Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Rezerwy i młodzież
Ja sie zbytnio nie interesuję rezerwami United ale zawsze jak grają jakiś mecz to lubię poczytać jak sie spisali bo jakby nie patrzec grają tam ci którzy w przyszłości mogą stanowić o sile United bo coraz bardziej sie przebijają do seniorów.
Taki Welbeck, Gibson czy Evans już nieźle grywają w pierwszym składzie.
Do tego Ole który nieźle sobie radzi z prowadzeniem rezerw.
04-03-2009 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #77
Re: Rezerwy i młodzież
Spotkania z Sunderlandem nie ma co nawet opisywać, bo po prostu było nudne jak flaki z olejem. Nie dotrwałem do końca, bo ponownie stream zaczął mocno przerywać. Przegraliśmy 0: 1. Trochę lepiej było w kolejnym meczu z młodym składem z Boro. Po raz kolejny dobry mecz zaliczył James. Może nie zachwycił swoim występem, ale potwierdził duży talant. Nie widać, aby miał jakieś słabe strony. Brawa należą się również ponownie Lee Martinowi, który najwyraźniej podjął rękawice i chce wrócić do pierwszej drużyny. Raz jeszcze lepszy był niż Tosić, który zagrał jednak całkiem przyzwoicie. Pozytywów można również szukać w grze Fabio, który nie tylko zdobył jedyną bramkę w meczu, ale był całkiem aktywny po lewej stronie.

Nie był to jednak porywający mecz. Graliśmy bez napastnika, bo Macheda pauzuje za czerwień, a na szpicy grał osamotniony Brady, który jednak nie pisał się najgorzej. Zawiódł jednak Possebon...Raz jeszcze wyglądał jakby mu się nie chciało. Nic dobrego nie zrobił również Eikrem i za każdym razem gdy widzę go na boisku to zastanawiam się, co ten zawodnik robi na OT. Na koniec plus za występ dla Evansa Wink

Dzisiaj udało mi się również w trakcie sprzątania podpatrzeć akademię, która mierzyła się z Crewe. Nie ukrywam, że ta obecna drużyna nie prezentuje się tak świetnie, jak na początku sezonu, kiedy w jej szeregach występowali tacy gracze jak James, Macheda, Petrucci (nie wiem co z nim się dzieje :| nie gra w rezerwach, w u-18 też, pewnie kontuzja), czy młodziutki Morrison (patrz Petrucci).
Po raz pierwszy mogłem jednak dzisiaj zobaczyć występ Fryersa i szczerze mówiąc nie zachwycił mnie ten stoper. podobnie jak wcześniej Thorpe, a czytałem o tej dwójce obrońców same dobre rzeczy. To są jednak gwiazdy naszej drużyny u-16 (podobnie jak Morrison, czy Tunniclife), więc mają jeszcze czas Wink

Swietnie dzisiaj zaprezentował się Cameron Stewart. Zagrał tym razem na lewej stronie i przeprowadził kilka fajnych rajdów. Dzielnie wspierali go również Norwood(świetna asysta do powracającego po rocznej przerwie Galbraitha), Ajose czy wspomniany wyżej Tunniclife.

Dodam, że wygraliśmy 3:2, a bramki oprócz Galbraitha strzelali Brandao oraz Tunnicliffe.

Szacunek stary, naprawdę, żeby ogarniać nawet u-16 :shock: .// matys

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-03-2009 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #78
Re: Rezerwy i młodzież
Jako, że startuję nowa ankieta to kilka słów ode mnie.

Craig Cathcart - młody irlandzki defensor, który ogrywa się na zapleczu Premier League. Bardzo chwalony przez tamtejszych kibiców, co trochę przypomina sytuację Jonny'ego Evansa. Wydaje się, że para Cathcart-Evans to nie tylko przyszłość Irlandii Płn. , ale również United.

Matt James
- po raz pierwszy zobaczyłem go w lecie na Milk Cup i byłem zachwycony. Środkowy pomocnik, który cały zeszły sezon grał na pozycji środkowego obrońcy. Nie dość więc, że jest silny, dobry w obronie, to dysponuje świetnym strzałem oraz podaniem. Bardzo dobrze potrafi się również odnaleźć w polu karnym. Po efektownych występach w akademii w tym sezonie szybko awansował do rezerw, gdzie stał się niemal z miejsca ważną postacią. Chyba najbardziej kompletny piłkarz z całej piątki.

Federico Macheda
- rosły napastnik rodem z Włoch.Świetna technika, dobra gra tyłem do bramki jak również wysokie umiejętności snajperskie - to główne atuty byłego zawodnika Lazio. Może szybkości trochę brak, ale jako wysunięty napastnik prezentuje się świetnie.

Davide Petrucci - talent co najmniej na miarę Rossiego. Świetny technicznie, przebojowy, mogacy grać na wielu pozycjach, ale najlepiej czuje się chyba za napastnikiem. Nie bez przyczyny w Romie upatrywali w nim następce Tottiego.

Ravel Morrison - wdzierał się do składu akademii jako 15-sto latek i potrafił kręcić starszymi o kilka wiosen rywalami aż miło było patrzeć. Przeważnie gra na prawym skrzydle, choć nieobce są mu występy w środku drugiej linii. Piekielnie szybki, lubiący dryblować. Jeden z najlepszych piłkarzy na placu gry w przegranym pechowo meczu FA Youth Cup z Chelsea 2:3.

Mnie osobiście trudno wybrać kogokolwiek.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-03-2009 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Rezerwy i młodzież
Michał szacunek dla Ciebie za ogarnianie wszystkich drużyn!
Co do zawodników, to ciężko wybrać mi któregokolwiek, zwłaszcza że żadnego meczu akademii, czy nawet rezerw nie widziałem. Jedynie to urywki z bramkami, ale na nich strzelec zawsze ładnie się prezentuje. Jednak dam tutaj upust mojej podświadomej sympatii do zawodników z Wysp i na samym początku odrzucę Włochów.
Craig Cathart - już dwudziestolatek, starszy ode mnie o ponad pół roku. Od Jonnego E. młodszy o około 13 miesięcy. Gra w Plymouth (the Championship), a Jonny w jego wieku grał w Sunderlandzie (BPL) - wnioskuję (może niesłusznie) że to talent na mniejszą skalę. Odpada.
Teraz zostaje walka między Ravelem Morrisonem a Mattym Jamesem.
Matt James - rocznik 91, obecnie gra w rezerwach co jak na 17latka jest nie lada wyróżnieniem
Ravel Morrison - 15 lat, gra już w drużynie U-18. Na manutd.com nie ma nawet jego profilu, ale to co widziałem na youtube wygląda obiecująco.
Na ten moment zaznaczam Jamesa.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
09-03-2009 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #80
Re: Rezerwy i młodzież
Dzisiaj o godzinie 20:30 rezerwy Manchesteru prowadzone przez Ole Gunnara Solskjaera zagrają z rezerwami Liverpoolu. Przedsmak emocji jakie będą nam towarzyszyć w sobotę? Wink
W bramce wystąpi Tomek Kuszczak, ponadto będzie można się przyjrzeć Fabio, Wellbeckowi, Eckersleyowi czy też Possebonowi, także skład bardzo ciekawy. Pytanie przede wszystkim do Michała czy mecz będzie transmitowany na MUTV (Redlog)? Czy trzeba będzie szukać streama? Smile

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-03-2009 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #81
Re: Rezerwy i młodzież
Mecz jak najbardziej można będzie zobaczyć na MUTV.

Zagramy w składzie :

Kuszczak; Eckersley, De Laet, C Evans, Fabio; Brady, Drinkwater, James, Possebon, Martin; Welbeck.
Ława: Woods, Derbyshire, Norwood, Bryan, Gill.

Skład więc całkiem mocny, więc liczę na to, że nie będzie kłopotu z jakością streama Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-03-2009 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #82
Re: Rezerwy i młodzież
No i po meczu...

Chyba pierwszym raz widziałem mecz rezerw przy takiej frekwencji na trybunach. Duża publika najwyraźniej podziałała mobilizująco na naszych, bo szczególnie w pierwszej połowie prezentowaliśmy ładną piłkę. Aż chciało się to oglądać. Niestety, ale nie minęło kilku minut jak Kuszczak z Bradym ofiarowali bramkę gospodarzom. Niemal nie schodziliśmy z połowy rywali, ale ponownie nieporozumienie w tyłach (tym razem Kuszczaka z De Laetem) mogło dać LFC drugą bramkę.
W końcu jednak udokumentowaliśmy naszą przewagę golem. Świetną prostopadłą piłkę do Welbecka zagrał James, a ten pierwszy strzałem w same okienko wyrównał wynik meczu. Jeszcze przed przerwa strzeliliśmy drugą bramkę po dwójkowej akcji Fabio-Martin, Brazylijczyk znalazł się sam przed bramkarzem Scousersów i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

Druga połowa już była gorsza. Nie byliśmy tak groźni, mecz się znacznie wyrównał. To jednak my popełniliśmy błąd, a konkretnie Kuszczak, który dał sobie strzelić bramkę strzałem w krótki róg. Skończyło się 2:2.

Słowa uznania dla Welbecka za pokaz techniki oraz szybkości. W końcu obudził się Possebon, który przypominał tego Rodrigo sprzed kontuzji. Na plus również James, Fabio oraz Martin.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-03-2009 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #83
Re: Rezerwy i młodzież
Dzisiaj graliśmy z Rochdale w LSC i...wygraliśmy 4:1. Hat trick zaliczył grający na lewym skrzydle Fabio, a do siatki rywali trafił również Welbeck. Mecz nie był transmitowany, więc niewiele więcej mogę o nim powiedzieć. Ponoć oprócz pierwszych 20-stu minut zagraliśmy świetnie, a na największe słowa uznania zasługują Evans, Ecksersley oraz oczywiście Fabio.

Skład:
1. Zieler
2. Eckersley
3. Fábio (15. Brady 60)
4. Evans ©
5. Gill
6. Possebon (14. Drinkwater 46)
7. Eikrem
8. Bryan (16. Stewart 68)
9. Macheda
10. Welbeck
11. Derbyshire

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-03-2009 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Rezerwy i młodzież
Fabio pięknie, w godzinę hat trick. Zasłużył chyba na więcej szans w pierwszym składzie, szkoda tych kontuzji strasznie.
16-03-2009 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #85
Re: Rezerwy i młodzież
Na poniższym filmiku znajduje się hat trick Fabio z wspomnianego meczu z Rochdale:
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/QM04ArBpyUE[/flash]
Ostatnio gol z rezerwami Liverpoolu, teraz trzy bramki w kolejnym meczu rezerw... Bardzo ładny wynik. Ciekawe kiedy dostanie kolejną szansę występu w pierwszym zespole?

E: Zmieniłem odnośnik do YT, na aktualnym filmiku jest jeszcze niewykorzystany rzut karny przez Brazylijczyka, rzecz jasna z tego samego meczu.



- - - - - - - - - - -



Dzisiaj kolejny mecz rezerw, tym razem z zespołem Hull City i kolejne pewne zwycięstwo. Strzelcami bramek Macheda, Welbeck, Possebon oraz Martin. W bramce wystąpił Tomasz Kuszczak. Fabio został zmieniony po 45 minutach, możliwe, że zostanie dołączony do I zespołu na sobotni mecz z Fulham? Podobnie zresztą jak Welbeck. Dowiemy się już niedługo.
A tutaj jeszcze link do bramek z tego spotkania: click

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-03-2009 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #86
Re: Rezerwy i młodzież
Fabio da Silva w Rangers?

Co o tym myślicie? U nas w przyszłym sezonie też powinien sobie trochę pograć. Choć i tak będzie pewnie zawodnikiem 3 wyboru na lewej stronie, za Evrą, co oczywiste i pewnie za O'Shea. Jeśli miałby w Szkocji grać co tydzień i zbierać doświadczenie to czemu nie, bylebyśmy nie musieli całego przyszłego sezonu grać jednym, jedynym Patem, bo nie będzie zmienników dla niego.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-03-2009 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Rezerwy i młodzież
Do Rangersów ma jeszcze zostać wypożyczony Possebon. A co do Silvy, jeśli ma marzenia/cele żeby coś osiągnąć w United to musi w Rangersach regularnie grać. Z pewnością wróciłby z dużym workiem doświadczeń.
27-03-2009 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #88
Re: Rezerwy i młodzież
Ja powiem tak. Jeśli Fabio w przyszłym sezonie ma znów nie dostawać szans, a drugi w szeregu lewych obrońców ma być O'Shea, to niech lepiej Brazylijczyk przejdzie do Rangersów, aby nabyć doświadczenia. Jednak ja osobiście sądzę, że w przyszłym sezonie powinien dostawać więcej szans.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-03-2009 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #89
Re: Rezerwy i młodzież
A jaki to poziom reprezentuje teraz szkocka ekstraklasa? Bo jak dla mnie to gorzej niż Championship. Dwa zespoły, które prezentują pewnie poziom Blackburn, a reszta to League One. Już raz wypożyczyliśmy do Rangersów zawodników i nikomu nie wyszło to na dobre.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-03-2009 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Rezerwy i młodzież
Michał, dosyć mocne stwierdzenie, bo wg tej tezy nasza ekstraklasa jest na poziomie Legue Two (?), a coś nam się udaje co 2 lata ugrać w PU... Z tego wychodzi, że zespoły Championship co roku grałyby w LM, a wątpię, aby to była prawda. Serio, doceń tą ligę, bo jest dosyć mocna (na pewno mocniejsza niż Championship :lol: ), a to, że Rangersi i Celtic w tym roku odskoczyły konkurencji na 20 pkt o niczym nie świadczy, bo 2 lata temu ci sami Rangersi też tracili 20 pkt do Celticu...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
27-03-2009 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości