Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #556
RE: Rezerwy i młodzież
Mam nadzieję, że pokaże się tam ten gracz.
02-01-2013 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #557
RE: Rezerwy i młodzież
Niezła beka z tym Angelo Henriquezem, dogadali się dzień po zwycięskim meczu United z Wigan i nie bez powodu akurat wtedy. W razie gdyby Martinez ustawił Wigan zbyt agresywnie, lub jego drużyna jakimś cudem wyrwała jakiekolwiek punkty w meczu z United to Hiszpan mógłby zapomnieć o wypożyczeniu tego chłopaka. Ferguson to jednak prawdziwy "ojciec chrzestny" i wie jak robić interesy Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2013 15:23 przez Silvan.)
02-01-2013 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #558
RE: Rezerwy i młodzież
Dzisiejsze Daily Mail, podaje że Davide Petrucci i Scott Wootton mają zostać wypożyczeni do Peterborough. Darren Ferguson ma niemałe kłopoty, a jego drużyna walczy o utrzymanie się w lidze.
Nie wiem czy wypożyczenie zawodników, do drużyny która nie gra najlepiej jest dobrym pomysłem. Choć z drugiej strony, jeśli oczywiście dojdzie do wypożyczenia, to chłopaki będą uczyli się gry pod presją. Na pewno lepsze to niż siedzenie w rezerwach.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-01-2013 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #559
RE: Rezerwy i młodzież
Nie ma to i tak większego znaczenia. Ani jeden, ani drugi nie mają przyszłości w United.

Martwi natomiast zastój w rozwoju kilku innych zawodników ze zwycięskiej drużyny Youth Cup tj Thorpe, Cole, Lingard czy Tunnicliffe (Johnstone jeszcze wydaje mi się ma czas). Jeśli nie poczynią w najbliższym czasie znaczących postępów i dalej będą obijali się w rezerwach, to przewiduję, że najdalej za półtora roku się z nimi pożegnamy. A szkoda, bo zapowiadali się naprawdę dobrze.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-01-2013 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #560
RE: Rezerwy i młodzież
Nie rozumiem trochę działań klubu wobec Włocha. Musi się dziać coś o czym nie wiemy, bo inaczej nie wiem jak całą sytuację zrozumieć. Wrócił po kontuzji, zaczął grać naprawdę bardzo dobrze. Pojechał na tournee, gdzie prezentował się naprawdę fajnie. Szansy w pierwszym składzie jednak nie otrzymał. Why?

Jest już oficjalne info. Obaj poszli do Peterborough. Z tym, że Wootton do końca sezonu, a Davide tylko na miesiąc. Kolejna dziwna decyzja wobec Włocha.
Jeśli chodzi o Scotta to mnie chłopak nie przekonuje. Moim zdaniem Keane zjada go na śniadanie i póki co Michael zdaje się to potwierdzać na wypożyczeniu. Nie wiem czemu ale pokładam w nim spore nadzieję i bardzo mocno w niego wierzę. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to niech gra tam do końca sezonu a w przyszłym PL i zobaczymy.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-01-2013 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #561
RE: Rezerwy i młodzież
Mam identyczne zdanie na temat Wootona i Keane'a co Foster. Chciałem tylko dodać, że gościa trzeba przerzucić na prawą obronę. Jest za niski na środek, nie ma do tego warunków, a talent IMO bardzo duży, a i Rafaelowi brakuje zmiennika, do tego Jones i Chris mogliby zacząć grać na środku, same plusy. Chciałbym go zobaczyć na tej pozycji w paru meczach w przyszłym sezonie.

Też nie wiem o co chodzi z tym Petruccim, dla mnie talent ogromy, porównywalny choćby do Welbecka. Dużo skomplikowała mu kontuzja, ale jakoś jakby klub nie chciał popchnąć tej jego kariery.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-01-2013 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #562
RE: Rezerwy i młodzież
A mnie Petrucci na tournee nie zachwycił. Liczyłem, że chłopak będzie się wyróżniał, a tymczasem lepsze wrażenie robił chociażby Lingard. W moim mniemaniu Davide nie ma u nas przyszłości. Lepsi od niego nie dostali u nas szansy(Eikrem), więc nie ma co płakać Smile Może gdyby był trochę szybszy...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-01-2013 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #563
RE: Rezerwy i młodzież
Ktoś oglądał dziś Peterborough? Jak tam nasze Diabły?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-01-2013 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #564
RE: Rezerwy i młodzież
Na razie wiem tylko tyle, że obaj rozegrali całe spotkanie. Wootton strzelił bramkę, a Davide dostał żółtą kartkę. Przegrali 2-1

M.Keane rozegrał całe spotkanie (wygrali 4-0), a Matty James strzelił bramkę (tak, wiem że już nie jest nasz)



Mój Blog: Pod presją czasu
12-01-2013 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #565
RE: Rezerwy i młodzież
Petrucci nie zachwycił i wedle opinii tamtejszych kibiców prezentował się co najwyżej średnio. Dużo lepiej wypadł ponoć Wooton.

Jestem natomiast zachwycony postępami jakie zdaje się czynić M. Keane. Jest to kolejny przykład na to, jak różnie potrafią się rozwijać zawodnicy. W u18 był zdecydowanie w cieniu Tunnicliffa, Willa, Morrisona, Colea, Lingarda, czy nawet Thorpe'a, a obecnie wydaje się być najbliżej zrobienia kariery na OT. Fani Leciester przy każdej okazji mówią, że wielka przyszłość stoi przed nim otworem i bardzo chcieliby go pozyskać, ale zdają sobie sprawę, że to mało prawdopodobne. Osobiście jakoś nigdy nie byłem fanem Michaela, ale nie można być ślepym na pracę jaką wykonuje ten chłopak i systematycznie przez niego czynione postępy. Fajnie by było gdyby dołączył do niego Thorpe, który w moim opinii przebija Keanea skalą talentu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-01-2013 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #566
RE: Rezerwy i młodzież
Cytat:It's great testament to the development work we do with young players. We had young Nick Powell and Adnan Januzaj in the Reserves on Monday and you say to yourself: These are definite Manchester United first-team players.
Czekamy, czekamy.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-02-2013 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #567
RE: Rezerwy i młodzież
A jak tak już standardowo zapytam, jak to od czasu do czasu robię, kto z osób obserwujących naszych młodzików (akademia plus wypożyczenia) wskazałby palcem czy mamy my tam kogo w tych rezerwach godnego uwagi? czy jak co roku - mamy najlepszą akademię na Wyspach zasilającą ostatecznie kluby Championship?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
06-04-2013 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #568
RE: Rezerwy i młodzież
Adnan Januzaj, Nick Powell, Mats Daehli i - z powodu sympatii - Charni Ekangamene. Nie wiem jak tam Michael Keane sie w Leicester spisuje, ale wydaję mi się bardzo obiecujący. Jesse Lingard jest/był bardzo chwalony w Leicester. Szkoda Willa Keana.
06-04-2013 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #569
RE: Rezerwy i młodzież
Nie wymieniłeś nawet połowy ciekawych graczy Smile tylko tych o których się pisze bo przyszli z innego klubu.

Inne kluby z Pl zasilają kluby L1 i L2, my wyprodukowaliśmy najwięcej wartościowych zawodników w ostatnim dziesięcioleciu. Z tym pokoleniem o któym mówisz mieliśmy pecha Daniel, trzech najbardziej utalentowanych graczy albo było gansterami, albo niefajnymi murzynami, albo się połamali.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 11:38 przez Cepilek.)
09-04-2013 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #570
RE: Rezerwy i młodzież
Cepilek napisał(a):albo było gansterami, albo niefajnymi murzynami,
Albo jedno i drugie Tongue

Gdzie jest Groszek?
09-04-2013 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości