Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2013/2014
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #46
RE: Premier League 2013/2014
Nie pojmuję Mourinho... Co prawda pozycja Chelsea w lidze nie jest zła, jednak dla mnie ten zespół jest taki bezpłciowy. U Jose w przodzie gra Eto'o, który już najlepsze lata ma za sobą, a młody, bardzo dobry Lukaku został oddany na wypożyczenie. Kto widział wczoraj choćby skrót meczu Evertonu to widział jak wiele swoim wejściem na boisko zmienił młody Belg. Druga sprawa to Juan Mata. Zdecydowanie najlepszy zawodnik The Blues zostaje odesłany na ławkę bądź trybuny ;o jeśli sytuacja nadal się utrzyma to najpóźniej w lecie Hiszpan będzie chciał odejść - jeśli do tego dojdzie to warto się nim zainteresować i to nawet jeśli Rooney zostanie na Old Trafford. Juan spokojnie mógłby grać na skrzydle, gdzie radzi sobie zdecydowanie lepiej niż Kagawa i byłby dla nas olbrzymim wzmocnieniem.

Baines ;o fenomenalny jest gości. Ma tak świetnie ułożoną stopę Smile naprawdę strach faulować graczy z Evertonu poniżej 25 metra od swojej bramki.

Fajnie Southampton Smile bardzo cieszy mnie ich zwycięstwo. Nie tylko z powodu tego, że pokonali Liverpool (choć to też cieszy bardzo), ale jakoś bardzo lubię ten zespół (może sentyment z FM Big Grin ). Fajnych mają tam zawodników. Słyszałem że ponoć Schneiderlin rozegrał znakomite spotkanie. Oglądał ktoś może? Zastanawia mnie trochę dlaczego tak mało gra Ramirez, myślałem że będzie on kluczową postacią tego zespołu. No i King Artur Smile Boruc wraca do naprawdę wysokiej formy i z takim bramkarzem Święci śmiało mogą walczyć o pozycje w górnej części tabeli. Artur z meczu na mecz wygląda lepiej i coś czuje, że jeszcze będzie o nim głośno na wyspach.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-09-2013 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #47
RE: Premier League 2013/2014
Foster napisał(a):Nie pojmuję Mourinho...

Chyba nikt tego co on robi nie pojmuje... Mata to fajny gracz. Jeśli będzie do sprzedania to musowo trzeba go brać. W tym sezonie zadziwia mnie Arsenal, grają naprawdę fajną piłkę. Dalej mają problemy w defensywie ale napad gra jak należy. Pozyskaie turka o chyba najlepszy transfer w PL. Liverpool po świetnym początku zaczyna powoli wracać do swojej formy z poprzednich latBig Grin
24-09-2013 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #48
RE: Premier League 2013/2014
Patrząc na grę Arsenalu w ostatnich spotkaniach nie sposób nie być pod wrażeniem. Zastanawiam się czy Wenger rozbijając bank na Ozila nie trafił w 10tkę. To mógł być ten brakujący element w jego układance, a właściwie element kluczowy, zawodnik wokół którego można budować drużynę. Zespół jedzie teraz siłą rozpędu, na pozytywnej aurze jaką roztoczył transfer jednego z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji DO klubu Tongue Odżyli niemal wszyscy w tej drużynie, wliczając w to Ramseya, który pierwszy raz w życiu wskoczył na taki poziom na dłużej niż fragment pojedynczego meczu. Udało im się też przenieść formę ligową na LM, gdzie rozegrali dobry mecz (pierwszą połowę?) przeciwko Napoli. Mówi się, że nadal zespół ten jest kruchy w defensywie, ale na razie tego nie widać, co potwierdzili nie tracąc goli w meczu z ekipą Grubego Benka, mimo oddania im inicjatywy w drugiej jego części. Może indywidualnie wciąż nie jest świetnie, ale zespołowo bronią się już całkiem przyzwoicie. Na pewno problemy pojawią się prędzej czy później, choćby ze względu na szczupłą kadrę, co zaś tyczy się defensywy w pierwszych miesiącach poprzedniego sezonu również mieli jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą obronę w lidze i prawie nie tracili bramek, a skończyło się zdobyciem top 4 rzutem na taśmę. Z tego względu trochę śmieszy mnie wskazywanie Arsenalu jako kandydata do mistrzostwa na tym etapie, tym bardziej że Mourinho, Pellegrini i mam nadzieję również Moyes, w końcu zadomowią się w nowych klubach. Jednak przyszłość Arsenalu rysuje się w jasnych barwach pierwszy raz od ładnych kilku lat.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 11:23 przez Silvan.)
02-10-2013 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #49
RE: Premier League 2013/2014
Na chwilę obecną nasza sytuacja w lidze, mimo fatalnego startu, nie wygląda aż tak źle. Na dzień dzisiejszy mamy 6 pkt straty do lidera, który w tej kolejce stracił punkty. Nie o tym jednak chciałem.

Southampton ;o spodziewałem się, że w tym sezonie będą groźni, ale mimo wszystko jestem zaskoczony ich wynikami. Pachetino wykonuje kawał świetnej roboty. W zespole nie ma żadnych wielkich gwiazd, ale za to jest bardzo mocna drużyna. Póki co bardzo dobrze spisują się w defensywie. Znakomitą robotę w tym sezonie odwala Boruc, który widać wraca do swojej wielkiej formy. Była tu pewna osoba, który już dawno skreśliła Artura... ciekaw jestem co ma teraz do powiedzenia.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-10-2013 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #50
RE: Premier League 2013/2014
Foster napisał(a):Była tu pewna osoba, który już dawno skreśliła Artura... ciekaw jestem co ma teraz do powiedzenia.
Też chętnie sie dowiem.
Nie ukrywam że Boruc jest moim ulubionym polskim bramkarzem, cenię go wyżej od Szczęsnego,Fabiana,Dudka i innych.

Tottenham mnie zaskoczył bo spodziewalem sie ze z tymi zawodnikami będą dużo bardziej regularną drużyną.
06-10-2013 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #51
RE: Premier League 2013/2014
Świetna postawa Boruca i całej jego drużyny sprawiła, że Southampton znowu na zero z tyłu. Na chwilę obecną mają 4 miejsce w tabeli i tylko 2 stracone bramki w 7 meczach! Szacun.
Oj nie będziemy mieli z nimi łatwej przeprawy. Nie stracić bramki to jedno, ale i strzelić będzie trzeba a z tym u nas marnie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-10-2013 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #52
RE: Premier League 2013/2014
Trener Świętych nazywa się POchetino, a nie PAchetino...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2013 22:06 przez Hubson.)
06-10-2013 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #53
RE: Premier League 2013/2014
A nawet PocheTTino... Smile

Mnie rozczarowuje Fulham, bo z takimi nazwiskami w składzie (zwłaszcza z przodu: Berbatow, Bent, Ruiz, a z tyłu mają przecież takiego Parkera) liczyłem, że powalczą o coś więcej niż utrzymanie.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
06-10-2013 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #54
RE: Premier League 2013/2014
Powalczą. O 10. miejsce z WBA. Jak na Fulham przystało.

E: @down
Serwus!

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2013 23:02 przez Kosma.)
06-10-2013 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #55
RE: Premier League 2013/2014
To początek sezonu. Ale tak, Moyes OUT, pozdro dla Krzycha Smile
A i Arsenal na mistrza, podobnie jak Looserpool.
......
06-10-2013 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #56
RE: Premier League 2013/2014
Cytat:Była tu pewna osoba, który już dawno skreśliła Artura... ciekaw jestem co ma teraz do powiedzenia
Jeśli chodzi Ci o mnie to jestem w szoku oglądając kolejne interwencje Boruca i mocno kibicuję Świętym w tym sezonie, są w stanie zrobić niespodziankę i osiągnąć tyle co Swansea rok temu.

Dalej go nie lubię, ale zwracam honor - gra bardzo dobrze.
07-10-2013 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #57
RE: Premier League 2013/2014
Fajnie, że przynajmniej potrafisz przyznać się do błędu. Duży plus dla Ciebie Smile

Pachettino, Pachetino czy Pochettino... mój błąd, nie wiedziałem jak on tam do końca ma, a przyznam się szczerze nie chciało mi się sprawdzać Big Grin

Co do Fulham, to niby mają fajnych zawodników, ale tak naprawdę nic wielkie. Berbatov widać z każdym sezonem jedzie coraz gorzej, Bent swoje najlepsze czasy już dawno ma za sobą, a z kolei Ruiz to zawsze jest niewiadoma. On potrafi rozegrać kapitale spotkanie, by później przez kilka następnych grać bardzo bardzo słabo.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2013 07:44 przez Foster.)
07-10-2013 07:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #58
RE: Premier League 2013/2014
Cytat: Pachettino, Pachetino czy Pochettino... mój błąd, nie wiedziałem jak on tam do końca ma, a przyznam się szczerze nie chciało mi się sprawdzać Big Grin
Patrząc jak gra So'ton to Machettino.
<ba dum tss>
07-10-2013 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #59
RE: Premier League 2013/2014
Wczoraj West Ham zniszczył Tottenham na White Hart Lane aż 3-0. Fakt, wszystkie trzy gole były trochę fartowne (zwłaszcza drugi - kuriozum kolejki), ale podopieczni Big Sama zasługują na wielkie brawa. Godny uwagi był występ ex-Diabła Ravela Morrisona który strzelił kapitalną bramkę robiąc z Dawsona wiatrak i lobując Llorisa. Andrzej Mijasz-Garaż ma IMO wciąż problem z obsadzeniem pozycji napastnika. Tak jak przewidywałem przed początkiem sezonu Tottki zrobiłyby lepszy interes kupując Negredo, a nie Soldado.

Ta liga jest naprawdę z roku na rok coraz bardziej wyrównana i nieprzewidywalna. Cardiff dyma City, WBA podbija Old Trafford, Liverpool wreszcie gra na miarę historii, naładowany gwiazdami Tottenham nie ma żadnych atutów przeciwko West Hamowi, Southampton gra nie tylko ładnie, ale i do bólu skutecznie, Chelsea nie porywa.

Od samego początku byłem pewien, że oddanie Lukaku do Evertonu to będzie koszmarny błąd Mourinho i chyba miałem rację. Wystarczy spojrzeć na statystyki: jak na razie ani Eto'o, ani Ba, ani Torres nie strzelili dotąd gola w PL, tymczasem Drogba wersja 2.0 ma już 4 na koncie, a przecież lepszych partnerów do gry na pewno ma powyższa trójka. Jeśli Jose nadal olewałby Lukaku to na miejscu Moyesa chętnie bym się nim zainteresował, tyle, że u nas akurat ta pozycja jest mocno obsadzona. Natomiast zgadzam się z Fosterem co do Maty - jeżeli byłaby okazja to brać, brać i to bez gadania. Mourinho mówi wprost, że u niego numerem 10 będzie Oscar, a Juan zacznie grać regularnie jeśli nauczy się pewnych rzeczy. Chodzi zapewne o większe zaangażowanie w defensywę. Jeśli Hiszpan nie przystosuje się do stylu gry Mou i będzie chciał odejść to bez namysłu wysyłałbym faks do Londynu.

Ciekawie radzi sobie Liverpool. Co prawda ich defensywa to raczej nie jest aż taki monolit jaki powinien mieć zespół walczący ponoć o wygraną w PL, ale wyżej wygląda to fajnie. Po powrocie Coutinho, z Suarezem i Sturridgem Liverpool może być postrachem każdej linii obronnej, bo potencjał tej trójki jest niezmierzony.

Arsenal przechodzi sam siebie, co prawda w tej kolejce stracili punkty, ale Ozil dał im olbrzymią pewność siebie, a na Ramseya podziałał jak zastrzyk z energetyków. Linia pomocy tego zespołu: Arteta, Wilshere, Cazorla, Ozil, Ramsey, Rosicky to po prostu monstrum. Ciekaw tylko jestem jak daleko zajadą ze specyficznym typem napastnika jakim jest Giroud?

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
07-10-2013 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #60
RE: Premier League 2013/2014
Lukaku deklarował od dawna, że jest fanem Chelsea nim do niej trafił.
Póki go stamtąd nie wygonią to będzie chciał w niej grać. Na niego bym sobie nie robił nadzieji, Mata to inna sprawa, ale wtedy zmiana systemu gry była by niezbędna,

// Ty komuś poprawiałeś ortografię kilka postów wyżej? K.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2013 21:47 przez Kosma.)
07-10-2013 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości