublerów

Coś by się jeszcze znalazło (jak macie jakiś pomysł - pisać!). Nie wiem jeszcze, jakie byśmy zrobili ustawienie do tego, czy 4-4-2 (lepiej, bo jaki jest sens, że w ataku będzie RvP, a w jedenastce dublerów Wampir z Urugwaju? Żaden), czy 4-2-3-1. Lepiej by było właśnie, jak napisałem, zrobić 4-4-2, podzielić środkowych pomocników na defensywny/ofensywny (Np. Carrick, Tiote, Mikel a w drugiej ankiecie Yaya Toure, Cleverley, ktoś tam jeszcze). No dobra, ale jest wielu zawodników, co gra na pozycji "10", a takiej pozycji tu nie ma. Więc podciągamy ich pod skrzydłowych, pyk. Zrobiłbym ładne graficzne podsumowanie, wrzucone by to było na redloga, coś w stylu "PODSUMOWANIE PREMIER LEAGUE WEDŁUG REDCAFE". Myślę, że pomysł dobry, w końcu to jakaś nowość i ubarwienie forum, nawet można ciekawie podyskutować (nie ten, bo coś tam, a ten moim zdaniem był lepszy od tego itd.). Tylko, żeby nie wyszło na to, że większość z nas oglądał tylko mecze United [ja nie] i cała jedenastka będzie Manchesteru, bo to będzie bez sensu. Big Grin A, no i jakby to weszło w życie, to przydałoby się nowe podforum do tego, bo byłby co chwile nowe tematy (np. jeden temat to "Bramkarze", drugi "Stoperzy" i tak cały czas). Wink
Co wy na to? Macie coś przeciwko? Może jakieś sugestie? Czy jest możliwość podwójnych ankiet [w sensie jak robię bocznych obrońców to jedną ankietę, w tym samym temacie, poświęcam na prawych obrońców, a drugą na lewych i głosowanie]?

Pozdrawiam.
01-04-2013 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #45
RE: Redlog.pl - oceny, sugestie, propozycje
Pchela napisał(a):- Najpiękniejsza bramka sezonu
+ największy kiks

Zbieram i wycinam akcje z MOTD'ów w tym temacie. Jestem trochę do tyłu, ale powinienem zebrać wszystkie najładniejsze trafienia na koniec sezonu i gdzieś wrzucić.

Gdzie jest Groszek?
02-04-2013 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości