Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #496
Re: Rezerwy i młodzież
Nie wiem, czekamy na info - ja się też tego obawiam. Nie powiedziałbym natomiast, że mamy w drużynie zawodników o podobnej charakterystyce co James. Być może Pearson na takiego wyrośnie, ale to czas pokaże. Na razie to mamy w drugiej linii masę niezwykle ofesnywnych zawodników i nieco "ograniczonego" Tunniego.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-04-2012 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #497
Re: Rezerwy i młodzież
Z Thorpe robi się powoli bardzo ciekawy pomocnik w stylu Carricka.
19-04-2012 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #498
Re: Rezerwy i młodzież
Grał coś może ostatnio w rezerwach Ritchie De Laet? Jeśli tak, to pokazał coś solidnego, co dawałoby nadzieję na jego przydatność dla United?

Gdzie jest Groszek?
20-04-2012 02:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #499
Re: Rezerwy i młodzież
Dokładnie tak jak powiedział Michał, nie mamy obecnie wśród młodych zawodnika o charakterystyce podobnej do Jamesa, a taki zawodnik zdaje się idealnie pasować do naszego systemu gry. Śmiało można rzecz to taki dynamiczniejszy Michael Carrick. Może to tylko jakaś choroba, albo jakieś sprawy mięśniowe, oby...

Co do Twojego pytania Krzyś, tak De Laet gra ostatnio niemal w każdym spotkaniu i z tego co widziałem to nie prezentuje nic co dawałoby nadzieję, że będziemy mieli z niego pożytek. Taki nieokrzesany, jak ma piłka to leci z nią przed siebie na skrzydle, w obronie zdarza mu się całkowicie źle ustawić. Z tego co się orientuje to jemu po tym sezonie kończy się kontrakt, a póki co nic nie wskazuje na to, by miał on zostać przedłużony.

Przy okazji, wczoraj czy przedwczoraj przedostały się pierwsze wieści na temat kontraktu Petrucciego. Mówi, że chłopak podpisał nowy 3-letni kontrakt, a przyszły sezon ma spędzić na wypożyczeniu.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-04-2012 06:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #500
Re: Rezerwy i młodzież
sir Alex Ferguson napisał(a):Some of them will definitely go out again next season: potentially the two Keane brothers, Tom Thorpe, Davide Petrucci, Zeki Fryers and Matty James.
Bardzo dobra decyzja, a może być jeszcze lepsza gdy paru z nich zostanie w Premier League.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-05-2012 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #501
Re: Rezerwy i młodzież
Na początek to ja bym ich dał do Championship, niech regularnie grają ! To jest w ich wieku najważniejsze.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-05-2012 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PokerFace25 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #502
Re: Rezerwy i młodzież
Foster napisał(a):
sir Alex Ferguson napisał(a):Some of them will definitely go out again next season: potentially the two Keane brothers, Tom Thorpe, Davide Petrucci, Zeki Fryers and Matty James.
Bardzo dobra decyzja, a może być jeszcze lepsza gdy paru z nich zostanie w Premier League.

Wiesz. Włączenie ich do składu, a dawanie im szansy gry to dwie różne rzeczy Wink
02-05-2012 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #503
Re: Rezerwy i młodzież
Jasne, regularna gra w przypadku wypożyczenia jest najważniejsza, jednak jestem pewien, że taki Petrucci, Keane czy James mogą liczyć na zainteresowanie słabszych zespołów z PL, w których będą grali regularnie, podobnie jak Welbeck czy Cleverley.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-05-2012 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #504
Re: Rezerwy i młodzież
Tom postanowił że skopiuje pewnego czarnoskórego pana:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6CkaLv8wNdo&feature=player_embedded[/youtube]

Smile
05-05-2012 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #505
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Leicester City have today (Tuesday) reached an agreement with Manchester United for the transfer of Ritchie De Laet and Matty James. Defender Ritchie, 23, and midfielder Matty, 20, will join the Foxes for an undisclosed fee, signing until June 2015.
Nie wierze, że pozbywamy się Jamesa... jeszcze rok temu miał jechać z nami na tournee a teraz? Ogromna szkoda, choć z drugiej strony nie wiadomo czy po tych kontuzjach Matty wróci do dobrego grania. Mam jednak nadzieję, że w razie czego mamy tam jakąś klauzule pierwszeństwa zakupu.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-05-2012 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #506
Re: Rezerwy i młodzież
Nawet jak mamy (a pewnie nie mamy) to nie przypominam sobie byśmy kiedykolwiek taką wykorzystali.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
15-05-2012 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #507
Re: Rezerwy i młodzież
Mamy (przynajmniej tak wynika z informacji mediów) z Rossimi. Jednak on obecnie jest bliżej zakończenia kariery niż jakiegokolwiek transferu, więc na pewno z niej nie skorzystamy.
Umieszczenie takowego zapisu to nie problem. Szkoda by było później patrzeć jak Matty wymiata w innym zespole. Ciekaw jestem jak sobie tam poradzi. Mam nadzieję, że przestaną go męczyć kontuzje i się odbuduje, bo talent miał ogromny i wiązałem z Anglikiem ogromne nadzieje.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-05-2012 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #508
Re: Rezerwy i młodzież
Tak jak każdy z Pogbą czy Eikremem, a za rok pewnie i Petrucci wyjebie gdzieś. Od czasów Rudego nie przypominam sobie by jakiś młodzian z akademii wskoczył do pierwszego składu, choć taką szansę ma Clev i miał Gibo. Może by tak Joyce wskoczył na miejsce asystenta zamiast 'siedzę sobie i nic nie robie' Mike'a Phelana?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
15-05-2012 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #509
Re: Rezerwy i młodzież
Szkoda Jamesa, bo kiedyś wiązałem z nim ogromne nadzieje. Jednak stracił prawie 2 lata przez kontuzje i teraz będzie miał szanse się odbudować. Jeśli kontuzje go ominą to może jeszcze sporo pokazać. Nadal będę śledził jego karierę i mam nadzieję, że wykorzysta potencjał, a wtedy kto wie Wink

Mówiło się jeszcze, że na wypożyczenie do Leicester ma iść Cole.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-05-2012 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #510
Re: Rezerwy i młodzież
A Will Keane i Luke Giverin? Dobre jednostki? O ile o Keanie i jego bracie już conieco wiadomo, o tyle ten Giverin jest dla mnie całkowicie anonimowy. Ostatnio dostał nawet szansę gry przy okazji tego okolicznościowego meczu w Belfaście. Co to za grajek? Może być co z niego?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-05-2012 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości