Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #436
Re: Rezerwy i młodzież
Chciały go największe potęgi europejskie, a przechodzi do West Hamu, który gra w Championship. Spoko. Jeśli chłopak nie chciał powalczyć i poczekać trochę na grę w pierwszym składzie United, a wolał iść do słabszego klubu i walczyć z nim o utrzymanie w Premiership( WHU i tak niemal na 100% powróci do elity} to jego sprawa.

Szkoda tylko, że nie zapewniliśmy sobie w umowie, że możemy go sprowadzić odpowiednio po jednym, dwóch czy też trzech sezonach za odpowiednie kwoty. Takie rozwiązania stają się coraz popularniejsze. Wtedy w razie czego ostatecznie nie stracilibyśmy Morrisona.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-01-2012 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #437
Re: Rezerwy i młodzież
Podsumowując:

po pierwsze - on nigdzie jeszcze nie odszedł,
po drugie - skąd możecie wiedzieć, jakie ma klauzule w kontrakcie (albo jakich nie ma, nieważne), którego nie ma bo: patrz punkt pierwszy.

:-D

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-01-2012 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #438
Re: Rezerwy i młodzież
Foster napisał(a):Dla mnie rola agentów jest zbyteczna, tylko mieszają w zawodnikom w głowie. Każdy ma przecież swój rozum i potrafi sam wynegocjować warunki i podpisać kontrakt. No ale to już dyskusja na zupełnie inny temat.
No właśnie, więc nie można winy zrzucać na agentów, tylko wziąć pod uwagę, że to zawodnik podpisuje w efekcie kontrakt.

Gdzie jest Groszek?
31-01-2012 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #439
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Osobiście życzę mu powodzenia w podbojach piłkarskiego światku
A ja sram na niego jeśli odejdzie. Może sobie zdobyć ballon d`or, może skończyć w Huddersfield Town. Z chwilą gdy opuści klub, już mnie nie obchodzi.
Cytat:Dla mnie rola agentów jest zbyteczna, tylko mieszają w zawodnikom w głowie. Każdy ma przecież swój rozum i potrafi sam wynegocjować warunki i podpisać kontrakt.

Wszyscy nienawidzimy agentów, ale najczęściej po prostu słyszy się o jakiś mącących chujkach. Normalnie, to są po prostu goście, którzy dbają o to, by klub nie wyruchał zawodnika.Chyba, że ktoś wierzy w to, że kluby nigdy w życiu nie zrobiłyby czegoś podobnego.

Miała być Barca i inni możni tego świata, a przeszedł do drużyny z II ligi. Może i osiągnie więcej, bo talent ma, ale podobno nieszczególnie chce mu się zapieprzać na treningach.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
01-02-2012 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #440
Re: Rezerwy i młodzież
Z takim podejściem to on nigdzie nie zajdzie. Żeby grać na świetnym poziomie trzeba być przede wszystkim profesjonalistą w każdym calu, a on na pewno nim nie jest. Ciekawe, czy Ronaldo i Messi byliby dziś na takim poziomie piłkarskim gdyby włóczyli się po sądach i nie przychodzili na treningi, bo im się nie chce.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
01-02-2012 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #441
Re: Rezerwy i młodzież
A ja tam spoglądam jak się wiedzie naszym wychowankom i trzymam za nich kciuki. Może dobre występy Simpsona, Bardsleya, czy Gibsona nie cieszą mnie tak jak występy obecnych zawodników United, ale jednak nie przechodzę wobec nich obojętnie. A Morrisonowi życzę, żeby kiedyś do nas wrócił - bo jestem przekonany, że jeśli zacznie pracowac i skupi się w 100% na futbolu to wykorzysta swój potencjał, a wtedy ponownie go zobaczymy na OT.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-02-2012 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #442
Re: Rezerwy i młodzież
Simpson czy Gibson to inna para kaloszy. Oni walczyli o miejsce w składzie, ale okazało się, że sir Alex ich nie widzi w składzie. Ravel zamiast walki o miejsce w United wybrał West Ham.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
01-02-2012 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #443
Re: Rezerwy i młodzież
Oj tam, ja lubię Ravela jako piłkarza i napewno będę śledził jego poczynania Smile. A w sobotę obejrzę mecz WHU. Jest mi smutno z powodu jego odejścia, talent wyjątkowy, kapitalne umiejętności a człowiek marny. Z jego psychiką daję mu małe szanse na zrobienie wielkiej kariery ale kto wie. Nie zdziwię się jeśli Fergi załatwił opcje pierwokupu.
Ale za rok będziemy mieć kolejnego Morrisona, Jacka Barmby wymiata po całości w U18. Umiejętności nie mniejsze ale co najważniejsze sprawia wrażenie chłopaka który wie czego chce(z dobrej rodziny Smile ojciec NickSmile. Nasz scouting i szkolenie młodzieży funkcjonuje ostatnio kapitalnie więc ja tam się nie martwię o nowych mega zdolnych piłkarzy, kto wie może za jakieś 5-10 lat będziemy jak Barcelona jeśli chodzi o wychowanków :roll:.
01-02-2012 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #444
Re: Rezerwy i młodzież
Cepilek napisał(a):kto wie może za jakieś 5-10 lat będziemy jak Barcelona jeśli chodzi o wychowanków :roll:.
Byle nam Hollywood Soccer Club ich nie podebrał zawczasu :roll:

Gdzie jest Groszek?
01-02-2012 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #445
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Byle nam Hollywood Soccer Club ich nie podebrał zawczasu :roll:
Fajnie, tylko to samo powtarza praktycznie każdy bardziej interesujący się naszą akademią. :roll:
01-02-2012 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #446
Re: Rezerwy i młodzież
A ja się na naszej akademii nie znam, więc pozwoliłem sobie w swojej nieoświeconości zrównoważyć dążenie do bycia jak FCB pociskiem w ich stronę.

Gdzie jest Groszek?
01-02-2012 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #447
Re: Rezerwy i młodzież
Ja tam w Barbmbym nie widzę nic szczególnego. Być może będą z niego ludzie, ale to nie talent na miarę Wilshere'a, Morrisona, Mceachrana czy Sterlinga, którzy w młodzikach wyglądali jak zawodnicy wyjęcie z innej bajki. Ravel wymiatał na OT z Chelsea w półfinale Youth Cup jako niespełna 16-sto latek i od razu było widać z jak utalentowanym zawodnikiem mamy do czynienia. W przypadku Barmbyego IMO tak nie ma.

Co nie zmienia faktu, że w akademii mamy nadal kilku świetnie rokujących zawodników i kolejne lata powinny nam przynieść kolejnych Welbeckow i Cleverleyów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-02-2012 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MPH Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #448
Re: Rezerwy i młodzież
Witam ponownie.

Widzę, że rzeczywiście jest parę osób, które mają ogromną wiedzę na temat naszych młodych piłkarzy. Może to pytanie zabrzmieć głupio, ale strasznie mnie ciekawi, jak obeznani w temacie oceniają Roberta Brady'ego, który z tego co widzę nieźle poczyna sobie w Championship. Bliżej mu do Cleva i Danny'ego, czy raczej do nieodżałowanego Drinkwatera?
02-02-2012 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #449
Re: Rezerwy i młodzież
Przyznam się, że nie widziałem Brady'ego w tym sezonie, więc nie wiem czy poczynił jakieś znaczne postępy. Na pewno jest chwalony ze wszystkich stron i o nie tylko przez ludzi związanych z United. Jak dla mnie ma całkiem spore szanse na to, żeby za 2 sezony być w kadrze pierwszego zespołu. W przyszłym pasowałoby go wypożyczyć do PL i wtedy wszystko w jego nogach Smile Ja go lubię - zadziorny, dobry technicznie i...lewonożny - mało u nas takich Wink

Drinkwater nieodżałowany? Czemuż to? Dobry zawodnik, ale nie była to postać wyrózniająca się. Znacznie bardziej szkoda mi zniszczonego przez kontuzje Jamesa.

Oglądał ktoś wczoraj akademię w Youth Cup? Ja niestety nie mogłem, a wygralismy ze Swanseą na wyjeździe aż 5:1 i awansowaliśmy do ćwierćfinałów. Budująca jest postawa tej młodziutkiej drużyny, która na początku sezonu zerwała od niejednego przeciwnika zerwała łomot Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-02-2012 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #450
Re: Rezerwy i młodzież
Nie oglądałem ale Blackett bombę ładną strzelił http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... gYAl7Czt8Q
03-02-2012 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości