Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #361
Re: Rezerwy i młodzież
No właśnie tak pomyślałem, że fajnie by było zobaczyć Jamesa i Norwooda w zespołach, które nie ograniczają się do gry długimi piłkami (a niestety w Championship przeważnie tak się gra). Matt świetnie się zapowiadał, ale niewiadomo jak będzie wyglądał po kilku miesiącach przerwy. Trzymam kciuki, że kontuzje dokuczać mu już nie będą, bo chłopak potencjał niewątpliwie posiada spory. Ciekaw jestem jakie ma Fergie plany co do niego. Kolejny sezon na zapleczu ekstraklasy nie wydaje się jak dla mnie najlepszym wyjściem. Premier League? Byłoby fajnie, ale może Niemcy albo Holandia jakby się nie dało chętnych znaleźć w Anglii ?Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-07-2011 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #362
Re: Rezerwy i młodzież
A Pogba i Morrison? Zostają u nas na przyszły sezon? No i jak tam sprawa Petrucci'ego wygląda?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-07-2011 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #363
Re: Rezerwy i młodzież
Petrucci dopiero pod koniec sezonu gdzieś wrócił do gry bo ciężkiej kontuzji, który o ile dobrze pamiętam wykluczyła z gry na dość długi okres czasu. Pogba z tego co wiem to głównie grywał w Akademii, więc teraz pewnie przejdzie do rezerw. A Morrison? Jakiś czas temu pojawiło się info o tym, że SAF chce go w tym sezonie w pierwszym składzie, zobaczymy.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-07-2011 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #364
Re: Rezerwy i młodzież
Nasz młody zawodnik, Charni Ekangamene, podpisał swój pierwszy zawodowy kontrakt z klubem.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
08-07-2011 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #365
Re: Rezerwy i młodzież
Chodzą plotki, że James nabawił się kolejnej kontuzji. Dzisiaj pre season zaczynają rezerwy, więc pewnie niebawem będziemy wiedzieć więcej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-07-2011 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #366
Re: Rezerwy i młodzież
Najprawdopodobniej młody Gill opuści United i zakończy karierę. Wybrał uniwersytet, a nie zawodową piłkę.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
21-07-2011 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #367
Re: Rezerwy i młodzież
Kolejne problemy Morrisona:

Cytat:Ravel Morrison został wezwany przez policję, po tym jak został oskarżony o molestowanie. Anglikowi, który typowany jest na przyszłą gwiazdę United, grozi do 12 miesięcy pozbawienia wolności, jeśli zostanie udowodnione mu to przestępstwo.

Morrison jest już po przesłuchaniu, do postawionych zarzutów nie przyznał się.

Ravela oskarżono o odwiedzenie Pendleton College, do którego uczęszcza kilku nieletnich świadków, których Morrison zastraszał w związku z inną sprawą.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom MEN, rodziny ofiar złożyły skargę na policję, w której napisały, że Morrison był widziany na terenie szkoły i próbował się zbliżyć do nastolatek.

Morrison nie został aresztowany, jednak wyjaśniono mu, że będzie w tarapatach, gdyby okazało się, że popełnił przestępstwo.

Wydaje się, że jedynym ratunkiem dla Anglika będzie poważna rozmowa z Sir Aleksem Fergusonem, który za wszelką cenę nie chce stracić swojego talentu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
22-07-2011 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #368
Re: Rezerwy i młodzież
Ten Morrison to już ma nieźle banię zgrzaną. Kiedyś też przecież wyrzucił swojej dziewczynie telefon przez okno i ją pobił. Oby tylko Fergusonowi udało się coś wskórać i nalać gościowi oleju do głowy, bo inaczej będzie kiszka - bardzo duża kiszka. Chłopak zejdzie na psy, nim się obejrzy. Jakby go jeszcze wpakowali na te 12 miesięcy do więzienia... Ja nie wiem co on ma w tej głowie, wkurzające takie. Kuku na muniu. Sam siebie będzie niszczył - pożałowania godne i tylko krew człowiekowi buzuje... Tym bardziej, że jest bardzo obiecującym piłkarzem. Morrison, ogarnij się, człowieku!

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
22-07-2011 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #369
Re: Rezerwy i młodzież
Co się dziwić. Chłopak ponoć wychował się w najgorszej dzielnicy Manchesteru, więc ciągnie go do tamtego środowiska.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
22-07-2011 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #370
Re: Rezerwy i młodzież
Roxanne napisał(a):Ten Morrison to już ma nieźle banię zgrzaną. Kiedyś też przecież wyrzucił swojej dziewczynie telefon przez okno i ją pobił.
Został oczyszczony z zarzutu pobicia, chodziło tylko o zniszczenie mienia.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-07-2011 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #371
Re: Rezerwy i młodzież
No cóż. Tacy piłkarze robią największe kariery.
22-07-2011 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #372
Re: Rezerwy i młodzież
[Obrazek: my_mind_is_full_of_fuck_RE_This_little_l...187579.jpg]

Jak się odpierdala to można zrobić większą karierę?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-07-2011 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #373
Re: Rezerwy i młodzież
mu chodziło oto że lepsze kariery robią niegrzeczni chłopcy bardzo pewni siebie.
22-07-2011 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #374
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Co się dziwić. Chłopak ponoć wychował się w najgorszej dzielnicy Manchesteru, więc ciągnie go do tamtego środowiska.

Moim zdaniem to go nie tłumaczy. Kolesiowi popieprzyło się w głowie, w ogóle nie widzi mi się, żeby ktoś taki grał w United.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
22-07-2011 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #375
Re: Rezerwy i młodzież
Poluzuj tam gdzie cię ciśnie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-07-2011 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości