Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #421
Re: Rezerwy i młodzież
Wczoraj po przeciętnym występie pokonaliśmy Derby 2:1 w Youth Cup. Dwie bramki zdobył dla nas Jack Barmby (w tym jedną z karnego). W następnej rundzie prawdopodobnie zmierzymy się ze Swanseą.

Z innej beczki - wspominany w którymś z tematów Danny Drinkwater opuszcza defenitywnie United. Danny przebywał ostatnio na wypożyczeniu w Barnsley, ale na transfer definitywny zdecydowało się Leicester i z tego co wieść niesie - zgodziliśmy się na ich propozycję. Zaskoczony nie jestem i co więcej - podejrzewam, że niebawem, a najdalej w lecie - w jego ślad pójdą Brown, Norwood, De Laet czy Wooton a może i Massacci oraz Mcginty.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-01-2012 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #422
Re: Rezerwy i młodzież
michal85 napisał(a):Wczoraj po przeciętnym występie pokonaliśmy Derby 2:1 w Youth Cup. Dwie bramki zdobył dla nas Jack Barmby (w tym jedną z karnego). W następnej rundzie prawdopodobnie zmierzymy się ze Swanseą.

Z innej beczki - wspominany w którymś z tematów Danny Drinkwater opuszcza defenitywnie United. Danny przebywał ostatnio na wypożyczeniu w Barnsley, ale na transfer definitywny zdecydowało się Leicester i z tego co wieść niesie - zgodziliśmy się na ich propozycję. Zaskoczony nie jestem i co więcej - podejrzewam, że niebawem, a najdalej w lecie - w jego ślad pójdą Brown, Norwood, De Laet czy Wooton a może i Massacci oraz Mcginty.

Ktoś wie coś o grze tego zawodnika :?: Kiedyś słyszałem o jego grze wiele dobrego, ale później jakoś przestałem się tym interesować i wypadłem z obiegu. Będą z niego ludzie :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
19-01-2012 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #423
Re: Rezerwy i młodzież
Jego pierwszy sezon w podstawowym składzie akademii (niedawno skończył przecież 17 lat), więc na dobrą sprawę dopiero zaczyna swoją przygodę z piłką. Rokuje całkiem nieźle - szybki i dobry technicznie, ale ile jest wart to pokażą kolejne miesiące.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-01-2012 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reddevils94 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #424
Re: Rezerwy i młodzież
Wczoraj pozytywnie zaskoczył mnie Adnan Januzaj. Już po raz któryś pokazał, że gra dla drużyny. Wgl ma chłopak talent i motywację do gry. Jack też niczego sobie, dwa gole, ale jednak większe szanse na rozwinięcie ma jednak Adnan, stara się chłopak. Mam nadzieję, że jak go wystawi w podstawowym składzie meczu PL to się nie wystraszy tylko zagra piękną piłkę.
19-01-2012 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #425
Re: Rezerwy i młodzież
Kurwa przecież to jest rocznik 94, gdzie mu do PL... A to, że ma talent pokazuje odkąd się pojawił w Akademii.
19-01-2012 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reddevils94 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #426
Re: Rezerwy i młodzież
Czy ja mówię, że od razu ma wskoczyć do pierwszego? Nie. Mówię, że mam nadzieję że jak do niego wskoczy to pokaże się z dobrej strony.
20-01-2012 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #427
Re: Rezerwy i młodzież
rav10 napisał(a):Kurwa przecież to jest rocznik 94, gdzie mu do PL... A to, że ma talent pokazuje odkąd się pojawił w Akademii.
Rav weź wyluzuj, temat jest o rezerwach i młodzieży, gość się wypowiedział, a Ty na dzień dobry mu wyjeżdżasz tak, jakby chciał dziecko w podstawowej jedenastce wystawić w najbliższą niedzielę.

Trochę, kurna chata, gościnności i kultury. Nie ma potrzeby wyjeżdżać z wulgaryzmami. Odstraszasz w ten sposób świeży narybek użytkowników forum.Smile

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
20-01-2012 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #428
Re: Rezerwy i młodzież
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... a8SqZZYn7U

Davide Petrucci :shock:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-01-2012 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #429
Re: Rezerwy i młodzież
Davide pokazuje obecnie swój talent, o którym mówiono zaraz po jego przejściu do naszego zespołu. Oby tak dalej.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2012 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #430
Re: Rezerwy i młodzież
Przyznam szczerze, że jestem zaniepokojony tym co się w ostatnim czasie dzieje. Media co chwile rozpisują się o tym, że kontraktów nie przedłużył jeden czy drugi. Był Morrison, był Pogba a teraz dochodzi Fryers.



Mój Blog: Pod presją czasu
30-01-2012 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #431
Re: Rezerwy i młodzież
Zeki to - z tego co wiem - mądry i rozsądny chłopak, więc jestem przekonany, że niebawem sytuacja się wyjaśni. Gorzej ma się sprawa z Pogbą i przede wszystkim Morrisonem. Jeszcze kilka tygodni temu nie chciało mi się wierzyć, że Ravel nas opuści, ale teraz wiele na to wskazuje.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2012 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #432
Re: Rezerwy i młodzież
No to Morrison na 99% w WHU. Dziwne uczucie...Z jednej strony wiem, że nie było innego wyjścia i trzeba mu było pokazać miejsce w szyku, ale z drugiej - oglądałem tego chłopaka od momentu kiedy miał niespełna 16 lat i czekałem z niecierpliwością aż w końcu znajdzie się w pierwszym zespole bo od początku wyglądał świetnie. I dupa Sad

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-01-2012 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #433
Re: Rezerwy i młodzież
Jasną sprawą jest to, że człowiek dla którego Manchester to nie tylko pierwszy skład odczuwa dziś żal i smutek. Każdy kto choć trochę interesuje się rezerwami i naszą akademią wie, że z dzisiejszym dniem tracimy fantastycznie zapowiadającego się chłopaka. Jednak tak jak napisał wyżej Michał, nie było innego wyjścia. Osobiście życzę mu powodzenia w podbojach piłkarskiego światku, ale jednak z drugiej strony mam nadzieje, że nadejdzie dzień w którym pożałuje swojego szczeniackiego zachowania. Odpowiedzmy sobie też na pytanie, czy warto wiązać nadzieje z zawodnikiem, który wybiera kierunek gry w słabszym klubie po to tylko aby funty się zgadzały? Skąd u niego takie parcie na kasę? Mógł mieć w Manchesterze wszystko oprócz niewyobrażalnej kasy, wybrał mamonę, a ten kierunek dla młodego zawodnika musi źle się skończyć.
31-01-2012 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #434
Re: Rezerwy i młodzież
Kwota transferu 650 tys, a agent ma dostać od West Hamu 1 mln.

Przechodzi tam, ponieważ agent się ładnie obłowi. U nas zapewne nikt mu nie chciał tyle dać. Swoją drogą śmieszne jest to, że rzekomo Ravelem interesowały się takie tuzy jak City, Barcelona, Roma, Chelsea czy PSG a ląduje w drugoligowym zespole. Wyraźnie widać, że agent chciał narobić jak najwięcej szumu by dostać jak najwięcej, pewnie miał też nadzieję, że zarząd United się ugnie, dlatego poleciał do mediów i nagadał głupoty.

Dla mnie rola agentów jest zbyteczna, tylko mieszają w zawodnikom w głowie. Każdy ma przecież swój rozum i potrafi sam wynegocjować warunki i podpisać kontrakt. No ale to już dyskusja na zupełnie inny temat.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-01-2012 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #435
Re: Rezerwy i młodzież
Strasznie jestem rozczarowany jego odejściem, ale klub postąpił słusznie. Chciałbym, aby za parę lat siadł w fotelu i uświadomił sobie, jak był głupi, rezygnując z szansy gry w takim klubie, pod okiem takiego trenera.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2012 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości