Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #466
Re: Rezerwy i młodzież
I po meczu Smile Zgodnie z przypuszczeniami pojawił się dzisiaj na placu James. Wszedł bodaj w 66 minucie. Zaraz przed jego wejściem gola zdobył Keane i był to jedyny gol w tym meczu. Początkowo wydawało się, że to była bramka autorstwa Willa, ale chyba jednak to Michael ostatni dotykał piłki(warto podkreślić dobrą postawę MIchaela. Jestem ciekaw gdzie sztab szkoleniowy widzi przyszłość Keanea, bo ostatnio grywa na środku i spisuje się wprawdzie znakomicie, ale warunków fizycznych na stopera raczej nie ma).

W każdym razie graliśmy dobre zawody. Przede wszystkim Petrucci, który posłał kilka świetnych piłek. Pogba chwilami również zachwycał, ale wyglądał na średnio zainteresowanego tym spotkaniem. Tunni się tradycyjnie starał, ale szału nie było. Wspomniany wcześniej James zaliczył dobre wejście, kilka ładnych podań i oby tylko zdrowie mu dopisało. Może uda mu się uratować karierę w podobny sposób jak to zrobił Petrucci, który również miał masę problemów z kontuzjami przez niemal 2 lata, a teraz gra na tyle dobrze, że wcale niewykluczone, że niebawem dostanie szanse w pierwszej drużynie (może w Bilbao?).

Mocno przeciętnie wyglądał natomiast grający na prawym skrzydle Fabio.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-03-2012 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #467
Re: Rezerwy i młodzież
Nie wiem dlaczego, ale zawsze wielką sympatią darzyłem i darzę w dalszym ciągu właśnie Petrucciego i to na niego dawno temu oddałem głos w tej ankiecie powyżej, dlatego cieszy mnie niezmiernie, że chłopak wreszcie jest zdrowy i odbudowuje swoją formę. Może by tak w następnym sezonie jakieś wypożyczenie do PL?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-03-2012 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #468
Re: Rezerwy i młodzież
Ma ktoś może skrót tego meczu?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
13-03-2012 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #469
Re: Rezerwy i młodzież
Akademia przegrała pierwszy mecz z Chelsea 1:2. Chyba zasłużone zwycięstwo gości, choć swoje okazje mieliśmy. W zasadzie po raz pierwszy obejrzałem w całości mecz tych chłopaków. Początek w naszym wykonaniu słaby, do 30. minuty nie stworzyliśmy nawet ćwierć okazji. Jednak po golu dla Chelsea przejęliśmy inicjatywę i mecz stał się wyrównany. Po jednym meczu nie ma co wyciągać wniosków, ale kilka postaci rzuciło mi się w oczy.

Przede wszystkim Mats Daeli. Chyba nigdy tu o nim nie wspominano, a według mnie to jeden z najbardziej uzdolnionych graczy. 17-letni Norweg (rocznik 95), grający w środku pomocy - początkowo bliżej napastników, później jako cofnięty rozgrywający. Nisko na nogach, zwinny i widać było inteligencję w jego grze. Szukał nietypowych rozwiązań, zagrywał prostopadłe piłki. Naprawdę podobała mi się jego postawa. Myślę, że ze względu na niego postaram się obejrzeć przynajmniej rewanżowe starcie z Chelsea. Nie wiem, jak radzi sobie na co dzień, ale widzę w nim spory potencjał.

Poza tym raczej bez niespodzianek. Pisaliście tu niejednokrotnie o van Velzenie i Barmbym. No i dzisiaj też pokazali, że talent mają. Szkoda, że van Velzen nie jest jakieś 5 centymetrów niższy, bo byłby jeszcze lepszy. A na pozycji bocznego pomocnika potrzeba graczy zwinnych. Choć i tak ogrywał obrońców Chelsea. Często brakowało mu ostatniego podania. Po udanej akcji wybierał złe rozwiązania, ale to raczej zrozumiałe na tym etapie przygody z piłką. Barmby natomiast zaczął słabiutko, nie wychodziło mu absolutnie nic, ale w dalszej części spotkania kilkakrotnie dał się we znaki defensorom Chelsea i był jednym z tych graczy, którzy potrafili zrobić różnicę.

Co z Januzajem? Jak wygląda skala jego talentu w odniesieniu do wspomnianej przeze mnie trójki? Słyszałem o nim sporo dobrego i miałem nadzieję, że zobaczę go w akcji, ale niestety zabrakło go na placu gry.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-03-2012 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #470
Re: Rezerwy i młodzież
Byłem przekonany, że wspominałem niejeden raz o Deahlim, ale może się mylę Wink

W każdym razie Janzuaja widziałem w akcji ledwie kilka razy i był za każdym razem wyróżniającą sie postacią na boisku. A przecież to młodziutki chłopak...Jak dla mnie zawodnik podobnego kalibru co Deahli.

Meczu niestety wczoraj oglądnąć nie mogłem, ale spodziewałem się porażki.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-03-2012 08:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #471
Re: Rezerwy i młodzież
Biorąc pod uwagę że Chelsa ma bardziej doświadczony team to i tak wynik jest w miarę okej. Przez pierwsze 30 minut naszych chłopaków zjadła presja, stracony gol widocznie ściągnął ją z nich. Mecz dobry o wiele lepszy niż ten pierwszej drużyny z Bilbao.
O Matsie już pisałem, naprawdę brawa dla Ole za wyszukanie nam tego piłkarza, jest charakterystycznym zawodnikiem naszej akademii w obecnym i poprzednim sezonie, ofensywny grajek potrafiący zagrać na każdej pozycji w ofensywie, niesamowicie kreatywny piłkarz.
Barmby początkowo miał w ogóle nie wystąpić w tym meczu ponieważ odniósł jakąś kontuzje w poprzednim meczu, usprawiedliwiam jego slaby początek, a co do Van Valzena często razi nieudanymi dryblingami przez to właśnie że trochę za bardzo urósł jak na skrzydłowego, ja chciałbym go zobaczyć operującego w szesnastce. Wilson staje się powoli moim ulubieńcem, spisuje się dobrze na każdej pozycji w pomocy i ataku a pamiętajmy że gdyby nie kontuzje kolegów to dalej grałby w U-16
Januzaja także widziałem w paru meczach, piłkarz o podobnej charakterystyce do Daehliego ale chyba już lepszy. Niestety wypadł do końca sezonu

Gdyby Rothwell, Januzaj i Lawrence byliby zdrowi kto wie czy nie wygralibyśmy pewnie tego meczu, każdy z nich najpewniej miałby miejsce w podstawowej jedenastce.

Przyszłość jest w tych chłopakach Smile
17-03-2012 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #472
Re: Rezerwy i młodzież
Møller Dæhli zadebiutował w reprezentacji Norwegii do lat 18. Miały spory udział przy jedynej bramce meczu, a co więcej został uznany najlepszym zawodnikiem na boisku.
Møller Dæhli - debiut w reprezentacji U-18



Mój Blog: Pod presją czasu
28-03-2012 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #473
Re: Rezerwy i młodzież
Bodaj 15sto osoba grupa udała się na turniej DallasCup dla u19. W pierwszym meczu pokonaliśmy 2:0 ekipę Dallas (brmaki strzelili bracia Keane), a dzisiaj odprawiliśmy z kwitkiem Sporting Santa Clara 5:2(Cole, Thorpe, W.Keane, Lingardx2).

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-04-2012 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #474
Re: Rezerwy i młodzież
Zwłaszcza na uwagę zasługuje fakt że od zakończenia pierwszego meczu do początku drugiego mieli około 17h przerwy! Dlatego spodziewałem się porażki w drugim meczu a tu bardzo miła niespodzianka.
03-04-2012 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #475
Re: Rezerwy i młodzież
Przeglądam sobie fotki pierwszej drużyny z wypadu do niejakiego St Andrew przed meczem z blackburnem i kogo widzę? Mattyego Jamesa 8-) Dopiero co wrócił po kotnuzji a już jako jedyny - obok Pogby - z rezerw jeździ z pierwszym temaem. Oby tak dalej, a może jeszcze spełni pokładane w nim nadzieje Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-04-2012 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #476
Re: Rezerwy i młodzież
Gdzie te fotki można zerkać?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
04-04-2012 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #477
Re: Rezerwy i młodzież
Tzn to w zasadzie jedna fota

[Obrazek: 557804_10150665718867746_7724542745_9710...8847_n.jpg]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-04-2012 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #478
Re: Rezerwy i młodzież
E tam po prostu wypadało go zabrać skoro większa część drużyny rezerw pojechała na DallasCup.
04-04-2012 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #479
Re: Rezerwy i młodzież
A Petrucci ? Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-04-2012 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #480
Re: Rezerwy i młodzież
Zgaduje że kontuzja jakaś Wink Naniego i innych kontuzjowanych np też tu nie ma. Zresztą dziwne byłoby gdyby nie jeden z najlepszych graczy rezerw tym sezonie obok braci Keane nie pojechał na ten wypad podczas gdy James który przez 90% sezonu leczył kontuzje wyjechał.
04-04-2012 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości