Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #346
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Gwiazda młodzieżowej drużyny Manchesteru United została ukarana grzywną w wysokości 600 funtów za wyrzucenie przez okno telefonu swojej dziewczyny.

Morrison został więc oczyszczony z zarzutów, jakoby miał pobić swoją dziewczynę.

Prokuratura w Salford oskarżyła go jedynie o zniszczenie mienia, a nie jak wcześniej pisano - pobicie swojej partnerki.

Cały incydent miał miejsce 19. kwietnia w domu Morrisona. Jego dziewczyna przeczytała wiadomości tekstowe z jego telefonu, po czym wpadła w furię, rzucając jego telefon o ziemię. Ravel nie pozostał dłużny i rzucił jej telefon, który niefortunnie odbił się i wypadł przez okno.

Na zakończenie rozprawy głos zabrał sam sędzia, Jonathan Finestein: "Jesteś piłkarzem z wielką przyszłością, musisz zawsze wiedzieć, że w nie zależnie od zaistniałej sytuacji, musisz panować nad sobą."

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
26-05-2011 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #347
Re: Rezerwy i młodzież
I niech ta sprawa da do myślenia Ravelowi. Czas wydorośleć i na poważnie pomyśleć o swojej przyszłości, bo chłopak ma wielki talent i szkoda byłoby, gdyby go zmarnował w tak głupi sposób.

Cytat:"Jesteś piłkarzem z wielką przyszłością, musisz zawsze wiedzieć, że w nie zależnie od zaistniałej sytuacji, musisz panować nad sobą."

Mądre słowa.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
26-05-2011 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #348
Re: Rezerwy i młodzież
Inna sprawa że to jego laska okazała się głupia;>
27-05-2011 07:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #349
Re: Rezerwy i młodzież
Nic złego nie zrobił. Normalna sytuacja, jakich wiele.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-05-2011 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #350
Re: Rezerwy i młodzież
Jaroldz napisał(a):I niech ta sprawa da do myślenia Ravelowi. Czas wydorośleć i na poważnie pomyśleć o swojej przyszłości, bo chłopak ma wielki talent i szkoda byłoby, gdyby go zmarnował w tak głupi sposób.
Kurwa niedługo to przeczytam, że piłkarzowi nie można pierdnąć bo mu nie wypada i zagraża to jego przyszłości. To samo próbowaliście przekazać w wątku o Giggsie. Ludzie, do chuja pana, zawodnicy to też ludzie! Mają całkiem pozbyć się życia prywatnego bo wy chcecie w nich widzieć ludzi z aureolą nad głową? Kim oni są, że muszą być tacy grzeczni? Ilu z was miało dziewczynę, ilu z was się z nią kłóciło? Ilu z was gorsze rzeczy zrobiło podczas kłótni z ukochaną od rozjebania jej telefonu? Uświadomcie sobie w końcu, że to tacy sami ludzie jak my. Z krwi i kości. Mają uczucia, mają emocje i mają życie towarzyskie, które czasami układa się tak, że człowiekowi się po prostu we łbie pierdoli i robi głupoty. Ich życie to nie tylko piłka.
29-05-2011 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #351
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Menadżer Manchesteru United, Sir Alex Ferguson zamierza dać ogromną szansę Ravelowi Morrisonowi. Szkot chce, aby młodziutki Anglik od przyszłego sezonu występował w seniorskiej kadrze Manchesteru United.

Jak donosi The People pierwszym przystankiem w drodze Morrisona do seniorskiej kadry United ma być udział w przedsezonowym tournèe po Stanach Zjednoczonych, po którym Ferguson gotowy jest na wcielenie ofensywnego pomocnika do pierwszej drużyny.

18-letni pomocnik uważany jest przez wielu ekspertów jako największy nastoletni talent piłkarski od lat. Swoimi dobrymi występami zawodnik zwrócił na siebie uwagę skautów Barcelony oraz Realu Madryt.

Nie wiem ile w tym prawdy , ale jak dla mnie , to nie tylko on powinien dostać szansę , prawda Panie Pogba ?

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
20-06-2011 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #352
Re: Rezerwy i młodzież
Chuj wie za przeproszeniem jak to będzie, aczkolwiek skoro nawet taki Bebe dostał swoje 5 min to i chłopcy wymienieni przez Ciebie powinni mieć taką szansę. Ja na to liczę bardzo, bo później trzeba będzie dawać po 20 baniek za młodych zdolnych, którzy może się sprawdzą.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-06-2011 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #353
Re: Rezerwy i młodzież
Dokładnie , a takich zdolnych młodziaków mamy w chuk. Nie tylko Ci co zostali przeze mnie wymienieni .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
20-06-2011 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #354
Re: Rezerwy i młodzież
Bardzo bym chciał, aby ci najbardziej wyróżniający się w Rezerwach/Akademii (Morrison, Pogba) dostawali coraz więcej szans w pierwszym zespole. Ale z drugiej strony nie jest za tym, aby od razu w pierwszej jedenastce gościli wszyscy młodzi, no bo "trzeba im dać szansę". Niestety mam obawy co do tego, czy choć ten Ravel w końcu dostanie okazje do pokazania się w pierwszym zespole. Od paru sezonów SAF zapowiada, że "od tego sezonu twardo stawia na młodzież", a póki co się tego nie doczekaliśmy. Co więcej w poprzednich sezonach mieliśmy cytaty, Ferg naprawdę o tym mówił, dziś póki co mamy tylko newsy z tribala.

No ale kto wie, może jednak to ten sezon. Tak, czy siak będzie on przełomowy, więc i może Szkot trochę poszaleje i poeksperymentuje Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-06-2011 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #355
Re: Rezerwy i młodzież
No proste, że nikt tu nie mówi/pisze o pierwszej jedenastce czy nawet 18nastce, ale żeby pograć czy to w CC czy w ogonach meczu, który może się ułożyć dla nas pomyślnie. 'Hodujemy' tych chłopaków by potem zasilać nimi wszystkich dookoła, spoko jeśli dzieje się to po czasie w którym ten czy inny zawodnik nie spełnia pokładanych w nim nadziei lub jest najzwyczajniej za słaby, jednak jeśli Ober, Bebe czy Gibon dostali swoje szanse to taki Pogba czy Ravel (i inni) też powinni, zwłaszcza że wszyscy w superlatywach wypowiadają się o młodzieży, która teraz kopie czy to w rezerwach czy akademii. Kto nie ryzykuje ten nie ma.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-06-2011 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #356
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Peterborough pozyskał na zasadzie wypożyczenia dwóch graczy Akademii Manchesteru United - Ryana Tunnicliffe'a i Scotta Woottona.
Ciekaw jestem jak sobie Ryan poradzi.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-07-2011 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #357
Re: Rezerwy i młodzież
Peterborough polubiło naszych graczy - właśnie sfinalizowano transfer Nickiego Ajose.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
05-07-2011 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #358
Re: Rezerwy i młodzież
Darren Ferguson i wszystko jasne Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-07-2011 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #359
Re: Rezerwy i młodzież
Szkoda Ajose, bo to chłopak z okolic Manchesteru, a takim się jakoś zawsze bardziej kibicuje...Tyle tylko, że od dawna było raczej wiadomo, że pomimo tego, że niewątpliwie przyszłość może wiązać z futbolem, to na United jest za słaby. Podobnie rzecz się miała np. z Cameronem Stewartem - nawiasem mówiąc całkiem podobni zawodnicy.

Nicky póki co jest w kadrze na MŚ u-20 (podobnie było z Wootonem, ale na prośbę D.Fergusona został wycofany), więc prawdopodobnie opuści kilka pierwszych spotkań w Championship. Ciekaw jestem jak sobie poradzi, bo niewątpliwie przeskok z League Two do Championship mały nie jest.

Tak w ogóle to ciekaw jestem jak w przyszłym sezonie będą wyglądały drużyny rezerw i u-18. Na razie wiadomo, że odszedł Ajose, a na wypożyczenia poszli Tunnicliffe, De Laet oraz WOoton, ale jestem przekonany, że to nie wszystko. Blisko wypożyczenia do bundesligi jest King - w zasadzie już by zasilił szeregi bodaj Gladbach, ale na przeszkodzie stanęła kontuzja, która wykluczyła z Norwega na miesiąc.

Co natomiast z Jamesem, Drinkwaterem, Norwoodem, Gilem, Brownem czy Bradym? Bodaj wszyscy prócz tego ostatniego grali już na wypożyczeniach, więc nie podejrzewam, żeby zrobili krok w tył i zostali na następny sezon w rezerwach. Jestem pewien, że dla kilku z tych chłopaków będzie to ostatni sezon w Teatrze Marzeń...Chyba, że pokażą się z fantastycznej strony na wypożyczeniach.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-07-2011 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #360
Re: Rezerwy i młodzież
A może taki James czy Norwood dostaną szansę pokazania się w pierwszym zespole?
Matty wywarł na mnie tak wielkie wrażenie swoją grą, że co jakiś czas wraca u mnie jego temat jak bumerang. Mam nadzieję, że te kontuzje z końcówki minionego sezonu nie odcisnęły na nim żadnego negatywnego piętna. Może by tak chłopaka do któregoś z beniaminków wypożyczyć?



Mój Blog: Pod presją czasu
06-07-2011 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości